Mana sārtā roze. :P

Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 

20 Mar 2013, 20:13

to ko man teica draugs, kas tevi ari pazistot, tad sitais, tavs bumers nehuja neejot , un esot galigi nokauts nikulis :D :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Profila bilde
daemon
Ziņojumi: 283
Pievienojies: 17 Dec 2011, 15:30

20 Mar 2013, 20:16

Nu tomēr 91. gads un 1.8 motors. Tā jau tāds nīkulīgs no dzimšanas. Un tā kā noteikti ir stipri padilis pa šiem visiem gadiem tad kas tur var iet. :lol:
BMW
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 

20 Mar 2013, 20:21

man bija 1.6 , kas gaja labak par daudziem, lielakiem tilpumiem , nixonam ari bija izdilis 1.6 , un neteiksu ka bija nikulis :D :lol: :
Profila bilde
Aureora
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 11 Mar 2013, 08:34
Braucu ar: sārtu rozi
Atrašanās vieta: Jelgavas

20 Mar 2013, 20:45

baumanis rakstīja:to ko man teica draugs, kas tevi ari pazistot, tad sitais, tavs bumers nehuja neejot , un esot galigi nokauts nikulis :D :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Nezinu, kas Tev ir ko teicis, bet šitas jau nu 100% nav nīkulis, es mierīgi varu stāvēt blakus divlitrīgai behai, un 0 mīziens, tā kā Tev ir ienākusi nepareiza informācija.

Varam kādu dienu uzlikt uz strīpas un pierādīsies tikai pretējs fakts.

Pa to pārlikšanu īsti vēl pats nezinu godīgi saot, it kā jā, bundža laba ir ļoti, bet nu, iespējams gribas kaut ko savādāku, pārmaiņas gribas.
Protams, ka pa tādu cenu gluži neizdosies pārdot, bet nu, gan jau kāds piezvanīs un pateiks savu cenu un tad sāks domāt....

bet nu, tas ka es pārdodu esošo E36 savu, nenozīmē ka pāriešu pret citu....

P.S. Es esmu redzējis to video kā tu griez placī ar savu 1.6 pa ''asfaltu'' kurš bija ar šķembām un zemi... :hahaha:
Attēls
Profila bilde
alnitos
Ziņojumi: 101
Pievienojies: 14 Nov 2012, 00:00
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Dobele/ Jelgava

20 Mar 2013, 21:16

Esi ielicis pa 1000ls :D Pats raxti ka gluži neizdosies pa tādu pārdot noteikti, bet iepriekš rakstiji ka pa 900ls bija kas ņem, ko tad neatdevi? :D 2.0 normalam hmm :nenene: vai tam nopistajam ar ko tu tur skrejies ?:D
Puisim klēpī sēž meitene: mīļais, nosauc mani kaut kā mīļi.. –ak tu mana vistiņa! –kāpēc vistiņa?-tu sēdi man uz olām
Profila bilde
Aureora
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 11 Mar 2013, 08:34
Braucu ar: sārtu rozi
Atrašanās vieta: Jelgavas

20 Mar 2013, 21:25

Tāpēc ka žēl ir pārdot, tāpēc nepārdevu... :D
Nu nezinu, cik nu nopists viņam viņš bija ar ko skrējos....

Nu Tu jau ''alnitos'' varēji jau pateikt godīgi kādā cenā paņēmi savu BMW ar tādu ruslanu un defektu uz halbes utt. Nevis ielikt tādu cenu sadaļā ''Mans E36''... :D

Bet nu, nesāksim te mērīties.... :hahaha:
Attēls
Profila bilde
alnitos
Ziņojumi: 101
Pievienojies: 14 Nov 2012, 00:00
Braucu ar: e36
Atrašanās vieta: Dobele/ Jelgava

20 Mar 2013, 21:30

es jau arī ieliku pa kādu paņēmu :D un pa rūsu un haubi arī ir aprakstīts :D jau sākam šitā tad pastāsti kas ar filtrakasti darīts :D Un tu kartu menesi maini tās detaļas, jo tew no pagajušā rudens jau sludinājumos stāv nesen mainīts un uzskaitītas visas detaļas :D
Puisim klēpī sēž meitene: mīļais, nosauc mani kaut kā mīļi.. –ak tu mana vistiņa! –kāpēc vistiņa?-tu sēdi man uz olām
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 

20 Mar 2013, 21:33

Nu ko, paņemam popkornu un skatamies kas notiks tālāk, kamēr viss šitas nav izdzēsts. :clap: :hahaha:
Attēls
Profila bilde
m4z
Ziņojumi: 1432
Pievienojies: 10 Apr 2011, 16:30

20 Mar 2013, 22:27

Aureora rakstīja:
baumanis rakstīja:to ko man teica draugs, kas tevi ari pazistot, tad sitais, tavs bumers nehuja neejot , un esot galigi nokauts nikulis :D :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Nezinu, kas Tev ir ko teicis, bet šitas jau nu 100% nav nīkulis, es mierīgi varu stāvēt blakus divlitrīgai behai, un 0 mīziens, tā kā Tev ir ienākusi nepareiza informācija.

Varam kādu dienu uzlikt uz strīpas un pierādīsies tikai pretējs fakts.

Pa to pārlikšanu īsti vēl pats nezinu godīgi saot, it kā jā, bundža laba ir ļoti, bet nu, iespējams gribas kaut ko savādāku, pārmaiņas gribas.
Protams, ka pa tādu cenu gluži neizdosies pārdot, bet nu, gan jau kāds piezvanīs un pateiks savu cenu un tad sāks domāt....

bet nu, tas ka es pārdodu esošo E36 savu, nenozīmē ka pāriešu pret citu....


P.S. Es esmu redzējis to video kā tu griez placī ar savu 1.6 pa ''asfaltu'' kurš bija ar šķembām un zemi... :hahaha:
Pārdodu ļoti labā stāvoklī mašīnu. Steidzami jo braucu uz ārzemēm un ir nepieciešama nauda :lol: :lol: :lol:
Profila bilde
Aureora
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 11 Mar 2013, 08:34
Braucu ar: sārtu rozi
Atrašanās vieta: Jelgavas

20 Mar 2013, 22:35

A ko padarit, tā doma ir un iespēja šodien paspīdēja, Aprīļa vidū doties pastrādāt kādu laiku, un tad jau manīs, varbūt būs iespēja atvest ko labāku!
Tāpēc arī tika sludinājums ielikts.... :)
Attēls
Profila bilde
kmartiiiini
Ziņojumi: 284
Pievienojies: 13 Dec 2012, 18:56
Braucu ar: v8 e38, e36
Atrašanās vieta: Riiga

20 Mar 2013, 22:42

Man liekas ka shis topics ar ir vnk jasledz ciet.
Saakaas "meeriishanaas".
cilveks saka ka pa 900 ls bij vairaaki pirceeji, nepardeva, jo bija zheel. ok.
tagad ss pa 1000 ls un zinot ka kauleesies. Tad jautajums tev: tev pa 950 nebus zhel atdot? :hahaha: :doh:
saakaas DJJYS varianti.
:nenene:
M.K.
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 

20 Mar 2013, 22:51

Nē nu var jau būt, ka kkad bij žēl, bet tgd nē... Dažādi apstākļi var mainīties dzīvē, kad pa 2000 negribi pārdod, a pēc tam nākas pa 1000 atdot... Nesaskatu te noko tādu!
d[-_-]b
Profila bilde
Aureora
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 11 Mar 2013, 08:34
Braucu ar: sārtu rozi
Atrašanās vieta: Jelgavas

20 Mar 2013, 22:52

Nē, :D
Tas man tad bija žēl atdot pa 900 Ls - 1,5 mēn atpakaļ, tad man vnk negribējās pārdot, jo bija plāns ielikt ko ņiprāku. Tad atkal atcēlās un tagad vnk šodien paspīdēja iespēja, piedāvājums par ārzemēm un kāpēc gan ne.
Es domāju, ka tiešām te jātaisa šitas ciet, jo te jau aizies pa tālu... :D , jo tāpat šī mašīna tiks pārdota 100%
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

21 Mar 2013, 11:40

baumanis rakstīja:nixonam ari bija izdilis 1.6 , un neteiksu ka bija nikulis :D :lol: :
Es gan teikšu, ka bija... :lol: Pēc M43 ielikšanas tiešām sapratu, ka tas izdilušais M40 negāja, bet nu kautkā jau griezās viņš. :hahaha:
Attēls
Profila bilde
kristaps90
Ziņojumi: 400
Pievienojies: 13 Jūl 2012, 12:38
Braucu ar: nom,nom e46
Atrašanās vieta: MurMastiene,Norway,Alesund
Reputācija: 1
 

21 Mar 2013, 20:03

Nixon! tas nemotors kas bija tev iekšā kad tu viņu nopirki, to bembi no arta,tas tik tiešām negāja,mēs pat iestumt nabagu nevarējām kad aķis bija mierā. :lol: :lol: žetons par to kā tu ar viņu vel tā plosijies! :clap: atvainojos par ofu. :rolleyes:
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 

22 Mar 2013, 00:11

Aureora rakstīja:
baumanis rakstīja:to ko man teica draugs, kas tevi ari pazistot, tad sitais, tavs bumers nehuja neejot , un esot galigi nokauts nikulis :D :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Nezinu, kas Tev ir ko teicis, bet šitas jau nu 100% nav nīkulis, es mierīgi varu stāvēt blakus divlitrīgai behai, un 0 mīziens, tā kā Tev ir ienākusi nepareiza informācija.

Varam kādu dienu uzlikt uz strīpas un pierādīsies tikai pretējs fakts.

Pa to pārlikšanu īsti vēl pats nezinu godīgi saot, it kā jā, bundža laba ir ļoti, bet nu, iespējams gribas kaut ko savādāku, pārmaiņas gribas.
Protams, ka pa tādu cenu gluži neizdosies pārdot, bet nu, gan jau kāds piezvanīs un pateiks savu cenu un tad sāks domāt....

bet nu, tas ka es pārdodu esošo E36 savu, nenozīmē ka pāriešu pret citu....

P.S. Es esmu redzējis to video kā tu griez placī ar savu 1.6 pa ''asfaltu'' kurš bija ar šķembām un zemi... :hahaha:
ja ja un tu ar otro golfu labak drifto, tu tak tadas pasakas stasti , ka acis sap lasot , nezinu kur tadi kadri rodas , bet tu esi ipash gadijums, es te ta gudri runaju ,tikai tapec , ka sitais kadrs , man pirms kada laika , te baigi gudro teloja un blatoja, :pupi: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Profila bilde
Aureora
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 11 Mar 2013, 08:34
Braucu ar: sārtu rozi
Atrašanās vieta: Jelgavas

22 Mar 2013, 00:16

Neviena pasaka nav izdomāta. ;)

Apgaismo mani ar šo: man pirms kada laika , te baigi gudro teloja un blatoja.

Jo cik man zināms, es Tevi nepazīstu. :D
Attēls
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 

22 Mar 2013, 00:21

komentarus gudrus raksitiji par mani , bet labi seit to nekartosim :hahaha: :hahaha:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

22 Mar 2013, 01:42

ik pa laikam paradas topiks kuraa tiek mazie kranelji staipiti :lol:
...
Profila bilde
Slim
Ziņojumi: 736
Pievienojies: 08 Jan 2012, 20:10
Reputācija: 3
 

22 Mar 2013, 08:36

Aureora rakstīja:
baumanis rakstīja:to ko man teica draugs, kas tevi ari pazistot, tad sitais, tavs bumers nehuja neejot , un esot galigi nokauts nikulis :D :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Nezinu, kas Tev ir ko teicis, bet šitas jau nu 100% nav nīkulis, es mierīgi varu stāvēt blakus divlitrīgai behai, un 0 mīziens, tā kā Tev ir ienākusi nepareiza informācija.

Varam kādu dienu uzlikt uz strīpas un pierādīsies tikai pretējs fakts.

Pa to pārlikšanu īsti vēl pats nezinu godīgi saot, it kā jā, bundža laba ir ļoti, bet nu, iespējams gribas kaut ko savādāku, pārmaiņas gribas.
Protams, ka pa tādu cenu gluži neizdosies pārdot, bet nu, gan jau kāds piezvanīs un pateiks savu cenu un tad sāks domāt....

bet nu, tas ka es pārdodu esošo E36 savu, nenozīmē ka pāriešu pret citu....

P.S. Es esmu redzējis to video kā tu griez placī ar savu 1.6 pa ''asfaltu'' kurš bija ar šķembām un zemi... :hahaha:
Hā noticēju ka šitais 1.8 grabulis var turēt līdzi 2.0 6 podiem, pat pret 1.8is tev nebūtu izredžu, jebšu tu tur esi igrūdis piķi un "saķilējis" to motoru :D bullshit
Armando rakstīja:ik pa laikam paradas topiks kuraa tiek mazie kranelji staipiti :lol:
es teiktu ka ik palaikam parādās topiks, kurā autors ir krāna staipītājs :D
BMW-Big Money Waste