BMW diena Lietuvā 29. septembrī

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
vitek
Ziņojumi: 20
Pievienojies: 04 Dec 2011, 15:01
LIdz ar to ka Latvijā nenotiek BMW diena , tad tas pasākums notiek 29.septembrī Lietuvā . Ir piedāvājums no lietuvas brāļiem pavadīt kopīgi šo dienu . Pasākum nav no lētajiem (turp un atpakaļ ap 800km + nakšņošana (cenas no 16-40ls:par luksus :lol: )) . Ja būs cilvēki kas pārstāvēs e36.lv klubu došu lielāku informāciju :hahaha:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Uzreiz dod vairāk informāciju, lai var kārtīgi apdomāt ;) Doma nav slikta, t.i., atbalstāma! :super:
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
drifts tajaa dienaa
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 
vai tad Lietuva ir tik liela, ka 800km ? vai arī tu pats no Valkas esi ?
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
istaniba normala km daudzums abos virzienos nejas liels tur nav
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja
Domāju, ka lielākā daļa tomēr uz driftu dosies..
Ja nebūtu drifts tai dienā tad gan kko sadomātu :yes: ;)
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 
Ja lietotājs siikais neplānotu 29. septembrī piedalīties driftā, tad varbūt apsvērtu domu par braukšanu, bet tā kā viņš plāno piedalīties, personīgi es neko citu šajā datumā neplānoju darīt ka vienīgi būt Biķerniekos un atbalstīt savējo ;) Būtu cits datums ;)
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
100% drifts!
Žēl ka tādas lietas paziņo tik vēlu.
Profila bilde
Gekons
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1202
Pievienojies: 13 Jūl 2012, 23:33
Braucu ar: VOLVO XC90
RENIO rakstīja:100% drifts!
Žēl ka tādas lietas paziņo tik vēlu.
Noteikti ari tiks apmeklets drifts!
Profila bilde
vitek
Ziņojumi: 20
Pievienojies: 04 Dec 2011, 15:01
Vairāk informācijas nosūtīju dogma , ja būs lemts , tad arī Lietuvā pārstāvēs e36.lv :hahaha:
PS: no ieprēkšajiem gadiem tepat Latvijā :bmw:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
KV_
Ziņojumi: 2628
Pievienojies: 06 Apr 2011, 14:00
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 
vajag uzzinaat vai LT nav ari e36 klubs, varetu kadreiz uzrikot sabraucienu :hahaha:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Tiem, kam interesē, vairāk informācija pielikumā.
Saņems no lietotāja vitek.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Gunjka
Ziņojumi: 575
Pievienojies: 30 Okt 2011, 19:59
Braucu ar: e39,e36,e32
Atrašanās vieta: Riga,Plavnieki
Baigi labais pasākums izdomāts pēc manām domām.... tikai bez 100ls tur nav ko darīt ja visu parēķina.. jāpadomā.. bet drīzāk ka nesanāks tik daudz naudas veltīt tam..
neviens nav nobriedis braukt?
Profila bilde
vitek
Ziņojumi: 20
Pievienojies: 04 Dec 2011, 15:01
Tā jau domāju , ka tēma nebūs aktuāla . Cerēsim ka mums būs BMW diena nākošgad :bmw:
Labāks par BMW ir divi BMW :lol:
Profila bilde
Gunjka
Ziņojumi: 575
Pievienojies: 30 Okt 2011, 19:59
Braucu ar: e39,e36,e32
Atrašanās vieta: Riga,Plavnieki
Man ir aktuāla un es braukšu ar ģimeni!!! :super:
Profila bilde
Gunjka
Ziņojumi: 575
Pievienojies: 30 Okt 2011, 19:59
Braucu ar: e39,e36,e32
Atrašanās vieta: Riga,Plavnieki
Čau esmu beidzot atbrīvojusi laiku lai mazliet parādītu bildītes no šī pasākuma!!!!
Brauciens bija gan ar plusiem gan ar mīnusiem!Cenas bija pārāk neatbilstošas... Pie mums Latvijā par tādām cenām varētu super puper notusēties!Tā BMW diena sanāca vairāk kā ekskursija pa Lietuvas muzejiem un apskates punktiem,fotogrāfēšanās bija ļoti maz.. braucām kolonnā,bet kad apstājāmies apskates vietās tā visi noklīda,nebija kā pie mums ka ik pa laiciņam apstājās un bildējās.. Nebija arī nekādu uzlīmju.. bet nu.. visā visumā pasākums normāls!
Man patika mašīnas no Kaļiņingradas vecās labās bemkas.. redzēsiet bildēs! :super:
http://failiem.lv/u/pauebod
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
tad sanāk ka šis pasākums ir vairāk vērtējums kā ar "-" zīmi?
Profila bilde
Gunjka
Ziņojumi: 575
Pievienojies: 30 Okt 2011, 19:59
Braucu ar: e39,e36,e32
Atrašanās vieta: Riga,Plavnieki
Es nezinu.. bija daudz mīnusu,bet bija arī jauki apskatīt Lietuvu.. Tā cilvēki bija draudzīgi vakarā visi tusējās kā jau visur ēda dzēra dejoja.. Nevaru teikt ka pasākums neizdevās bet es to izjutu kā vienkāršu ekskursiju nevis BMW dienu... kautkā tā.. Maz laika bija veltīts par un ap Mašīnām!
Profila bilde
stella
Ziņojumi: 228
Pievienojies: 19 Apr 2011, 23:30
Braucu ar: bmw z3, e39,
Atrašanās vieta: Rīga
Gunjka, forši bija satikt pasākumā! :super:

No manas puses šis pasākums vairāk vērtējams ar + neka ar - zīmi. Tomēr pus LT redzēt pa 2 dienām arī bija vesels pārbaudījums. Nezinu ka jums, bet ar manu kartingu, tas tiešam bija interesanti. :lol:
Kā atbraucāt atpakaļ? Nākošais rīts bija tāds,ka likās,ka mājiņai jumtu noraus. Vējš, lietus, krusa. Braucot atpakaļ mazās pilsētas bija tā aplūdušas,ka nevarēju izbraukt- ūdens pāri miglām, gāziens tāds,ka zēē pa peļķēm šilierēja. Kā pēc 10.00 izbraucām, tā tik ap 4pm biju mājās. Iebraucot LV cita lieta- sauļe un vējš :hahaha:

Kopumā,ka aizbraucu nenožēloju, par spīti tam,ka biju visu iztēlojusies biku savādāk. Bet vismaz tai pusē nebija būts un tas jau ir ļoti apsveicami,ka pus LT izbraukāta!

To īsti nevarētu arī nosaukt par BMW dienu, tas bija vairāk kā bmw autoklubu salidojums, kur dalību ņēma LV klubi, Kaļiņingradas, Baltkrievijas un Lietuviešu klubi. Valdemaras,ja nakošgad rīkos atkal ko līdzīgu, noteikti braukšu :super:
Visu cieņu, viņš visu par spīti jezgai , kas norisinājās, izvilka visu.
Protams, par ēšanām un numuriņiem, viesnīca visus pamatīgi appisa :lol:

Tas īsumā viss no manas puses ;)
Attēls
Profila bilde
Gunjka
Ziņojumi: 575
Pievienojies: 30 Okt 2011, 19:59
Braucu ar: e39,e36,e32
Atrašanās vieta: Riga,Plavnieki
Mēs izbraucām 12:00 kad lietus jau bija rimies un tad pa ceļam bija saulīte un neliels lietus.. gaidiju speciāli lai tas trakais negaiss beigtos,jo man ir plikas riepas un tādā negaisā tad nāktos braukt ļoti lēnu! :lol:
Voldemarasam jāaa Lielu lielais paldies!Bet nākošā rītā nabags bija ļoti satraukts par pasākuma mīnusiem ko tu arī nosauci.. cenas ēšana un gulēšana.. viņš ļoti atvainojās ka tā viss sanācis jo esot pats vīlies taj iestādē un teica ka tagad visur likšot negatīvus ziņojumus par to Ventaines atpūtas vietu.. Jo viņš kopš 2009gada organizŗ visādu pasākumus un nekad neesot bijis tik dārgi.. Bet es ar esmu apmierināta ka redzēju daudz skaistu vietu Lietuvā.. :super: