E36-RennoK

Profila bilde
RennoK
Ziņojumi: 223
Pievienojies: 13 Jūl 2012, 17:48
Braucu ar: e36
Reputācija: 1
 

02 Nov 2013, 09:38

Richus rakstīja:Beļģija. Ha-ha-ha... Mana choma vecā beha, viņš pārdeva uzpircējam(pa lēto) jo pietrūka nauda e46
daudz varu pastāstīt par to auto :giggle:
un ja labi palūgsi varu pāris video aizsūtīt, kā ar viņu tika braukts

bilde ieskatam
Attēls
Tas jau poh kā ar viņu tika braukst, tagat daudz kas ir samainīts, arī motors, tā kā man viss ripo čotka :D
Neesmu dollārs, lai patiktu visiem.
Profila bilde
Richus
Ziņojumi: 798
Pievienojies: 23 Mar 2012, 15:51
Braucu ar: 350hp 700n
Reputācija: 6
 

02 Nov 2013, 19:12

Nē auto nebija slikts, tikai pēdējos gadus dots ručkā, tas tā...

Par auto.
Chomam viņš bija diezgan ilgi.
Nopirka diezgan sterilu, pilniba nopakots jo bija mūzikas sistema likta pioneer centrā, par pakojumu kas tur ir palicis isti neatceros, mūzika gan tika izravēta.
Apakša mašinai tika apstrādāta ar mastiku un pilnībā pārlasita piekare
Neilgi pirms nopirkšanas motors beidzās, tika ielikts no piķoras +vēl viss tika pārlasīts
Pēc kāda laika koks uzskrēja virsū, tā rezultātā tika pie ķekavas bampera ķīnieša spārna, kapota un smukajiem depo lukturiem :D (tanī laikā likās mega labi :doh: )
+ vell miljons visādu darbu bija

Nu vienu vārdu sakot standarta e36, nauda priekš auto netika žēlota, riepas un beņa ari... :bmw:

P.S Par tām zilajām diodēm zem beņķiem - tas bija viens varens pussy magnet :pupi: (kā jau laukos)

Novēlu veiksmi darbos, ja tādi ir iecerēti :sarunats:
Profila bilde
RennoK
Ziņojumi: 223
Pievienojies: 13 Jūl 2012, 17:48
Braucu ar: e36
Reputācija: 1
 

04 Nov 2013, 11:26

Paldies par info, diezgan interesanti bija palasīt.

Jā to visu zilo es maksimāli norāvu diodes zilās zem kājām, sarkanās aiz saules sargiem un zilās ādas, kā arī viss panelis bija zils, kas tika mainīts uz OEM oranžo :P :D

Depo lampas ar jāravē laukā protams, pagaidām novilku ar melnu plēvi lai nav tik traģiski :D
Neesmu dollārs, lai patiktu visiem.