Mans personigais 318IS

Profila bilde
sigais
Ziņojumi: 437
Pievienojies: 25 Jūl 2012, 23:59
Braucu ar: 318ti, 530d touring
Atrašanās vieta: Roja

06 Mar 2013, 13:27

Liepājā jau valda pavasaris :hahaha:
tagad tik sasēdināt vajag, un manliekas, ka melni moldingi, nāsis utt. būtu labāk, bet varbūt tas tik mans viedoklis :rolleyes:
Profila bilde
tommijss
Ziņojumi: 380
Pievienojies: 09 Jan 2013, 17:01
Braucu ar: kājām :(

06 Mar 2013, 15:46

mats rakstīja:
marux rakstīja:1.smuki diski :super:
2.kur ellē ir sniegs? :o
3.riepu kantoris.... :doh: :doh: :doh:
4.sēdināt :lol:
Sniegu mēs vedam prom uz jūsu sniegoto galu it seviški uz Maruxa sētu :lol:
Bet ja nopietni mums jau pusmenesi sniega nav,ja ne pat vairāk.un ja sola sniegu tad tas lidz mums nonāk H2O agreātstāvoklī.
Tā liekas, ka runā par Angliju. :o :latvia:
Profila bilde
Slim
Ziņojumi: 736
Pievienojies: 08 Jan 2012, 20:10
Reputācija: 3
 

06 Mar 2013, 15:55

STUDENTS rakstīja:Hz, ja godīgi - ziemas variantam vēl būtu daudzmaz ok, bet nu cmon vasaras variantam tādus diskus, krāsojumu utt?? Nezinu man personīgi ļoti nepatīk.. ne iznesuma, ne sēdinājuma, ne normāla diska, nekā diemžēl nav.. būsim reāli :rolleyes:
tieši tā kaut kāds opja braucamais ne??? :doh:
A varbūt tomēr nav opja kariete, bet vienkārš un pēc bildēm tīri neko stock bembis, kurš nav "aprīkots" ar pokemona krāsas diskiem ,metru ārpus arkām, un vēl visādiem hipiju aksesuāriem.

Būsim reāli zolīdi diski, zolīds stock bembis protams uz ielas neuzkrītoš, bet zolīds :super:

Bet nu laikam šis sezonas mode tomēr prasa kliedzošus diskus un sasēdinātu mašīnu, jo būsim reāli savādāk tavu mašinu uzskatīs - nekā diemžēl nav
BMW-Big Money Waste
Profila bilde
kompots
Ziņojumi: 2095
Pievienojies: 26 Jan 2012, 10:52
Braucu ar: e46/vaz2101
Atrašanās vieta: Saulkrasti

06 Mar 2013, 15:59

uz pusi zemāku kā tagad un būtu acij vēl baudāmāks :yes:
Bubulis rakstīja:Nē nu pa glauno, mirusī cūka ir aizvākusies no tava salona :lol: .
Profila bilde
splat
Ziņojumi: 491
Pievienojies: 28 Nov 2012, 17:51

06 Mar 2013, 16:02

Katraa zinjaa manai acij tiikami :super:
Profila bilde
BRASS
Ziņojumi: 466
Pievienojies: 01 Okt 2012, 21:18
Braucu ar: Ziemeli
Atrašanās vieta: Rīga

06 Mar 2013, 16:22

Man patīk, krāsa diezgan labi izskatās saules gaismā. Iesaku noraut atstarotājus no aizmugurējā bampera un melnos rokturus durvīm uzlikt :super:
Profila bilde
tommijss
Ziņojumi: 380
Pievienojies: 09 Jan 2013, 17:01
Braucu ar: kājām :(

06 Mar 2013, 16:34

Man arī patīk. Krāsa super, viss super, tikai citus diskus prasītos. Parējais- :super: :super: :super:
Profila bilde
STUDENTS
Ziņojumi: 1701
Pievienojies: 07 Mar 2012, 13:12
Braucu ar: Baltu bembi

06 Mar 2013, 18:34

Slim rakstīja:
STUDENTS rakstīja:Hz, ja godīgi - ziemas variantam vēl būtu daudzmaz ok, bet nu cmon vasaras variantam tādus diskus, krāsojumu utt?? Nezinu man personīgi ļoti nepatīk.. ne iznesuma, ne sēdinājuma, ne normāla diska, nekā diemžēl nav.. būsim reāli :rolleyes:
tieši tā kaut kāds opja braucamais ne??? :doh:
A varbūt tomēr nav opja kariete, bet vienkārš un pēc bildēm tīri neko stock bembis, kurš nav "aprīkots" ar pokemona krāsas diskiem ,metru ārpus arkām, un vēl visādiem hipiju aksesuāriem.

Būsim reāli zolīdi diski, zolīds stock bembis protams uz ielas neuzkrītoš, bet zolīds :super:

Bet nu laikam šis sezonas mode tomēr prasa kliedzošus diskus un sasēdinātu mašīnu, jo būsim reāli savādāk tavu mašinu uzskatīs - nekā diemžēl nav
Rupji sakot, beidz dirst .. ko Tu vari mūžīgi čīkstēt -"man nav st5, es esmu bomzis, man nav sēdinājums, tad te uzskata, ka auto nekas utt"

Blin tas ir mans viedoklis.. godīgi es tur neko simpātisku traku neredzu, ja tas skaitās - esmu sagatavojies apmēram sezonai/vasarai.. nu piedod atvaino, ja Tev ir baigais fans skatīties uz parasta e36, kuram moldingi blin sazin kādā krāsā, diski kkādi prasti (tādi, kurus uz ziemu varētu likt), bez iznesuma, arkās dziļi, arī sazin kādā krāsā nokrāsoti, arkas tādas, ka galvu un dirsu reizē var iespraust + vēl tie atstarotāji aizmugurē, haizivs spura uz jumta, loga tas spoileris.. nu cmon cik sen vsp tādus jau vairs neviens neliek, ručkas ar auto krāsā :lol: .hzhz čalīt :)

Nav jau tā, ka traģiski izskatās, bet nu man vnk nepatīk.. izskatās lēti un negaumīgi no mana skata punkta..
Tādā gadījumā ceru, ka saimnieks izdomās moldingus normālus uzlikt, noņemt atstarotājus.. ja grib tos pašus diskus atstāt, tad vismaz uzlikt kkādus flančus un viennozīmīgi vismaz VESELĪGI kā te citi saka - piesēdināt.., noraut spuru, lab to loga spoileru (ja tik traki patīk - lai tak atstāj, būs ar ko atšķirties :D )
Profila bilde
Icikinsh
Ziņojumi: 79
Pievienojies: 04 Feb 2013, 21:21
Braucu ar: 3er Touring

06 Mar 2013, 19:05

:doh: Tie kuri saka, ka sis auto ir skaists, pasi ir :idiots:
Zems&Lēns
Profila bilde
uteo
Ziņojumi: 4241
Pievienojies: 14 Mar 2011, 20:40
Braucu ar: E46 323iA+LPG
Atrašanās vieta: Cesvaine, Rīga
Reputācija: 3
 

06 Mar 2013, 19:13

Jau kad nopirka šos diskus - nepatika, jo tādi ervim jau bija uz auto. Tagad vēlreiz tas apstiprinās - nav šie diski izskatīgi, kādiem būtu jābūt 17" diskiem.
Bet, ja īpašniekam patīk, tad patīk.
Profila bilde
oscar
Ziņojumi: 1364
Pievienojies: 10 Apr 2011, 21:11
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Mālpils/Rīga
Reputācija: 2
 

06 Mar 2013, 19:19

STUDENTS rakstīja:Hz, ja godīgi - ziemas variantam vēl būtu daudzmaz ok, bet nu cmon vasaras variantam tādus diskus, krāsojumu utt?? Nezinu man personīgi ļoti nepatīk.. ne iznesuma, ne sēdinājuma, ne normāla diska, nekā diemžēl nav.. būsim reāli :rolleyes:
Visiem nav jābūt diskiem ar iznesumu, sēdinātiem. Tā ir katra paša izvēle, vai viņš grib braukt ar komfortu un parastu e36, vai ar zerokomfortu, platiem diskiem un zemprofila riepām! Par to citiem nevajadzētu neko pārmest, katrs dara kā pats grib un kā pašam patīk!
Profila bilde
Slim
Ziņojumi: 736
Pievienojies: 08 Jan 2012, 20:10
Reputācija: 3
 

06 Mar 2013, 19:33

Cienītais STUDENTS, es galīgi nediršu kur nu vēl publiskajā telpā. Un paskaidrojiet lūdzu iztekumu par manu čīkstēšanu, citēšu ar Jūsu atļauju ko Tu vari mūžīgi čīkstēt.

Skaidrojums vārdam čīkstēt
čīkstēt pag. čīkstēju;
1. parasti 3. pers. Radīt stieptu, asu troksni (piemēram, par priekšmetiem, kuri beržas gar ko); atskanēt šādam troksnim.
2. parasti 3. pers. Radīt asu, sēcošu troksni (parasti par plaušām); atskanēt šādam troksnim.

tātad secinājums Jūs, cienītais mani čīkstam nevarējāt fiziski dzirdēt, ja nu vienīgi Jums piemīt kādas SUPER spējas, nenoliedzu ka neticu cilvēku super spējām, bet arī neapstiprinu.

Tātad ar aļauju turpinu, arī es šeit publiskajā telpā izteicu savu personīgo viedokli, un ar saviem apvainjumiem par diršanu jūs aizskārāt manu vārda brīvību, jo sanāk ka jūsu viedoklis ir vienīgais un pareizais
Definēšu vārda brīvība nozīmi
Vārda brīvība ir vienas no pamattiesībām, ko paredz Vispārējā cilvēktiesību deklarācija. Plašākā nozīmē ar to saprot tiesības brīvi un publiski jebkādā veidā paust viedokli vai ierosināt darbību, šo tiesību izmantošanas procesā tiekot aizsargātam no jebkādiem centieniem šī viedokļa paušanu nepieļaut. Vārda brīvība sevī iekļauj cenzūras aizliegumu.

Un final secinājums i'm too smart to be provoked by you sir
:gigigi: :gigigi: :gigigi: :gigigi: :gigigi: :gigigi: :gigigi: :gigigi: :gigigi:
BMW-Big Money Waste
Profila bilde
Slim
Ziņojumi: 736
Pievienojies: 08 Jan 2012, 20:10
Reputācija: 3
 

06 Mar 2013, 19:37

Icikinsh rakstīja::doh: Tie kuri saka, ka sis auto ir skaists, pasi ir :idiots:
:byebye: prātiņam, tad es pateikšu ka tavs tourings arī ir skaists :kiki:
BMW-Big Money Waste
Profila bilde
Vitalx325
Ziņojumi: 1471
Pievienojies: 21 Apr 2011, 11:46
Braucu ar: Touringiem
Atrašanās vieta: Jelgava, Rūjiena, Kārsava
Reputācija: 3
 

06 Mar 2013, 20:22

Nez, neko traki nesmuku es neredzu, normals ikdienas auto, vienigais es butu izvelejies citu disku krasu un nonemtu aizmugure atstarotajus no bampera.
Profila bilde
Mārcis
Ziņojumi: 41
Pievienojies: 06 Jan 2013, 20:58
Braucu ar: 318IS
Atrašanās vieta: Liepāja/Rīga

06 Mar 2013, 20:32

Nu bet skaidrs, ka visiem jau nepatiks - nav jau dolārs !

Par to, ka diski iekšā arkās - nu bet ko cepaties?! Es tacu jums vinu nestadiju priekšā sakot, ka šis ir pasaules skaistākais bmw! ne? Tad par ko cepiens...
Nu būs tur vēl flanči !
Būs sēdinājums!
noņemšu atstarotājus!

viens ir skaidrs - jums izpatikt nevar ... NEKAD !!!
Pēdējais labojis Mārcis - 06 Mar 2013, 20:50, kopā labots 1 reizi.
Attēls
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 

06 Mar 2013, 20:45

ir daži sīkumi kuri prasās melni, rokturi, moldingi... kopumā ir labāks nekā dažs labs ķekavnieks ;)
disku krāsa man liekas interesanta.
Profila bilde
mats
Ziņojumi: 253
Pievienojies: 22 Nov 2011, 23:26
Braucu ar: Bavārijas palaistuli
Atrašanās vieta: Liepāja

06 Mar 2013, 21:05

Palasiju ko te jūs esat sarakstijuši pēdējās stundās ,kaut kāds sviests. čalim normāls e36,bet vismaz nelien no visām pusēm rūsas ārā,kā te vienam otram,bet citi jūsmo , jo viņam ir redz tuvāks zemei :doh: . dažs labs no ši foruma dzīvo citā dimensijā.
Profila bilde
daemon
Ziņojumi: 283
Pievienojies: 17 Dec 2011, 15:30

06 Mar 2013, 21:12

Tu tak arī neko nesaproti no modes! Nav jau svarīgākais ruslans, bet gan augstums. Jo tuvāk zemei jo drošāk un smukāk. :lol: :D :gigigi:
BMW
Profila bilde
Mārcis
Ziņojumi: 41
Pievienojies: 06 Jan 2013, 20:58
Braucu ar: 318IS
Atrašanās vieta: Liepāja/Rīga

06 Mar 2013, 21:15

Burns rakstīja:ir daži sīkumi kuri prasās melni, rokturi, moldingi... kopumā ir labāks nekā dažs labs ķekavnieks ;)
disku krāsa man liekas interesanta.
Diski un moldingi ta isti nav melni - viss ir tādā kā grafīta krāsā...
Attēls
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 

06 Mar 2013, 21:40

Es tik var teikt vienu, auto ir OK, bet sēdināt gan vajag, savādāk baigais džips! Un kad es saku dzips tad es domāju traktors(augstuma zinā), tādu stock vajag līdz pašāi zemei un tad arī diski un viss pārējais izskatīsies kudī labāk. :super: Un lūdzu nevajag man teikt ka nekur aizbraukt nevar un visur bedres un kas vel nē, pats savu laiku ar e36 gludekli slidinājos pa Liepājas ielām un ja brauc ar prātu viss ir OK. ;)
Attēls