E36.LV sezonas atklāšana 2014!

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Jā traktori labi griezās.
Uz nākamgadu vairāk laika braukšanai. Stāvot pie starta fastlapam bija manāms ka tomēr tam timeattack varētu palielināt HOT apļu skaitu. Slīpētājiem domājams arī būtu priecīgāki par ilgāku brīdi.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
Emik
Ziņojumi: 216
Pievienojies: 04 Dec 2011, 09:13
Braucu ar: 318 e36,e46
RENIO rakstīja:Kas kopumā Jums foruma biedri pasākumā patika'?
kas nepatika?

P.S. tas ir lai nākamreiz būtu vēl labāk :hahaha: :drink:
Nu patika viss!
Bet es nebiju lidz galam informets par ieejas maksu!
Cik lasiju ta par dalibu sacensibas 3,4 eiro!
Bet tas ta vai ari nemaku pareizi plakatu izlasit :hahaha:
laikam vel viens minus veders knutoja uz vakaru ka skreju uz smarzu viss bija izkert un gaidit negribejas nacas knabat na6kus! :doh: Bet bija ari tadi kas padomaja par savu vederu :D
rvars
Ziņojumi: 1001
Pievienojies: 07 Mar 2012, 20:01
Braucu ar: sapņiem
Atrašanās vieta: lauki
Hazard rakstīja:
rvars rakstīja:
Sancix rakstīja:Piekrītu par lielāku dalības maksu un starts varētu sākties 10.00
Galīgi neder. Mums jau tā vajadzēja nejēgā agri celties, lai no laukiem paspētu aizbraukt uz plkst. 12., kas pēc piektdienas bija īpaši smagi :emo: Ne visi dzīvo 100km rādiusā ap Rīgu :gigigi:
Ko tu sudzies? Es 240km nobraucu :lol: :lol: :lol:
193 :hahaha:
E36 328i+ lpg 95'
NB MX-5 99'
E46 325ix lpg 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
Profila bilde
BRASS
Ziņojumi: 466
Pievienojies: 01 Okt 2012, 21:18
Braucu ar: Ziemeli
Atrašanās vieta: Rīga
Kopumā manuprāt diezgan labi noorganizēts pasākums, pluss organizatoriem!

Varu ieteikt - manuprāt uzlīmes, kuras tika dalītas, vajadzētu pamainīt. Gan šogad, gan pagājušajā gadā tā drukas kvalitāte uz uzlīmēm ir diezgan pikseļaina, negribas tādas ilgi turēt uz auto. Varbūt varētu tādas uzlīmes, kuras būtu kvalitatīvāk uzprintētas, ar vienkāršāku dizainu un iespējams citas formas, lai var piem. līmēt citā vietā nevis priekšējā vai aizmugurējā stikla stūrī un tad jau sakrāt no vairākiem gadiem.

Arī iespējams - varētu uzlikt kādu stendu, kur pārdot visādus BMW nieciņus - brelokus, auto modeļus, numuru paliktņus, E36.lv uzlīmes un kalendāru. Varbūt arī noorganizēt kādu vietu trases teritorijā, kur varētu uztaisīt tādu kā nelielu e36 detaļu tirdziņu, cilvēki varētu atvest ar auto savas liekās detaļas un iespējams notirgot, tikai pirms tam pieteikties pie organizatoriem.

Arī, tā kā turpat blakus ir DBS, tad varbūt noorganizēt kādu informatīvo lekciju/diskusiju par drošu braukšanu ar pakaļpiedziņas auto vai ko tamlīdzīgu, varētu būt interesanti.

Ar nepacietību gaidu pasākuma video.
matissc
Ziņojumi: 1167
Pievienojies: 30 Dec 2011, 19:44
Atrašanās vieta: Cēsis
+daudz par video :drink:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Agro jau cītīgi strādā pie oficiāla video!
Šonedēļ solījās, ka varēsim jau to baudīt!

;)
matissc
Ziņojumi: 1167
Pievienojies: 30 Dec 2011, 19:44
Atrašanās vieta: Cēsis
nujaa, tas jau skaidrs, ka video monteshana nav paaris h darbs :super: :bmw:
Profila bilde
drakelv
Ziņojumi: 86
Pievienojies: 27 Mai 2012, 23:29
Braucu ar: 530xd ///M
Atrašanās vieta: Valmiera
dragam vajadzēja vismaz 3 braucienus katram, ja nevar ar vairākiem uzskrieties, salikt pa tilpumiem sākumā , kā šobrīd bija, bet no 3 braucieniem kurš uzvar 2 tas tiek tālāk, jo var startā vienā braucienā sapisties un draģis cauri. Es piemēram nezināju ka bez bloķa ir galīgā dirsā (katru dienu ar dragu nenodarbojos), otrā braucienā nebūtu pie tik daudz apgriezieniem atmetis sajūgu un 3 sekundes griezies uz vietas :D

Tas tikai mans viedoklis
Profila bilde
Edžis
Ziņojumi: 216
Pievienojies: 08 Mar 2014, 18:20
Braucu ar: 9 autobusu
Atrašanās vieta: Liepājas
drakelv rakstīja:dragam vajadzēja vismaz 3 braucienus katram, ja nevar ar vairākiem uzskrieties, salikt pa tilpumiem sākumā , kā šobrīd bija, bet no 3 braucieniem kurš uzvar 2 tas tiek tālāk, jo var startā vienā braucienā sapisties un draģis cauri. Es piemēram nezināju ka bez bloķa ir galīgā dirsā (katru dienu ar dragu nenodarbojos), otrā braucienā nebūtu pie tik daudz apgriezieniem atmetis sajūgu un 3 sekundes griezies uz vietas :D

Tas tikai mans viedoklis
Nu man liekas ja pa 3 braucieni būtu bijis tad pasākums beigtos ap 2 naktī kamēr visi sabraukātos.
Profila bilde
540i
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1812
Pievienojies: 11 Mai 2011, 06:17
Braucu ar: 320d,335d
Reputācija: 1
 
drakelv rakstīja:dragam vajadzēja vismaz 3 braucienus katram, ja nevar ar vairākiem uzskrieties, salikt pa tilpumiem sākumā , kā šobrīd bija, bet no 3 braucieniem kurš uzvar 2 tas tiek tālāk, jo var startā vienā braucienā sapisties un draģis cauri. Es piemēram nezināju ka bez bloķa ir galīgā dirsā (katru dienu ar dragu nenodarbojos), otrā braucienā nebūtu pie tik daudz apgriezieniem atmetis sajūgu un 3 sekundes griezies uz vietas :D

Tas tikai mans viedoklis
Par to pagāršogad biški sacepos, ka ātri sacensība beidzās, bišku pa maz paņēmu rpm sagura iS, tāpēc šogad pirmajā startā vnk paspēru diezgan augstos rpm vaļā, tomēr labāk lai tinas nekā sagurst un tad pēc izjūtas iet uzpreiķsu vai tinās paspēlējos ar gāzes pedāli, pēdējais starts no 3jiem pasām ļoti patika jau kā sanāca.., to problēmu risiniāt var ar viena brauciena piešķiršanu bez izlēgšanas, lai aprod ar segumu un nav kašķis vairs par to.. :rolleyes:
e36
Profila bilde
AizdomāmBagāts™
Ziņojumi: 208
Pievienojies: 09 Sep 2012, 18:48
Braucu ar: GU - 476
Reputācija: 1
 
drakelv rakstīja:dragam vajadzēja vismaz 3 braucienus katram, ja nevar ar vairākiem uzskrieties, salikt pa tilpumiem sākumā , kā šobrīd bija, bet no 3 braucieniem kurš uzvar 2 tas tiek tālāk, jo var startā vienā braucienā sapisties un draģis cauri. Es piemēram nezināju ka bez bloķa ir galīgā dirsā (katru dienu ar dragu nenodarbojos), otrā braucienā nebūtu pie tik daudz apgriezieniem atmetis sajūgu un 3 sekundes griezies uz vietas :D

Tas tikai mans viedoklis
Es arī katru dienu ar dragu nenodarbojos, bet laiks bija pietiekami, lai patrennētos startu, kādā nomaļākā vietā. Daudzi izbrauca ārpus trases teritorijas un patrennējās tur, tai skaitā es. Katram motoram un attiecīgi riepām savus apgriezienus, jāuzķer pirms sacensībām, ja reiz peteicies dragam! Paša nolaidība savā ziņā ;)
Say "FUCK IT", before you kick the bucket! ...in safe enviroment.
Profila bilde
drakelv
Ziņojumi: 86
Pievienojies: 27 Mai 2012, 23:29
Braucu ar: 530xd ///M
Atrašanās vieta: Valmiera
organizātori strikti noteica ka ārpus karodziņa cilvēka nekādas aktivitātes nenotiek, tāpēc nevēlējos izcelties :D
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester
erda rakstīja:Agro jau cītīgi strādā pie oficiāla video!
Šonedēļ solījās, ka varēsim jau to baudīt!

;)
O! šogad vismaz būs video :super:
Profila bilde
Edžis
Ziņojumi: 216
Pievienojies: 08 Mar 2014, 18:20
Braucu ar: 9 autobusu
Atrašanās vieta: Liepājas
Gribēju vēlreiz pateikt ka viss pasākums bija vienkārši Zoooo un lielais paldies organizātoriem par ieguldīto darbu. :supeer:

Tā jau piekrītu ka lielāka dalības maksa nebūtu par sliktu lai varētu piemēram noīrēt trasi ilgākam laikam lai sacensības varētu labāk sagrupēt.

Tā kā pats uz pasākumu nobraucu arī ap 240 km (ap 500 km trips + benzīns kas tika trasē iztērēts) kas protams bija liels atvieglojums makam bet nenožēloju neko ka aizbraucu un atklāšanu jo jau kad atbraucu uz Plazu visi bija draudzīgi pat viens otrs pienāca aprunāties neskatoties uz to ka pārsvarā biju pie savas mašīnas ka piemēram Hapo un fotogrāfs, (sorry neaceros vārdu). Tāpat arī 333 trasē visi ar ko aprunājos likās forši cilvēki žēl ka netiku uz afterīti bet nakam gad braukšu noteikti jo izskatās ka tur ļoti jautri gājis.

Žēl jau ka nesanāca palikt arī trasē lidz galam jo notika kas tāds ka nācās uzreiz lidot uz liepāju un līdz ar to daudz ko palaidu garām. :sad: labi ka ir bildes.

No tā cik es redzēju man viss patika un ceru ka būs vairāki pasākumi kuros varēšu piedalīties.

P.S. mazs jautājums.

Lasījua ka compactiem bija kautkadas balvas a kas tas bija?
Un kas notika ar to sarkano BMW kuram uz loga see ya uzraksts?

:sarunats:
Profila bilde
Edžis
Ziņojumi: 216
Pievienojies: 08 Mar 2014, 18:20
Braucu ar: 9 autobusu
Atrašanās vieta: Liepājas
+ Žēl ka netiku pie uzlīmē jo kād es tagat viņas varēšu saņemt neviens nezinās teikt. :sad:
smoke weed
Ziņojumi: 21
Pievienojies: 28 Dec 2013, 20:21
Braucu ar: K2
visādas bildes, bet sevi galīgi atrast nevar. :D
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester
Edžis rakstīja:+ Žēl ka netiku pie uzlīmē jo kād es tagat viņas varēšu saņemt neviens nezinās teikt. :sad:
Latvijā vairs pasts nēeksistē ????? :doh:
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Edžis rakstīja: P.S. mazs jautājums.

Lasījua ka compactiem bija kautkadas balvas a kas tas bija?
Un kas notika ar to sarkano BMW kuram uz loga see ya uzraksts?

:sarunats:
Pārspridzināja aizm.riepu un norbauca no trases aizķerot slieksni
- ikey07
Profila bilde
Edžis
Ziņojumi: 216
Pievienojies: 08 Mar 2014, 18:20
Braucu ar: 9 autobusu
Atrašanās vieta: Liepājas
:o nabags
Profila bilde
Burbul1s
Ziņojumi: 649
Pievienojies: 14 Sep 2013, 00:43
Braucu ar: Sasistām durvīm
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Rudziņš rakstīja:
Edžis rakstīja:+ Žēl ka netiku pie uzlīmē jo kād es tagat viņas varēšu saņemt neviens nezinās teikt. :sad:
Latvijā vairs pasts nēeksistē ????? :doh:
Manas uzliimes jau labu laiku gaida kmr auto salabosies/sakraasosies :D pasts ātri atsūtīja :hahaha: