E36.lv sezonas atklāšana 2017

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
Laxay
Ziņojumi: 255
Pievienojies: 26 Feb 2014, 21:28
Braucu ar: naidīgu TDS
Atrašanās vieta: Jelgavas
Reputācija: 1
 
Neviens nav jasit, jābūt apzinīgam visi būs priecīgi.
Mēnesi iepriekš diemžēl fiziski to nevarēju piedāvāt. Sorry.
Bez kvēpa nav spēka....
Diskumeistars.com
Plauktu pulēšana, disku krāsošana.
Metināšana un valcēšana.
<26145354>
Profila bilde
Laxay
Ziņojumi: 255
Pievienojies: 26 Feb 2014, 21:28
Braucu ar: naidīgu TDS
Atrašanās vieta: Jelgavas
Reputācija: 1
 
Emteks rakstīja:Savācās tekošo radiatoru klubs, maucat uz savu sētu un tusējat čomu lokā. Kamdēļ publiski visiem par to jāsaka, ja tas ir slēgtais pasākums ?
Izklausās, ka jau esi mazliet "iepravīts"..
Nav slēgtais pasākums :clap:
Bez kvēpa nav spēka....
Diskumeistars.com
Plauktu pulēšana, disku krāsošana.
Metināšana un valcēšana.
<26145354>
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
erda rakstīja:
Laxay rakstīja:Sveiki tautiesi, saksu ar to, ka atvainojos ka nav garumzimes jo pc izmantoju vrb 1x nedela, nav aktuali vinas pat meklet :grrr: :gigigi:
Skatos ka cilveki tiek daliti un un apdaliti... runaju par to afteriti.
Lieta sekojosa, brivi visiem piedavaju doties pie manim uz Kalnciemu ( bus jabrauc pa granti ) te pat netalu no Rullu trases un kopigi atpusties un sadraudzeties. Vieta pie upes, bus grills (var drosi nemt ari savu), ugunskurs pec pieprasijuma un 50m2 nojume. Drosi varat braut ar telti un palikt pa nakti. Darza vietas daudz un pietiks visiem.
Izdomasim ko darit un ka pavadit jautri laiku. :clap:
Saku uzreiz - ja taisies braukt pieliet seju un meklet kaskji.. nebus. Dabus ar vileta dizela kardana pedejo dalu un amen. :supeer: negaciju generatori netiek cieniti. Tak makam atpusties skaisti?
Principa visi kuriem interese, drosi raksta man privati uz whatapp(26145354) Kaspars.
Domajam ko edisim un dzersim pasi(tb. grozins katram lidzi savs).
Ar cienu Laxay.

Piedāvājums varēja izskanēt mēnesi iepriekš un mums nemaz nevajadzētu apzvanīt vietas, kur varētu uzrīkot afterīti! :)
Par dalīšanu un apdalīšanu, tieši tāpat kā Tu raksti, ka vēlies redzēt tikai pozitīvus un atpūsties protošus cilvēkus, tā arī mēs, mūsu rīkotajos pasākumos, vēlamie sredzēt tāda veida draugus un domubiedrus! Tikai atšķirība ir tāda, ka mēs nevienam nezvetēsim ar auto detaļām, lai paskaidrotu, ka viņš nav vēlams konkrētajā pasākumā! To mēs cenšamies laicīgi izdarīt ar pietiekumu atlasi elektroniski. :hahaha:

Veiksmīgu visiem pasākuma afterīti, lai ari, kur to svinētu!
Plānot un organizēt tik vērienīgu pasākumu arī varēja sākt pirms vairākiem mēnešiem, nevis pēdējā mirklī ;)
Matiisi
Ziņojumi: 105
Pievienojies: 13 Feb 2017, 09:57
erda rakstīja:Šovakar!
EDIT: Rītdienas laikā!

Gaidām :clap:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Atjaunots saraksts.
Kā arī atgādinu, ka dragrace disciplīna konkrētā grupā notiks tikai, ja savāksies min 3 dalībnieki!!!
Kur palikuši visi c grupas braucēji, kāpec, ja jums piedāvā tādu iespēju,nemēģinat pasvilināt zirnekļus no cilindriem?!
Piesakamies, lai sagādātās balvas nepaliktu bez saimniekiem!!!

Pievēršam uzmanību brīvo braucienu un GYMKHANAS grupu dalībnieku skaitam,
1dien (05.06) plkst 23:59 ir pieteikšanās deadline.
:bye:
krokodils
Ziņojumi: 85
Pievienojies: 30 Mai 2017, 21:39
Inferno rakstīja:
erda rakstīja:
Laxay rakstīja:Sveiki tautiesi, saksu ar to, ka atvainojos ka nav garumzimes jo pc izmantoju vrb 1x nedela, nav aktuali vinas pat meklet :grrr: :gigigi:
Skatos ka cilveki tiek daliti un un apdaliti... runaju par to afteriti.
Lieta sekojosa, brivi visiem piedavaju doties pie manim uz Kalnciemu ( bus jabrauc pa granti ) te pat netalu no Rullu trases un kopigi atpusties un sadraudzeties. Vieta pie upes, bus grills (var drosi nemt ari savu), ugunskurs pec pieprasijuma un 50m2 nojume. Drosi varat braut ar telti un palikt pa nakti. Darza vietas daudz un pietiks visiem.
Izdomasim ko darit un ka pavadit jautri laiku. :clap:
Saku uzreiz - ja taisies braukt pieliet seju un meklet kaskji.. nebus. Dabus ar vileta dizela kardana pedejo dalu un amen. :supeer: negaciju generatori netiek cieniti. Tak makam atpusties skaisti?
Principa visi kuriem interese, drosi raksta man privati uz whatapp(26145354) Kaspars.
Domajam ko edisim un dzersim pasi(tb. grozins katram lidzi savs).
Ar cienu Laxay.

Piedāvājums varēja izskanēt mēnesi iepriekš un mums nemaz nevajadzētu apzvanīt vietas, kur varētu uzrīkot afterīti! :)
Par dalīšanu un apdalīšanu, tieši tāpat kā Tu raksti, ka vēlies redzēt tikai pozitīvus un atpūsties protošus cilvēkus, tā arī mēs, mūsu rīkotajos pasākumos, vēlamie sredzēt tāda veida draugus un domubiedrus! Tikai atšķirība ir tāda, ka mēs nevienam nezvetēsim ar auto detaļām, lai paskaidrotu, ka viņš nav vēlams konkrētajā pasākumā! To mēs cenšamies laicīgi izdarīt ar pietiekumu atlasi elektroniski. :hahaha:

Veiksmīgu visiem pasākuma afterīti, lai ari, kur to svinētu!
Plānot un organizēt tik vērienīgu pasākumu arī varēja sākt pirms vairākiem mēnešiem, nevis pēdējā mirklī ;)

A ka jums ta ar tlase notiek un ka nosakat,kursh ir nevelams un veelam?? :hahaha:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Cau, kroko! Tas ir kluba biedru balsojums (esam ap 20 biedru), balstoties uz kopējo kandidāta tēlu, kas veidojies no iepriekshejas pieredzes līdzīgos pasākumos, foruma ikdienas un tml lietām!
Ceru,ka atbildēju uz Tavu jaut.
krokodils
Ziņojumi: 85
Pievienojies: 30 Mai 2017, 21:39
Jobciki :D ta tad ,ja kads no forumieshiem neaatbilst jusu idealiem un neglauda jus pa spalvu tad vins nav aicinats? :D
Nav ta,ka kluba biedriem ari ir jairvero savi noteikumi-jabrauka ar e36 lai butu kluba biedrs ? :hahaha:
Kro esmu tas pats cipruss un tas nav noslepums.man prieks ka jus cilveki taisat vispar shada ceida pasakumus,tas ir tikai apsveicami,bet tani pasha laika jus uzstadat tadus divainus noteikumus

Mani vienbalsigi izbanojat,bet tani pasha laikaa kad kadam vajag 2 eiro pie csdd pievest,tad atceras par mani,kad vajag izruchit sporta spelees,atceras,kad vajag nokrasot nahaljavu bamperi,atceras par mani utt :D tas viss ir smiekligi :D tad taisat slegto afteriti tikai kluba biedriem,nevis te kakajat forumieshiem sejA.mizhat aciis un sakat ka lietus list.
Ceru ka bans atkal par manu atklatumu nebus,bet pec shadas attieksmes no jusu puses,domaju,ka daudzi nemaz nevelas ar jums draudzeties :D

Netaisu spamu,tik izsaku viedokli
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Te būs kluba statūti!
viewtopic.php?f=2&t=876
Profila bilde
gosha23
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 231
Pievienojies: 24 Sep 2015, 13:38
Braucu ar: E46 3.0D
Atrašanās vieta: Rīgas
Kroko ja te ir jautājumi un ierosinājumi par kluba attīstību lūdzu Tu vari kādu piektdienu atskriet ar savu auto uz krasta sky vai Domina parking. Un tur visi draudzīgi izrunāsim. Turi čību :-D


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
krokodils
Ziņojumi: 85
Pievienojies: 30 Mai 2017, 21:39
Man pat nav jabrauc,lai ierosinatu kkadas idejas,kuras jau stock versija bija noraiditas un kad te viens piedavaja pljavu utt,ta pekshnji tada ideja ir way to go :hahaha:
Semjonovs
Ziņojumi: 4
Pievienojies: 28 Apr 2017, 00:23
Sveiki kungi un dāmas . Vēljoprojām ir aktuāls iepriekš uzdotais jautājums, par to kur un cikos mēs savācamies lai kopīgi dotos no Rīgas uz Rullītis trasi. Tākā piedalīšos pasākumā pirmo reizi , man nav ne jausmas cikos tas notiek tradicionāli.
Profila bilde
vistinsh
Ziņojumi: 292
Pievienojies: 27 Jan 2012, 21:42
Eeeeee neatstajiet mani vienu dragreisa :/ vaitad nav vel kāds turbo vai v8 ?
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4214
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Semjonovs rakstīja:Sveiki kungi un dāmas . Vēljoprojām ir aktuāls iepriekš uzdotais jautājums, par to kur un cikos mēs savācamies lai kopīgi dotos no Rīgas uz Rullītis trasi. Tākā piedalīšos pasākumā pirmo reizi , man nav ne jausmas cikos tas notiek tradicionāli.

Vienības Gatve 113 - Maxima, Pasākums sākas 11tos, izbraucam pus 10tos, lai lēnā garā var tikt līdz Rullītim
- ikey07
Profila bilde
turbo_pele
Ziņojumi: 259
Pievienojies: 15 Sep 2015, 00:08
Braucu ar: beciņu-baklažānu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
Kas būs update par brīvo braucienu dalībniekiem ?
BMW markas automašīna - locekļa pagarinātājs.

BMW markas automašīna ar gāzes iekārtu - locekļa pagarinātājs ar 30% atlaidi baterijām.
Profila bilde
A_C
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 19 Feb 2014, 17:58
Reputācija: 3
 
vistinsh rakstīja:Eeeeee neatstajiet mani vienu dragreisa :/ vaitad nav vel kāds turbo vai v8 ?
Saregulēji savējo? :hahaha:
Profila bilde
vistinsh
Ziņojumi: 292
Pievienojies: 27 Jan 2012, 21:42
Ne nesaregulēju un neregulēšu jo plaukta jau vems stav driz likšu virsu
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 
vistinsh rakstīja:Eeeeee neatstajiet mani vienu dragreisa :/ vaitad nav vel kāds turbo vai v8 ?
1. vieta garantēta. :lol:
Profila bilde
vistinsh
Ziņojumi: 292
Pievienojies: 27 Jan 2012, 21:42
Lawwr rakstīja:
vistinsh rakstīja:Eeeeee neatstajiet mani vienu dragreisa :/ vaitad nav vel kāds turbo vai v8 ?
1. vieta garantēta. :lol:

Grupa skaitās nokomplektēta, ja tajā ir vismaz 3 automašīnas
Profila bilde
Ramyrez
Ziņojumi: 2890
Pievienojies: 10 Nov 2011, 08:02
Braucu ar: E36 344i Loading...
vistinsh rakstīja:Eeeeee neatstajiet mani vienu dragreisa :/ vaitad nav vel kāds turbo vai v8 ?
Ja gribi varu sastadit kompaniju-lai nav tik vientulji-protams konkurenci nesolu bet vismz nebusi viens:D
BMW_The Ultimate Repair Bill