mans 1.8 nezvers-Robulis

Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži

23 Mar 2013, 17:25

baac, kapec kaut kas jadoma, jakombine ka var atrast stock vai sportsizes no e36 un braukt beedu nezinadams pa labiem cipariem... (saab, e46 - ko veel? ) :doh:
Profila bilde
Shreks
Ziņojumi: 702
Pievienojies: 13 Nov 2012, 20:20
Braucu ar: 325i un Fionu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 

23 Mar 2013, 17:25

Aduks rakstīja:Nu labi čaļi, Jūs jau te biku pārspīlējat, ka uzreiz uz tolmetu, u.t.t.
Šajās bildēs neko nevar pateikt par viņu, nav nekāds tur super e36 , bildes ir ķieģeļa kvalitātē un netīrs.
Nomazgā, nomaini salonu , bet ne pret SAAB, bet normālu e36 salonu. Normāls lupatas salons - līdz 20ls un būs normāli.
Biku piestrādā, ieliec te bildes kur var kaut ko redzēt un būs jau labi ;) :hahaha:
Aduk, nu nekur nepārspīlēju, pilnīgi piekrītu tavam tekstam, AR PIEBILDI, ka pēc tam, kad būs izdarījis tevis nosauktos darbus, TAD TAISA TOPIKU.

Ps, parasti es vienkarshi tos jaunos topikus apskatu, nebija jeega kaut ko pljuutit, bet nu shodien uz poham neiztureju :D
m50b25 + getrag s6s 420g + 3.73 lsd = way to go
Profila bilde
Rumax
Ziņojumi: 43
Pievienojies: 23 Mar 2013, 13:36
Braucu ar: visu kam ir riteni
Atrašanās vieta: Liepaja

23 Mar 2013, 17:27

m4z rakstīja:Tad jau varbūt uzreiz liec sēdekļus no kādas forb probes un nokarini viņu ar zilām diožu lampiņām, pec tam drifto pa rajonu un uzsit dikus ar priecīgu seju. Tik tikko šito srotu dabujis pret sapuvušu opeli kam ir tolmeta vērtība un taisa topiku. Kāda jēga?Auto mūžs tāpat drošivien beigsies labākajā gadijumā kādā grāvī, un pec tam tiks nodots karotēs.
Atvainojiet, bet neredzu jēgu šādam topikam un nesaskatu nekādas iespējas ka diži kautkas arī uzlabosies.
P.S. vel topika nosaukums :doh: :lol: :lol:
ieprieksejais saimnieks jau bij ielicis zilas lampinas :D izskruveju ara, labak orginalas dzeltenas neka tadas :D
Profila bilde
GF.
Ziņojumi: 517
Pievienojies: 03 Jan 2012, 22:03

23 Mar 2013, 17:31

AgnisB rakstīja:nja, pa 180ls normālus diskus nevar nopirkt, a daži te bmw par tādām naudām pērk.. :lol:
paredzu šī topika mūžu - maksimums pāris mēneši :D
Es savus pa 60ls nopirku neteiktu ka sūdīgi vng jaasakraso un viss :nenene:
Attēls
Profila bilde
Rumax
Ziņojumi: 43
Pievienojies: 23 Mar 2013, 13:36
Braucu ar: visu kam ir riteni
Atrašanās vieta: Liepaja

23 Mar 2013, 17:36

man piedavaja pa 150ls 18coluu diskus no e36
bet nav jau jega tadam ne ? nu gadijuma ja kadam no jums vajag varu dabut..
Profila bilde
Aureora
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 11 Mar 2013, 08:34
Braucu ar: sārtu rozi
Atrašanās vieta: Jelgavas

23 Mar 2013, 17:42

Man ieteikums: saved mašīnu vizuāli un tehniski kārtībā un tad domā pa diskiem.... :hahaha:
Attēls
Profila bilde
Aduks
Ziņojumi: 1008
Pievienojies: 17 Okt 2012, 22:35
Braucu ar: e46 328
Atrašanās vieta: Rīga

23 Mar 2013, 17:43

Robulis rakstīja:man piedavaja pa 150ls 18coluu diskus no e36
bet nav jau jega tadam ne ? nu gadijuma ja kadam no jums vajag varu dabut..
Nē nē nē nē. Neliec šādam drapakam 18 collu diskus. Te ir diži jāpiemeklē kaut kas lai būtu normāli. Ja godīgi, manuprāt, šādam uzliekot, piemēram, st5 diskus būs sliktāk nekā ar vienkāršākiem diskiem un lētākiem!
Cienot citus Tu cieni sevi.

"Enjoy life. There’s plenty of time to be dead." Anonymous
Profila bilde
Aduks
Ziņojumi: 1008
Pievienojies: 17 Okt 2012, 22:35
Braucu ar: e46 328
Atrašanās vieta: Rīga

23 Mar 2013, 17:44

Shreks rakstīja:
Aduks rakstīja:Nu labi čaļi, Jūs jau te biku pārspīlējat, ka uzreiz uz tolmetu, u.t.t.
Šajās bildēs neko nevar pateikt par viņu, nav nekāds tur super e36 , bildes ir ķieģeļa kvalitātē un netīrs.
Nomazgā, nomaini salonu , bet ne pret SAAB, bet normālu e36 salonu. Normāls lupatas salons - līdz 20ls un būs normāli.
Biku piestrādā, ieliec te bildes kur var kaut ko redzēt un būs jau labi ;) :hahaha:
Aduk, nu nekur nepārspīlēju, pilnīgi piekrītu tavam tekstam, AR PIEBILDI, ka pēc tam, kad būs izdarījis tevis nosauktos darbus, TAD TAISA TOPIKU.

Ps, parasti es vienkarshi tos jaunos topikus apskatu, nebija jeega kaut ko pljuutit, bet nu shodien uz poham neiztureju :D

Par to ka lai taisa topiku kad ir kaut cik savedis kārtībā - piekrītu. Bet nu čalis tagad zinās! Nekļūdās tie kas neko nedara :) Piedosim viņam to, un cerēsim, ka ieklausīsies padomos un kaut cik savedīs kārtībā. :hahaha:
Cienot citus Tu cieni sevi.

"Enjoy life. There’s plenty of time to be dead." Anonymous
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 

23 Mar 2013, 19:26

Ak jē, es jau ruslanu redzu caur tiem dubļiem un tas salons ir pizdets! :doh: Te tiešām vaidzēs normālu kāpostu ja grib smuku e36 uztaisīt. Tādi topiki te ir pa pilno, nopērk lamatu, uzcep sarakstu ko darīs, bet beigu beigās bikiņ piečubinās un sapratīs ka šis prasīs milzu līdzekļus un tiks tirgots nost un meklēta cita lamata ar cerību, ka būs nedaudz labāka nekā iepriekšējā. :sad: Negribu diži pļūtīt virsū, bet nu paņem tad un uztaisi šo briesmoni un tad arī attieksme būs cita, bet pagaidām :puke:
Attēls
Profila bilde
marux
Ziņojumi: 3441
Pievienojies: 27 Feb 2011, 19:47
Braucu ar: slaidu francūzi
Atrašanās vieta: LV
Reputācija: 8
 

23 Mar 2013, 19:33

Mans komentārs būs pēc... apmēram mēneša. :rolleyes:

Un E46 beņķi - kāpēc ne? Ja man tagad vajadzētu, es priekšā tādus liktu. Varbūt, jo E36 saloni/beņķi tomēr ir krietni lētāki.
Profila bilde
540i
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1812
Pievienojies: 11 Mai 2011, 06:17
Braucu ar: 320d,335d
Reputācija: 1
 

23 Mar 2013, 19:41

Tikai un vienigi veiksmi!, labāk sākt ar bleķiem nevis benķiem, varbūt tur vairs nav ko glābt!
e36
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 

23 Mar 2013, 20:05

Drusku nošokējos par komentāriem... Kas tā par apriešanu ??? :doh:
Paskatoties bildes, liekas parasts e36 kuram vēl nav pielikta roka. Pētot par rūsu neieraudzīju. Vai tiešām tāda apriešana tikai tāpēc, ka viņš to auto dabūja pa 180 Ls ???? Tiešam negribas tam ticēt. Lai taisa topiku par savu auto. Tas ir tikai labi, lai parāda kādu nopirka un tad jau cerams varēsim sekot līdzi tam kā auto tiek uzlabots. :grrr: Šādu topiku palasot rodas sajūta, ka esmu ielīdusi Powerā.. :rolleyes:
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

23 Mar 2013, 20:19

Podziņa rakstīja:Drusku nošokējos par komentāriem... Kas tā par apriešanu ??? :doh:
Paskatoties bildes, liekas parasts e36 kuram vēl nav pielikta roka. Pētot par rūsu neieraudzīju. Vai tiešām tāda apriešana tikai tāpēc, ka viņš to auto dabūja pa 180 Ls ???? Tiešam negribas tam ticēt. Lai taisa topiku par savu auto. Tas ir tikai labi, lai parāda kādu nopirka un tad jau cerams varēsim sekot līdzi tam kā auto tiek uzlabots. :grrr: Šādu topiku palasot rodas sajūta, ka esmu ielīdusi Powerā.. :rolleyes:
+1
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 

23 Mar 2013, 20:20

Podziņa rakstīja:Drusku nošokējos par komentāriem... Kas tā par apriešanu ??? :doh:
Paskatoties bildes, liekas parasts e36 kuram vēl nav pielikta roka. Pētot par rūsu neieraudzīju. Vai tiešām tāda apriešana tikai tāpēc, ka viņš to auto dabūja pa 180 Ls ???? Tiešam negribas tam ticēt. Lai taisa topiku par savu auto. Tas ir tikai labi, lai parāda kādu nopirka un tad jau cerams varēsim sekot līdzi tam kā auto tiek uzlabots. :grrr: Šādu topiku palasot rodas sajūta, ka esmu ielīdusi Powerā.. :rolleyes:


Apriešana ir tāpēc ka te tādu topiku ir pa pilno un beigu beigās neviens neko nedara, tik plāni visiem kā napoleoniem. Redzēs kas būs tālāk, cels augšā vai pazudīs kaut kur entās foruma lapās. :rolleyes:
Attēls
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 

23 Mar 2013, 20:27

Zini, ja es šodien piereģistrētos un uzreiz atrādītu savu auto apmēram šādi, bet mani pēkšņi aprietu vesals forums divu lapu garumā, jā, es arī droši vien no šejienes pazustu, un baidītos ielikt kādu jaunu bildi, jo iespējams atkal sāktos apriešana nu jau pa 3 lapām. Vot pasaki, uzmetot aci šim auto, pie kā var piekasīties ??? Ne pie kā, jo viņš ir tikko šo auto dabūjis un nav paspējis vēl neko uzlabot. Viss !!!

Lai veicas auto uzlabošanā un pierādi rējējiem, ka vari uzcelt šo auto :sarunats: ;) Izskatās diezgan labs stoks ;)
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
Profila bilde
north69
Ziņojumi: 101
Pievienojies: 25 Feb 2013, 11:13
Braucu ar: E60 3.0diesel
Atrašanās vieta: Wexford,Ireland.....

23 Mar 2013, 20:47

uteo rakstīja:Te ir bijuši pilns ar tādiem, kas nopērk miskastes un saka, ka uztaisīs smuku, bet, ja nav naudas, lai nopirktu kaut cik jēdzīgu sākumā, tad naudas nebūs arī lai viņu uztaisītu smuku.
tiesi centraa traapiji ar vaardiem :hahaha:
buutu nomazgaajis pirms licis kadas bildes :nenene: :gigigi:
noteikti ar 10 gadu vecu nokia foceets :lol: :hahaha:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

23 Mar 2013, 20:48

Nu, Jūs točna pa traku sabraucāt čalim... Es savu pirmo lamatu nopirku pa 250ls bez TA un viņa bija krietni bēdīgākā stāvoklī, beigās jau pēc kautkā izskatījās. :lol: Tiesa gan, topiku taisīju, kad biju jau šo to sadarījis. ;)
Attēls
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 

23 Mar 2013, 20:55

Man vairāk tāda slikta nostāja parādījās ne pret pašu autiņu (tur tiešām nekas traks nav, viss ceļams), bet vairāk pret autora nostāju, disks (nifiga ne ar zemprofila riepu) jau uzsists, grasās likt hz kādus beņķus, kurus kāds taisās mest laukā (domājams, ka tur nav nekāds mega sterilais variants attiecīgi) utt... :rolleyes:
d[-_-]b
Profila bilde
sigais
Ziņojumi: 437
Pievienojies: 25 Jūl 2012, 23:59
Braucu ar: 318ti, 530d touring
Atrašanās vieta: Roja

23 Mar 2013, 21:04

čalim pēc šādas demotivācijas devas vispār rokas vairs necelsies, viens aprēja un pietiek, nevis visi skrien līdzi :doh:
jānomazgā, jāieliek normāli benķi un apšivkas un tad jau būs cits skats uz auto :rolleyes:
Profila bilde
Archizlv
Ziņojumi: 2022
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:43
Braucu ar: e46 320Ci
Atrašanās vieta: Island of Ireland
Reputācija: 3
 

23 Mar 2013, 21:06

Nixon rakstīja:Nu, Jūs točna pa traku sabraucāt čalim... Es savu pirmo lamatu nopirku pa 250ls bez TA un viņa bija krietni bēdīgākā stāvoklī, beigās jau pēc kautkā izskatījās. :lol: Tiesa gan, topiku taisīju, kad biju jau šo to sadarījis. ;)

Nu tur jau tā lieta ka kaut ko jau biji izdarījis un uzreiz varēja redzēt ka rokas aug no pareizās vietas. :super:
Podziņa rakstīja:Zini, ja es šodien piereģistrētos un uzreiz atrādītu savu auto apmēram šādi, bet mani pēkšņi aprietu vesals forums divu lapu garumā, jā, es arī droši vien no šejienes pazustu, un baidītos ielikt kādu jaunu bildi, jo iespējams atkal sāktos apriešana nu jau pa 3 lapām. Vot pasaki, uzmetot aci šim auto, pie kā var piekasīties ??? Ne pie kā, jo viņš ir tikko šo auto dabūjis un nav paspējis vēl neko uzlabot. Viss !!!

Lai veicas auto uzlabošanā un pierādi rējējiem, ka vari uzcelt šo auto :sarunats: ;) Izskatās diezgan labs stoks ;)
Sasmīdināji ar šo, jo tiešām nekā laba pagaidām te neredzu. :D

Topika īpašniekam ieteiktu ielikt jaunas bildes ar vismaz nomazgātu mašīnu.
Attēls