E36.lv Sezonas noslēgums 2015.

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28
Cik e36 no visiem nenoplīsa ? Pats garām braucu, bet neiebraucu uzmest aci. Ļoti steidzos.
Attēls
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
rews rakstīja: Tā riņķošana pa trasi no malas izskatījas smieklīgi :idiots:
Pareizi saki, no malas, stāvot malā Tev laikam labāk sanāca, anyways, es nekur neredzēju uzrakstīja tās ir kaut kādās drifta sacensības,
- ikey07
Profila bilde
Gekons
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1202
Pievienojies: 13 Jūl 2012, 23:33
Braucu ar: VOLVO XC90
Vajadzēja iepriekš vienoties, ka japalaiž ir, ja kāds ir ātrāks par tevi.. Kaut tas ir pašsaprotami..
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
nebija drifta vispār tur :lol:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
Ričards Kočkers
Ziņojumi: 339
Pievienojies: 25 Jūn 2014, 16:29
Braucu ar: 窓の開放
Atrašanās vieta: OFFTOPIKISTAN
Reputācija: 1
 
Viena no neveiksmīgākajām dienām jebkad. Viss noplīsa kas varēja plīst un pievīla + paldies diskiem kas ķērās arku iekšā un sabloķēja purnu kas lika uztaisīt lecienu pāri bedrei :D brīnos kā reika ,karteris dzīvs. Bet nu dabūju balvu kā dienas rūpīgākā vadītaja pretstats :D korch life. Paldies e36 kluba locekļiem kas palīdzēja tikt ārā un JānisP!!! Ā un ja kas, varat piedāvāt v8 mufti. Mana pašiznīcinājās. Un atvainojiet kam iztraucēju baudīt trasi.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Pēdējais labojis Ričards Kočkers - 27 Sep 2015, 13:17, kopā labots 2 reizes.
Attēls
DISRESPECT OEM
Profila bilde
Pacha
Ziņojumi: 2086
Pievienojies: 10 Jan 2012, 20:28
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 
ikey07 rakstīja:
rews rakstīja: Tā riņķošana pa trasi no malas izskatījas smieklīgi :idiots:
Pareizi saki, no malas, stāvot malā Tev laikam labāk sanāca, anyways, es nekur neredzēju uzrakstīja tās ir kaut kādās drifta sacensības,
Vienā no mirkļiem, vinš bija ar mani mašīnā, kad līdu TEV klāt..

Saprotams, ka visiem gribas pabraukāt pa trasi, viss ir cool utt.. Samaksāji, tad brauc bet, ja redzi, ka Tev tuvojas kāds, kurš ir atrāks par Tevi, būtu forši palaist, ne? Iedomājies, ka kāds Tev vilktos pa priekšu, kad nāc normālā hodā, no muguras.. un nelaiž garām.

Man jau pa lielam po, es par jaunu švīku uz mašīnas nepārdzīvotu, tā kā Tu, ja Tev nedod dievs būtu kāds trāpījis.

Paprovē apstādināt mašīnu, momentā, kad viņa brau/slīd uz kādiem 60-70km/h... Par to iet runa.
Profila bilde
Inuta
Ziņojumi: 395
Pievienojies: 04 Mar 2013, 13:49
Braucu ar: darba auto
Ričards Kočkers rakstīja:Viena no neveiksmīgākajām dienām jebkad. Viss noplīsa kas varēja plīst un pievīla + paldies diskiem kas ķērās arku iekšā un sabloķēja purnu kas lika uztaisīt lecienu pāri bedrei :D brīnos kā reika ,karteris dzīvs. Bet nu dabūju balvu kā dienas rūpīgākā vadītaja pretstats :D korch life. Paldies e36 kluba locekļiem kas palīdzēja tikt ārā un JānisP!!! Ā un ja kas, varat piedāvāt v8 mufti. Mana pašiznīcinājās. Un atvainojiet kam iztraucēju baudīt trasi.
Nu paskatoties uz to auto brīnums,ka kaut kas bija kas nesplīsa,jo izskatījās,ka auto stāvoklis apdraud ne tikai Tevi,bet pārējos ceļa/trases dalībniekus :rolleyes: :doh:
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Gekons rakstīja:Vajadzēja iepriekš vienoties, ka japalaiž ir, ja kāds ir ātrāks par tevi.. Kaut tas ir pašsaprotami..
ko arī es centos darīt, bet redz es neko nesaku par tiem kuri izslīdēja man priekšā un nācās sist pa mēmajiem, mēs visi trasē bijām vienādi, katrs brauca kā mācēja.
- ikey07
Profila bilde
Ričards Kočkers
Ziņojumi: 339
Pievienojies: 25 Jūn 2014, 16:29
Braucu ar: 窓の開放
Atrašanās vieta: OFFTOPIKISTAN
Reputācija: 1
 
Inuta rakstīja:
Ričards Kočkers rakstīja:Viena no neveiksmīgākajām dienām jebkad. Viss noplīsa kas varēja plīst un pievīla + paldies diskiem kas ķērās arku iekšā un sabloķēja purnu kas lika uztaisīt lecienu pāri bedrei :D brīnos kā reika ,karteris dzīvs. Bet nu dabūju balvu kā dienas rūpīgākā vadītaja pretstats :D korch life. Paldies e36 kluba locekļiem kas palīdzēja tikt ārā un JānisP!!! Ā un ja kas, varat piedāvāt v8 mufti. Mana pašiznīcinājās. Un atvainojiet kam iztraucēju baudīt trasi.
Nu paskatoties uz to auto brīnums,ka kaut kas bija kas nesplīsa,jo izskatījās,ka auto stāvoklis apdraud ne tikai Tevi,bet pārējos ceļa/trases dalībniekus :rolleyes: :doh:
Piekrītu. Tapēc atvainojos :) līdz nākamajam pasākumam viss būs kārtībā.
Attēls
DISRESPECT OEM
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
:gigigi:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
Forwox
Ziņojumi: 265
Pievienojies: 22 Apr 2013, 00:03
Braucu ar: 318is e36, 318is e30
Atrašanās vieta: Rīga
Izskatās, ka neaizbraucot šogad uz "sezonas noslēgumu" nav nekas īpaši ievērīgs palaists garām. :gigigi:
BMW Motorsport International
kaps2
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 20 Feb 2013, 18:38
Braucu ar: E36
Atrašanās vieta: Jelgava
Labs pasākums! Prieks bija ierasties! Labi laiks pavadīts ;) :super:
lailucitis
Ziņojumi: 1
Pievienojies: 26 Mai 2015, 00:06
Braucu ar: BMW
Arī man sanāca šo to pafilmēt, nebariet, ka nav profesionāli, filmēju ar telefona kameru.
Ielieku te linku, ja nu kādam ir vēlme atrast sevi :) :bmw:
http://failiem.lv/u/fnjwpaa
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
ikey07 rakstīja:
Gekons rakstīja:Vajadzēja iepriekš vienoties, ka japalaiž ir, ja kāds ir ātrāks par tevi.. Kaut tas ir pašsaprotami..
ko arī es centos darīt, bet redz es neko nesaku par tiem kuri izslīdēja man priekšā un nācās sist pa mēmajiem, mēs visi trasē bijām vienādi, katrs brauca kā mācēja.
Neko nepārmetu un neviena slikta vārda, jo katrs tiešām kā māk tā brauc, bet vai Tev pašam nelikās, ka lēna vizināšanās pa trasi varētu kādam traucēt? Es izbraucu vienu apli, jo vajadzēja trases galā esošajam seeingman aizvest ūdeni un nazi, pēc slapjā drifta :lol: , braucu apmēram kā Tu, jo tā kā nemaksāju par trasi ar drifta izklaidēm nevarēju nodarboties, bet jau no tā viena mazā aplīša man likās, ka visi mani ienīst :hahaha:
Šeit bildes, kaut ko es bildēju, šis tas, ko Ģirts bildējis, vairāk mūsējo autiņu taču kāds savējo gan jau arī varēs atrast ;)
http://failiem.lv/u/gownpjn
un
http://failiem.lv/u/oxglzii
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Pietiks tak riet-viens pateica,otrs,treshais-cilveeks tak nav daunis un saprata ar pirmo reizi ka bija trauceejis braukt-tapec nevajag tak katram tagad atstaat savu "tev nelikaas ka trauceji?":D
Par pasaakumu kopumaa-
Shis taapat kaa pagaishais ne ar ko neatskiras-sezonas aizvadiishana nav nekas grandiozs un no shada pasaakuma neko vairak ka chill&grill nevajadzeetu gaidiit-tas ka nechilojat un grilla lidzi nebija taa jau katra pasha probleema :super:
Trase bija-bija kas brauc,bija kas traucee braukt,bija kautkadi atgadijumi kas paliks atminjaa-viss kaa tam buutu jaabuut :bye:
BMW_The Ultimate Repair Bill
Profila bilde
Johnny
Ziņojumi: 1069
Pievienojies: 30 Aug 2012, 01:02
Braucu ar: 328i
Tieši tā, chill & grill bija mērķis, laiks - ideāls!
Paldies!
Nixon rakstīja:Jāpiepilda sapņi pirms es piepildu bāku!
Walkman
Ziņojumi: 204
Pievienojies: 27 Jūn 2015, 16:51
Braucu ar: 325
Reputācija: 1
 
Attēls
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Man viss likās forši, no malas arī likās, ka citiem liekās, ka ir forši un katram bija ko darīt! :hahaha:
Profila bilde
Imagine
Ziņojumi: 240
Pievienojies: 29 Jūl 2013, 16:53
Braucu ar: green, black, green
Paldies par pasākumu, bija līdzi gan grills, gan arī trasē izbraucu.
Un īpašs paldies Kļaviņam, ka visu uz vietas super noorganizēja. Tā turpināt! :drink:
Profila bilde
EdgarsFB
Ziņojumi: 30
Pievienojies: 02 Mar 2014, 21:19
Paldies par pasākumu,bija labs! Tik bija ļoti skumji stāvēt malā un skatīties kā džeki dedzina gumiju,jo sakarā ar to,ka nesen esmu pārvācies uz Rīgu dzīvot nav te ne garāžas,ne korišu,kuri pa blatu samontētu gumijas :D Tāpēc vajadzēja stāvēt malā un raudāt. :D Un tam chill braucējam,kam tagad visi bauro virsū pietrūka ieslēgt radio skonto uz pilnu klapi,tad būtu pilns komplekts! :D
Pilnīgs haoss!