e36.lv GADA PASĒDĒŠANA pie ''TĒTA''

Sacensības, sabraucieni, BMW dienas un visādi citādi ar auto saistīti pasākumi.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Sveiciens visiem forumiešiem! :bmw:

Daudzi varbūt zin, daudzi varbūt nezin, daudzi varbūt nojauš, bet mūsu labākajam un foršākajam forumam /e36.lv/ 8. martā ir dzimšanas diena! Paliek apaļš 1 gads, kopš šis forums priecē BMW, precīzāk e36, entuziastus, īpašniekus un vienkārši fanus! Šī gada laikā piedzīvots un sasniegts daudz. Vismaz es tā domāju. :D Esam izveidojuši superīgas uzlīmes, lielu un skaistu karogu, esam godam nosvinējuši pusgada svinības, apmeklējuši Zelta rudeni Siguldā, pabijuši un atbalstījuši Juglas patversmi, kopīgiem spēkiem pateicām NĒ krievu valodai, un cītīgi cenšamies piektdienās apmeklēt Rīga Plaza tirdzniecības centru, lai papļāpātu, apskatītu auto, kopā uzspēlētu boulingu un pakūpinātu riepas! :hahaha:

Ar šo visu vēlos pateikt to, ka visi un jebkurš, liels vai mazs, jauns vai vecs, tiek aicināts uz kopīgu pasēdēšanu 9. martā Kafejnīcā "Tētis", kas atrodas Berģos. http://www.tetis.lv/index.php

Būs rezervēts galds, uz kura Jūs sagaidīs siltais ēdiens un aukstās uzkodas, kā arī dzēriens (ne-alko). Pēc man zināmās informācijas būs pat dzīvā mūzika un neliels pārsteigums no foruma administrācijas! Vai nav jauki? :pupi: Protams, ka IR!! :welcome:


[*] Dalības maksa ir 10ls/cilvēks (iekļauts viss augstāk minētais)
[*] Jāpiesakās ir līdz rītdienas (07.03.2012) 20:00 rakstot man PM vai zvanot 28618540
[*] Naudu var iedot skaidrā man vai dogMa'm (25511300)
[*] Naudu var arī pārskaitīt uz sekojošiem konta numuriem (Pēc pārskaitījuma veikšanas OBLIGĀTI atsūtīt PM):[/b]


Dzēsts

Piektdien visi vācamies pie Alfas blakus esošajā stāvlaukumā no plkst. 18:30 - ~19:00!

Saņemt atbildes uz jautājumiem var rakstot man privāto ziņu (PM!)

Kafejnīcas atrašanās vieta:
Tveršana.PNG
Tikšanās pie Alfas šeit:
Alfa.PNG
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Dalībnieki:

Ruu +1
dogMa +1
Gofmans
Podziņa
Regnars
Renio +1
-HAPO-
beeSharp
korsa
HoodieBro
siikais
kompots +1
Agris +1
mileniums
activity +1
možais
Edza
lacis
Gubinsh