E36.lv Sezonas atklāšana 2016!

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 
:clap:
Profila bilde
Nylon
Ziņojumi: 1010
Pievienojies: 04 Jan 2013, 22:52
Braucu ar: avataru
Reputācija: 13
 
Būs tuvākajā laika kaut kāda informācija ar registrētu dalībnieku skaitu disciplinās, konfigurāciju gymkhanai un tam līdzīgas lietas?
MeX2oo9
Ziņojumi: 57
Pievienojies: 20 Nov 2014, 21:38
Moš ka tas ir stulbs jautajums bet! Izskatas ka te visi iegrud neželigu naudu savās e36, bet es esmu vnk pirmsacejs un mašina man nav ilgaka pa 2nedeļam baloniņ power uz dažam virsbuves daļam. Cerams ka te ne viens man negribes sadot pa purnu tik tapec ka mašina nav sterila! :D iepriekšejais saimnieks bijis škibrokains!
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
MeX2oo9 rakstīja:Moš ka tas ir stulbs jautajums bet! Izskatas ka te visi iegrud neželigu naudu savās e36, bet es esmu vnk pirmsacejs un mašina man nav ilgaka pa 2nedeļam baloniņ power uz dažam virsbuves daļam. Cerams ka te ne viens man negribes sadot pa purnu tik tapec ka mašina nav sterila! :D iepriekšejais saimnieks bijis škibrokains!
Tu vēl jautā? Te daži cilvēki par virtuālajiem interneta kašķiem ir gatavi viens otram pa sejas dauzīt :lol: Jā, orgi gan jau ar kardānu rokās pievakties, lai pasākums noritētu bez kautiņiem, bet tas nenozīmē, ka pēc pasākuma Tevi kāds no vietējiem oligarhiem neatskaldīs. Laipni lūgts @e36.lv :hahaha: :hahaha:
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 
Taču nebaidies neviens tev neko dzive nedirsis un majas nedzīs. Tpt lielākā daļa diršanās notiek vnk prikola huiņas dzīšanas pēc un dzīve neviens neko nediršas un viss notiek civilizeti, lai gan ir foruma litotaji kuri ja sāktu skaļi bļaustīties ar savu lietotājvārdu tad daži labi ar vieņiem kādu vārdu tpt pārmītu :hahaha:
Lai gan tā nekad nenotiek un tie skaļākie muldētāji foruma dzīvē ir tie kas visvairāk malā nolīduši :lol:
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Nylon rakstīja:Būs tuvākajā laika kaut kāda informācija ar registrētu dalībnieku skaitu disciplinās, konfigurāciju gymkhanai un tam līdzīgas lietas?
Drīz būs.
Profila bilde
Agnis
Ziņojumi: 2047
Pievienojies: 26 Jūl 2011, 23:48
Braucu ar: Kabri & kupeju
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Reputācija: 2
 
Visiem, kuri to vēl nav izdarījuši, iesaku apskatīties mūsu FB lapu - https://www.facebook.com/e36lv/

Tur ir iespēja laimēt dalību pasākumā par brīvu :hahaha:
Attēls
MeX2oo9
Ziņojumi: 57
Pievienojies: 20 Nov 2014, 21:38
Tu vēl jautā? Te daži cilvēki par virtuālajiem interneta kašķiem ir gatavi viens otram pa sejas dauzīt :lol: Jā, orgi gan jau ar kardānu rokās pievakties, lai pasākums noritētu bez kautiņiem, bet tas nenozīmē, ka pēc pasākuma Tevi kāds no vietējiem oligarhiem neatskaldīs. Laipni lūgts @e36.lv :hahaha: :hahaha:[/quote]
Oligarhi vs students :D butu smiekligi! Bet ta patas masina tika nopirkta tiri gašanaj ne viss baiga piķa grudišanas bedre! :D
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
Šrotistiem jau laicīgi sākas atmazkas... :gigigi: Nebaidies, wannabe pusdienu naudas drifteru tur būs ne mazāk par pus pļavu! :hahaha:
d[-_-]b
Profila bilde
sandzhus
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 28 Jan 2014, 22:40
Reputācija: 1
 
Par ko jūs te vispār diskutējat... bullshit!

Cilvēki brauc atpūsties un labi pavadīt laiku, kas ar ģimeni kas ar draugiem labā kompānijā,

Visi troļļi,atsaldētie paliekat mājās ! :bmw:
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Dj Plosky rakstīja:Šrotistiem jau laicīgi sākas atmazkas... :gigigi: Nebaidies, wannabe pusdienu naudas drifteru tur būs ne mazāk par pus pļavu! :hahaha:
Tāpēc jau laicigi auto atstati garažā

Transportlīdzeklim BMW 525 ar valsts reģistrācijas numuru ****** nav veikta valsts tehniskā apskate..

Un gatavi satikt 100% uzkačātus zeļonos džedajus :lol: :lol: :lol:
Profila bilde
Agnis
Ziņojumi: 2047
Pievienojies: 26 Jūl 2011, 23:48
Braucu ar: Kabri & kupeju
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Reputācija: 2
 
Hazard, rezerves sieriņi paņemti priekš pirts? :hahaha: :lol:
Attēls
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester
:lol: :lol:
Profila bilde
Hazard
Ziņojumi: 2389
Pievienojies: 19 Okt 2011, 03:06
Braucu ar: 3 autobusu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Agnis rakstīja:Hazard, rezerves sieriņi paņemti priekš pirts? :hahaha: :lol:
tev? Nu priekš tevis pakeršu :lol: :lol: :lol:
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4214
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Es drīkstu ieteikt uztaisīt, ķipā detaļu tirgotavas zonu, kur cilvēki varētu tirgot/prikt detaļas priekš e36, jo bieži ir tā ka ir vajadzīgs kkāds sīks plastmas/sūdiņš, vai kkas ko tu nemaz nezini ka gribi, bet negribas braukt entos km tikai dēļ tā.
Man liekas daudziem tas varētu būt interesanti, pie tam uzreiz var uzlikt notestēt vai darbojas etc.

Pats ceru tikt uz atklāšanu ar abiem e36, ar vienu toč būšu.
- ikey07
neo722
Ziņojumi: 75
Pievienojies: 13 Jan 2015, 18:46
ikey07 rakstīja:Es drīkstu ieteikt uztaisīt, ķipā detaļu tirgotavas zonu, kur cilvēki varētu tirgot/prikt detaļas priekš e36, jo bieži ir tā ka ir vajadzīgs kkāds sīks plastmas/sūdiņš, vai kkas ko tu nemaz nezini ka gribi, bet negribas braukt entos km tikai dēļ tā.
Man liekas daudziem tas varētu būt interesanti, pie tam uzreiz var uzlikt notestēt vai darbojas etc.

Pats ceru tikt uz atklāšanu ar abiem e36, ar vienu toč būšu.
Piekrītu par detaļu tirgotavu. Būtu interesanti :)
Profila bilde
Odze
Ziņojumi: 237
Pievienojies: 25 Jūn 2012, 10:45
Braucu ar: e36 compact
Reputācija: 3
 
Būšu :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Attēls
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 
ikey07 rakstīja:Es drīkstu ieteikt uztaisīt, ķipā detaļu tirgotavas zonu, kur cilvēki varētu tirgot/prikt detaļas priekš e36, jo bieži ir tā ka ir vajadzīgs kkāds sīks plastmas/sūdiņš, vai kkas ko tu nemaz nezini ka gribi, bet negribas braukt entos km tikai dēļ tā.
Man liekas daudziem tas varētu būt interesanti, pie tam uzreiz var uzlikt notestēt vai darbojas etc.

Pats ceru tikt uz atklāšanu ar abiem e36, ar vienu toč būšu.
Ķipa gadatirdziņš :hahaha:
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
ikey07 rakstīja:Es drīkstu ieteikt uztaisīt, ķipā detaļu tirgotavas zonu, kur cilvēki varētu tirgot/prikt detaļas priekš e36, jo bieži ir tā ka ir vajadzīgs kkāds sīks plastmas/sūdiņš, vai kkas ko tu nemaz nezini ka gribi, bet negribas braukt entos km tikai dēļ tā.
Man liekas daudziem tas varētu būt interesanti, pie tam uzreiz var uzlikt notestēt vai darbojas etc.

Pats ceru tikt uz atklāšanu ar abiem e36, ar vienu toč būšu.
Super ideja! :super:
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
Ideja laba tik suudi taadi ka viss tusinsh tirdziniaa notiks nevis uz trases...;/
BMW_The Ultimate Repair Bill