E36.lv Sezonas atklāšana 2016!

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Patins rakstīja:PASĀKUMS SUPER Paldies visiem organizātoriem, no viņu puses viss super :sarunats: Viss forši ritēja bez lielām pauzēm utt. Bardaku baigi nekur nemanīju.
Mazais mīnuss lielie putekļi. :sad: Es laikam jau Renio biju apnicis ar savu īdēšanu par putekļiem, bet nu džeki ar brūno kabri un vēl pāris auto kurus pamanīju, vispār nerespektē cilvēkus, kuri atbrauc aplsauka putekļus un nodod auto vērtēšanai. Auto norises vietā tīriju divas reizes un beigās tāpat viss bija kārtīgā putekļu kārtā. :supeer:

Malziet iesmējām par Lindu. Uz Limbo braucienu speciāli skrūvē koilus uz leju, sēdina divus džekus aizmugurē, lai tik būtu zemāks, un jēga? :hahaha: :hahaha: Ja tu ikdienā brauktu ar tādu sēdinājumu viss būtu labi bet nu šādi izgāzties, tas bija kkas. :hahaha: :hahaha: :hahaha: Neuztver pārāk asi, bet pati saproti, ka jēga tāpat no tā nebija jo citi neko neskrūvējot bija stipri zemāki par tavu auto. :pupi: :super:


Paldies visiem par bildēm, tiekamies nākamajos pasākumos. :sarunats:
Neuztraucies ikdienā braucu ar tādu sēdinājumu, ja būtu ieradies no paša sākuma būtu redzējis, ka izbraucu cauri limbo, bet nav man te jātaisnojas, cilvēki, kas mani pazīst zin, ka ikdienā var sastapt mani tieši tādā skatā. Tas, ka auto bija pacelts bija dēļ dragreisa un vēlāk drifta, jo riepas tā smuki iet arkās un iekurās pie liela ātruma . So chill, ja nezini nerunā :super:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Pirmās vietas ieguvējs brauca ar tukšām riepām, deiz vai viņš ikdienā arī tā brauc
Profila bilde
Agnis
Ziņojumi: 2047
Pievienojies: 26 Jūl 2011, 23:48
Braucu ar: Kabri & kupeju
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Reputācija: 2
 
Vajadzēja kabrim ielaist fleksi priekšējās stoikās un stiklam pa apakšu, būtu pirmā vieta ar garantiju :lol: :hahaha:
Attēls
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 
Paldies par jaukajām atsauksmēm. Tiešām patīkami lasīt, ka mums viss izdevās kā iecerēts :)
Šādu atsauksmju dèļ ir vėrts censties :)
Un protams paldies jums par ierašanos, bez jums nebùtu tāds pasākums :)
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 
edzis rakstīja:Pirmās vietas ieguvējs brauca ar tukšām riepām, deiz vai viņš ikdienā arī tā brauc
Riepās spiediens mazliet tika nolaists, kā piedūriens redzot kas notika parkingā, kad tika skrūvēti koili, sēdināti cilvēki salonā utt., braucu bez koiliem, līdz ar to cepiens par sēdinājumu ikdienā atkrīt, un tur palika apmēram 2cm rezerve līdz renio kabrim
P.s. Izskatās, ka riepas tiešām tukšas :idiots:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Pēdējais labojis kaliks - 23 Mai 2016, 13:18, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Bet vai tad kāds saka kaut ko sliktu? Pareizi izdarīji, ka nolaidi gaisu. Tāda jau pašā sākumā bija pasākuma ideja redzēt cilvēku izdomu, kā dabūt auto lejā :super: Kluba biedri vispār šajā pasākumā nepiedalijās izbraucu tikai joka un smuku bilžu pēc so nesaprotu par ko cepiens? Daži no jums ir vnk fascinējoši.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Da labi, viss pasākums taču bija tikai un vienīgi pašu priekam / atpūtai.
Manuprāt viss izdevās perfekti un tas ir pats galvenais.
Nav jēga cepties par to, kas ko ir nolaidis, nebija jau nekāds limbo fests ar 10000 euro balvas fondu.
Priekā, paldies visiem, kas ieradās, ļoti labi pavadītas brīvdienas! :drink: :drink:
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
:super:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
BMW_The Ultimate Repair Bill
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga
Wtf. :hahaha: Šis pasākums , tak ir domāts izklaidei un atpùtai kopā ar domu bieriem. :super: nevis tag. Kko čìkst , kă un kaapeec kaads ir seedinaajis un dabùjis savu auto lejă. :gigigi: un next time es braukšu uz lanžeroniem un mby pat izpogāšu kādu kabri. :gigigi: joks.
Tak pieduraties pie dzīves. Un pašam ar bij ideja izlaist gaisu riepām. Bet nu negribējās ar tukšām ļurināt lìdz tuvākajai tankštellei. Riktīgi piecepija kabris ar tukšajām kalašām :super: :clap:
Profila bilde
Johnny
Ziņojumi: 1069
Pievienojies: 30 Aug 2012, 01:02
Braucu ar: 328i
Ramyrez rakstīja::super:
Šīs kupejas bildes ir stabilākais kalendāra pretendents! :pupi:
Nixon rakstīja:Jāpiepilda sapņi pirms es piepildu bāku!
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 
Linda rakstīja: cilvēki, kas mani pazīst zin, ka ikdienā var sastapt mani tieši tādā skatā. Tas, ka auto bija pacelts bija dēļ dragreisa un vēlāk drifta, jo riepas tā smuki iet arkās un iekurās pie liela ātruma . So chill, ja nezini nerunā :super:
Tas gan,tas sēdinājums Lindas auto priekš manis ir reāli slims,kā viņa līdz mūsu garažai tiek joprojām nesaprotu :hahaha:
Profila bilde
Janka92
Ziņojumi: 78
Pievienojies: 05 Mai 2013, 02:36
Braucu ar: 318is
Atrašanās vieta: Liepājas
Pasākums bija tiešām izdevies,viss bija ļoti labi organizēts un novadīts ! :super: Par pašas trases lietām nav īsti jēga ko teikt,lai jau trases īpašnieki paši skatās kas darās ar trases stāvokli un piebraucamo ceļu... Varbūt ja vien būtu iespēja bijusi sabīdīt ,lai to grantēto posmu kāds nolaista ,lai neput tik traki,tad ar būtu bijis labāk,bet nu ko tur vairs domāt kā būtu ja būtu,tas vairāk varbūt par to ,kad derētu par to arī nopietnāk aizdomāties ,jo visi jau galu galā bija mašīnas sapucējuši un viss tas bija vējā,taču anyway tas tā pat būtu īslaicīgi... Un vēl manuprāt varbūt uz nākošajām reizēm vajadzētu veltīt atsevišķi kādu laika brīdi lai cilvēki aiziet apskatīt sabraukušos auto un sabalso par tiem,jo kā uz trasi sākās visādas disciplīnas utt,tad tā īsti nemaz nesanāk laika mierīgi arī aiziet nopētīt mašīnas(nu neskaitot ja kaut ko neskatās uz trasi utt). Man pasākums patika,un šis tā vairāk kā ieteikums no manas puses . Turpiniet tik pat labi un vēl labāk ! :super:
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Tas man patika 333 trasē ka stāvlaukums bija kopā ar trasi, un ta gribot, negribot tu redzi sabraukušos.
Bet cik es pastaigāju tur, brīžiem pat liekas ka esmu atbraucis uz kādu pasākumu, par ko lasu tikai avīzēs, no aizjūrām, jo gandrīz katrs e36 bija izstādes cienīgs.
- ikey07
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
ElvijsR rakstīja:Wtf. :hahaha: Šis pasākums , tak ir domāts izklaidei un atpùtai kopā ar domu bieriem. :super: nevis tag. Kko čìkst , kă un kaapeec kaads ir seedinaajis un dabùjis savu auto lejă. :gigigi: un next time es braukšu uz lanžeroniem un mby pat izpogāšu kādu kabri. :gigigi: joks.
Tak pieduraties pie dzīves. Un pašam ar bij ideja izlaist gaisu riepām. Bet nu negribējās ar tukšām ļurināt lìdz tuvākajai tankštellei. Riktīgi piecepija kabris ar tukšajām kalašām :super: :clap:
Tev gadījumā nebija 2nd place?
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga
Riks* rakstīja:
ElvijsR rakstīja:Wtf. :hahaha: Šis pasākums , tak ir domāts izklaidei un atpùtai kopā ar domu bieriem. :super: nevis tag. Kko čìkst , kă un kaapeec kaads ir seedinaajis un dabùjis savu auto lejă. :gigigi: un next time es braukšu uz lanžeroniem un mby pat izpogāšu kādu kabri. :gigigi: joks.
Tak pieduraties pie dzīves. Un pašam ar bij ideja izlaist gaisu riepām. Bet nu negribējās ar tukšām ļurināt lìdz tuvākajai tankštellei. Riktīgi piecepija kabris ar tukšajām kalašām :super: :clap:
Tev gadījumā nebija 2nd place?
Nezinu, diezvai. Kad izkritu palika lkm.vel 4tri auto un man lika doties / vajadzēja doties prom :D
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
ElvijsR rakstīja:
Riks* rakstīja:
ElvijsR rakstīja:Wtf. :hahaha: Šis pasākums , tak ir domāts izklaidei un atpùtai kopā ar domu bieriem. :super: nevis tag. Kko čìkst , kă un kaapeec kaads ir seedinaajis un dabùjis savu auto lejă. :gigigi: un next time es braukšu uz lanžeroniem un mby pat izpogāšu kādu kabri. :gigigi: joks.
Tak pieduraties pie dzīves. Un pašam ar bij ideja izlaist gaisu riepām. Bet nu negribējās ar tukšām ļurināt lìdz tuvākajai tankštellei. Riktīgi piecepija kabris ar tukšajām kalašām :super: :clap:
Tev gadījumā nebija 2nd place?
Nezinu, diezvai. Kad izkritu palika lkm.vel 4tri auto un man lika doties / vajadzēja doties prom :D
Vnk kad bija apbalvošana par otro vietu tur Izsauca Elviju ar sarežģītu uzvārdu, kurš sākas ar burtu R.
Gan jau doGma zinās ;)
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
ElvijsR rakstīja:
Riks* rakstīja:
ElvijsR rakstīja:Wtf. :hahaha: Šis pasākums , tak ir domāts izklaidei un atpùtai kopā ar domu bieriem. :super: nevis tag. Kko čìkst , kă un kaapeec kaads ir seedinaajis un dabùjis savu auto lejă. :gigigi: un next time es braukšu uz lanžeroniem un mby pat izpogāšu kādu kabri. :gigigi: joks.
Tak pieduraties pie dzīves. Un pašam ar bij ideja izlaist gaisu riepām. Bet nu negribējās ar tukšām ļurināt lìdz tuvākajai tankštellei. Riktīgi piecepija kabris ar tukšajām kalašām :super: :clap:
Tev gadījumā nebija 2nd place?
Nezinu, diezvai. Kad izkritu palika lkm.vel 4tri auto un man lika doties / vajadzēja doties prom :D
Vnk kad bija apbalvošana par otro vietu tur Izsauca Elviju ar sarežģītu uzvārdu, kurš sākas ar burtu R.
Gan jau doGma zinās ;)

Sorry par DP, admini izdzēšat lūdzu šo postu
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga
Hmm... tad tas lkm.biju domāts kā es :D stuulbi, buutu ticis pie smukas bildes uz pakāpiena , bet čomam vajadzēja steigties uz Rìgu un nepalikām lìdz apbalvošanām :hahaha:
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs
Nu vismaz es tā padomāju, ka tas varētu būt Tu, jo kkad uzgāju Tevi iekš FB un Tev bij tāds sarežģīts uzvārds :hahaha:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
ElvijsR rakstīja:Hmm... tad tas lkm.biju domāts kā es :D stuulbi, buutu ticis pie smukas bildes uz pakāpiena , bet čomam vajadzēja steigties uz Rìgu un nepalikām lìdz apbalvošanām :hahaha:
Tu tiki nosaukts, jo Renio šķiet, kā kluba biedrs nepiedalījās un atdeva Tev savu vietu, bet jā 2. vieta
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi: