Ideja par braucienu uz Bavariju.

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
Artūrs.K.
Ziņojumi: 44
Pievienojies: 04 Mar 2015, 21:37
Braucu ar: E36 M52 B28
Atrašanās vieta: Rīga
Ja kadam kaut kas saluzis, tak nepametis neviens vinu, kopigi palidzes sataisis un gazes talak.
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
Artūrs.K. rakstīja:Ja kadam kaut kas saluzis, tak nepametis neviens vinu, kopigi palidzes sataisis un gazes talak.
tieši tā! Ja kopā brauksim tad kopā!

Vēl gribēju piebilst to,ka ekipējumā pie manis noteikti būs kārtīgs Mangālis ,ko uzsliet stopos un uzšmorēt paiku,vajag vienīgi kādu,kam būtu ledusskapītis kkads pārvadājamais,kur uzturēt temperatūru gaļai un aliņam :D
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
GunTixV
Ziņojumi: 575
Pievienojies: 18 Apr 2013, 11:32
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: MurMastiene
Reputācija: 2
 
Pasekosu lidzi sitam topikam. Ja protams sanaks jums braukt, jo ieprieks zinu ka nesanaca planotajiem. Un ja sanak julija beigas brauciens pievienotos jums vacija un atpakal celaa.
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
GunTixV rakstīja:Pasekosu lidzi sitam topikam. Ja protams sanaks jums braukt, jo ieprieks zinu ka nesanaca planotajiem. Un ja sanak julija beigas brauciens pievienotos jums vacija un atpakal celaa.
Konkrētus brauciena datumus es piedāvāšu šīs nedēļas laikā,tā lai visi varam apspriesties un vienoties. Par pašu braucienu,es braukšu jebkurā gadījumā un ceru,ka pievienosies arī Tu un vēl daudzi citi! :drink:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
Artūrs.K.
Ziņojumi: 44
Pievienojies: 04 Mar 2015, 21:37
Braucu ar: E36 M52 B28
Atrašanās vieta: Rīga
Butu labi, tad es ari varetu planot juliju.
Profila bilde
siicic
Ziņojumi: 163
Pievienojies: 13 Mar 2015, 09:09
Braucu ar: E46 Touring
Atrašanās vieta: Sigulda
Bet vaitad nav tā, ka ar gāzi aprīkotie auto netiek laisti uz prāmja bīstamības dēļ? :rolleyes:
I don`t like bass, I love it!
Profila bilde
GachaK
Ziņojumi: 120
Pievienojies: 22 Dec 2013, 18:28
Braucu ar: 3litru spaini
siicic rakstīja:Bet vaitad nav tā, ka ar gāzi aprīkotie auto netiek laisti uz prāmja bīstamības dēļ? :rolleyes:
Muļķības kādas , tad jau smagos ar ADR kravām arī neviens nelaistu uz prāmja ...
Profila bilde
GunTixV
Ziņojumi: 575
Pievienojies: 18 Apr 2013, 11:32
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: MurMastiene
Reputācija: 2
 
siicic rakstīja:Bet vaitad nav tā, ka ar gāzi aprīkotie auto netiek laisti uz prāmja bīstamības dēļ? :rolleyes:
Lai piemeram tiktu uz UK ar autinu kurs aprikots ar gazi tas ir vienigais veids ka ar prami tikt.
Ar vilcienu pa tuneli kas iet zem juras nespid.
Profila bilde
siicic
Ziņojumi: 163
Pievienojies: 13 Mar 2015, 09:09
Braucu ar: E46 Touring
Atrašanās vieta: Sigulda
Skaidrs, man vienkārši šodien viens čalis, kas no Angļiem ved mašīnas pilnā pārliecībā sastāstīja, ka ar gāzi uz prāmja nelaižot :hahaha:
I don`t like bass, I love it!
Profila bilde
RayRays
Ziņojumi: 61
Pievienojies: 09 Mar 2015, 14:41
Braucu ar: 320
Atrašanās vieta: Yes
thejudge rakstīja:
Artūrs.K. rakstīja:Ja kadam kaut kas saluzis, tak nepametis neviens vinu, kopigi palidzes sataisis un gazes talak.
tieši tā! Ja kopā brauksim tad kopā!

Vēl gribēju piebilst to,ka ekipējumā pie manis noteikti būs kārtīgs Mangālis ,ko uzsliet stopos un uzšmorēt paiku,vajag vienīgi kādu,kam būtu ledusskapītis kkads pārvadājamais,kur uzturēt temperatūru gaļai un aliņam :D
Kūtiņas studijā!! :clap: Es piedalos.
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
Jā, viena vai divas kūtiņas noderēs. :giggle:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
thejudge rakstīja:
Artūrs.K. rakstīja:Ja kadam kaut kas saluzis, tak nepametis neviens vinu, kopigi palidzes sataisis un gazes talak.
tieši tā! Ja kopā brauksim tad kopā!

Vēl gribēju piebilst to,ka ekipējumā pie manis noteikti būs kārtīgs Mangālis ,ko uzsliet stopos un uzšmorēt paiku,vajag vienīgi kādu,kam būtu ledusskapītis kkads pārvadājamais,kur uzturēt temperatūru gaļai un aliņam :D
Ar šādiem stopiem es baidos pāri LV robežai netiktu! :)
d[-_-]b
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
Dj Plosky rakstīja:
thejudge rakstīja:
Artūrs.K. rakstīja:Ja kadam kaut kas saluzis, tak nepametis neviens vinu, kopigi palidzes sataisis un gazes talak.
tieši tā! Ja kopā brauksim tad kopā!

Vēl gribēju piebilst to,ka ekipējumā pie manis noteikti būs kārtīgs Mangālis ,ko uzsliet stopos un uzšmorēt paiku,vajag vienīgi kādu,kam būtu ledusskapītis kkads pārvadājamais,kur uzturēt temperatūru gaļai un aliņam :D
Ar šādiem stopiem es baidos pāri LV robežai netiktu! :)
Fakts :hahaha: tapēc jau 4x atkārtoju,ka ieteicams ņemt līdzi savas sievietes ,kurām ir vadītāja apliecība,tas katram gadījumam.
Bet par spirta svētkiem arī nepārvērtīsim ;)
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
Artūrs.K.
Ziņojumi: 44
Pievienojies: 04 Mar 2015, 21:37
Braucu ar: E36 M52 B28
Atrašanās vieta: Rīga
Dj Plosky rakstīja:
thejudge rakstīja:
Artūrs.K. rakstīja:Ja kadam kaut kas saluzis, tak nepametis neviens vinu, kopigi palidzes sataisis un gazes talak.
tieši tā! Ja kopā brauksim tad kopā!

Vēl gribēju piebilst to,ka ekipējumā pie manis noteikti būs kārtīgs Mangālis ,ko uzsliet stopos un uzšmorēt paiku,vajag vienīgi kādu,kam būtu ledusskapītis kkads pārvadājamais,kur uzturēt temperatūru gaļai un aliņam :D
Ar šādiem stopiem es baidos pāri LV robežai netiktu! :)

:D
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester
Esmu pats braucis šo ceļu ar prāmi no Ventspils uz Travermundi daudz reizes. :super:

1. Uz prāmja skaidrā neviens nav, un tie tālbraucēji ir nenormāli pārdzērušies! #vajag_kajīti
2. Visi sēdinātie auto metāsies starp fūrēm lejas nodalījumā, kur ūdens smeļas iekšā! Nesēdinātos dzen augšā, es pats tiku augšā knapi ar 60/40 style5 r15 205/50, visu apakšu noskrāpēju bet po, nebija vismaz vannā jāatstāj :lol:
3. Prāmis kuģo 26h, pēc tam uz bāni un pīpējot, izgulējušies, un paēduši (kas iekļauts biļetes cenā) normāli var doties ceļā :super:
Profila bilde
kristapsk94
Ziņojumi: 390
Pievienojies: 16 Okt 2012, 11:55
Braucu ar: 328. IK4
Atrašanās vieta: marupes
Reputācija: 1
 
nav tik daudz jābrauc es pirms gada braucu no Nīderlandes viens pats mājas kopa sanāca nobraukt 2000km viens gals kopa braucu kādas 20h vai mazāk bet vienīgi tad nenāca foto radari uz majam :D visai Polijai pa nakti braucu cauri ap 140km/h un atraka pa Vācijas autobani jābrauc kaa minimums ir ap 160 lai tiktu līdz kaut cik visiem tur ir jāuzvedas loti zolidi braucot nevar braukt pa kreiso joslu kad tev gribas taa pat nekad nedomā apdzīt masinas pa labo joslu jo tas var slikti beigties. braucot tāda tripa buss loti labi visu vares apskatīt iz petit jabut loti jautri katra zina un nevajag domat vai kas saplīsi vai nee tad jau tiesām nav pat ko domat tadu celu braukt :supeer:
es laikam esmu no tiem cilvēkiem kas ar lidmasinu nebrauktu ko tadu skatities :D es labāk iekāpju un aizbraucu jo vacija man loti patik pedejo 3 gadu laika tur ar masinu esmu braucis ap 8 reizem pirmaja reize kad braucu jaa bija satraukums jaa nu tas jaa nu tas bet tagad jaa butu jabrauc nebutu doma kap un brauc jaa viss izdosies un sanāks iekrat es ari braukšu saja tripa laikam vell viens iemesls nepārdod savu e36 :super:

pie izmaksām vell jarekina klat ir Polijas autobanis visu laiku aizmirsu bet man liekas kad uz vienu galu sanāk maksāt pa vinu 7 reizes katru reizi pa kādiem 20 zlotiem citreiz mazak ari gan jau kur neta var atrast cik tiesi sanāk samaksāt
edzis rakstīja:Ideja ļoti laba, tikai ir daži bet,.
24 Stundas viens cilvēks nevar nobraukt, pietam jēga arī no tā nav nekāda, zombija režīms un riskē ar dzīvību.
Jātaisa ir stops un jābrauc kopā 2 dienas, tas visu nedaudz sadārdzina un degviela uz vienu galu izmaksās ap 400 euro un atpakaļ tāpat. Beigās trips nostāsies dārgāks nekā te lielai daļai mašīna vispār maksā. Bet nu man jau patiktos, ja būtu stops kaut kur polijas beigās
Profila bilde
boris737
Ziņojumi: 722
Pievienojies: 17 Feb 2014, 17:28
Braucu ar: Compact
Atrašanās vieta: Zaķumuiža
poliju - latviju nesen izbraucu pa 12.5 h biju netalu no vacijas robezas komandejuma. ta ka nav tik traki. nu lab pa banjiem gan vilku diviti :giggle:
Profila bilde
pusdzivais
Ziņojumi: 190
Pievienojies: 23 Jan 2014, 15:58
Braucu ar: 3litr e91
kristapsk94 rakstīja: pie izmaksām vell jarekina klat ir Polijas autobanis visu laiku aizmirsu bet man liekas kad uz vienu galu sanāk maksāt pa vinu 7 reizes katru reizi pa kādiem 20 zlotiem citreiz mazak ari gan jau kur neta var atrast cik tiesi sanāk samaksāt
Jāmaksā kādas 5 reizes. kopā bij vienā virzienā ap 35eur. Ja nav zloti, var maksāt eur, bet tur tad kurss nepareizs ieslēdzas :D
crapworks
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
Pjērs rakstīja:Esmu pats braucis šo ceļu ar prāmi no Ventspils uz Travermundi daudz reizes. :super:

1. Uz prāmja skaidrā neviens nav, un tie tālbraucēji ir nenormāli pārdzērušies! #vajag_kajīti
2. Visi sēdinātie auto metāsies starp fūrēm lejas nodalījumā, kur ūdens smeļas iekšā! Nesēdinātos dzen augšā, es pats tiku augšā knapi ar 60/40 style5 r15 205/50, visu apakšu noskrāpēju bet po, nebija vismaz vannā jāatstāj :lol:
3. Prāmis kuģo 26h, pēc tam uz bāni un pīpējot, izgulējušies, un paēduši (kas iekļauts biļetes cenā) normāli var doties ceļā :super:
Paldies tev! Sitais man uz doto bridi baigi noder ,veidojot visu sito pasakumu. :super:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi
kristapsk94 rakstīja:nav tik daudz jābrauc es pirms gada braucu no Nīderlandes viens pats mājas kopa sanāca nobraukt 2000km viens gals kopa braucu kādas 20h vai mazāk bet vienīgi tad nenāca foto radari uz majam :D visai Polijai pa nakti braucu cauri ap 140km/h un atraka pa Vācijas autobani jābrauc kaa minimums ir ap 160 lai tiktu līdz kaut cik visiem tur ir jāuzvedas loti zolidi braucot nevar braukt pa kreiso joslu kad tev gribas taa pat nekad nedomā apdzīt masinas pa labo joslu jo tas var slikti beigties. braucot tāda tripa buss loti labi visu vares apskatīt iz petit jabut loti jautri katra zina un nevajag domat vai kas saplīsi vai nee tad jau tiesām nav pat ko domat tadu celu braukt :supeer:
es laikam esmu no tiem cilvēkiem kas ar lidmasinu nebrauktu ko tadu skatities :D es labāk iekāpju un aizbraucu jo vacija man loti patik pedejo 3 gadu laika tur ar masinu esmu braucis ap 8 reizem pirmaja reize kad braucu jaa bija satraukums jaa nu tas jaa nu tas bet tagad jaa butu jabrauc nebutu doma kap un brauc jaa viss izdosies un sanāks iekrat es ari braukšu saja tripa laikam vell viens iemesls nepārdod savu e36 :super:

pie izmaksām vell jarekina klat ir Polijas autobanis visu laiku aizmirsu bet man liekas kad uz vienu galu sanāk maksāt pa vinu 7 reizes katru reizi pa kādiem 20 zlotiem citreiz mazak ari gan jau kur neta var atrast cik tiesi sanāk samaksāt
edzis rakstīja:Ideja ļoti laba, tikai ir daži bet,.
24 Stundas viens cilvēks nevar nobraukt, pietam jēga arī no tā nav nekāda, zombija režīms un riskē ar dzīvību.
Jātaisa ir stops un jābrauc kopā 2 dienas, tas visu nedaudz sadārdzina un degviela uz vienu galu izmaksās ap 400 euro un atpakaļ tāpat. Beigās trips nostāsies dārgāks nekā te lielai daļai mašīna vispār maksā. Bet nu man jau patiktos, ja būtu stops kaut kur polijas beigās
:drink:
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.