AUTO Exotica 2013 26.04.-28.04.2013.

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
RVS
Ziņojumi: 448
Pievienojies: 08 Feb 2013, 19:53
Braucu ar: 328i M52TUB28 coupe
Atrašanās vieta: Jelgavas nov. Kalnciems
Rolands rakstīja:exotikā viss vairak lkm bija e36,cik pēc bildem skatos :D
Jā kopskatā tik tiešām izskatījās ka tur bij e36 pārsvars :D :bmw: pat otrajā zālē ar stāvēja divi :hahaha:
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 
Amstaff
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 
Jā, es arī biju gaidījis vairāk no Exoticas. Man kā studentam liekas pārāk dārgas biļetes priekš tā pasākuma+ja dodies kopā ar meiteni.
Bet nu e36 stends tiešām patika, speciāli gāju tā, lai tur sanāktu iet garām kā pēdējiem :super:
Varbūt ja būtu kopā ar kādu kam vairāk interesētu tie auto un pie katra uzturētos ilgāk un kko papētītu, tad patiktu vairāk.
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
1.jpg
2.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
agRo
Ziņojumi: 230
Pievienojies: 08 Jan 2012, 18:42
Braucu ar: "MK" 328i
Atrašanās vieta: Rīga
whatafaak, ko jūs tur darat pa to stendu :o

Skaistāk būtu ja jūs vienkārši stāvēto pie mašīnām vai pie karoga un viss... Tas būtu daudz skaistāk un elegantāk... Tā kā to dara Just meitenes. Savādāk tas reāli izskatās nevis skaisti, bet vulgāri... Es to domāju par meitenēm... Tā ir auto exotica nevis afterparty tusiņš.
Mans subjektīvais viedoklis :rolleyes:
Attēls
Pēdējais labojis agRo - 28 Apr 2013, 19:55, kopā labots 2 reizes.
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 
riktigs sado mazo :lol: :gigigi:
Profila bilde
Rolands
Ziņojumi: 2500
Pievienojies: 13 Mar 2011, 17:49
Atrašanās vieta: Garkalne,Ādaži
Ja godīgi,tad šogad te nebija ko redzēt :D
Vienīgais kas palika atmiņā ir "JUST" meitenes ;)
Un runājot par e36 stendu,būtu labak,ja meitenes tur negorītos,jo reāli mēs nākam skatīties uz mašīnām nevis uz jums :D
Kopumā atgādināja "EROTU" :D
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Mūsu meitenes lielā mērā stendu uzturēja "dzīvu" un tas bija ļoti svarīgi!
Just'am bija meitenes, kuras tresija 5dien pa stūriem ar apenēm kājās (vismaz vai), tas arī nebija slikti :lol: !
Meiča + auto, manuprāt, labākā kombinācija! Mēs kā stends, domājams, ar vienu no mazākajiem budžetiem, panācām ļoti labu rezultātu!

Labi zinām, ka šī bija mums pirmā reize exoticā un tml pasākumā vispār!
Piekrītu, kaut kur pa traku, kaut kur pa maz, bet centāmies ar labām emocijām un domām par e36.lv!
Ja būs lemts startēsim arī nākamgad, ar jaunām idejām un nopietnāku stendu prezentēt nu jau exotica 2014, bet lai to izdarītu mums vajadzēs jaunus auto ar skaistām līnijām, tāpēc turpinām pucēt savus arklus un tad arī viss notiksies! ;)
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Karrlo
Ziņojumi: 664
Pievienojies: 05 Nov 2011, 17:44
Braucu ar: V8
Reputācija: 2
 
Lielaakie dirseeji ir tie ,kuriem auto staav nevis eksotikaa ,bet gan laukaa staavvietaa :hahaha: :hahaha:
pameegjinat bljin notupiit uz kaajaam 3dienas no vietas ,es savaas drifta tupelees to knapi ko varu ,kur nu veel daamas uz spilkaaam ... nerunaajot par visu paarejo :hahaha:
KK TECHnics
-AutoServiss un Apkopes gan Sporta gan Ielas auto-Rezerves dalas ikdienai un Sportam-
Meldru iela 2,Riga
Tel.Nr - 202-66-66-5


www.karrlodrift.lv
Profila bilde
Rolands
Ziņojumi: 2500
Pievienojies: 13 Mar 2011, 17:49
Atrašanās vieta: Garkalne,Ādaži
Neiet runa par tupelēm :D
Profila bilde
Karrlo
Ziņojumi: 664
Pievienojies: 05 Nov 2011, 17:44
Braucu ar: V8
Reputācija: 2
 
iet gan ...jo reaali ,man jau bija zajobs peec pirmas dienas normaals ,tapec nakamajaas vajadzeeja kaut kaa izklaideeties ,cits ierauj ,cits uzdanco ,cits veel ko pasheptee citu :D :hahaha:
KK TECHnics
-AutoServiss un Apkopes gan Sporta gan Ielas auto-Rezerves dalas ikdienai un Sportam-
Meldru iela 2,Riga
Tel.Nr - 202-66-66-5


www.karrlodrift.lv
Profila bilde
Rolands
Ziņojumi: 2500
Pievienojies: 13 Mar 2011, 17:49
Atrašanās vieta: Garkalne,Ādaži
Pēc dejošanas kājas vel vairak sāpēs :D
Var tak arī apsēsties,pagulet uz kapota,uzkāpt uz jumta,ielīst salonā :D
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Nu, kāpēc jādzen sūds pa pagalmu? :doh: Atnākot, izejot cauri pa 30min visai hallei, protams, ka izskatīsies viss pavisam citādāk. Esot tur uz vietas kaut vai tikai vienu dienu, saproti, ka tas nav viegli, ērti u.t.t. Grūti ir uzturēt sevi labā omā visas 3 dienas tādā skaļumā, pūlī, uzmanības centrā :gigigi: Pa lielam, +1 erda'm.
Profila bilde
Rolands
Ziņojumi: 2500
Pievienojies: 13 Mar 2011, 17:49
Atrašanās vieta: Garkalne,Ādaži
Tas nebija domāts kā nodiršana.
Nākamreiz būs labāk ;) Pirmā reize vnm viss grūtākā ;)
Profila bilde
agRo
Ziņojumi: 230
Pievienojies: 08 Jan 2012, 18:42
Braucu ar: "MK" 328i
Atrašanās vieta: Rīga
Ir jauzklausa citu viedokļi, precīzāk skatītāju viedokļi, lai nākošgad būtu labāk :super: Bet tā viss bija ļoti labi sagatavots! Man teiksim tie klusie stendi patika, jo varēja bez liekas uzmanības pieiet pie auto papētīt utt. Nākošgad vajag dzīvo un nedzīvo stūri :lol:

Jaapsveic ar Exoticas noslēgšanos :drink:
Profila bilde
agRo
Ziņojumi: 230
Pievienojies: 08 Jan 2012, 18:42
Braucu ar: "MK" 328i
Atrašanās vieta: Rīga
Karrlo rakstīja:Lielaakie dirseeji ir tie ,kuriem auto staav nevis eksotikaa ,bet gan laukaa staavvietaa :hahaha: :hahaha:
pameegjinat bljin notupiit uz kaajaam 3dienas no vietas ,es savaas drifta tupelees to knapi ko varu ,kur nu veel daamas uz spilkaaam ... nerunaajot par visu paarejo :hahaha:
Protams, ka skatītāji būs tie kas izteiks kritiku, tā taču ir izstāde :D Starpcitu jūsu stends bija ļoti labs :super:
Profila bilde
marihuans
Ziņojumi: 422
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:56
Braucu ar: 3x666
Reputācija: 1
 
paldies e36.lv par iespeeju piedalities izstaadee :) biju shokaa sanjemot pie halles savu auto tik mega tiiru :super: :sarunats:
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 
Karrlo rakstīja:Lielaakie dirseeji ir tie ,kuriem auto staav nevis eksotikaa ,bet gan laukaa staavvietaa :hahaha: :hahaha:
pameegjinat bljin notupiit uz kaajaam 3dienas no vietas ,es savaas drifta tupelees to knapi ko varu ,kur nu veel daamas uz spilkaaam ... nerunaajot par visu paarejo :hahaha:
Paldies karrlo. ;) Tieši tā , kājas beigtas, bals nav un viss tikai tāpēc, lai stends nebūtu garlaicīgs. Un Roland, moš nākamgad nolikt lelles, lai 3dienas sēž un nekustās,? Jū marihuān, autiņi visi tīri, jo visu laiku viņus pucējām. Un protams paldies mīļajiem mūsu puišiem kuri visu laiku bija ar mums. Un erdam mega paldies par saorganizēšanu ;)
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
Rolands
Ziņojumi: 2500
Pievienojies: 13 Mar 2011, 17:49
Atrašanās vieta: Garkalne,Ādaži
Pričom tur lelles,ak dievs :doh:

Lab,nav jēga te runat,tā pat viss teiktais ir e36.lv nodiršana!