31.08 Ķīpsala. sēdināto/modificēto auto izstāde

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Labi, beidzam tak vienreiz šito jezgu ap pasākumu!
Kādam ir reāli ierosinājumu, kā viņš būtu rīkojies attiecīgo disciplīnu mērīšanā, tiesāšanā?
Domāju, ka jebkura ierosinājums padarīs pasākumu baudāmāku nākamgad!
Profila bilde
BLINGZ
Ziņojumi: 138
Pievienojies: 06 Jan 2013, 02:45
RF_ rakstīja:Nebiju un labi, ka nebiju. Izklausās, ka organizators tāds dīvainītis kas ar Opel džipu brauc un savus čomus sasaucis pastaipīt krāniņus citu priekšā. Un lai tie čomi būtu vēl iespaidīgāki uzrīkots kaut kāds stance pasākums un kaut kādas kategorijas un mērīšanas uzrīkotas. Protams, lai kā arī citi būtu centušies, čomi tak uzvrēs. Pofig, ka tam otram diski no kaimiņa ar lielāku plauktu un tas vēlviens savam bembim koilas zemāk skrūvē kamēr organizators neskatās un ierauj vienu nīgrāku dzērienu.
Bet kā tad paliek ar paša čomiem ? Kur teikts, ka viņiem nebija aizlienēti diski un nebija sazin kas sabāzts apakšā, lai asfaltā savilktu vagas ?
Tāds ir man priekšstats no izlasītā par pasākumu.
Man vienkārši žoklis atkārās no šī komentāra. Reāli ir tādi cilvēki vai tā ir kaut kāda izdomāta personība? :doh:
Profila bilde
Agnis
Ziņojumi: 2047
Pievienojies: 26 Jūl 2011, 23:48
Braucu ar: Kabri & kupeju
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Reputācija: 2
 
V1beta tak...
Attēls
Profila bilde
PMechanika
Ziņojumi: 27
Pievienojies: 29 Feb 2012, 00:29
Braucu ar: AWD turbo
@RF, nu nepareizs prikštats tev rodās par pasākumu no izlasītā. Priekštatus radušos nevis no fakta bet no citu cilvēku personīgām pieredzēm un to subjektīvas atspoguļošanas komentos, nedrīkst skaļi izteikt.

Jo tad ari lasītājiem rodās priekštats balstīts uz uzlasito tavā komentā. Tu negribi zināt, jeb vari iedomāties kāds viņš ir. LOL
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
PMechanika rakstīja:Foruma biedri. Blingz ir taisnīgs vienā, necepamies! Nav kodola strīdam.
@ Viktor Man nav iebildumu par mantu aizņemšanu, ka pareizi minēts "matjugaļnikas" nav mans :) Piekritu par to ka cilvēku priekšā varbūt nevejadzēja to teikt, varbūt nebūtu tāda pretreakcija, kaut gan nekāda negatīva aizlienēšanā es nesaskatu un visi apkārt pa liela, ir viens bars ko vēlētos padarīt draudzīgāku. Neesam taču mazi bērni lai tipa abižotos par kādu skārbāku vārdu. Mes te esam vīri vai plaskas? Bitit matos.

@možais, nekādu pārmetumu! vnk komentārs par izteikumu par netaisnīgu/negodīgu vērtēsanu.

Vienīgais kam es te pārmetu ir Kļaviņs, jo cik es saprotu viņš un viņa sieva jau pašā pasākuma bija stipri neapmierināti un uzbudināti. Gan jau mana seja nepatika. Ļoti personīga lieta, par kuru nesoda. Tiem kam nepatiku draugos neuzbāžos.

@Blingz Lūdzu cienam viens otru, un nerodam pamatus kašķiem bazētiem un kopumā pozitīvi pagajūšā pasākuma.

Juris
Kaads sakars ar tavu seju? Iet runa par pasakumu un norisi, ja kritiku nespej uztvert un no tas macities tad nakamo pasakumu uztaisit labaku bus stipri gruutaak ;)
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
erda rakstīja:Labi, beidzam tak vienreiz šito jezgu ap pasākumu!
Kādam ir reāli ierosinājumu, kā viņš būtu rīkojies attiecīgo disciplīnu mērīšanā, tiesāšanā?
Domāju, ka jebkura ierosinājums padarīs pasākumu baudāmāku nākamgad!
piemeram ka viena no e30.lv tusiem tika merits auto klirens, vienkarsi tika uz lidzenas virsmas (delisas) uzberta smilsu cupa (loti nieciga augstuma zinja,sauja ar smiltim) un taj brauca loti lenam pari un respektivi vareja no zemes nomerit lidz cupas augsai cik mm no cupas palikusi (augstuma zinja) un piereizes auto daudz saudzigaks veids ka to noteikt, tas tads ieteikums ja nav iespejas braukt uz bedres un tur to merit (skatit sini video sakot ar 6 minuti un 20 sekundi
http://www.youtube.com/watch?v=vyd1Tk77CiE
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Es pasākumā pavadīju ļoti īsu laiku, bet atmosfēra, ideja un vieta - super! :super: Cepums par uzņemšanos ko tādu organizēt! Tas ir tikai normāli, ka bija kļūdas. Paši esam gājuši cauri pasākumu organizēšanai un pat 3. reizē daudzas kļūdas tika pieļautas..

Gaidu nākamo gadu! :super:
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 
pilnīgi piekrītu dogmam :super:
buktop, piedod, bet lai ko tu teiktu, izskatās, ka tev nav vienalga par to titulu :lol:
p.s. uzskatu ka tādi dirsēji kā ridlihs un rf vispār varētu savas domas un uzbraucienus paturēt pie sevis, kā cilveks var spriest par pasākumu, kuru vispār nav apmelkējis :idiots:
cepuri nost organiātoram :super:
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
nevajag iespringt uzreiz tā. Priekš tam taču ir recenzijas, vērtējumi un komentāri par pasākumiem, koncertiem, filmām, lai gūtu kaut kādu priekšsatu. Un es nenoliku visu pēc kārtas, jo tieši tā - pats tur nekā nevarēju atrasties, lai gan gribēju doties, bet darbs ir tāds kāds viņš ir. Bet nu tur nebija jābūt, lai rastos viedoklis par to kā tika mērīts zemākais autiņš un tas veids nu galīgi man nebija pieņemams. Viss ok, uz nākamo pasākumu došos un ticu , ka viss būs ar foršiem uzlabojumiem :super:
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 
visi tā raud par zemakā mērīšanu, itkā kāds būtu nomiris tai laikā :lol:
vienīgie kam būtu iemesls raudāt ir možais un blingz, bet nez kapēc to čaļu sejās bija smaids tajā laika un neizskan asi pārmetumi organizātoram par to, a džipu īpašnieki sacēluši haju
taču salu tilta galā, pie vienības gatves krustojuma, starp joslām rises ir lielākas, nekā tā trepe kas sanāca pie iebrauktuves pasākumā :yes: