31.08 Ķīpsala. sēdināto/modificēto auto izstāde

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
Par to aizlienēšanu man radās asociācijas par to, ka uz tehnisko mēs tak ar nebraucam ar metinātem reduktoriem, eņģeliem utt., tb. to visu mainām priekš konkrētās situācijas, tāpēc arī šajā gadījumā vajdzētu būt pofig, ja nu cilvēkam tā gribējās pakrutīt koilas un pamainīt diskus utt.
d[-_-]b
Profila bilde
BLINGZ
Ziņojumi: 138
Pievienojies: 06 Jan 2013, 02:45
Nesaprotu cepienu. Kāds ir apvainojies par kādu no nominācijām? Gan nominācijas, gan to vērtēšana, gan uzvarētāja izvēle, gan pats pasākums bija piedūriens un diezko nopietni nav uztverams. Ja kāds ir aizvainots, tad man viņa žēl. Respekts pasākuma organizatoram un vēlreiz liels paldies viņam par uzņēmību! :) Tiekamies nākamgad, man patika, bija interesanti.
P.S. Jā, es skrūvēju koilus lejā pasākuma norises vietā. (Paldies Možajam par atslēgas aizlienēšanu.) Pirms braukšanas uzskrūvēju augstāk, jo braucu ar autiņu tikai dažas nedēļas, pannas nav, Rīgā vēl nebiju bijis un līdz pasākumam gribēju tikt. Norejiet tagad mani un apšaubiet manas "Drop Bomp" un "Lip Maniac" trofejas- uzlīmes, kas tagad rotā manas garāžas vārtus. :D Ja vieglāk paliks, varu atdāvināt otru Borbet disku īpašniekam.
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Sakāt, ka pats pasākums bija piedūriesns!? Nominācijas, vērtēšana tik tāds plaģiātisms! ? :lol:
Tad to, laikam, pirms pasākuma, kāds bija aizmirsis paziņot, jeb arī vienkārši biju palaidis garām! :sad:


Lai nu kā, biju tas, kurš tur nokvernēja visu dienu, tāpēc objektīvi varu teikt, ka pasākums, manuprāt, nebija izdevies tāds kā par to bija stāstīts tā tapšanas stadijā! 2. variants, es biju gaidījis savādāku šī tipa pasākuma norisi un viss, kas notika bija tā arī plānots! :rolleyes:

Tomēr, ņemot vērā, ka tas ir pirmais konkrētā rakstura pasākums, kuru, patiesībā, likās, ka rīko viens nabaga cilvēks, kas brīžiem fiziski nevarēja visur atrasties, tad domājams, ka jāapmeklē arī nākošais šis pasākums (ceru ka tāds būs), lai redzētu šī pasākuma savādāko organizētību un pasākuma iekšējo disciplīnu!

Nesaskatu vajadzību arī savstarpēji "kosties" par to, ka "redziet, jūs esat auveri, jo jums nepatika/patika"! Vienkārši ir daļa apmeklētāju, kuri ierodas pasākumā un saņem to, ko gaidījuši un daļa, kuri ierodas pasākumā un ir vīlušies tajā! Paldies visiem, kuri ļāvās pierunāties palikt pasākumā līdz vēlam vakaram, tomēr pats pasākums kā pasākums notika un šo, to jau redzēt un dzirdēt arī bija interesanti, kā arī paša pasākuma nosaukums jau atbilda redzētajam! ;)

Galvenokārt, kas man kā, nosacīti dalībniekam, likās mega garlaicīgi bija tas, ka vienkārši nebija ko darīt!
Pat pačillot tā īsti nebija kur!

Tas tāds mans kodolīgs rezumē. Tomēr uz šiem diskutablajiem jautājumiem pašu pareizāko atbildi varētu sniegt tieši paši organizatori! :yes:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
te reports ar kaut kādām bildēm!

http://e36.lv/forums/viewtopic.php?f=31&t=2249
Profila bilde
BLINGZ
Ziņojumi: 138
Pievienojies: 06 Jan 2013, 02:45
Profila bilde
PMechanika
Ziņojumi: 27
Pievienojies: 29 Feb 2012, 00:29
Braucu ar: AWD turbo
Es pat nezinu ar ko sākt. Divas stundas un 48 astoāās minūtes es biju apkopojis visu un in fo un respondējis. Lai galā nospist POST un...es ielogojos velreiz. Gruti saņemties atkārtot to visu. Sākam un īsumā

Kritika ir ļoti kruta. Bet liekie dirsieni nav vajadzīgi.
@reiniošis man liekas ka ir stūlbākais veids....jo ņem un apzinīgi čakarē auto :doh:. Nu professor pastāsti masām gudrāku veidu kā izmērīt dažādu/vienādu sēdinātu auto augstumu savādāk. Visi piedalās, lūdzu, bez jokiem. Lai nakošgad tikai es un dazī "idioti" prieka un izklaides pēc skrāpē sev auto, bet tu un daži citizinās precīzi cik mm klirens un no kuras vietas viņiem ir. Varēsi stance enciklopēdiju izdot.

Es savukārt piestrādāsu pie kļūdam, un ka pareizi teica ERDA "Tomēr, ņemot vērā, ka tas ir pirmais konkrētā rakstura pasākums, kuru, patiesībā, likās, ka rīko viens nabaga cilvēks, kas brīžiem fiziski nevarēja visur atrasties, tad domājams, ka jāapmeklē arī nākošais šis pasākums (ceru ka tāds būs), lai redzētu šī pasākuma savādāko organizētību un pasākuma iekšējo disciplīnu! Piesaistīšu vismaz kādus pāris cilvēkus :)

Labi ka ienīst labi ka atbalsta. Nepalika nepamanīts.


@Možais par godīgumu. Kas i r godīgi un ojektīvi? Un kam tas ir vajadzīgs. Jā varbūt vajadzēja piespriest Viktoram. Bet viņam reāli ir potenciāls un pie kā tiekties stance virzienā. Sāvukārt BLINGZ ir gatavs pilnvērtīgs stance kustības dalībnieks. Es ceru ka Viktors neapvainosies un sačiņis savus ratus uz nākošo gadu, nosēdinās to auto pieliks vel kaut ko un tad bez saspringuma varēs cīnīties par uzvarām. Tā ir stimulācija. A jus te sacepaties it kā jums tā balva ir vissvarīgakais dzīve. Ir sanācis DEMO pasākums. Un ir sanācis

Mle cik žēl ka nesanāks atkal izversties ka iepriekšeas 30ī stundās :) Nebūs arī laika labot gramatiku. Ludzu piedošanu iespējams būs grūti lasīt un ar daudz daudz kļuudaam.

1.organizatos visu laiku dzera atklaati un vadija pasakumu ar pudeli roka kas noveda ka beigas runaja nesakarigi
RE: pašvaldības policijas darbinieks vai staigaji ar maziem bērniem? Norukāju Kīpsalā, kustinaju paneļus, kiegeļus, visu to pārvietoju pa stūriem, cūnījos ar zemee ieraktām auto daļām kuri bija reālām kaudzēm sakraatas. Kustinaaju tas bundzas vecas kas pieder srotam, Risinaaju visu kas bija izdariits un tikai sasoliits un neizdariits. Visu ar divaam rokaam un vienu galvu. ciiniijos ar zemi par kaada papildus spota izveidoshanu kad visi solijumi no zemes iipasnieku puses aizgaaja pa gaisu 3 dienas pirm pasaakuma.
Peec taa mani nu nekaadiigi neiteresee tava attieksme pret manu "elpas atvilksanas veidu".

2.par iebrauksanu teritorija nebija padomas, vismaz vareja palidzinat vai akmenus nonemt no cela nost lai apaksas neskrape un atbilde no organizatora,, nesmu buldozers'' soreiz nedar jo sieva gandriz ar rokam dazus akmenus izkustinaja, taka virietim bez problemam
RE: pirmkaart. VINI BIJA APBRAUCAMI, maacamies izmantot stuuri! Otrkārt Bija padomaats un tu neredzeeji kaa taa izskatijaas no riita puses. Atkal kaudzes ar dalaam un akmeni vilkti no zemes un virsma liidzenota zr laapstaam un grabekliem. Tas kas bija atstaats bija atstaats ar nodomu jo jau tad zinaaju ka zemako noteiksim tur. Pie tam tur katru dienu pa to celinu braukaa traktors kurs vadaa "srota" nevajadzigos hlamus(stikli, daļas utt) un tie nonstopaa kriit pa celam un tu tikai vaac un vaac.
UN PATS GALVENAIS. Es kā gimenes galva kas es esmu. Nekad nebūtu ļāvis savai sievai vai bērnam cilātr akmeņus "kas bija pa spēkam vīrietim"-bet butu pacelis pakaļu no beņķa un to izdarijis. Pri4jom te sieva? WTF man?

P.S Juusu biedram ar mauricius blau kupeju kopaa ar cela noraadiijumiem tika pavestiits par finiera gabaliem ko peec vajadziibas es sagaadaasu no telpaam lai skeersot gulosho. Ta kaa...

P.P.s paldies manam draugam X-tra un Passata iipasniekam Žeņam un vel kadam ko piemirsu, sorry. par ieguldito darbu sestdien no riita asfalta pleka sakaartosanaa

3.baigas pauzes un niksana
RE: biju liidziigos pasaakumos open air formaataa tur vispaar var tikai piipi piipeet un mekleet sarunas biedru. Weekenda galaa notiek apbalvosana ar HEI HOU izkliedzieniem kuri "objektiivi" nosaka labaako no 100 auto bez nominaacijaam. te bija ko darīt. Es arī neesmu klauns skumjaam personaam šovu rādīt ar uguņiem un piepūšamām atrakcijām.( starp citu laba doma)

4.haous organizesana ka pat savas izdomatas disciplinas neatceras un ka rezultatus nespej pat pierakstit lai pec tam nebutu jajauta parejiem vai kads neatceras rezultatus un disciplinas
RE: PAts tikko teici ka nebija ko dariit un niiksti. Vareeji ka tas caliits panemt un kaut ko pierakstiit ja tadas prasiibas. Vinsh pierakstija paldies vinam par to. Vinam bij ko dariit. A par manu aizmirsanu- SKATIES punktu NR.1
Kā arī izskatās kā no bijušiem dalībnikiem varētu izveidoties komanda uz nakošo gadu. Kuri man palīdzēs novērtst nepilnības.

5.netur solijums par fotografesanu gaismam, hotdogiem kas beigas izradijas kaut kadas mistiskas izpausmes desinjas kuras saliktas uz cccp laika skiviem un blakus saplesta baltmaize kura plezta ar netiram rokam un desinjas cepa kads pohains cepejs (brosura bija rakstits ka bus kopigs grils kur visi vares likt virsu savus cepjamos)
RE: Pikeritu ,vainiigs ka organizaators un kaa cilveeks vainigs> Luudzu piedoshanu ka bijaat badaa un bez uzdzeramaa. Tas nekad neatkartosies.
Ar gaismaam arī sanāca funny, kad man atveda tos prožektorus pilnu bagāznieku, izrādījās ka iekšā tām ne spuldžu ne vadu ar štekeri, protams vainīgs. Laicīgi nepaspēju parbaudīt. Lunis zinu.
Par shkiivjiem un rokam un pohaino cepmani.
Paari upei ir labi zinaamas vietas ka KOJA(kur tas cepmanis pohainais virtuvee arii straadaa), vai first dača. Tur jums i ceļi i sarkanais paklaajs un glamurnaas tarelkas. Tikai ar juusu 5k eur veertu auto juus tur negaida un liidziigus pasaakumus tur neriiko.

6.labiericibas nebija vai nebija iespejams tik viegli atrast
RE: labieriices bija, atrodaas vieniigajaa eekaa uz territorijas, viena no 5-ām ēkas bija tualete ar podu un siltu uudeni izlietnee. Laikam gruuti atrast bija.


7.pasakums vairak izskatijas pec vinja personga tusinja prieks pasa organizatora jo visu laiku izklaideja sevi, viss ilgak uzkavejas pie sava auto u.t.t
RE: izklaidejot citus izklaideeju sevi. passakums tika riikots no saakuma ka 10-20 auto lokalaas paseedesanas pie ugunskura ur muuziku, bet "paldies" dažu forumu memberier kuri nedeelaam respondeeja uz luugumu izvietot info utt.
Peedeejaa nedeelaa piesakaa 40 cilveeki iznemot jau esosos 15. visiem atteikt? labaak tu mani te izniicinaasi bet liellaakaa dale bija redzeeja un zin. Boo

8.mulkibas runaja par daudziem auto un to diskiem
RE:tavs persoiigs viedoklis. un izklausies kaa 7 gadiigais beerns kam piebilst nav ko. Kipa" un un un..(pauze) un muļkiibas runaa... HAAAAA. Runaaju jo nezinu, un nekautrejos, bija cilveekli apkaart kuri mpaliidzeeja un taisnoja mani. Tu ja nemaldos seedeeji kaa pilnu muti uudeni iebeeris. Ko neko gudraaku nepateici un muus neizgliitoji?

9.nominacijas noteiksana (atkal kas pasam patika tie ari vineja un atrada iemeslus lai kads cits nedabutu balvu nevis vinja favorits)
RE:Neviens no maniem favoritiem un pat subjhektiivi jeb objektiivi nav saneemis balvy. Ne audio RAivo vai Žeņa. Ne motortelpa, ne izpuuteejs, ne agressors. Nekad neizvirzu sevci jeb favoritus un pirmaam lomam, nekad manaa dziivee ar ok tas nebuutu saistiits. tas nav pareizi bet taads esmu. Naakosreiz komentaru par to paturi pie sevis.

10.mistiskie nelogiskie izpludes merijumi un ka divainaku klirensu merisanu nevar iedomatie ka bija ar savu auto ar apaksas skrapet
RE: Kas ie nemistiskie un logiskie? Tie kuri tev liekas? DB meters nav mans pieder 3s nomai. Adrese internetaa. Aiznemies un atraadu mums visiem Objekstiivus "nemistiskus" rezultaatus. Par klirensu, Taa ier vieniiga godiigaa un jauka meerisanas metode. Lauj gan tam kurs zems pa dziivi jeb skruuveejaas uz lejunpirm pasakuuma godiigaa un siivaa cinaa noteikt to zemaako stance pasaakuma griezumaa. taads kaa tu kurs baidaas niskraapet apakšu un taads kaa Regnars ar drift vaagenu kam lonzeru vietaas caurumi, kaa noteiksi zemaako? Jutaajums ne tev. stance ir ciesana ikdienaa tas ir dziives stils vismaz saistiits ar tas dziives auto dalu. Es ka tu saki ar savu "džipu" braucu videeji 5000km meenesii. Dzirksteloju pa visaadiem ceļiem , trasi, braucu pa plavaa uz festiem, zem mana auto deg zaale ka mozajam. Mani velk ar iistajiem 4x4 no purva un rauj ar traktoru no koka stumbriem, kuri acij nemanami. Un tu man staastiisi par zem dziivi. I bet my biggest nut ka tavs noskreejien un brauksanas apsttakli nav taadi. Kaa arii man ir citi standart auto ar kuurime paarvietoties. jo es jau paredzu paarmetienu par to. UN ja paarmetiens ir tavaaa galvaa. Tad tu kaa es arii paarliecinosi zinu neesi nekaada stance daļa.

11.ka pasam organizatoram nav ne mazakas nojausmas ko nozime braukt ar zemu masinu jo pasam bija dzips un nezin kadas sekas tam visam, respektivi ja butu zinajis butu so to izmainijis vai pielabojis pie celiem
RE: sk punktu 10.

12. visiem ka gribejas mukt prom (ne tikai e36.lv) jau pirmajas paris stundas un ka beidzas pasakums taja placi un bija jadodas uz to srotu ka viss bars aizgaja lidz vienam galam ta ari visi naca atpakal un neatgriezas liela dala jo likas tas viss nenopietni
RE:Tie arī aizmuka. Pasākums ka izlasiji vinā no punktiem paredzet citai auditorijai. Kuri palika, tos es arii gribeeju sastopt ka kodolu visam pasaakumam.
Kaa teicu 3 nedeelas lielaakaa dala ka oligofreeni neko neatbilda neko neprasa, peedeejaa nedeela sacepas. Oj a kas a kur? mees braucam! Neesat tik pasiivi un dirseeji pie klaviatuuras, piedalaties, un uzlabojiet!


13.neskaidri noradits pasakuma atrasanas vieta jo visi domaja ka pie kipsalas hales
RE:E36 un dazī nav visi. Del juums cilveeki braucosi garaam uz iisto vietu domaaja ka notiek pie halles. Pie tam atkal jusu biedrs ar mauricius zilo kupeju un style 5 prasija man ka nokļuut. Izņemot adresi. Bija iedoti preciizi noraadiijumi-pari gulosajaim s-inieks un tur preti buuvn veikalam redzeesi. Uz kartes uzziiimeet?

Es atkārtoti ludzu piedošanu par orfogrāfiju un stilu(uzbraucošu).
Sākuma texts bija nopietnāks un netik aizvainojošs bet es ļoti sacepos par tā pazaudēšanu.

Jebkura gadijumā paldies visiem ka piedalijāties. Daži gribot citi negribot, bet sagādāja man īsto prieku par pasākumu kopumā. Paldies par kontruktiviem norādījumiem uz kļūdām.
Sirsnīgi ceru ka tās ir mūsu attiecību sākums nevis beigas.

P.S Patiess paldies DOGMA un ERDA par e36 daliibas sariikoshanu, EDJ par JDM. Un DK un Raivo, Viesturam par MK1.

Ar visu cieņu
Juris
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži
PMechanika rakstīja:@Možais par godīgumu. Kas i r godīgi un ojektīvi? Un kam tas ir vajadzīgs. Jā varbūt vajadzēja piespriest Viktoram. Bet viņam reāli ir potenciāls un pie kā tiekties stance virzienā. Sāvukārt BLINGZ ir gatavs pilnvērtīgs stance kustības dalībnieks. Es ceru ka Viktors neapvainosies un sačiņis savus ratus uz nākošo gadu, nosēdinās to auto pieliks vel kaut ko un tad bez saspringuma varēs cīnīties par uzvarām.
Ar visu cieņu
Juris
:rolleyes: īsti nesapratu pārmetumu man :drink:
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Par zemuma mērīšanu- finiera plāksnē līdz krātera zemākajam punktam.

Visu lielo tekstu nelasīju.

Tiešām liekas ka vajadzētu startēt arī turpmāk tikai ņemt vērā ieteikumus.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
BLINGZ
Ziņojumi: 138
Pievienojies: 06 Jan 2013, 02:45
"Par zemuma mērīšanu- finiera plāksnē līdz krātera zemākajam punktam."
Tu vispār pats/pati saproti, ko uzrakstīji? :lol: :lol:
Profila bilde
BuKTOP
Ziņojumi: 869
Pievienojies: 20 Jūl 2012, 11:30
Braucu ar: Marrakesh kūts
Atrašanās vieta: Mārupes
Reputācija: 2
 
PMechanika rakstīja: @Možais par godīgumu. Kas i r godīgi un ojektīvi? Un kam tas ir vajadzīgs. Jā varbūt vajadzēja piespriest Viktoram. Bet viņam reāli ir potenciāls un pie kā tiekties stance virzienā. Sāvukārt BLINGZ ir gatavs pilnvērtīgs stance kustības dalībnieks. Es ceru ka Viktors neapvainosies un sačiņis savus ratus uz nākošo gadu, nosēdinās to auto pieliks vel kaut ko un tad bez saspringuma varēs cīnīties par uzvarām. Tā ir stimulācija. A jus te sacepaties it kā jums tā balva ir vissvarīgakais dzīve. Ir sanācis DEMO pasākums. Un ir sanācis
Juris
Juri neuztver personīgi ,bet manā redzējumā ar aizlienētajiem diskiem Tu nošāvi garām - KĀDS SAKARS ? Tev nav vienalga ?? Varbūt es viņus nopirku !!
Tev rupors aizlienēts - kā tu pasākumu varēji vadīt ?? un ttttt un tpppp
Pa lielam mani varēji vispār noņemt no trases ,jo redz arī pats saimnieks nebija uz vietas :clap:
Runājot par blingz , kurš nolaidās uz vietas - Tavai stances acij tas ir krutāk , pilnvērtīgāk ,pieņemamāk ??

Es ar to negribu pateikt neko sliktu jeb uzbraukt tev virsū , vnk nākotnē skaties uz to kas ir uz vietas nevis tavs ne tavs :rolleyes:
Un netaisi balsošanu ,ja tu iepriekš jau zini ,ka balsojuma rezultāts nesakritīs ar tavu smadzeni :gigigi:

Pa lielam pasākuma ideja laba , noteikti jarīko nakamgad atkal - viss būs labi ja tiks ņemti vērā augstāk minētie ieteikumi !!
Žetons par šī pasākuma attīstīšanu :drink:
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 
vispar te kaut kads plaģiats panesies :lol:
Attēls
Profila bilde
BLINGZ
Ziņojumi: 138
Pievienojies: 06 Jan 2013, 02:45
BuKTOP rakstīja:
PMechanika rakstīja: @Možais par godīgumu. Kas i r godīgi un ojektīvi? Un kam tas ir vajadzīgs. Jā varbūt vajadzēja piespriest Viktoram. Bet viņam reāli ir potenciāls un pie kā tiekties stance virzienā. Sāvukārt BLINGZ ir gatavs pilnvērtīgs stance kustības dalībnieks. Es ceru ka Viktors neapvainosies un sačiņis savus ratus uz nākošo gadu, nosēdinās to auto pieliks vel kaut ko un tad bez saspringuma varēs cīnīties par uzvarām. Tā ir stimulācija. A jus te sacepaties it kā jums tā balva ir vissvarīgakais dzīve. Ir sanācis DEMO pasākums. Un ir sanācis
Juris
Juri neuztver personīgi ,bet manā redzējumā ar aizlienētajiem diskiem Tu nošāvi garām - KĀDS SAKARS ? Tev nav vienalga ?? Varbūt es viņus nopirku !!
Tev rupors aizlienēts - kā tu pasākumu varēji vadīt ?? un ttttt un tpppp
Pa lielam mani varēji vispār noņemt no trases ,jo redz arī pats saimnieks nebija uz vietas :clap:
Runājot par blingz , kurš nolaidās uz vietas - Tavai stances acij tas ir krutāk , pilnvērtīgāk ,pieņemamāk ??

Es ar to negribu pateikt neko sliktu jeb uzbraukt tev virsū , vnk nākotnē skaties uz to kas ir uz vietas nevis tavs ne tavs :rolleyes:
Un netaisi balsošanu ,ja tu iepriekš jau zini ,ka balsojuma rezultāts nesakritīs ar tavu smadzeni :gigigi:

Pa lielam pasākuma ideja laba , noteikti jarīko nakamgad atkal - viss būs labi ja tiks ņemti vērā augstāk minētie ieteikumi !!
Žetons par šī pasākuma attīstīšanu :drink:
EU, cienījamais BuKTOP, varbūt izlasi vēlreiz, ko es rakstīju par nolaišanu zemāk, varbūt daleks. :idiots:
Ja jau Tev tā disku tēma tik sāpīga, tad saki, ka tie "Tavi" Borbeti bija labāki? Ar ko tieši??
Pasākuma mērķis bija atpūsties labā kompānijā pie skaistām mašīnā, bet izvērtās par klaviatūru kautiņu starp neapmierinātiem heiteriem, kam nekad nekas nav pa prātam. Cilvēks cenšas, sarīko pasākumu, bet latvietim vienmēr būs ko uzsmirdēt.
Profila bilde
BuKTOP
Ziņojumi: 869
Pievienojies: 20 Jūl 2012, 11:30
Braucu ar: Marrakesh kūts
Atrašanās vieta: Mārupes
Reputācija: 2
 
EU tu es 1. reizi vispār kko uzrakstiju par pasākumu , takā tev pašam puss izgrausta klaviatūra .....

p.s
nesākšu tev te tgd krāniņu mērīt kas man ir labāks kas nē !!
p.ss
Man tā balva nav vajadzīga simts gadi - vnk es uzskatu nedrīkt taisīt balsošanu ja nevadās pēc rezultāta!

UN nesāc man te braukt virsū par kkādām smirdēšanām , 26061186 ja kkas sakāms bez pogām !!
Heiters smieklīgi
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 
daži baigi nopietni to lietu paņēmuši :lol:

Tak pofig, ka skrūvējās uz leju, pofig, ka aizņēmās diskus. Braucam tak labi pavadīt laiku.

kopskats tāpat blingzam bija labāks un stance'īgāks, tāpēc arī dabūja.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
BuKTOP
Ziņojumi: 869
Pievienojies: 20 Jūl 2012, 11:30
Braucu ar: Marrakesh kūts
Atrašanās vieta: Mārupes
Reputācija: 2
 
Tieši tā, pofig, ka skrūvējās uz leju, pofig, ka aizņēmās diskus. Braucam tak labi pavadīt laiku. :pupi:
es necepos ne par ko :lol:

es vnk saku ,par bezjēdzīgu balsošanu lai nākam reiz organizātori izlemj koleģiāli par to kuram piešķirt balvu ;)
piekrītu arī ka kopumā blingz auto bija stances cienīgs ;)

chill
Profila bilde
BLINGZ
Ziņojumi: 138
Pievienojies: 06 Jan 2013, 02:45
BuKTOP rakstīja:EU tu es 1. reizi vispār kko uzrakstiju par pasākumu , takā tev pašam puss izgrausta klaviatūra .....

p.s
nesākšu tev te tgd krāniņu mērīt kas man ir labāks kas nē !!
p.ss
Man tā balva nav vajadzīga simts gadi - vnk es uzskatu nedrīkt taisīt balsošanu ja nevadās pēc rezultāta!

UN nesāc man te braukt virsū par kkādām smirdēšanām , 26061186 ja kkas sakāms bez pogām !!
Heiters smieklīgi
Sēdi biksēs, neviens tev nezvanīs, to es vispār tev nerakstīju. :bye:
Profila bilde
PMechanika
Ziņojumi: 27
Pievienojies: 29 Feb 2012, 00:29
Braucu ar: AWD turbo
Foruma biedri. Blingz ir taisnīgs vienā, necepamies! Nav kodola strīdam.
@ Viktor Man nav iebildumu par mantu aizņemšanu, ka pareizi minēts "matjugaļnikas" nav mans :) Piekritu par to ka cilvēku priekšā varbūt nevejadzēja to teikt, varbūt nebūtu tāda pretreakcija, kaut gan nekāda negatīva aizlienēšanā es nesaskatu un visi apkārt pa liela, ir viens bars ko vēlētos padarīt draudzīgāku. Neesam taču mazi bērni lai tipa abižotos par kādu skārbāku vārdu. Mes te esam vīri vai plaskas? Bitit matos.

@možais, nekādu pārmetumu! vnk komentārs par izteikumu par netaisnīgu/negodīgu vērtēsanu.

Vienīgais kam es te pārmetu ir Kļaviņs, jo cik es saprotu viņš un viņa sieva jau pašā pasākuma bija stipri neapmierināti un uzbudināti. Gan jau mana seja nepatika. Ļoti personīga lieta, par kuru nesoda. Tiem kam nepatiku draugos neuzbāžos.

@Blingz Lūdzu cienam viens otru, un nerodam pamatus kašķiem bazētiem un kopumā pozitīvi pagajūšā pasākuma.

Juris
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Arī KLAVINAM bija kritika balstoties uz pieredzēto un redzēto!
Tāpēc, pārmest, ka viņš vienīgais uzrakstīja visu ko vēlējās pateikt, lai Tu kā organizators zinātu, nebūtu arī korekti!



P.S. Viņam vismaz pietika dūšas uzrakstīt kas nepatika!
tiekamies nākamajā stance.lv pasākumā!

;)
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
sāku jau priecāties, ka bija jāstrādā un netiku. Pilnīgi pietiek ar to, ka zemākais auto mērīts skrāpējot karteri pa zemi, nu šitas ir zem jebkuras kritikas, vnk :doh:
:stupid:
Profila bilde
RF_
Ziņojumi: 398
Pievienojies: 17 Jūl 2013, 17:27
Braucu ar: nolaistiem logiem
Nebiju un labi, ka nebiju. Izklausās, ka organizators tāds dīvainītis kas ar Opel džipu brauc un savus čomus sasaucis pastaipīt krāniņus citu priekšā. Un lai tie čomi būtu vēl iespaidīgāki uzrīkots kaut kāds stance pasākums un kaut kādas kategorijas un mērīšanas uzrīkotas. Protams, lai kā arī citi būtu centušies, čomi tak uzvrēs. Pofig, ka tam otram diski no kaimiņa ar lielāku plauktu un tas vēlviens savam bembim koilas zemāk skrūvē kamēr organizators neskatās un ierauj vienu nīgrāku dzērienu.
Bet kā tad paliek ar paša čomiem ? Kur teikts, ka viņiem nebija aizlienēti diski un nebija sazin kas sabāzts apakšā, lai asfaltā savilktu vagas ?
Tāds ir man priekšstats no izlasītā par pasākumu.