ANORMALTRIP2015 (Madona,Jēkabpils,Rēzekne,Gulbene u.c.vieta)

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
Liene
Ziņojumi: 119
Pievienojies: 02 Feb 2015, 06:18
Braucu ar: 320. '91
Atrašanās vieta: Madona/Rīga
ANORMALTRIP


Lieta tāda, ka 2012. gadā es rīkoju vienu tādu tripiņu, kas saucās "ANORMALTRIP", pēc šī pasākuma katru gadu ir bijusi citiem vēlme doties, bet dažādu apstākļu dēļ izkrita divus gadus., Šogad jau laicīgi arī aptaujāju cilvēkus par šo pasākumu.

Ir tā, 2012. gadā mēs ar visiem gribētājiem ar auto vai bez tās bariņā savācāmies un devāmies izbraucienā uz kādu konkrētu galapunktu uz 2 dienām - 1. dienā pa ceļam aktīvā atpūta ( bija "Tarzāns"), paliekam pie kādas ūdenstilpnes pa nakti, 2. diena - atpakaļ ceļā apskates objekti ( tajā gadā Cēsīs, Priekuļos) :drink: . Automašīnām bija karodziņi ar logo, lentītes, cilvēkiem aproces u.c. lietas. Cilvēki, kuri bija, pasākums patika. Bet līdz ar pasākuma izveidi, nāca klāt pieredze: ja toreiz bija jāmaksā noteiktā summa pasākuma dienā, tad tagad būtu priekšmaksa (un ja gadījumā pēkšņi atsaka, tad naudu atgrieztu), jo cilvēki bija pieteikušies, viss bija sarēķināts un pasākuma dienā vnk nagla pat nepazvanīja un neatbrauca. Bet to kkad sīkāk., Toreiz bija maršruts Jēkabpils - MADONA-Sigulda-Cēsis-Madona. Kā jau noprotat, viss sākas no Madonas apgabala. :D

ŠOGAD: Pasākums notiktu jūlijā (kādos 20tajos datumos). Ir man padomā 3 varianti:

1. Parastais ANORMALTRIP - parastais brauciens ar mašīnām uz kādu noteiktu vietu, pa ceļam darot kko aktīvu un kko apskatīt.

2.ANORMALTRIP CHECKPOINT - Tuvākajā apkārtnē (Gulbene, Madona, Ļaudona, Mētriena, Lubāna, Barkava utml.) salikt noteiktus punktus kartē un tos sameklēt. Meklēt punktus/objektus vajadzēs ar auto ( 1 auto - viena komanda), objektos izpildīt noteiktos uzdevumus, viss notiek uz laiku. Protams, ir doma par auto karodziņiem un uzlīmēm, citādām tādām lietām. Pēc pasākuma, auto izbrauc kolonnā (ja būs vēlme) un atpūta dabā pie kāda no apkārtnes ezeriem.

3.Kārtējais tukšais gads

Varbūt kādam interesē? Izvēlas no šiem trijiem variantiem? Ir idejas? Piedāvājumi? ;)

Vienkārši steidzami jau tas man jāsāk plānot, ja atkal nekas netiks konkrēti izlemts laicīgi, tad šogad atkal nekā.
I build perfect things, not buy them.,
Profila bilde
kompots
Ziņojumi: 2095
Pievienojies: 26 Jan 2012, 10:52
Braucu ar: e46/vaz2101
Atrašanās vieta: Saulkrasti
Interesētu konkrētāki pasākuma datumi :bye:
Bubulis rakstīja:Nē nu pa glauno, mirusī cūka ir aizvākusies no tava salona :lol: .
Profila bilde
Modžīna
Ziņojumi: 30
Pievienojies: 23 Nov 2014, 13:08
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Jēkabpils
2.variants izklausās pēc rAudi-Austrumu checkpoint meklēšanas. Un maršruts jāpārdomā rūpīgi, jo piemēram mēs ar sēdinātu auto nemaz tā vnk visur aizbraukt nevaram... :D
Doma laba, un cepuri nost vien par to, ka ir cilvēki, kas uzņemas organizēt. Vai piedalītos vēl nezinu, jo jāzina datumi precīzāk. :)
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 
nu mans viedoklis butu, ja jau pa sito pusi tads notiktu tad varetu nevis chekpointu meklesanu bet vnk braukt visi kollona un apskatit kkadus pamestus, aizraujosus apskates oblektus, :super: ka mazu ekskursiju tad butu ok, un vakara :drink:
Profila bilde
Liene
Ziņojumi: 119
Pievienojies: 02 Feb 2015, 06:18
Braucu ar: 320. '91
Atrašanās vieta: Madona/Rīga
kompots rakstīja:Interesētu konkrētāki pasākuma datumi :bye:
Nu ir divi varianti: 18. un 19. jūlijs vai 25. un 26. jūlijs.
I build perfect things, not buy them.,
Profila bilde
Liene
Ziņojumi: 119
Pievienojies: 02 Feb 2015, 06:18
Braucu ar: 320. '91
Atrašanās vieta: Madona/Rīga
Modžīna rakstīja:2.variants izklausās pēc rAudi-Austrumu checkpoint meklēšanas. Un maršruts jāpārdomā rūpīgi, jo piemēram mēs ar sēdinātu auto nemaz tā vnk visur aizbraukt nevaram... :D
Doma laba, un cepuri nost vien par to, ka ir cilvēki, kas uzņemas organizēt. Vai piedalītos vēl nezinu, jo jāzina datumi precīzāk. :)
nu ne tikai Audi-austrumi organizē tādus pasākumus kā Checkpointus :D Tāpēc jau sēdinātie par parasto balso :D

tad varētu parasto ANORMALTRIP, bet tad man vajadzīgas idejas uz kurieni, kādu aktivitāti utml - lai zinu, uz kuru pusi vēlas doties ;)
Pēdējais labojis Liene - 28 Mai 2015, 17:35, kopā labots 1 reizi.
I build perfect things, not buy them.,
Profila bilde
GF.
Ziņojumi: 517
Pievienojies: 03 Jan 2012, 22:03
Modžīna rakstīja:2.variants izklausās pēc rAudi-Austrumu checkpoint meklēšanas. Un maršruts jāpārdomā rūpīgi, jo piemēram mēs ar sēdinātu auto nemaz tā vnk visur aizbraukt nevaram... :D
Doma laba, un cepuri nost vien par to, ka ir cilvēki, kas uzņemas organizēt. Vai piedalītos vēl nezinu, jo jāzina datumi precīzāk. :)
Nu ja Tev viņš ir "tāā" nosēdināts tad sēdi mājās un skaties discovery :doh:
Attēls
Profila bilde
Modžīna
Ziņojumi: 30
Pievienojies: 23 Nov 2014, 13:08
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Jēkabpils
GF. rakstīja:
Modžīna rakstīja:2.variants izklausās pēc rAudi-Austrumu checkpoint meklēšanas. Un maršruts jāpārdomā rūpīgi, jo piemēram mēs ar sēdinātu auto nemaz tā vnk visur aizbraukt nevaram... :D
Doma laba, un cepuri nost vien par to, ka ir cilvēki, kas uzņemas organizēt. Vai piedalītos vēl nezinu, jo jāzina datumi precīzāk. :)
Nu ja Tev viņš ir "tāā" nosēdināts tad sēdi mājās un skaties discovery :doh:
Kas tad nu - mans komentārs tik šausmīgi traucēja dzīvot ka obligāti bija kko jāiepļūta? Tavu viedokli es neprasīju, tā ka vari būt mierīgs. :sarunats:
Profila bilde
Modžīna
Ziņojumi: 30
Pievienojies: 23 Nov 2014, 13:08
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Liene rakstīja:
Modžīna rakstīja:2.variants izklausās pēc rAudi-Austrumu checkpoint meklēšanas. Un maršruts jāpārdomā rūpīgi, jo piemēram mēs ar sēdinātu auto nemaz tā vnk visur aizbraukt nevaram... :D
Doma laba, un cepuri nost vien par to, ka ir cilvēki, kas uzņemas organizēt. Vai piedalītos vēl nezinu, jo jāzina datumi precīzāk. :)
nu ne tikai Audi-austrumi organizē tādus pasākumus kā Checkpointus :D Tāpēc jau sēdinātie par parasto balso :D

tad varētu parasto ANORMALTRIP, bet tad man vajadzīgas idejas uz kurieni, kādu aktivitāti utml - lai zinu, uz kuru pusi vēlas doties ;)
būtu interesanti ne tikai parastais, varētu ar visu čekpointu meklēšanu, pieņemsim Cesvaine, Aiviekstes HES, Bursh alus darītava, Rogāļu akmens utt(zinu tikai tās vietas, kas tuvāk man :D)
NiggaFromRiga
Ziņojumi: 11
Pievienojies: 14 Apr 2015, 13:24
Braucu ar: e36 320 coupe
Atrašanās vieta: Rīga
Skrundas pamestā pilsētiņa... :)
Tur gan ir izrakts caurums ceļā, lai nebrauc iekšā, bet to var aizrakt... :giggle:
Vēl kkur ir jābūt mistiskam apsargam, bet es domāju, ka tur varētu sarunāt iebraukšanu arī ar apsargu pa normālu ceļu... :P
Chill
Ziņojumi: 70
Pievienojies: 02 Feb 2013, 15:43
Braucu ar: 2.8
Atrašanās vieta: Rīga
Pirms mēneša biju Skrundas pamestajā pilsētiņā piebraukšana normāla un nav nekādas bedres izraktas :)

Apsargu tur arī nav jau kādu labu laiciņu! :hahaha:
Profila bilde
Liene
Ziņojumi: 119
Pievienojies: 02 Feb 2015, 06:18
Braucu ar: 320. '91
Atrašanās vieta: Madona/Rīga
Nu jām -jādomā.,
BET būs tā-ka šitais pasākums oficiāli atceļas, bet neoficāli pārtop par vnk gribētēju savākšanos un braukšanu uz aktīvu atpūtu, ar palikšanu kkur vai bez.,
I build perfect things, not buy them.,