AUTO Exotica's E36 Club Latvia stends

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
tommijss
Ziņojumi: 380
Pievienojies: 09 Jan 2013, 17:01
Braucu ar: kājām :(
Nez kas skaitās čīll, bet rekur no dubstepa tāds neitrāls un ļoti kvalitatīvs. http://www.youtube.com/watch?v=wvQtC9H4o5Q

Par tām uzlīmēm utt. tik iedomājos, kas parasti ir stendos un izspļāvu ašo ideju. Protams, negribētos redzēt šīs uzlīmes uz golfu u.c. Labāk gan tomēr savējiem :bmw: .
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
STUDENTS rakstīja:blin dyyys pirmā izlase, ko iepostoja ir vnk :lol: :lol: :lol:
Ja es dzirdētu barbie girl ejot garām e36 stendam, reāli man kauns paliktu pašam viņu vietā :D

:emo:
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
Par to stikla kubu es pec idejas varu to dabut, tik kads uzmet zimejumu ar izmeriem un bus :) ta pec idjeas nav problema
par paklaju urnajot, jaaa, idelai jau butu ari podiumi, bet nu busim reali, to mums nebus, tapec kautvai kads pakaljs, protams ta teikt galvenajam, centralajam auto, ta teikt, pari kapotam parklat e36.lv karogu! lai cik tas neizklausitos stulbi vai ka, deretu ari skaisto dzimumu no foruma iekljaut shaja pasakuma, zinu izklausisies jeli utt, bet ja ir skaistais dzimums kas prezente auto, tas izskatas daudz interesantak, nevis 5 drukni veci stav un runa par to kuram garaks/ vai atvainojies lielaka turbina!
Protams muzika, vajag mierigu, bet taja pasa laika uzladejosu muziku, tada kas pacila un tada kura neaizbaida, ja es dzirdetu scrillex es domaju es pasedetu ilgak 2 iemeslu delj, patik dziesma jo ta ir uzladejosa un laba + autinjs, nu un protams atdzisimies mes visi, mums visiem patik meitenes kas prezente auto :hahaha: :gigigi:
Bet nu pa lielam, vajag kartigi izdomat to visu, laika pietiek, bet problema taja, ka lidzekli ir vajadzigi diezgan palieli!
Strobi un citas lietas ari protams butu labas, bet vinjas efektu dod tikai tumsa un uznaciena, bet taka mes jau tur busim un auto staves, no strobem liela jega nav... vajag izgaismot auto no apaksas, ta lai izstas labi, ieksa protams, lai visi var apskatit utt :) nu jus sapratat, izversos jau te bisk pa traku :lol: :hahaha: :gigigi:
Profila bilde
Elina_driftdarbnica
Ziņojumi: 41
Pievienojies: 17 Nov 2011, 13:11
Braucu ar: Street Legal V8
Atrašanās vieta: Rīga
Ja būs nepieciešamība, arī varu kko palīdzēt, bet brīvdienās. :bmw:

Vai arī - māku stāvēt pie auto uz labi izskatīties! :pupi: :D
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
Lai nebutu parpratumi, ideja bij tada, musu kluba skaistais dzimums, attieciga apgerba, kas nebutu jels un pliks :pupturiunstringishura :hahaha: varetu vnk skaisti izstities pie musu auto stenda,un lai cilvekiem ari uztaisito lielo WTF, ari paststit par autinjiem so to :) protams musu kluba stiprais dzimums vinjas nodrosinatu ar atspirdzinosiem dzerieniem, ja jau tur visu dienu japavada :) bet lai tas visu butu izvedeitos cilveciski nevis pec visiem 50 peso dziesmu klipiem ka meitenes tresi tresi visu dienu tresi, vajag vinjam izdomat kads butu atbilstosh, pietiekosi aizsegts (vinju izvele) apgerbs + protams ar e36.lv logo :)

uun mana traka ideja klausoties Party Up dziesmu, bija, ka varetu salikt labu muzikas aparaturu, ta lai nav kauns, un meitenes ari protams dziesmu pavadijuma varetu nevis dejot bet kusteties, kas daljeji ari piesaista cilveku publiku un acu skatienus :) kas ari protams sava zinja ir labums mums + mes so pasakumu varetu izveidot jautraku un skatamaku :) Vis sorit esmu izsmelts no idejam, ka neka 5os esmu celies :D Sajonara! :gigigi: :gigigi:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
iespējams,ka auto būs norobežoti,lai nesanāk nesmukas lieta,kad mašīnas jāpārpulē pēc izstādes un tml., bet tas atsevisķi jāvienojās ar konkrētajiem auto īpašniekiem! Par mūsu foruma/kluba skaistulēm piekrītu 100%,jo pikantāk,jo efektīvāk! To ar jāpārrunā ar meitenēm! Protams, vel joprojām aktuals jaut par mūziku un gaismām!
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
par meitenem piekritu ka nebutu slikti ja vinjas butu pie masinaam, bet ne parak vulgari lai ir apgerbtas vai kustas :yes:

un par muziku: var jau paskatities izstazu video un parasti tur jau pieliek pioemerotu izstadem muziku klaat, nemt piemru vienkaris :yes:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
Finks
Ziņojumi: 1607
Pievienojies: 26 Mar 2012, 20:47
Braucu ar: VW B5.5/E36 323i
Atrašanās vieta: Mazpisāni
Reputācija: 5
 
Ar to mūziku uzmanīgi, ka neizvaro par autortiesībām, publisks pasākums tomēr. :rolleyes:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
tas tiek noskaidrots!
Profila bilde
Sabinchix
Ziņojumi: 1612
Pievienojies: 29 Jan 2012, 21:12
Braucu ar: Subaru&kawasakininja
Atbalstu domu par to ka kleitiņās būt pie mūsu bembīšiem, biju jau tādu lietu iedomājusies. Jo piemērām man un Podziņai ir vienādas e36 kluba kleitiņas kuras liekas kā tieši iederētos izstādei :yes: ;)
Profila bilde
djjys
Ziņojumi: 616
Pievienojies: 21 Okt 2011, 22:39
Braucu ar: Atejvaku
Finks rakstīja:Ar to mūziku uzmanīgi, ka neizvaro par autortiesībām, publisks pasākums tomēr. :rolleyes:
Publiskos pasakumos pat radio nedrikst atskanjot ja nav atiecigas licenzes,
BMW
1991. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan
1992. 1.8 sedan gaze
1991. 2.0 sedan non vanoss
1992. 2.5 coupe non vanoss
1993. 2.0 coupe vanoss
1994 2.5 sedan TDS
1993 2.0 sedan vanoss
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
un atkal didzejs klat :D
visu drikst atskanjot pirms tam to visu noorganizejot un sabidot ar organizatoriem! ka neka ta ir auto izstade!

Klavin, tiesi ta, lai nav vulgari, jabut ir civilizeti, nu ka jau centos to aprastit :) ta lai nav prasti un ir skatami :)

Sabin4ik, ja savaksities vairakas meitenes, tomer vajadetu ka visam ir vienadas maicinjas vai kleitinjas, zinu ka ta ir nauda, bet nu tomer, lai nav ta ka 3 meitenes ir ar baltam maicinjam un vsp saskanjotiem apgerbiem, un vienai peksnji zila vai zalja :) nu lai lai vis ir 4iki piki, ka neka meitnees to labak zinas :)
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
erda rakstīja:iespējams,ka auto būs norobežoti,lai nesanāk nesmukas lieta,kad mašīnas jāpārpulē pēc izstādes un tml., bet tas atsevisķi jāvienojās ar konkrētajiem auto īpašniekiem! Par mūsu foruma/kluba skaistulēm piekrītu 100%,jo pikantāk,jo efektīvāk! To ar jāpārrunā ar meitenēm! Protams, vel joprojām aktuals jaut par mūziku un gaismām!
Ja es būtu viens no tiem, kas tur izstāda savu auto, pēc visām briesmu lietām kas dzirdētas no citiem (kāds ar megastilīgām džinsām ar kniedēm uz pakaļas un 30 rāvējslēdzējiem fočējoties rīvējās gar auto), noteikti gribētu, lai auto ir norobežots. :rolleyes:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 
Sabinchix rakstīja:Atbalstu domu par to ka kleitiņās būt pie mūsu bembīšiem, biju jau tādu lietu iedomājusies. Jo piemērām man un Podziņai ir vienādas e36 kluba kleitiņas kuras liekas kā tieši iederētos izstādei :yes: ;)

Vienādi noteikti vajadzētu. es jau te šo to štukoju, bet mums meitenēm pašām jāsatiekas kādu dienu, jāizrunā kas un kā, lai varam sadomāt konkrētus tēlus, tā lai ur seksīgi, bet , lai neizskatītos pēc ielenēm ;)
Sabiņčik, tās maiciņas domāju šoreiz nederēs, jo tās jau mums bija uz sporta spēlēm ;) Šoreiz vajag ko iespaidīgāku ;)
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
STUDENTS
Ziņojumi: 1701
Pievienojies: 07 Mar 2012, 13:12
Braucu ar: Baltu bembi
Šajā gadījumā pat būtu labāk, lai auto ir norobežots, jo atzīsim, ka no interjeriem vai kkādādām mega iebūvētām audio instalācijām (skaisti iebūvētām) mums nav un nevajag rādīt, vai ne? :rolleyes:
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
Nu te es nepiekritisu, vajag ari paradit autinja iekspusi, protams skibi skatisimies uz tiem kas grib iekartot savus D ieksa :D bet vajadzetu durvim but atvertam vai vsm kka ta, lai redz ari interjeru :) nu un protams ja kads butu uzbuvejis audio e36 ar lielako prieku to varetu izmantot ka muzikas auto :)
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 
Cik zinu, Marihuānam kabrītī ir laba mūzika :clap:
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
nu laba ir laba, es domaju tadu kas ari ir skata, ta ka var atver baganu un visi skatas :O :) tadu kartigu hand job muzikas sistemu, kastes , iebuvetus pastuzus utt :) ta lai ir skaisti :) bet nu no otras puses varetu izveidot dj podiumu, normalu aparaturu un normalu cilveku pie pults ragiem :)
Profila bilde
STUDENTS
Ziņojumi: 1701
Pievienojies: 07 Mar 2012, 13:12
Braucu ar: Baltu bembi
Tici man, parastie mirstīgie neko tajā e36 parastajā salonā neieraudzīs, ja tur būtu kādam vederi ahujenākie, viss tur ideāli, tad jāa .. bet ja iet runa par problēmu, ka negrib lai tur berzējas gar auto, tad, domāju, ka līdz ar to uz interjeru nav ko iespringt, līdz ar to, var droši norobežot.. bet nu ne mans auto tur būs, vnk viedoklis ;)
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
STUDENTS rakstīja:Tici man, parastie mirstīgie neko tajā e36 parastajā salonā neieraudzīs, ja tur būtu kādam vederi ahujenākie, viss tur ideāli, tad jāa .. bet ja iet runa par problēmu, ka negrib lai tur berzējas gar auto, tad, domāju, ka līdz ar to uz interjeru nav ko iespringt, līdz ar to, var droši norobežot.. bet nu ne mans auto tur būs, vnk viedoklis ;)
+76
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30