turbo eksperimentālprojekts

Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
Man tur nekas nav metinats, nonemtas asas kantes un uzpulets, materials tur porains ir ja, bet nu degkamerai pirms es keros klat bija rupnicas apstrade redzama, ta ka saubos, ka tur kads ir lidis.

Plaisas no izpludes sezas uz tosola kanalu? Letak ir nopirkt citu galvu, neka tehnologiski pareizi sataisit to.
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 
Iepludes kanals bus aptuveni sads, vel tikai jauztaisa instruments ar ko izslipet sauras vietinas.
IMG_20160227_211503.jpg
IMG_20160227_211440.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
poweredbygirts
Ziņojumi: 1140
Pievienojies: 01 Jūl 2012, 21:31
Braucu ar: GE950

27 Feb 2016, 23:25

:super:
Profila bilde
Sancix
Ziņojumi: 1129
Pievienojies: 23 Aug 2012, 09:12
Braucu ar: ti
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 14
 

21 Mai 2016, 22:50

Nu, piedod ka rakstu.
Nekad dzīvē nebiju Tevi sastapis, līdz šim (pirms paskatījos uz motortelpu Tavam yolo 2.0t), forumā Tu gudri runā, par zazoriem, par cr, par mērīšanu utml., nu kamoon vecais, Tavs 2.0t bija tik švaks, ka parasts 2.5 piesmej Tevi, Lindas mega projekts ar cr 11.7 un portētu galvu arī ne sūda neiet.....nesaprotu, varbūt kko jaucu...prieks ka tiek kkas darīts, bet celt savas zināšanas (nanoZināšanas) debesīs, bet praksē parādīt pilnīgu 0, man būtu kauns.
Pirms nākošreiz raksti kko kādā topikā, paskaties uz Savu 2.0 gateri, un tad postē.
P.s neķer pie sirds...es tik tā.....
Lindas 3.0 gan jau ies kad saregulēs....ja būsi zazorus samērijis pareizi....
Kamoon...atbraukt foruma guru dzinēju būvēšanā, un šādi izgāzsties....(runāju par Tavu 2.0T)............Lai veicas. :super:
Profila bilde
sandzhus
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 28 Jan 2014, 22:40
Reputācija: 1
 

21 Mai 2016, 22:59

bāām :hahaha:
Profila bilde
Valtmeikers
Ziņojumi: 441
Pievienojies: 25 Sep 2014, 13:48

21 Mai 2016, 23:03

Manuprāt,ar tādiem kanāliem tas dzinējs jāgriež 10+ rpm, savādàk esi papisējs
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

21 Mai 2016, 23:20

es jau to 2.0t necelu debesis, tas projekts ir reali standarta 2.0, kas ir redzejis vienkarsi kaudzi detonacijas, bet kaut ka vel turas kopa un uzlikta turbina MAX pa leto, lai saprastu ko var izdarit vienkarsi apcakarejot un ko ne.
Tas visas izmaksas, kas tur ir, ja man butu japerk turbina un materials kolektoram, ic un trubas ir max 200-300e, a ta man tur pirkts ir tikai ic un trubas pa 40e... Piedod, bet neredzu, ka tas butu hujovijs ieguldijums attieciba pret to ka vins iet...
Un kurs standarta 2.5 tad mani piesmeja? Odze? Ja, draga papisu 3.0d, bet nu ari par pincuka tiesu, ja tas ir sudigi 2.0 ar standarta vadibu, kur nekas nav regulets tad man laikam tiesam kaut kas nesanak. Driftot nemaku, var nemaz nesakt...
Lindas strokis, ja neiet, ka man butu gribrejies, bet tur ir kaudze, ko darit vel prieksa, Lindai vinkarsi nav naudas visam uzreiz. Kada jega no kanaliem un sadalenem, ja ir std vadiba un std izpludes kolektori, kuri vel pus garam starp biksi. Un nav vajadzigi 10k rpm, nav tur izgrebts mega milzigais kanals, vajag vienkarsi pareizu izpludi.
Bet nu to, ka vins galigi neiet es ari kaut ka neredzeju :rolleyes: pa drifta trasi maucot, reali 3. roba vispar negura nost, vai braucejs iestepseleja ari 4. - nezinu.
Pie sirds nekeru, bet par gateri - negateri varesim parunat kad beidzot busu iekrajis lielo rubli un varesu atlauties visas vajadzigas mantinas pirmspedejam motoram - 2.5T.
Profila bilde
Odze
Ziņojumi: 237
Pievienojies: 25 Jūn 2012, 10:45
Braucu ar: e36 compact
Reputācija: 3
 

21 Mai 2016, 23:32

seeingman rakstīja:es jau to 2.0t necelu debesis, tas projekts ir reali standarta 2.0, kas ir redzejis vienkarsi kaudzi detonacijas, bet kaut ka vel turas kopa un uzlikta turbina MAX pa leto, lai saprastu ko var izdarit vienkarsi apcakarejot un ko ne.
Tas visas izmaksas, kas tur ir, ja man butu japerk turbina un materials kolektoram, ic un trubas ir max 200-300e, a ta man tur pirkts ir tikai ic un trubas pa 40e... Piedod, bet neredzu, ka tas butu hujovijs ieguldijums attieciba pret to ka vins iet...
Un kurs standarta 2.5 tad mani piesmeja? Odze? Ja, draga papisu 3.0d, bet nu ari par pincuka tiesu, ja tas ir sudigi 2.0 ar standarta vadibu, kur nekas nav regulets tad man laikam tiesam kaut kas nesanak. Driftot nemaku, var nemaz nesakt...
Lindas strokis, ja neiet, ka man butu gribrejies, bet tur ir kaudze, ko darit vel prieksa, Lindai vinkarsi nav naudas visam uzreiz. Kada jega no kanaliem un sadalenem, ja ir std vadiba un std izpludes kolektori, kuri vel pus garam starp biksi. Un nav vajadzigi 10k rpm, nav tur izgrebts mega milzigais kanals, vajag vienkarsi pareizu izpludi.
Bet nu to, ka vins galigi neiet es ari kaut ka neredzeju sp drifta trasi maucot, reali 3. roba vispar negura nost, vai braucejs iestepseleja ari 4. - nezinu.
Pie sirds nekeru, bet par gateri - negateri varesim parunat kad beidzot busu iekrajis lielo rubli un varesu atlauties visas vajadzigas mantinas pirmspedejam motoram - 2.5T.
Man šķiet ka mēs neskrējāmies :rolleyes:
Bet runājot par to "trako" 3.0 d. Tas gan pirda, spļāva, šņāca un nekur uz priekšu negāja :doh:
Paskatoties uz jaudu/dūmiem drifta trasē likās ka dažs labs 1.8 gāja līdzvērtīgi tavam 2.0t :lol:
Profila bilde
Valtmeikers
Ziņojumi: 441
Pievienojies: 25 Sep 2014, 13:48

21 Mai 2016, 23:36

Ļoti šaubos ka viņš turbīnu lika uz sava m50 lai attaisnotu kādu no jūsu cerībām :D
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 

21 Mai 2016, 23:37

Visu cieņu tavām teorētiskajām zināšanām utt., bet dzīvē biju gaidījis kko stipri labāku, piedod, bet izskatījās nožēlojami un apkaunojoši, ja man būtu bijusi vēlme kko būvēt un iepriekš būtu tevi apsvēris tevi, kā vienu no kandidātiem, kam uzticēt to darīt, tad pēc šodien redzētā sorry, bet man var piemaksāt un es nenodot savu auto tavās rokās :sad:
P.s. Neuztver aizskaroši
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 

21 Mai 2016, 23:37

Seeingman satikts dzīvē, parunāts, reizēm pa telefonu patraucēju viņu. Viss ir normāli. Ambīcījas lielas, bet līdzekļi mazi, gluži tāpat kā man. Ja rēķinam rupjas izmaksas LABAM strokeram, tad varam uz rokas pirkstiem saskaitīt, cik daudz cilvēkiem forumā priekš tā ir nauda, ja lielākā daļa brauc ar TA-technix koilām. :gigigi:
Jebkura motora būvēšana prasa milzīgas izmaksas. Budžeta varianti visbiežāk beidzas ar iegūtu pieredzi kā nedarīt, jo kaut kas netur, salūzt vai nestrādā vispār. :D
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

21 Mai 2016, 23:38

saproti, ka man vins iet tikai 4000rpm+, ka jau teicu driftot nemaku, man vienigi drifta trenini ir sezonas atklasana/noslegums izmantot vinu taja apgriezienu diapazona man sanaca baigi pagruti- tikai tad kad gars likums un liels atrums, pie mazajiem likumiem bremzeju jo negribeju iejaties skatitajos, vel pa vidu plataja jau parforseju ar atrumu un ieajos ar sanu normali taja lielaja riepa :lol: 1.8 diez vai ar 3. robu un 3.45 vel velk sanslidi...
Profila bilde
Sancix
Ziņojumi: 1129
Pievienojies: 23 Aug 2012, 09:12
Braucu ar: ti
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 14
 

21 Mai 2016, 23:42

Te runa nav par to, vnk nolaid spārnus, un neaizrādi citiem par kļūdām, kuras pats pieļauj x 10.
Nu ja es tā runātu forumā kā TU, nu nebrauktu ar tādu 2.0t miseni uz atklāšanu, kā Tu.
peace :super:
Profila bilde
Sancix
Ziņojumi: 1129
Pievienojies: 23 Aug 2012, 09:12
Braucu ar: ti
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 14
 

21 Mai 2016, 23:46

P.s, atkārtošos, neķer pie sirds, vnk realitāte tāda ir. Teorija Tev ir laba :super: , bet sabūvē to 2.9, atbrauc, iztaisi qsx un viss būs mega.
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

21 Mai 2016, 23:47

Valtmeikers rakstīja:Ļoti šaubos ka viņš turbīnu lika uz sava m50 lai attaisnotu kādu no jūsu cerībām :D
wow vismaz kads mani saprot... Es tak saprotu visu to turbo uzliec vemsu izgriez no ta nabaga 280 lopus un zajebis viiem respekts un uvazuha, bet es gribu visu to izprast vel nedaudz savadak, respektivi macities visu to meginot izdarit max ko var izdarit reali pa velti ar parastiem garazas strumiem, nevis primitivi salikt "parbauditas vertibas" - uztaisit normalo projektu pa 4000+naudinam un priecaties, pasam personigi patik visa ta skola eksperimentejot ar to ka var visu apiet pa letako celu. Kas reali doma, ka tas viss ir suds - esiet mili gaiditi ciemos, varesdiet pasi izbraukt un pateikt vai tas viss ir ta verts attieciba pret izmaksam.
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 

21 Mai 2016, 23:55

Piedod, bet tas viss ko dari ar to mašīnu un mēģini kaadam pierādīt ir pilnīga hui#a, tās stundas, ko pavadi pavadi bez rezultāta skrūvējot un metinot mēslus, vari vienkārši algotā darbā, kā virsstundas paņemt un nopirkt normālas lietas, lai tas motors ietu, kaut vai to pašu vems
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

22 Mai 2016, 00:00

Ja var vispar nekk nedarit taja zina, pasit kaut kada levaja darba un nopirt to visu gatavu.
Ne jau lai pieraditu tas viss ir, bet gan man pasam ir interasanti cik talu var aieziet ar to visu, paliekot sapratiga budzeta.
Ne visiem to saprast.
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

22 Mai 2016, 00:02

kaliks rakstīja:Piedod, bet tas viss ko dari ar to mašīnu un mēģini kaadam pierādīt ir pilnīga hui#a, tās stundas, ko pavadi pavadi bez rezultāta skrūvējot un metinot mēslus, vari vienkārši algotā darbā, kā virsstundas paņemt un nopirkt normālas lietas, lai tas motors ietu, kaut vai to pašu vems
ir cilvēki kā es - izbursies visam netam cauri, uzprasīs 100 cilv - un tad darīs.
ir cilvēki kā viņš - nopirks/dabūs cheap detaļas, izmēģinās, kas iet, ko vajag, kā vajag un tad hopefully iekrājot naudu darīs ar īstajām detaļām un pieeju.

Protams, man arī neiet kopā tas, ka ar lamatām brauc uz atklāšanu. Pats ar savu kupeju nebraucu, jo kauns, ka nav viss kā gribētos. Ir cilvēki, kam po. Cilvēki ir dažādi.
Man jau ar liekas, ka dažreiz pa daudz citus noliek, bet nu te izskatās, ka daži to vien gaidījuši, kad "izgāzīsies", lai atnāktu iedirst. Nu na*ujam vnk.
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
Sancix
Ziņojumi: 1129
Pievienojies: 23 Aug 2012, 09:12
Braucu ar: ti
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 14
 

22 Mai 2016, 00:17

Palasi Ingamena postus dzinēju būvēšanas topikos un sapratīsi...jau teicu, ja nebūtu pārgudras runas ko/kā vajag, tad cita runa būtu un 10 balles par centību :super:
Jo, ja māca citus, tad skolotājam ir jābūt perfektam.
Pece :super:
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

22 Mai 2016, 00:23

Sancix rakstīja:Palasi Ingamena postus dzinēju būvēšanas topikos un sapratīsi...jau teicu, ja nebūtu pārgudras runas ko/kā vajag, tad cita runa būtu un 10 balles par centību :super:
Jo, ja māca citus, tad skolotājam ir jābūt perfektam.
Pece :super:
Kur lasit? Linkus studija!