Ideja par braucienu uz Bavariju.

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
kkk_24
Ziņojumi: 724
Pievienojies: 12 Mar 2012, 17:56
Braucu ar: 328i
Atrašanās vieta: Tukums/Rīga
Reputācija: 2
 
vienīgi prāmis jāplāno ātri, jo ātrāk paņems biļetes, jo lētāk. ņemot pēdējā brīdī, pa sauzszemi noteikti būs lētāk, nav pat ko rēķināt, tikai tad atkrīt kodiens uz prāmja :gigigi:

tiem, kuri šaubās vai auto izturēs-ja māc šaubas, tad labāk arī nebraukt :lol: tehnika ir tehnika, vienalga jauna vai veca.
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
Mosh pie reizes zini ari aptuveno biletes cenu autinam? kkada majaslapa tam pramim or smth? :hahaha:
sitais laikam istais bus ne?
http://www.atlantic.lv/lv/tickets/pramj ... cwodUyQAmQ
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Ideja ļoti laba, tikai ir daži bet,.
24 Stundas viens cilvēks nevar nobraukt, pietam jēga arī no tā nav nekāda, zombija režīms un riskē ar dzīvību.
Jātaisa ir stops un jābrauc kopā 2 dienas, tas visu nedaudz sadārdzina un degviela uz vienu galu izmaksās ap 400 euro un atpakaļ tāpat. Beigās trips nostāsies dārgāks nekā te lielai daļai mašīna vispār maksā. Bet nu man jau patiktos, ja būtu stops kaut kur polijas beigās
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
edzis rakstīja:Ideja ļoti laba, tikai ir daži bet,.
24 Stundas viens cilvēks nevar nobraukt, pietam jēga arī no tā nav nekāda, zombija režīms un riskē ar dzīvību.
Jātaisa ir stops un jābrauc kopā 2 dienas, tas visu nedaudz sadārdzina un degviela uz vienu galu izmaksās ap 400 euro un atpakaļ tāpat. Beigās trips nostāsies dārgāks nekā te lielai daļai mašīna vispār maksā. Bet nu man jau patiktos, ja būtu stops kaut kur polijas beigās
Par to zombija rezimu es jau augstak biju ierosinajis vienu lietu - ka janem LIDZBRAUCEJI ,kuriem ir tiesibas un kam tu butu gatavs uzticet savu e36! Par faktu,ka trips bus salits - noteikti,ka atrodas,kads kurs gribes braukt lidzi,znacit pmetas zupai un visam parejam. Bet palasi komenarus,tas variants par PRAMI butu diezgan pievilcigs, tiesi tada zina,ka nebutu janobrauc tas milzigais attalums. ;) mosh ari izdodas ieekonomet naudas :super:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Jap, prāmja variants būtu ideāls, pat ja sanāktu naudas ziņā tik pat, vismaz nebūtu jābrauc zombija režīmā! :super:
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 
Letak ir aizlidot ar lidmašīnu. Justos ari labak neka kratities 24h mašīnā.
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Ar lidmašīmu var pa 10 euro aizlidot, bet tad jau nav nekāda prieka no visa pasākuma, jo galvenā doma jau ir braukt ar to auto pa to vāciju
Profila bilde
BRASS
Ziņojumi: 466
Pievienojies: 01 Okt 2012, 21:18
Braucu ar: Ziemeli
Atrašanās vieta: Rīga
edzis rakstīja:Ar lidmašīmu var pa 10 euro aizlidot, bet tad jau nav nekāda prieka no visa pasākuma, jo galvenā doma jau ir braukt ar to auto pa to vāciju
Tev tur nepazuda viena nulle? :D
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
Lācis rakstīja:Letak ir aizlidot ar lidmašīnu. Justos ari labak neka kratities 24h mašīnā.
Ja ,ar lidmasinu ir vieglak aizlidot,tur tev taisniba,bet no otras puses ,es nekad nebutu taisijis topiku ja lidotu ar lideni. :lol:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
BRASS rakstīja:
edzis rakstīja:Ar lidmašīmu var pa 10 euro aizlidot, bet tad jau nav nekāda prieka no visa pasākuma, jo galvenā doma jau ir braukt ar to auto pa to vāciju
Tev tur nepazuda viena nulle? :D
Nepazuda gan! Uz Vāciju ar Ryanair var ļoti lēti aizlidot. Varbūt ne par 10 eiro, bet par ~30 noteikti.

Kopumā, ideja ļoti laba! Interesantāk noteikti būtu visu ceļu kolonnā ar auto braukt, nevis ar prāmi!
Pēdējais labojis ZzevsS - 15 Apr 2015, 16:16, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
http://www.atlantic.lv/lv/tickets/pramj ... cwodUyQAmQ
redziet kur ir. Cenas par auto+ cilveks sakot no 55 eiriki. Tupr atpakal ,sanak +/- 100 eur ,ja var ticet tam kas tur rakstits.
Bonusa ,iemetu aci karte ,intereses pec ,un te vienam bija baiga ideja uz Norschleife aizsaut :lol: ,tad nu rekur ir
https://www.google.lv/maps/dir/Travem%C ... 351253!3e0
Salidzinot ar musu marsrutu,sanak nobraukt kkur ap 250 km vairak,lai apmekletu to legendaro trasi. :bmw:
Beet,ja paliekam reali ,tad braucot ar praami sanak pie barankas nobraukt 851 kilometru un ja nu autins nevar pavilkt pat tik maz,tad nu jaapsver doma par cita iegadi :hahaha:
rekur tads virspusejs ieskats marsruta pec pramja https://www.google.lv/maps/dir/Travem%C ... 351253!3e0
Nezinu ka jums,bet nu jau sak izskatities kaut cik necik pratigi un reali :super:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
thejudge rakstīja:http://www.atlantic.lv/lv/tickets/pramj ... cwodUyQAmQ
redziet kur ir. Cenas par auto+ cilveks sakot no 55 eiriki. Tupr atpakal ,sanak +/- 100 eur ,ja var ticet tam kas tur rakstits.
Bonusa ,iemetu aci karte ,intereses pec ,un te vienam bija baiga ideja uz Norschleife aizsaut :lol: ,tad nu rekur ir
https://www.google.lv/maps/dir/Travem%C ... 351253!3e0
Salidzinot ar musu marsrutu,sanak nobraukt kkur ap 250 km vairak,lai apmekletu to legendaro trasi. :bmw:
Beet,ja paliekam reali ,tad braucot ar praami sanak pie barankas nobraukt 851 kilometru un ja nu autins nevar pavilkt pat tik maz,tad nu jaapsver doma par cita iegadi :hahaha:
rekur tads virspusejs ieskats marsruta pec pramja https://www.google.lv/maps/dir/Travem%C ... 351253!3e0
Nezinu ka jums,bet nu jau sak izskatities kaut cik necik pratigi un reali :super:
P.S - tiem kas nekad nav braukusi ,tad varu pateikt to,ka uz Vacijas autobaniem ir loti zolidi ,jo ik pec padsmit kilometriem ir ierikotas plasas parkovkas ar toleti,dushu un ara piknika vietam,taka ,ja kadam nepietiek speka ,vajadzetu pagulet, vai vajadzetu kautko pieskruvet,kas pa celam nokrita,tad to visu pa mierigo un zoliido var izdarit. Ka ari tur pie pilsetam ir visur gar bani sabuveti milzigi veikali,kur var ari kadu detalu nopirkt.
Un es domaju ,ka katrs panemot lidzi kadu strumentu,mes butu pilniba nodrosinati :hahaha:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
Edvards77
Ziņojumi: 253
Pievienojies: 08 Feb 2015, 02:00
Braucu ar: behu
Atrašanās vieta: Tukuma
Reputācija: 2
 
Mūsdienās pietiek ar savilcējiem un magaiveriem :hahaha:
Profila bilde
rupu
Ziņojumi: 254
Pievienojies: 10 Apr 2011, 19:13
Braucu ar: sānslīdi
Atrašanās vieta: Rīgas
Ideja ir SUPER :super: šāds trips ir domāts braukt mīļotājiem kuri izbauda nogurumu pie stūres nevis baidās no tā.
Pats esmu braucis pa taisno no Anglijas ar 300 paundu vertu e36 :gigigi: gulēt gandrīz nedabuju, taču braucienu izbaudīju.
:super:
gudri dirst nav malku cirst
Profila bilde
rupu
Ziņojumi: 254
Pievienojies: 10 Apr 2011, 19:13
Braucu ar: sānslīdi
Atrašanās vieta: Rīgas
thejudge rakstīja:
thejudge rakstīja:http://www.atlantic.lv/lv/tickets/pramj ... cwodUyQAmQ
redziet kur ir. Cenas par auto+ cilveks sakot no 55 eiriki. Tupr atpakal ,sanak +/- 100 eur ,ja var ticet tam kas tur rakstits.
Bonusa ,iemetu aci karte ,intereses pec ,un te vienam bija baiga ideja uz Norschleife aizsaut :lol: ,tad nu rekur ir
https://www.google.lv/maps/dir/Travem%C ... 351253!3e0
Salidzinot ar musu marsrutu,sanak nobraukt kkur ap 250 km vairak,lai apmekletu to legendaro trasi. :bmw:
Beet,ja paliekam reali ,tad braucot ar praami sanak pie barankas nobraukt 851 kilometru un ja nu autins nevar pavilkt pat tik maz,tad nu jaapsver doma par cita iegadi :hahaha:
rekur tads virspusejs ieskats marsruta pec pramja https://www.google.lv/maps/dir/Travem%C ... 351253!3e0
Nezinu ka jums,bet nu jau sak izskatities kaut cik necik pratigi un reali :super:
P.S - tiem kas nekad nav braukusi ,tad varu pateikt to,ka uz Vacijas autobaniem ir loti zolidi ,jo ik pec padsmit kilometriem ir ierikotas plasas parkovkas ar toleti,dushu un ara piknika vietam,taka ,ja kadam nepietiek speka ,vajadzetu pagulet, vai vajadzetu kautko pieskruvet,kas pa celam nokrita,tad to visu pa mierigo un zoliido var izdarit. Ka ari tur pie pilsetam ir visur gar bani sabuveti milzigi veikali,kur var ari kadu detalu nopirkt.
Un es domaju ,ka katrs panemot lidzi kadu strumentu,mes butu pilniba nodrosinati :hahaha:
tādēļ e36 ir labākais ;) gandrīz visu var nomainit uz ielas. čābīgāk tik ja pats dzinējs noplīst :gigigi:
gudri dirst nav malku cirst
Profila bilde
pusdzivais
Ziņojumi: 190
Pievienojies: 23 Jan 2014, 15:58
Braucu ar: 3litr e91
edzis rakstīja:Ideja ļoti laba, tikai ir daži bet,.
24 Stundas viens cilvēks nevar nobraukt, pietam jēga arī no tā nav nekāda, zombija režīms un riskē ar dzīvību.
Jātaisa ir stops un jābrauc kopā 2 dienas, tas visu nedaudz sadārdzina un degviela uz vienu galu izmaksās ap 400 euro un atpakaļ tāpat. Beigās trips nostāsies dārgāks nekā te lielai daļai mašīna vispār maksā. Bet nu man jau patiktos, ja būtu stops kaut kur polijas beigās
Rudenī braucu uz minheni, no rīgas galā biju ~15 stundās. Kā jābrauc lai notriektu 1.7k km 400e? man ar a6 (2003gada qvatra) 2.5tdi kur vislaik tika turēt uz bāņa ~180km/h degvielā turp/atpakaļ aizgāja knapi 350e, kopā nobraucu virs 4k km.
crapworks
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Ideja super, ja sanāks liekas finanses tad varētu teikt jā :super:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
WhiteE36
Ziņojumi: 38
Pievienojies: 06 Nov 2014, 02:01
Braucu ar: E36,E46,E60
Mēs ar moto pārceļamies uz Vāciju un tur divas dienas vizinamies un atpakaļ ar prāmi :supeer:
Profila bilde
Artūrs.K.
Ziņojumi: 44
Pievienojies: 04 Mar 2015, 21:37
Braucu ar: E36 M52 B28
Atrašanās vieta: Rīga
Ideja loti laba, benzina man aizietu 300 eiro. Esmu ar mieru braukt, sekosu lidz rakstam. Vajadzetu konkretu datumu, kad izbraucam, un kad atgriezamies. Darbs vnk jabridina.
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
Negribu nevienu par neko pārliecināt,bet to,kā šī ideja izskatās praktiski,izskatās pat elementāri un nav ne tuvu,kā te daži ņēmās uzpūst. Ja domā,ka autiņam būs piz*ets pēc 800 kilometriem,tad ir jābrauc uz metāliem.

Lai visi būtu lietas kursā,es plānoju doties šajā braucienā ar savu 24 gadus veco 1991 gada 1.6 e36 . Respektīvi ,tas ,ko gribu pateikt ir - Ja tu brauc ar savu automobili ikdienā un ne pirmo dienu,tad ir jābūt taču kaut kripatiņai pārliecības par viņu :lol: Cik esmu lasījis,tad lielākā daļa šeit,tāpat kā es, paši savam autiņam visu skrūvē un maina,tātad var jau aptuveni būt lietas kursā par 90% sava automobiļa tehniskā stāvokļa.

Pa virsu tam visam, pa šodienu esmu mazliet parēķinājis un pēc maniem aprēķiniem viss,vienai mašīnai nostājas apmēram uz 550-600 euro. Ja brauc divatā,ko es iesaku,tad tas viss šķeļās uz divi . Priekš episka un atmiņā paliekoša tripa labā ,domubiedru kompānijā,tas ir ideāli,katrā ziņā kudi interesantāk nekā vienkārši aizpļaut ar ļoteni :hahaha:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.