Mans zaļais - Nemotors :)

Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava

18 Jūl 2013, 02:53

yanks rakstīja:nomaini lampas pret neizdegušām un nenomatētām OEM lampām un nebūs jārunā muļķības par to ka neko neredz ;)

Tāpat ir jāmaina uz lukturiem ar lēcu ;) jo man tgd bez lēcas tie lukturi :sad:
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava

18 Jūl 2013, 02:57

sigais rakstīja:Auto izskatās sterils :hahaha:
tikai nesaprotu kapēc jābāž ksenons, jāžilbina citi braucēji u.t.t. , var tak nomainīt stiklus lampām, iztīrīt lampas, ielikt normālas spuldzes un spīdēs 10x labāk par visiem hrenoniem un netraucēs citiem :)

Paldies, gan jau būs iespēja atrādīt ar laiku citiem forumistiem dzīvē :)

Katram ir sava gaume, man piemēram patīk kā auto izskatās ar viņiem, un vajag normāli noregulēt, un brauc bēdu nezinādams, nevis kā vairumam auto, kas naktī brauc pretī tuvie tādi kā tālie acis žilbst.

Nav laiks tīrīt lampas mainīt stiklus, darba režīms tāds, es jau visu nedēļu cenšos pakaļu nosēdināt bet vēl nav sanācis, pa kuru laiku stiklus tīrīšu un mainīšu??? :sad:
Eat, sleep, welding!
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
zeltinsh
Ziņojumi: 956
Pievienojies: 21 Mar 2012, 21:04
Braucu ar: E36
Reputācija: 3
 

18 Jūl 2013, 10:24

yanks rakstīja:
Kukijs rakstīja:
yanks rakstīja:nomaini lampas pret neizdegušām un nenomatētām OEM lampām un nebūs jārunā muļķības par to ka neko neredz ;)

Tāpat ir jāmaina uz lukturiem ar lēcu ;) jo man tgd bez lēcas tie lukturi :sad:
Bet gaisma ir labāka bezlēcu lukturiem ;) jo lēcinieki nebija tik kvalitātīvi un pēc feislifta tikai aizstāti ar parastajiem lukturiem ;) tas ir runājot par e36 nevis visiem lēcu lukturiem.
Pilnīgi piekrītu Yanks.
Man ir bezlēcu lukturi un nekāds xenons. Naktī braucu, kā lielais. Uz skati aizdevu savas lampas un pretī iedeva lēcu lampas ar xenoniem. Tumsā braucot gribas ar lukturīti ceļu spīdināt, jo gaismas ir pakaļā. Nevar pat salīdzināt!
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava

18 Jūl 2013, 14:26

Hmm un kā būtu ja ieliktu šajos lukturos xsenonu??? Tad sanāk kad šie ir labāki pa lēcniekiem??? :clap:
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
zeltinsh
Ziņojumi: 956
Pievienojies: 21 Mar 2012, 21:04
Braucu ar: E36
Reputācija: 3
 

18 Jūl 2013, 15:03

Dieva dēļ! Neliec xenonu bezlēcu lukturos!
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

18 Jūl 2013, 17:56

Patīk kā izskatās auto krāsa ar disku krāsu
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava

19 Jūl 2013, 02:42

[quote="yanks"]tad dogMa atradīs tevi un piekaus :D

Viņam mani nebūs jāmeklē, man tāpat kkad pie viņa jābrauc lai ieliek 18obc :hahaha:
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava

19 Jūl 2013, 02:44

RENIO rakstīja:Patīk kā izskatās auto krāsa ar disku krāsu

Paldies RENIO dzīvē arī pašam ļoti patīk, vienīgi diski ir mājās ar baloniņu krāsoti, vnk pēc valcēšanas izskatījās nekā, tad nu kcik bija jāsaved kārtībā :clap:
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava

24 Jūl 2013, 22:49

Sveika tauta, kā nu sanācis tā sanācis, bet ziņas bēdīgas. Braucot ar nemotoru, sanāca tā kad uzvārīju viņu, un nu kā teikt galva hanā :sad: iepriekšējais saimnieks ar viņu vispār tikai lēja benzīnu un brauca, un es arī muļķis nopērkot, nepaskatījos cik līmenis radiatorā :idiots:

Pagājušo nedēļ atbraucot no Jelgavas, pie mājām klausos kad visu laiku ventilators slēdzas iekšā, iebraucu sētā skatījos radiatorā vakums. Ielēju freezi bet bija jau par vēlu, motors bija uzvārījies acīmredzot! No sākuma mainīju ūdens sūkni, pēc tam termostatu, utt utt bet vienalga rūcot savos RPM spieda ārā ūdeni pa lielo korķi. Rezultātā brīvdienās noņēmu galvu un sapratu ka starp 1 un 2 cilindru ir kārtīga plaisa, 1dien galvu aizvedu uz Zemīti, netālu no Tukuma, tur viņas remontē. Vakar aizbraucu pakaļ, un ziņas tādas kad galva pizģets :sad:
Sataisīt nevar, jo plaisa iet iekšā gar ūdens kanālu, un to sametināt nevar. Sanācis kad esmu pārkāpis atpakaļ uz melno kupeju.

Sekojoši tauta: Pērku M44B19 dzinēja galvu, var pliku, var ar visiem pričendāļiem. Cena pēc vienošanās.

Ja neko neatradīšu, tad ir doma ņemt no melnā M42B18 un pārlikt visu apkarināmo un vadību no M44B19 un likt iekšā zaļajā. Ceru kad motori būs vienādi, nākošnedēļ atvaļinājums tad būs ko garāžā darīt.

Bildes būs vēlāk, patreiz nav garīgais lai ko bildētu, škrobe pašam uz sevi :idiots:


Bet būs laab BMW POWER 4EVER :bmw:
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
baumanis
Ziņojumi: 1576
Pievienojies: 20 Dec 2011, 17:39
Braucu ar: Quattro
Atrašanās vieta: Dobele/Jelgava
Reputācija: 1
 

24 Jūl 2013, 23:09

pasaukā vēl viņu par " nemotoru" netikai uzvāries :hahaha:
bet ja nopietni, tad sūdigi gan sanācis :rolleyes:
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

24 Jūl 2013, 23:15

man dēļ strauji uz beigām ejoša ūdenssūkņa dēļ arī pazuda antifrīzs megadaudzumos, labi ka pamanīju laicīgi. Kopš tā laika regulāri čekoju antifrīza līmeni.