Freeks-tomat coupe M///

Profila bilde
DSSD
Ziņojumi: 257
Pievienojies: 05 Mai 2011, 23:57
Braucu ar: 3.0 kupeju

09 Apr 2013, 20:46

Freeks rakstīja:
DSSD rakstīja:ar pīkstuļiem ar kautkāds gateris un oriģinālajai pakai man liekas siets nenāca priekšēja bamperī. Svaiguma sajūtas nav.

Gateris Tev bikses saimniek :lol: Tas ir jau no rupnicas ka durvis nav paredzetas skandas :D
Un visa paka ir oem varbut velies apskatit vai visam ir oem koda? Ir-tici man+ Lapa no salona kur ka papildus komplektacija atzimets sportpakete-4,500 DM :idiots:
Tā nav tā pagrīdes BMW/Audi rūpnīca Ukrainā kuru nesen menti uzlika uz ausīm :lol:
Labi es tik ākstos, pirmo reiz ko tādu redzu un google ar neko neatradu.
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 

09 Apr 2013, 20:55

es sākumā domāju tieši ņemt bmw ar automātu. bet paņēmu ar manuālu, jo steidzami ar tomātu nebija :gigigi:
un vispār ko var lekties par to kas ir vai nav. viss ko varu teikt - brauciet, skatieties un īpašnieks visu parādīs.
Profila bilde
Freeks
Ziņojumi: 294
Pievienojies: 24 Jūn 2011, 18:21
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Saulkrasti

10 Apr 2013, 00:46

DSSD rakstīja:
Freeks rakstīja:
DSSD rakstīja:ar pīkstuļiem ar kautkāds gateris un oriģinālajai pakai man liekas siets nenāca priekšēja bamperī. Svaiguma sajūtas nav.

Gateris Tev bikses saimniek :lol: Tas ir jau no rupnicas ka durvis nav paredzetas skandas :D
Un visa paka ir oem varbut velies apskatit vai visam ir oem koda? Ir-tici man+ Lapa no salona kur ka papildus komplektacija atzimets sportpakete-4,500 DM :idiots:
Tā nav tā pagrīdes BMW/Audi rūpnīca Ukrainā kuru nesen menti uzlika uz ausīm :lol:
Labi es tik ākstos, pirmo reiz ko tādu redzu un google ar neko neatradu.
Par to ari es runaju auto atskiras no ta ko parasti ierasts redzet e36! Un viens ir bildes un kas cits dzive ;)
Attēls
Profila bilde
Freeks
Ziņojumi: 294
Pievienojies: 24 Jūn 2011, 18:21
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Saulkrasti

10 Apr 2013, 00:47

V1Beta rakstīja:es sākumā domāju tieši ņemt bmw ar automātu. bet paņēmu ar manuālu, jo steidzami ar tomātu nebija :gigigi:
un vispār ko var lekties par to kas ir vai nav. viss ko varu teikt - brauciet, skatieties un īpašnieks visu parādīs.
:drink:
Attēls