Ideja par braucienu uz Bavariju.

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
Sveiciens visiem!

Ir radusies pietiekosi traka ,bet aizraujosa ideja braucienam uz Vaciju ar saviem E36! Ka saka,apciemot "raditaju".
Varbut daudziem ir zinams,ka 3 serijas BMW tiek razoti Minhene :bmw:
Pati rupnica ir pietiekosi iespaidigos izmeros aptuveni 3 kilometrus platuma un garuma (precizus izmerus nezinu) un seit var apskatit linku no pasas rupnicas http://www.bmwgroup.com/e/0_0_www_bmwgr ... nchen.html
Pats labakais taja visa ir tas,ka BMW visiem interesentiem piedava ekskursiju pa rupnicu un klut par liecinieku tam,ka tad isti notiek visa razosana. Biletes cena ,tolaik,kad es tur biju ,BIJA manuprat 10eur cilvekam sobrid tarifs varbut mainijies.
Nemot vera faktu,ka esmu tur bijis,varu teikt ,ka viss tas process ir redzesanas verts un bedigs no turienes vienkarsi nevar iziet! :clap:
Blakus tam visam pasakumam atrodas ari legendarais BMW muzejs,kur ir iespejams apskatities pilnigi visu,ko BMW jebkad ir razojis ,sakot ar ielas auto , motocikliem lidz pat visiem sporta automobiliem (DTM,F1 uc)
Rekur links :
http://www.bmw-welt.com/en/
Par pasu braucienu - Doma ir braukt vasara . Konkretak Julija ,tad,kad lielai dalai sakas atvalinajums un bonusa ir iespejas tikt pie laba un saulaina cela veeja. :pupi:
Kopejais attalums ,viena virziena ,kas mums butu japieveic ir 1772 kilometri :giggle: respektivi sanak vienas apalas 24 stundas cela ar visiem toletes ,esanas ,pipesanas un foto stopiem.
Rekur google maps links ar cela noradem https://www.google.lv/maps/dir/R%C4%ABg ... 48.1351253
Bonusa tam visam,pasa Minhene man personigi dzivo Radinieks,kuram ir paliela privatmaja ar zemi un esmu jau paspejis aprunaties ar vinu par iespeju izmantot vina viesmilibu paliekot pie vina ,bet protams teltis. Sis variants savukart ieekonometu mums visiem viesnicas un parkofku izdevumus ,ka ari Galu cept varetu. ;)
Un veel visiem zinams,ka vaciesiem ir labs ALUS! :drink: :giggle:
Tatad,labprat gaidisu no jums atsauksmes,ieteikumus vai ari kritiku un viedoklus par manis piedavato ideju ,jo manuprat ir verts apsvert ,ja ir kadi braukt gribetaji! :yes:
P.S nenemiet launa par mikstinajuma zimju neesamibu teksta. Man darba kompis nepiedava opciju izveleties LATVIESU valodas alfabetu. :gigigi:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 
Nordschleifi vajag pieķert pa ceļam :hahaha:
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
kars rakstīja:Nordschleifi vajag pieķert pa ceļam :hahaha:
tas vispar butu :super: tikai zinams risks pastav palikt taja vieta :D
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
BRASS
Ziņojumi: 466
Pievienojies: 01 Okt 2012, 21:18
Braucu ar: Ziemeli
Atrašanās vieta: Rīga
Pati ideja laba, tikai es nezinu, cik auto no foruma ir tik labā tehniskā stāvoklī, lai 3500 km ar tiem nobrauktu. Es jau, braucot uz LT vai EE ar savējo, kurš ir labā stāvoklī, uztraucos, ka varētu palikt uz ceļa, veca mašīna tomēr. Bet, ja bagāžnieku piekrauj pilnu ar rez. daļām un instrumentiem, varētu būt ok :clap:
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
Doma jau laba, bet diez vai kas sanāks, vismaz bija jau līdzīgas tēmas panesušās, kas kā sapratu tā arī palika nerealizētas. Mani personīgi aptur "liešana bākā" pasākums (nu bet tas vēl tā) :hahaha: + 24 h stūrēt pēc kkur teltī neizgulētas nakts (esmu dzinis autiņu no Vācijas (tiesa gan ziemā uz pasliktām riepām un vnk super draņķīgu laiku), sanāca 33h (no kurām tikai 2h tika pagulētas) pēc praktiski negulētas nakts, apzvērējos, ka vairs nekad!!! Ir braukts arī ar busu vasaras karstumā, tur jau bija pat 3 vadītāji var tiekt, viens pīpis nogurums nereāls... Tas viss papildinās ar iespēju kkur, piemēram, Polijā palikt ar kādu CSN vai vnk pārstāj iet 20 gadus vecais drapaks :hahaha: ... prieks būs mazs.
P.S. Iespējams mani vienīgo tās "ekskursijas" tā nogurdina... :hahaha:
d[-_-]b
Profila bilde
siicic
Ziņojumi: 163
Pievienojies: 13 Mar 2015, 09:09
Braucu ar: E46 Touring
Atrašanās vieta: Sigulda
Rupji parēķinot izietu ap 300l degvielas, sālīti... Bet ja ielikšu gāzi tad varētu domāt par līdz braukšanu :yes:
I don`t like bass, I love it!
Profila bilde
sandzhus
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 28 Jan 2014, 22:40
Reputācija: 1
 
BRASS rakstīja:Pati ideja laba, tikai es nezinu, cik auto no foruma ir tik labā tehniskā stāvoklī, lai 3500 km ar tiem nobrauktu. Es jau, braucot uz LT vai EE ar savējo, kurš ir labā stāvoklī, uztraucos, ka varētu palikt uz ceļa, veca mašīna tomēr. Bet, ja bagāžnieku piekrauj pilnu ar rez. daļām un instrumentiem, varētu būt ok :clap:
+1

Ideja laba, bet vai mašīna noturēs to gabalu :hahaha:
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
Dj Plosky rakstīja:Doma jau laba, bet diez vai kas sanāks, vismaz bija jau līdzīgas tēmas panesušās, kas kā sapratu tā arī palika nerealizētas. Mani personīgi aptur "liešana bākā" pasākums (nu bet tas vēl tā) :hahaha: + 24 h stūrēt pēc kkur teltī neizgulētas nakts (esmu dzinis autiņu no Vācijas (tiesa gan ziemā uz pasliktām riepām un vnk super draņķīgu laiku), sanāca 33h (no kurām tikai 2h tika pagulētas) pēc praktiski negulētas nakts, apzvērējos, ka vairs nekad!!! Ir braukts arī ar busu vasaras karstumā, tur jau bija pat 3 vadītāji var tiekt, viens pīpis nogurums nereāls... Tas viss papildinās ar iespēju kkur, piemēram, Polijā palikt ar kādu CSN vai vnk pārstāj iet 20 gadus vecais drapaks :hahaha: ... prieks būs mazs.
P.S. Iespējams mani vienīgo tās "ekskursijas" tā nogurdina... :hahaha:
Es tevi loti labi saprotu,jo esmu viens pats plesis uz Frankfurti un atpakal ar busu(pectam nedelu athodnaks) tad vel ir braukti 5000km uz italiju ,tas bija gan ar viesnicam bet anyway :D . . Bet iespejas jau pastav palikt kkur vienmer,ari braucot ar jaunu auto. Viss ,jau manuprat atkarigs no ta,vai nem lidzi kadu ar tiesibam (draudzeni? :pupi: ) tad to sturi var dalit uz divi un sanak ari atpusties. Jo pec savas pieredzes,esmu jau ieplanojis nemt lidzi draudzeni lai vina ari pabrauc drusku. :super:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
sandzhus rakstīja:
BRASS rakstīja:Pati ideja laba, tikai es nezinu, cik auto no foruma ir tik labā tehniskā stāvoklī, lai 3500 km ar tiem nobrauktu. Es jau, braucot uz LT vai EE ar savējo, kurš ir labā stāvoklī, uztraucos, ka varētu palikt uz ceļa, veca mašīna tomēr. Bet, ja bagāžnieku piekrauj pilnu ar rez. daļām un instrumentiem, varētu būt ok :clap:
+1

Ideja laba, bet vai mašīna noturēs to gabalu :hahaha:
tas jau pa lielam ir katra pasa zinja,vai notures. Pazistamais novicoja tadus 3k km ar MK1 golfu un bedu nezinaja. ieprieks vienkarsi nopietni tai lietai piegaja. :D
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Alutinsh
Ziņojumi: 344
Pievienojies: 27 Nov 2014, 20:07
Braucu ar: Omegu un Kupeju
Galvenais kaut kādi štrumenti līdzi un neraustīties! Džeki ar žiguļiem brauc, tiem jau parasti kaut kas mēdz izbeigties, bet galvenais ir braukt!
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
Alutinsh rakstīja:Galvenais kaut kādi štrumenti līdzi un neraustīties! Džeki ar žiguļiem brauc, tiem jau parasti kaut kas mēdz izbeigties, bet galvenais ir braukt!
Pareiza attieksme! a pats? :clap:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Alutinsh
Ziņojumi: 344
Pievienojies: 27 Nov 2014, 20:07
Braucu ar: Omegu un Kupeju
Pašam vairs nav e36... Patīk jau visādi autoizbraucieni :D
Profila bilde
kristapsk94
Ziņojumi: 390
Pievienojies: 16 Okt 2012, 11:55
Braucu ar: 328. IK4
Atrašanās vieta: marupes
Reputācija: 1
 
Ideja tiesam ir loti laba es esmu par sadu braucienu tikai vienigi vajag sakt krat naudu jo nedaudz aizies cela un vell kur apkart. Kada stavokli jabut masinai lai taa nevaratu nobraukt 3000km mierigi ? Jus tiesam braucat sr tik sliktam masinasm ? Es jau pa gadu esmu nobraucis 32000km ar e36 un nekadas problemas nav bijusas vajag jau ari sekot lidz savam auto nevis tikai braukt :super:
Profila bilde
krishinieks
Ziņojumi: 85
Pievienojies: 12 Okt 2014, 11:51
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: koknese
Visu pasākumu atvieglinatu, prāmis Ventspils Travemunde...
Bmw ututuuuu
Profila bilde
kristapsk94
Ziņojumi: 390
Pievienojies: 16 Okt 2012, 11:55
Braucu ar: 328. IK4
Atrašanās vieta: marupes
Reputācija: 1
 
Pramis iet uz vienu galu 27h pa to laiku kaa tauta runa var piedzerties 2reiz un izguleties un braukt talak :d :d jaa brauc turp un atpkal ar kugi var sanakt pat dargak kaa braucot jaskatas cik cilveki masina ir katra
krishinieks rakstīja:Visu pasākumu atvieglinatu, prāmis Ventspils Travemunde...
Profila bilde
krishinieks
Ziņojumi: 85
Pievienojies: 12 Okt 2014, 11:51
Braucu ar: 316
Atrašanās vieta: koknese
Nu ja jāmaksā par lidzbraucejiem tad noteikti dārgāk..lēti būs ar gāzi, vai kreiso dīzeli....
Bmw ututuuuu
Profila bilde
kkk_24
Ziņojumi: 724
Pievienojies: 12 Mar 2012, 17:56
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Tukums/Rīga
Reputācija: 2
 
vo vo, es arī iedomājos par prāmi..es būtu ar mieru, ja varētu dabūt darbā brīvu, bet tad jāzin konkrēti datumi. bija plāns izskustēt uz pl paņemt kaut kādus militāros catch'us, bet bmw ražotne izsklausās arī izklausās labi.
uz ~ cik dienām plāno?
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
kristapsk94 rakstīja:Ideja tiesam ir loti laba es esmu par sadu braucienu tikai vienigi vajag sakt krat naudu jo nedaudz aizies cela un vell kur apkart. Kada stavokli jabut masinai lai taa nevaratu nobraukt 3000km mierigi ? Jus tiesam braucat sr tik sliktam masinasm ? Es jau pa gadu esmu nobraucis 32000km ar e36 un nekadas problemas nav bijusas vajag jau ari sekot lidz savam auto nevis tikai braukt :super:
+++ :drink: es 5 menesu laika esmu nobraucis teju 20 000 k bez aizkersanas, un mainijis esmu tikai pec savas iniciativas detalas. vajag tikai gribet!
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
kkk_24 rakstīja:vo vo, es arī iedomājos par prāmi..es būtu ar mieru, ja varētu dabūt darbā brīvu, bet tad jāzin konkrēti datumi. bija plāns izskustēt uz pl paņemt kaut kādus militāros catch'us, bet bmw ražotne izsklausās arī izklausās labi.
uz ~ cik dienām plāno?
Nemot vera to,ka lielakai dalai atvalinajums ir 2 nedelas (ka kuram) ,tad es esmu nobriedis uz 5 dienam,bet to visu varam kopistiski sarunat un sadomat,kas kuram izdevigak un atrast saucamo zelta viduscelu! :super:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
krishinieks rakstīja:Visu pasākumu atvieglinatu, prāmis Ventspils Travemunde...
par pramja opciju,atdzisdos,nebiju neko dzirdejis un loti simpatize sis ierosinajums. :yes:
Atvieglotu galvas sapes tiem,kam nav parliecibas par savu auto :lol:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.