E36.lv sezonas noslēgums 2016

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Zinu, zinu... Bet darīt ir ko, tici man. :lol:
Attēls
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
Blin ja tu nebusi....
Mums ar Kapteini ari te taisas projekts zem nosaukuma #jebonats, domats trasei un gravjiem nekadas estetikas. :hahaha:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
Ja es nebūšu, meklējat mani garāžā bedrē.

Man kārba janomaina, tukšgaitas regulators jauzliek, stures pastuzis jauzliek, koilas no kurjera vel jasagaida un jauzliek, protams vel 100 sikumi vizualajam. Tad skate, drāts reduktorā, pāris kalašas jauzmontē un uz Jelgavu itkā. :hahaha: Vēl eļļu vajadzētu nomainīt.

Cerams, ka trasē nepalikšu bez sajūga un/vai ar uzvārītu motoru. :mufta_racing_team: :gigigi:
Attēls
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 
Mlee,datums strauji Tuvojas,vet negribas naktī negulēt un kasīt špaktelēt bet jāpaspēj ir,kapteinim vieglāk,fleksis tur,fleksis te ,track day beater gatavs :hahaha: a būs viss tipa kā pagājušogad noslēgumā vai kā šogad atklāšanā?Nu domāju parking spots.
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Ģirts rakstīja:Mlee,datums strauji Tuvojas,vet negribas naktī negulēt un kasīt špaktelēt bet jāpaspēj ir,kapteinim vieglāk,fleksis tur,fleksis te ,track day beater gatavs :hahaha: a būs viss tipa kā pagājušogad noslēgumā vai kā šogad atklāšanā?Nu domāju parking spots.

parkings bus brīvāks!
Dalībniekiem, kuri dosies trasē, būs parkings lieljā trases līkumā (atklāšanā bija gymkhana), pārējiem apmeklētājime parkings zaļajā zonā (līdzīgi kā atklāšanā)!

;)
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 
Skaidrs,to arī gribēju zināt.Tad jau atliek tikai cerēt uz labu laiku. :super:
Emteks
Ziņojumi: 718
Pievienojies: 19 Mar 2015, 23:28
100% kāds apvainosies, bet es nevaru vairs noturēties to nepateicis. Daudzi te raksta - man tāds krutais vāģis, tāda oga, iet zvērā, riktīgs smukulis utt. Bet kad jāatrāda, tad izrādās, ka tas pārākais braucamais ir spaiņos uz grīdas. Cik man zināms, spaiņus ar autodaļām nesauc par mašīnu. :gigigi:
Attēls
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
klavins solijas pedeejaa naktii manu kabri visu parpluleet :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 
Emteks rakstīja:100% kāds apvainosies, bet es nevaru vairs noturēties to nepateicis. Daudzi te raksta - man tāds krutais vāģis, tāda oga, iet zvērā, riktīgs smukulis utt. Bet kad jāatrāda, tad izrādās, ka tas pārākais braucamais ir spaiņos uz grīdas. Cik man zināms, spaiņus ar autodaļām nesauc par mašīnu. :gigigi:
100% kāds apvainosies, bet : no autobusa vienmēr labāk redzams ;) e39 tomēr citādāks auto. Nomaini 3 bukses, un plivini vēl gadu :lol: un vārdi 'iet' un 'e39' reti, kad ir vienā teikumā :lol:

Tas taču ir normāli - pirms katra svarīga eventa kādam kaut kas ir jāstaisa. Arī sporta auto parasti pēdējās divās nedēļās pirms sacensības tiek uztaisīti :lol:
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
cipruss18 rakstīja:klavins solijas pedeejaa naktii manu kabri visu parpluleet :hahaha:
Pulet = nomazgaat :lol:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
malaciis
Ziņojumi: 99
Pievienojies: 10 Apr 2015, 10:11
Braucu ar: M52 turbo
Atrašanās vieta: Saldus
E36 uzlīmes arī varēs dabūt kā sezonas atvēršanā ?
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
ja būs uztaisītas tad jā, bet pirms vai pēc pasākuma, bet pirms tam izlasiet iegūšanas noteikumus, jo izņēmumi netiks veikti :yes:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
dalībnieku saraksts ir papildināts, palikušas 8 vietas brīvas, bet tagad pēdējie 8 dalībnieki piesakās cau PM pie manis , lai nebūtu ka kāds ir samaksājis un palicis ārpus līnijas :yes:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
timon
Ziņojumi: 116
Pievienojies: 25 Mar 2013, 23:19
Braucu ar: Ninja Turtle
Manas uzlīmes ir jau diezgan švakas, būtu labi dabūt jaunas :bmw: :hahaha:
Pēdējais labojis timon - 16 Sep 2016, 10:48, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
Fashion
Ziņojumi: 1920
Pievienojies: 15 Sep 2015, 12:37
Braucu ar: Ar pimpi pa Jāni
Atrašanās vieta: Rīga. KK
Reputācija: 5
 
KLAVINS rakstīja:
cipruss18 rakstīja:klavins solijas pedeejaa naktii manu kabri visu parpluleet :hahaha:
Pulet = nomazgaat :lol:
cārwašā :gigigi:
Meklēju vīrieti nopietnām attiecībām :sarunats:
Profila bilde
Azbests
Ziņojumi: 853
Pievienojies: 01 Mai 2013, 03:37
Braucu ar: dirsu pa ledu
Atrašanās vieta: Пурвциемс
Reputācija: 4
 
Achtung!

Ņemot vērā, ka cilvēku šajā pasākumā būs jūtami mazāk, nekā sezonas atklāšanā, tad piedāvāju iespēju - 5€ ziedojumos, pretī 3 foršas bildes :super:

Kā mani atpazīt laikam nav jāstāsta :lol:

tiem kas tankā - xAx Photography jūsu rīcībā jebkurām fotogrāfiskām izvirtībām saistītām ar auto :super:
fotogrāfijas tev, tavam auto un citu priekam!
raksti PM vai zvani 25132468, cenas studentiem pieejamas


bildes apskatāmas - 500px.com / facebook.com
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
projekts #jebonats :gigigi: gandrīz gatavs vēl šādi tādi sīkumi, kā reduktors jāpārmetina, aķis jānostiprina un jāiztestē kārtīgi, lietotājam poweredbygirts jau atrādīts...
Cerams no trases nedzīs nost, ja no "izpūtēja" nāk "nedaduz" zilītis? :hahaha:
Profila bilde
Kikaps
Ziņojumi: 1899
Pievienojies: 19 Feb 2014, 00:46
Braucu ar: īsu div-bļ*-astoņ'
Atrašanās vieta: Galvaspilsētas
Reputācija: 5
 
Azbests rakstīja:Achtung!

Ņemot vērā, ka cilvēku šajā pasākumā būs jūtami mazāk, nekā sezonas atklāšanā, tad piedāvāju iespēju - 5€ ziedojumos, pretī 3 foršas bildes :super:

Kā mani atpazīt laikam nav jāstāsta :lol:

tiem kas tankā - xAx Photography jūsu rīcībā jebkurām fotogrāfiskām izvirtībām saistītām ar auto :super:
Tu ar polaroidu staigāsi riņķī, ja jau varēsi uzreiz trīs bildes dot pretī? :lol: :lol: :hahaha:
Credit Cards? Drug smuggling? Selling your body for cheap?

It doesn't matter. All sins are forgiven on the path to boost.
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
digitali atsutit pec tam, piefikses e-pastu un viss, 21.gs :D
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
seeingman rakstīja:projekts #jebonats :gigigi: gandrīz gatavs vēl šādi tādi sīkumi, kā reduktors jāpārmetina, aķis jānostiprina un jāiztestē kārtīgi, lietotājam poweredbygirts jau atrādīts...
Cerams no trases nedzīs nost, ja no "izpūtēja" nāk "nedaduz" zilītis? :hahaha:
Protams,kkads tehniskais čekings būs!
Ja būs konstatēti būtiski trūkumi, kuri var radīt bīstamas situācijas trasē pašam un apkārtējiem, tad tādi lolojumi trasē ielaisti netiks!

PS.taču domāju, ka katram ir veselais saprāts un ne 1. reize tāda veida pasākumā, lai mums šāda lieta nebūtu jāatgādina!

;)