Poliuretāna bukses

Lūdzam pēc palīdzības vai iesakam labākos servisus/džekus, kas var palīdzēt ar tehniku!
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

15 Jūl 2013, 23:24

interesanti kāpēc powerflex tās nepiedāvā
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 

15 Jūl 2013, 23:27

man liekas ka vairs nepiedāvā. sarakstā trūkst detaļa nr4. varbūt neviens nepērk :rolleyes: kompaktam izskatās ka ir visas pieejamas
Profila bilde
zefīrs™
Ziņojumi: 157
Pievienojies: 06 Dec 2012, 20:09
Braucu ar: Datorpeli pie galda!

17 Jūl 2013, 13:38

Ridlihs rakstīja:Viss ko piedāvā Powerflex: 247.20Ls

Viss, kas no Strongflex ielas versijā: 205.80Ls. Strongflexam komplektā ir 6 buksēm vairāk.
Cepums tev, paldies!!!! un kas labāks??
Profila bilde
CaraCal
Ziņojumi: 30
Pievienojies: 09 Jūn 2012, 12:51

17 Jūl 2013, 17:10

Pie manis visas bukses (izņemot stabilizatora stieņu). Jebkurā krāsā un cietībā, + visas piekares tīrīšanu ar smilšu strūklu un nokrāsošanu ar pulverkrāsu kopā ap 260 Ls.
Virsbūves un piekares restaurācija/remonts. Poliuretāna izstrādājumi.
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...

05 Aug 2013, 14:45

kaa ir ar motora spilveniem>?-tos arii var kautkaa izgatavot...?
taisu tagad swapu un tapeec intresee bmw E36 m50b25 spilveni...ko varat piedaavaat?PM plz :clap:
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...

18 Aug 2013, 10:44

Nopirkshu aizmugurejas atbasta bukses un priekshejas stabilizatora bukses prieksh e36 325i coupe m50
Kur var iegadaties un cik naudinjas?
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 

24 Aug 2013, 12:49

a šaras vispār pastāv iespēja kka restaurēt vai pārveideidot,atjaunot?
coupe 2.8
Profila bilde
Agris
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2665
Pievienojies: 27 Feb 2011, 22:43
Braucu ar: 325
Reputācija: 14
 

24 Aug 2013, 13:08

izdilushu vai izstieptu metaalu var atjaunot?- jauna reaali maksaas tikpat cik sapraseet vinju uz pus gadu.
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

24 Aug 2013, 13:35

a kapec vienk nenomainit uz jaunam?
...
Profila bilde
Martinez
Ziņojumi: 1946
Pievienojies: 23 Jūl 2011, 11:59
Braucu ar: 2,8 coupe
Atrašanās vieta: Sigulda
Reputācija: 3
 

24 Aug 2013, 14:57

vnk interesējos drauga vārda,viņam interesē priekš ford explorer šaru atjaunošana utt. esot kkur dzirdējis,ka esot laba lieta. hvz
coupe 2.8
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

24 Aug 2013, 16:32

var atjaunot, bet reali nesaskatu jeegu tam, vienigi ja naak kopaa ar piemeram plauktu un nau atseviski mainama
...
Profila bilde
CaraCal
Ziņojumi: 30
Pievienojies: 09 Jūn 2012, 12:51

28 Aug 2013, 23:08

Martinez rakstīja:vnk interesējos drauga vārda,viņam interesē priekš ford explorer šaru atjaunošana utt. esot kkur dzirdējis,ka esot laba lieta. hvz
Ir zināmi kantorīšis kur veči to dara. Liek iekšā jaunus ābolus, precīzi kā tas notiek nezinu. Bet rezultāts labs, pats testējis gan neēsmu, runā ka turot pieklājīgi labi un ilgi. Cenas gan nav mazas. 10-20 Ls par lodbalstu. Prāta darbs to darīt tikkai orģinālajām detaļām.
Virsbūves un piekares restaurācija/remonts. Poliuretāna izstrādājumi.
Profila bilde
wu-ryder
Ziņojumi: 238
Pievienojies: 06 Feb 2012, 12:00
Braucu ar: BMW
Reputācija: 5
 

10 Sep 2013, 11:40

Eu viri ko Jus te topiku piedirsat :D

Par armando:

Mans tel: 25555122
e-pasts [email protected]
Vel atrast var mani: www.facebook.com/3bmotorsport.lv

Foruma ne suda nesaprotu ar tiem PM un ari nenemu vera.

Ok, saprotu saluza vienas bukses apvalks, tik jautajums ka liki ieksa? Sitot vai zem preses? Un ja zem preses tad vai bija pilna izmera aboima ar kuru spiedi?

Un pat ipaasi nesatrucos ja uz 1K buksu gadas kads defekts.

Atsuti kkur adresi aizsutisu jaunas :super:
___________________________________________________________________________________

Par CSDD

Savam buksem esmu veicis detalas sertefikaciju - KO JUMS GUDRENIEKIEM VAJADZEJA ZINAT KA NEKUR NEVEIC!!.

Nav nekadas serteficesanas vai hvz kas, atverat letas bukses/sarniru/udenssuknu detalu kastes, kas tur ir? Nelogiski cipari un pamaciba ka jaliek uz maasinas nevis vannas istaba, vai kakim zem astes.

Es veicu petiju RTU, kur tika salidzinatas 3gb bukses, Kjina, Lemforder un mana. Rezultats ka visos stiepes, spiediena utt testos mana uzvar.

CSDD sads dokuments ar pie kajas, jo vini nesertifice un viniem nav skaidribas.

Ja vini aizliegts poli bukses, be kaut kadiem mistiskjiem markejumiem, tad no veikaliem japazud, letajam detalam, kuras smird pec veciem prezervativiem.

Letajiem sarniriem, kas izmaucaas pec 100km un vel 101 detalai.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzirdeju ka kads te apgalvoja, ka materiala sertefikats neder:

- tad nu ludzu, daboniet apzimogotu parakstitu sertefikatu, jo to nedos kurm katram kaktu vecim, jo ja tads ir izsniegts, par talakam problemam atbild sertefikata izsniedzejs. Ja jau tik gudri runa, tad to jau nu vajadzetu saprast.

____________________________________________________________________________________________

Par markejumu:

Ik pa laikam markjeju savas bukses, bet ta ir pilniga huina, jo panemaam slaveno Powerflex, papetam, kur vinam ir markjejums, ja ir, tad saliekot abas bukses dalas kopa tas vairs nav redzams. Tik cik smuka kastite.

Tad ari atceramies ka no ebay vai no i-neta veiciem pirktie strongfelxi, powerflexi, abroflexi, sportflex un vel 51 raotajs nederes.

____________________________________________________________________________________________

Par cenam:

Es tas pacelsu vel par nedaudz, jo man zajebal ta salidzinasana ar Puika20 vai CaraCal. Klients pats izvelas ko grib.

______________________________________________________________________________________________

Par tehnisko dalau:

Esam izgatvojusi un izgatavojam tada tipa bukses, kas spej elastigi locities un atgriesties sava forma, ka piemers Golf I,II,III,IV utt pr plauktu vertikalas bukses.

Buksem centrus nelejam

_______________________________________________________________________________________________

Pecvards

Jau rit n-tais gads kops razojam sis bukses.

LV tirgu vinas saku laist arvien mazak, jo te tapat ir razotaji kas dod labaku cenu utt.

Ieperku materialus no eiropa labakajam rupnicam, viens ir nedaudz zemakas kvalitates, otrs loti augstas, visu izsaka cena ko esat gatavi maksat. Jo pilns e36 komplekts var maksat no 180Ls lidz 235Ls

Es vairs necensos konkuret, vai kadu pamacit, man ir pietiekami plas klientu loks un bukses tiek eksportetas u tadam vietm ka UK, DK, IRL, DE, IT, FRA, NOR, USA

Veiksmi viri, novelu izveleties labako, sirdij un makam patikamako, jo piedavajums ir plass
3B Motorsport
Poliuretāna bukses, atbalsti, riteņu starplikas, spararati utt.
Smilsu strukla
tel: 25555122
www.3bmotorsport.com
e-pasts: [email protected]
http://www.facebook.com/3BMotorsport.lv
Attēls
Profila bilde
wu-ryder
Ziņojumi: 238
Pievienojies: 06 Feb 2012, 12:00
Braucu ar: BMW
Reputācija: 5
 

10 Sep 2013, 11:43

Un :lol:

puika20
Carcalalaasasasasdcsdfdjvb

Izvacat savus postu no mana topika mos :D :D :lol:

savadak Jusejos plikas vecenes un kakajosus sunus saliksu :D

Vai ari vienu jauku temu pacelsu augsa :hahaha:
3B Motorsport
Poliuretāna bukses, atbalsti, riteņu starplikas, spararati utt.
Smilsu strukla
tel: 25555122
www.3bmotorsport.com
e-pasts: [email protected]
http://www.facebook.com/3BMotorsport.lv
Attēls
Profila bilde
wu-ryder
Ziņojumi: 238
Pievienojies: 06 Feb 2012, 12:00
Braucu ar: BMW
Reputācija: 5
 

10 Sep 2013, 11:48

Ridlihs rakstīja:nu no galvas nepateikšu. iekš AD Parts man skaidroja un stāstīja. Nu wu ryders teica, ka var vēl vairāk bukses piedāvāt par šitiem priekš e36 :hahaha:

Uz e36 varu piedavat pilnigi visu iznemot sekojosas bukses:
Pr. amortinu atbalsti (nu ja grib ari tos varu regulejamus un ar unibolu uzrazot)
Kardana muftu (gumijas savienojumu)
Kardana karajoso gultni
Street motoraa paduskas

Parejais A-Z uztaisams sarazojams, visadas ficas ar sagazumu regulesanam utt.
3B Motorsport
Poliuretāna bukses, atbalsti, riteņu starplikas, spararati utt.
Smilsu strukla
tel: 25555122
www.3bmotorsport.com
e-pasts: [email protected]
http://www.facebook.com/3BMotorsport.lv
Attēls
Profila bilde
wu-ryder
Ziņojumi: 238
Pievienojies: 06 Feb 2012, 12:00
Braucu ar: BMW
Reputācija: 5
 

10 Sep 2013, 12:00

Dj_Zii rakstīja:tikai neizmirstam ka vajaga ari panemt atbilstibas sertifikatu :hahaha: un buksem ir jabut serijas numuram virsu :gigigi: jo ar 1 janvari laikam stajas csdd kaut kadi grozijumi :rolleyes: lai cinitos ar nelegalajiem razotajiem kuriem ir pajat uz tavu dzivibu :gigigi: vien vard sakot jas visus ar poli buksem :gigigi:

Man ir pajat uz Jusu dzivibu tapec ka pasiem u to JUMS ir pohui, nezinu cik Jums gadu, bet varbut atceraties, laiku atpakal tadu kantori TEIA, kjekavu utt?

Stiuklaskiedras bamperi spoleri utt,

Kad tada lefete no bagaznieka nonak nost, var pus bernudarza grupinu nolidzinat, kad pr. bampers nomaucas var baznica iebraukt.

Ari tos runaja un debateja ka jaaizliedz utt.

Kad musu bananu valsti kads sakartos to, ka wannabi streetraceri neliks kkadas letas 15Ls tures kuras pie stingraka speka nolokas, neapkrames sevi ar skiedru kas turas ar 6iem samareziem, netones sev pakalejas lampas (tas tac stilgi) ka citi neredz ka tiek nospiests bremzes pedalis.

Vai galu gala savam e36 nepisis kapeiku un likst tik Lemforder TRW vai kadu citu stock analogu, tad man JUSU dzivibas bus svarigas. Jo Jusu letie stures pirksti, sarniri, vai bremzu diski pa 12Ls/gb apdraud mus visus daudz vairak, neka bukse, kura ari pie pilnigas izjuksanas, nodrosina iespeju apstaties/manevret.

Nomainiet saviem drapkiem sapuvusas bremzu trubas, kuras pec CSDD datiem lielakajai dalai ir ar koroziju.

Pagaidam ta ir tikai sveta dirsan sezot pie datora, par kadu temu kur redzes loks beidzas pie pasedesanas barina un huinas padirsnas.
3B Motorsport
Poliuretāna bukses, atbalsti, riteņu starplikas, spararati utt.
Smilsu strukla
tel: 25555122
www.3bmotorsport.com
e-pasts: [email protected]
http://www.facebook.com/3BMotorsport.lv
Attēls
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 

10 Sep 2013, 13:43

nepagāja ne pus gads kad kko beidzot atbildēji :gigigi:
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

10 Sep 2013, 14:04

Bet laba atbilde :hahaha:
Profila bilde
Locis
Ziņojumi: 162
Pievienojies: 06 Apr 2011, 16:59

10 Sep 2013, 15:35

Armando rakstīja:sim buksem ideja jau ir laba, vinas nevar izkratities pasas araa no detaljas. ari videjais posms ir iespiests ieksaa un araa pats neizspiedisies jo kantites abas puses, bet diemzel neilons nau elestigs un sijaa gadijumaa ka arejais matreals ir nekam nederigs, jo pie pirma spiediena vienk ieplaisaa. un pardevejs ari neliekas ne zinis :gigigi:
Tagad filozofē,bet vai Tu nezināji,ka būs neilons?
Es ar tādām pašām braucu vismaz 4 gadi un ir tikai netīrākas palikušas. Nevajag vainot materiālu,jo ne jau Tu un es esam vienīgie,kam ir kāda bukse no tāda materiāli,tikai nav kaut kā dzirdēts,ka citiem būtu kaut kas ieplaisājis.

Gan jau vietā Tev iedos buksi,jo kā jau Wu teica,uz to visu realizēto bukšu fona,ja viena saplīst var pieciest,kaut arī nav zināms,vai nav bijusi iespiešanas tehnikas,paņēmienu vaina.


Katrā ziņā interesanta pieeja likt forumā bildes,pirms nav pat vispār parunāts ar ''vainīgo''.
Darbā un citās dzīves situācijās arī tā ''pastāviet'' par sevi?
Profila bilde
Locis
Ziņojumi: 162
Pievienojies: 06 Apr 2011, 16:59

10 Sep 2013, 15:39

Dj_Zii rakstīja:tikai neizmirstam ka vajaga ari panemt atbilstibas sertifikatu :hahaha: un buksem ir jabut serijas numuram virsu :gigigi: jo ar 1 janvari laikam stajas csdd kaut kadi grozijumi :rolleyes: lai cinitos ar nelegalajiem razotajiem kuriem ir pajat uz tavu dzivibu :gigigi: vien vard sakot jas visus ar poli buksem :gigigi:
vari kādu piemēru minēt no ''nelegālajiem ražotājiem''?
Vai arī Tev no tehnikas tik daudz saprašana,kā cūkai no kosmosa un uzskati,ka bukses izģērbšanās(LAIKA GAITĀ!!!!!!!!) var kaut kā dramatiski beigties?