E36.lv sezonas atklāšana 2017

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 
@VISTINSH tak atslābsti, nebūs tur trases :hahaha:
Profila bilde
Fashion
Ziņojumi: 1920
Pievienojies: 15 Sep 2015, 12:37
Braucu ar: Ar pimpi pa Jāni
Atrašanās vieta: Rīga. KK
Reputācija: 5
 
kads sakars chilam ar trassi

1) trasse
2) chills

gribi trassi welcome, sanaak kkads dalidojums dublis II.. kapec ir jastiepj galjas cepeji uz trassi, taa sanaak leetak vai kaa?
Meklēju vīrieti nopietnām attiecībām :sarunats:
Profila bilde
Darks
Ziņojumi: 842
Pievienojies: 12 Sep 2015, 12:21
Braucu ar: Traktoru
Atrašanās vieta: Rīgā
Reputācija: 3
 
Iepriekšjos e36 pasākumos cik manīju nebija nekādu problēmu ar gaļas cepšanu, kamēr citi pa trasi tikmēr mēs ar draugiem e36 parka cepām gaļu un cik bija manīts nebijām tādi vienīgie, takā kur jums problēma? :hahaha:
Profila bilde
malaciis
Ziņojumi: 99
Pievienojies: 10 Apr 2015, 10:11
Braucu ar: M52 turbo
Atrašanās vieta: Saldus
Nu tā gaļas cepšana cik var noprast nav tik būtiska, vairāt te tiecās uz chill pasākumu, vairāk priekš paša brauceja atputas nevis lai iemestu žurku slodzē.

Slīpi mest var katru vakara stavlaukuma, bet cik bieži var vienkārši savakties un pasedēt, pachilot un padarīt kādas aktivitates (nerunāju par draugu loku) bet gan par forumu lai iepazītu.

Manas domas, jeb kura gadījumu es pievienotos uz jebkuru pasākumu kas tiks uzrīkots :drink:
Profila bilde
kukulits
Ziņojumi: 45
Pievienojies: 04 Jūl 2016, 12:45
Braucu ar: e36 kabri e46 tourin
cipruss18 rakstīja:Teikšu godīgi,ar daīem kluba biedriem sēdējām un reāli sāka besīt jau,ka 2h ta riepu kaucošā skaņa sita pa ausīm un īsti nebija ko darīt!
Kas jau min'ju ( tīri manas domas) kas grib,tas var jebkurā li;ā aizbraukt uz 333,rullīti un pa adekvātu ciparu izslidināties uz nebēdu!
Mana ideja bija vairāk kā,iebraukt pļavā,smuki saparkoties,savi grili,edamais,dzeramais ,atrakcijas utt!
Var Valmieru braucot ir viens atputas parks,restorans utt!mazais Ansis.Tur ir veiks,udens atrakscijas,kur sabraukt.Varbūt ir vērts par to vietu padomāt!Noteikti būs izmaksas,bet tie kas gribētu,būtu super

Je es par, man vispar neiteresee knapi kustoshu zhurku slideshana, tad labak skatities nopietnus aparaastu ;)
cipruss pastasti cik sabraucienos esi un kads ir kontingents, vnk ari negribu sedeet ar punkju tapaam kopaa un klausiities to cik vinjam zirgi untt, bet par to valmieru es par :)
Profila bilde
Baker
Ziņojumi: 267
Pievienojies: 03 Feb 2015, 14:38
Reputācija: 1
 
Nesaprotu, ko var gaudot. Sabraukuši uz auto foruma pasākumu un čīkst, ka notiek ar auto saistītas izklaides... :doh:
cipruss18 rakstīja:Teikšu godīgi,ar daīem kluba biedriem sēdējām un reāli sāka besīt jau,ka 2h ta riepu kaucošā skaņa sita pa ausīm un īsti nebija ko darīt!
Kas jau min'ju ( tīri manas domas) kas grib,tas var jebkurā li;ā aizbraukt uz 333,rullīti un pa adekvātu ciparu izslidināties uz nebēdu!
Piedod, bet, ja sēž, ļoģiski, ka nav ko darīt. Un gaļu pacept arī var jebkurā laikā.
cipruss18 rakstīja:Mana ideja bija vairāk kā,iebraukt pļavā,smuki saparkoties,savi grili,edamais,dzeramais ,atrakcijas utt!
Izklausās drīzāk, ka vēlējies uz 7. klases ekskursiju atkal doties.

Sorry, necenšos nevienu aizvainot, bet uzskatu, ka šajā pasākumā bija iespējas piepildīt visu vēlmes, jo gan saparkojās pļavā, gan atrakcijas bija, ja tajās piedalijās, atlika tik pašiem ogles sabērt. :drink: Jo, piemēram, es ar visu to, ka skraidiju riepas mainīdams, paspēju arī ar dažiem labiem forumiešiem aprunāties. Plus, cik sapratu, pēc aktīvās daļas bija pat vairāki piedāvājumi kaut kur salasīties un atpūsties bez rūcošajiem motoriem, bet ar dziriņām rokās un sarunām.
Profila bilde
buba
Ziņojumi: 319
Pievienojies: 20 Nov 2016, 10:59
Braucu ar: 320i Kūtiņa
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 2
 
Mūs vieno mašīnas , nevis gaļa un pļava, pie tā arī pieturēsimies.
Un neviens jau nelika sēdēt pretī trasei un ostīt dūmus no tds un gumiju no riepām, varēji iet un sēdēt pļavā un cept savu gaļu. :doh:
Man piemēram atklāšana ļoti patika ,bija padomāts par visu, lai gan var kārtīgi izbraukt , atpūsties , un paēst , un vienkārši atpūsties in apskatīties skaistos e36.
Šādi pasākumi ir tieši tas kas vajadzigs.
Cipruss man te tāda jautājums, Tu esi ieradies uz kkadu kulinaru un grilla forumu vai tomēr auto forumu? Te viss notiek ar un ap e36 nevis grilētiem cīsiņiem. :bmw:
Profila bilde
Fashion
Ziņojumi: 1920
Pievienojies: 15 Sep 2015, 12:37
Braucu ar: Ar pimpi pa Jāni
Atrašanās vieta: Rīga. KK
Reputācija: 5
 
Bitch tak īrējiet trasi un plēsieties tur, ja jau grillam nav nekāda sakara ar auto tad pt un gāzē pa trasi cik uziet :doh: Baigais prikols negonkotājiem braukt uz rullīti (lētāk laikam nav kur, tikai maksimas stojankā) tik tāpēc ka dažiem gribas gāzēt pa trassi :doh: Davai maucam tad uz 333 vai biķerniekiem..

#JaunsSegums :supeer:
Meklēju vīrieti nopietnām attiecībām :sarunats:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Blje jus esat aksti :hahaha:

Par atklashanu nebija no manas puses neviena slikta varda,viss bija limenii.
Runa iet par cita veida pasakumu ,ko varetu sabidiit.
Es laikam esmu izaudzis no tas trases bushanas un megjinashanas savu ikdienas auto nobeigt lidz galam

Izsakatas,ka te dazhi ir plaana galdinja urbeji un neredz no dzives neko interesantaku,ka poecirst roceni un montet lietotas riepas :super:

Nu labi,333 ari blakus ir wake parks un kur galju uzcept,bet man absaluti nav fun skatiities to drifteshanu
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Sidnas
Ziņojumi: 2073
Pievienojies: 26 Sep 2011, 19:25
Braucu ar: 328i Sedan
cipruss18 rakstīja:Blje jus esat aksti :hahaha:

Par atklashanu nebija no manas puses neviena slikta varda,viss bija limenii.
Runa iet par cita veida pasakumu ,ko varetu sabidiit.
Es laikam esmu izaudzis no tas trases bushanas un megjinashanas savu ikdienas auto nobeigt lidz galam

Izsakatas,ka te dazhi ir plaana galdinja urbeji un neredz no dzives neko interesantaku,ka poecirst roceni un montet lietotas riepas :super:

Nu labi,333 ari blakus ir wake parks un kur galju uzcept,bet man absaluti nav fun skatiities to drifteshanu
Piekrītu :super:
Instagram - Sandis_e36
Profila bilde
Sidnas
Ziņojumi: 2073
Pievienojies: 26 Sep 2011, 19:25
Braucu ar: 328i Sedan
buba rakstīja:Mūs vieno mašīnas , nevis gaļa un pļava, pie tā arī pieturēsimies.
Un neviens jau nelika sēdēt pretī trasei un ostīt dūmus no tds un gumiju no riepām, varēji iet un sēdēt pļavā un cept savu gaļu. :doh:
Man piemēram atklāšana ļoti patika ,bija padomāts par visu, lai gan var kārtīgi izbraukt , atpūsties , un paēst , un vienkārši atpūsties in apskatīties skaistos e36.
Šādi pasākumi ir tieši tas kas vajadzigs.
Cipruss man te tāda jautājums, Tu esi ieradies uz kkadu kulinaru un grilla forumu vai tomēr auto forumu? Te viss notiek ar un ap e36 nevis grilētiem cīsiņiem. :bmw:
Tu vispār nesaproti pasākuma jēgu,jo tā ir labi pavadīt laiku,bet tavā gadījumā labi pavadīts laiks ir dolbīt riepu smaku un rīt putekļus. Es par trasi neko nesaku,viss ir ok,bet ir jāsāk mācīties atpūsties arī savādākā veidā,ar to pašu gaļas cepšanu pļavā utt. nevis tikai trase trase trase. :gigigi:
Instagram - Sandis_e36
Profila bilde
buba
Ziņojumi: 319
Pievienojies: 20 Nov 2016, 10:59
Braucu ar: 320i Kūtiņa
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 2
 
cipruss18 rakstīja:Blje jus esat aksti :hahaha:

Par atklashanu nebija no manas puses neviena slikta varda,viss bija limenii.
Runa iet par cita veida pasakumu ,ko varetu sabidiit.
Es laikam esmu izaudzis no tas trases bushanas un megjinashanas savu ikdienas auto nobeigt lidz galam

Izsakatas,ka te dazhi ir plaana galdinja urbeji un neredz no dzives neko interesantaku,ka poecirst roceni un montet lietotas riepas :super:

Nu labi,333 ari blakus ir wake parks un kur galju uzcept,bet man absaluti nav fun skatiities to drifteshanu

Atbrauc uz sezonas atklāšanu , sēž 5 metrus no trases iemetiena un čīkst ka dūmi nāk virsū. :D
Ja brīvie braucieni nebūtu un vispar nekas ar auto nebūtu , nebūtu arī forsho balvu, nebūtu ekšens, nebūtu neka.
Cīsiņus var pacept arī dārzā.
Nesaku ka nevar neko tādu rīkot, braucat kas grib un cepat savas desas.
Bet nevajag čīkstēt ka jāelpo dūmi un putekli no riepām, kaut pats sēdēji 5 m attāluma no trases, varēji tak iet Pļaviņā talāk izvilkt grillu un cept galu ar chomiem, kāpēc ta no nedariji?
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio
Saksim ar to ka neviens nečīkst,bet saka,ka ir izauguši no ta līmeņa un domāšanas,ka auto saietā jabūt tikai driftēšanai utt!
Ir arī citas izklaides,kurās var saparkot auto vienā vietā un iet tusēties!
Saprotu,ka 30 eiro tev buba ir žēl nolikt pa 15 minutēm iekš 333 trases,lai paslidinātos,tāpēc ar putām uz lūpam jakviec,ka auto pasakums bez riepu deldēšanas pa 5 eiro ir gavno!

Paskaties auto saietus,tos ,kas tiešām ir progresīvi un ar lielu apmklētāju skaitu arzemēs,kaut vai uz to pašu kur bija Ramyrez,tur neviens neviec,ka vajag driftēt,savadāk pasakums ir neizdevies :doh:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
Pilnībā piekrītu ciprusam šajā sakarā. Es jau vairākus gadus nebraucu uz atklāšanu, tieši tā iemesla dēļ, ka nekas kas saistīts ar trasi mani neinteresē un reāli bez trases tur 90% laika ir boorings. Vienīgo reizi kad biju uz atklāšanu reāli labs pasākums bija āfterīts un tieši vairāk kkā tamlīdzīga arī prasītos.

Tie paši e30 un citi autoklubi rīko atklāšanu bez trases un ļoti labi pavada laiku...tā kā nevajag šeit liet, ka autokluba pasākumam ir jābūt saistītam ar trasi n`shit.
Profila bilde
Fashion
Ziņojumi: 1920
Pievienojies: 15 Sep 2015, 12:37
Braucu ar: Ar pimpi pa Jāni
Atrašanās vieta: Rīga. KK
Reputācija: 5
 
gribi trassi savaac kompaniji, sametaas visi un gaazh, kapec lai chill pasakumam butu jabut saistitam ar auto vispar?
Meklēju vīrieti nopietnām attiecībām :sarunats:
Profila bilde
vistinsh
Ziņojumi: 292
Pievienojies: 27 Jan 2012, 21:42
Fashion rakstīja:gribi trassi savaac kompaniji, sametaas visi un gaazh, kapec lai chill pasakumam butu jabut saistitam ar auto vispar?
Gribi chill aizbrauc uz pozitivus ar sev lidzigi domajošiem kluba biedriem kaut kaimiņu pasauc lai ar opeli brauc jo tak kapec jabut saistitam pasakumam ar auto ! Jo tas ir auto klubs un neaiztiekat trases pasakumus grilejat utt man nekas nav preti !
Profila bilde
buba
Ziņojumi: 319
Pievienojies: 20 Nov 2016, 10:59
Braucu ar: 320i Kūtiņa
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 2
 
vistinsh rakstīja:
Fashion rakstīja:gribi trassi savaac kompaniji, sametaas visi un gaazh, kapec lai chill pasakumam butu jabut saistitam ar auto vispar?
Gribi chill aizbrauc uz pozitivus ar sev lidzigi domajošiem kluba biedriem kaut kaimiņu pasauc lai ar opeli brauc jo tak kapec jabut saistitam pasakumam ar auto ! Jo tas ir auto klubs un neaiztiekat trases pasakumus grilejat utt man nekas nav preti !
Tur jau tā lieta , rīkojat chill pasakumus pats drošvien arī aizbrauktu nekāda vaina, bet liekat mierā sezonas atklāšanu un noslēgumu, un nečīkstat ka jāelpo dūmi čilotājiem , jo redz ļaunie drifteri kūpina riepas. :gigigi:
izaudzis no drifta vecuma, varētu padomāt ka drifteri kas te gāž pa trasi ir tikai bērna prātā izauguši čaļi. :D
Protams pa 5eiro ir patikamak pa trasi braukt neka pa 30 eiro uz 15 min, neapšaubu.
Profila bilde
malaciis
Ziņojumi: 99
Pievienojies: 10 Apr 2015, 10:11
Braucu ar: M52 turbo
Atrašanās vieta: Saldus
Labojat mani ja kko esmu sajaucis, bet sanak ka piemēram šis meets sanak ir galigs fufelis un laika terešana jo nav trase :o? suds jo cilveki cep savas desas, piedalās stafetēs un atpušas ? :sad:

https://www.youtube.com/watch?v=txa9_4uP3PQ
Profila bilde
buba
Ziņojumi: 319
Pievienojies: 20 Nov 2016, 10:59
Braucu ar: 320i Kūtiņa
Atrašanās vieta: Dobele
Reputācija: 2
 
malaciis rakstīja:Labojat mani ja kko esmu sajaucis, bet sanak ka piemēram šis meets sanak ir galigs fufelis un laika terešana jo nav trase :o? suds jo cilveki cep savas desas, piedalās stafetēs un atpušas ? :sad:

https://www.youtube.com/watch?v=txa9_4uP3PQ
Nu es nedomāju ka chill ir kkas slikts , pats gan jau noteikti aizbrauktu un apskatītu skaistus auto un paklausītos labu mūziku.
Vienkārši te jau sāk runāt bez maz vai '' ZB jāelpo dūmi , atbraucu uz atklāšanu nevarēju norm pačilot , jo desas ar gumiju no drifteru riepām aplipa''
Man piemēram viss patika , gaisotne ,cilveki , auto , gan drifts kaut pats nebraucu nekur...
Profila bilde
malaciis
Ziņojumi: 99
Pievienojies: 10 Apr 2015, 10:11
Braucu ar: M52 turbo
Atrašanās vieta: Saldus
buba rakstīja:
malaciis rakstīja:Labojat mani ja kko esmu sajaucis, bet sanak ka piemēram šis meets sanak ir galigs fufelis un laika terešana jo nav trase :o? suds jo cilveki cep savas desas, piedalās stafetēs un atpušas ? :sad:

https://www.youtube.com/watch?v=txa9_4uP3PQ
Nu es nedomāju ka chill ir kkas slikts , pats gan jau noteikti aizbrauktu un apskatītu skaistus auto un paklausītos labu mūziku.
Vienkārši te jau sāk runāt bez maz vai '' ZB jāelpo dūmi , atbraucu uz atklāšanu nevarēju norm pačilot , jo desas ar gumiju no drifteru riepām aplipa''
Man piemēram viss patika , gaisotne ,cilveki , auto , gan drifts kaut pats nebraucu nekur...

Bet te jau to visu laiku saka, neviens jau neteaisās braukt apsāsties pļava dzert alu un cept gaļu, runa jau ir pa chill saietu.

Katram sava uztvere un priekšstati, bet es par atklāšanu neko sliktu nevaru teikt vis ir līmenī, personigi man draugi līdz brauca kam nav žurkas ne bembji bet ir sajūsmā par pasākumu. Trase jau netiek izslegta ara no šejienas vienkārši atklāšana un noslegums var būt trasē, bet pa vidu uztaisit kaut kādu chill, vienkārši idiāli. :super: