maartyd cabrio

Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

09 Mar 2017, 10:57

Kristapseduards rakstīja:Pats vien esi vainīgs.. Pats to auto skatijies, utt.
Nevienu nevari vainot. Nekad nevar ticēt visam, ko saka pardevejs.
Nekā traka jau nav, galvenais pacietību un taisnas rokas.
Veiksmi!
Paldies! Nu pēc idejas jā, bet nu parasti tiek pieļauts, ka forumistus nečakarē, bet nu lai jau :super:
Linda rakstīja:Nu jau, nu jau. Nav jau te viss tik traki. Ar čomiem pa garāžu, arī nedēļas nogalēs tikai esot, maksimums mēnesis un būs gatavs. Nē, nu, protams, būs brīži, kad notīrīsi rūsu/mastiku un sapratīsi, ka īsti nav kur pieķert, bet tāda tā e36 dzīve ir :lol:
Saprotu, ka sāpe, ka kupeja bija sterila, bet šeit to visu būtu atrisinājis viens jautājums - man līdzi ir oem domkrats, ja es mašīnu nevaru pacelt ar viņu - nepērku. Ņemot vērā, ka viņas aiziet pirmās, zem sliekšņu uzlikām jau parasti slēpjas, tas, ka domkrata vietas ir saliektas, izrautas utt., ja pārdevējs sākt liegties nu viss skaidrs
Šeit jau noņemot uzliku vāciņus vien, viss būtu skaidrs. :lol:
:D
Nu jā, par oem domkratu neiedomājos. Bet jā, šofera slieksnis jau sastāvēja no mastikas :D
Dzhejs rakstīja:E36 Latvijā pirkt ir tā pat kā spēlēt super bingo. Kad jūti ka būs kas labs, tad aiziet gar degunu.
Pat Poļi Vācijā ir godīgāki tirgojot auto pa 500eur.
Šitais gandrīz aizgāja gar degunu, bet jā :D
Fakts.
Lawwr rakstīja:pārmetināsi abus sliekšņus visā garumā un būs tip top :super:
normāla parādība tā ir, jāskatās cik tā mašīna ir noripojusi pa Latvijas ceļiem, ja tie ir 200k, nu nebūs tā mašīna celka. ;)
lonžeroni dzīvi?
Jap, viss tiks pārmetināts, pirms ārējiem sliekšņiem, tiks salabota grīda/iekšējie sliekšņi.
Lonžeri ir veseli, tikai pilni ar smiltīm, es hujeju, kā dabūt ārā to visu pludmali :emo:
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

09 Mar 2017, 12:48

OEM domkrats nav gluži noteicošais rādītājs, ka sliekšņos viss ir čotka. Tās trubas oriģināli tur ir piemetinātas bez maz vai uz pāris punktiem un ir nožēlojami švakas, arī neizpuvušas viņas mēdz izlūzt tīri dēļ metāla noguruma vai neveiksmīgas apstākļu sakritības. Jā, šajā gadījumā noņemot uzlikas vai vismaz atverot vāciņus viss būtu bijis skaidrs, jo pakaļējo domkrata vietu var teikt, ka vienkārši nav, bet visā visumā, es uz to tāpat nepaļautos. Pirmajā dienā neielūzīs, otrajā neielūzīs, piektajā ielūzīs.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

09 Mar 2017, 13:08

Vēl kāds variants nenoņemot uzlikas un neceļot uz pacēlāja? Ar skrūvgriezi bakstīt tikai savai mašīnai atļautos.
Pieļauju, ka pieredzējis arbūzu tirgotājs noteikti pēc pāris klauvējieniem pa uzliku pateiks :hahaha:
Citā ziņā tu jau tikai pēc pārdevēja reakcijas vien varēsi pateikt visu, ja pasakot vārdu salikumu oem domkrats viņam ieplešās acis.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

09 Mar 2017, 13:16

Es nesaku, ka pērkot E36 pacelt auto ar OEM domkratu ir slikta ideja, nekāda vaina. Es tikai saku, ka tas nav noteicošais rādītājs sliekšņu un virsbūves stāvoklim. Arī izlauzta truba ne par ko neliecina, jo viņa ir nenormāli švaka, pati domkrata vieta ir daudz, daudz izturīgāka nekā varētu likties, un auto, kuram ir ielauzta truba, bez problēmām var cilāt uz pacēlāja cik uziet, ja vien sliekšņi ir, nevis tā kā šeit - sliekšņi ir butaforija.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

09 Mar 2017, 13:28

Nu to es saprotu, pusgadu braukāju ar izlauzt vienu vietu, pacelt ar ne oem/ uz pacēlāja easy var. Problēmas sāksies tad, kad gribēsies tās oem vietas sataisīt, jo nāksies super sterilo slieksni griezt vaļā.
Labi, laikam offtopikā aizejam :D
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

09 Mar 2017, 13:30

Jūtu tavu sāpi, same story :bye: . Lai izdodas visu salabot kā vajag. ;)
Par lanžeroniem, es savus ar kopresoru un pistoli izpūtu no tā terārija, citu variantu nezinu.
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Halava
Ziņojumi: 130
Pievienojies: 15 Nov 2015, 02:34

09 Mar 2017, 15:57

Būtu vasara, varētu ar ūdeni izskalot smiltis, pats tā darīju. :rolleyes:

Cīnies!
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

09 Mar 2017, 16:16

Uzsildīs lonžeronu, izžāvēs tās smiltis un izsūks ar putekļusūcēju, neuztraucaties :super:
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

06 Apr 2017, 13:31

Sveiciens visiem. Ledus ir sakustējies. Virsbūves darbi vismaz uz šo brīdi ir iepauzēti, respektīvi nomainīt ir atlicis labo slieksni, bet ņemot vērā, ka tas vēl bija diezgan dzīvs un apstākļu spiests, es darbus turpināt nevarēju, jo man vienkārši vajadzēja auto (bet tas drīzumā tāpat tiks izdarīts, slieksnis stāv garāžā gaida savu kārtu). Tad nu milzīgā steigā vakar vakarā no plkst. 18:00 līdz 01:00 auto no stāvokļa uz bluķīšiem bez durvīm, pusjauktu priekšu, izvāktu salonu, tika salikts tik tālu, lai vismaz es varu braukt, salonā iemests tikai paklājs un šofera beņķis :D :rolleyes:
Par atskaiti, kas tad nu ir sadarīts..
Laboti iekšējie sliekšņi, metināta (korķi), apstrādāta grīda ar gruntīm, mastikām, salabota rezerves riteņa vieta, nomainīts kreisais slieksnis, no jauna metināta aizmugurējā domkrata vieta, salabota kreisā stoika.
Pāris bildes jau no gandrīz gala rezultāta, jo process tāpat nevienam neinteresēs.
DSC_0547.JPG
DSC_0544.JPG
Tas viens kvadrāts ir melns, jo tā vēl bija cita grunts, ko vajadzēja izlietot.

Šeit jau ar izolāciju.
DSC_0546.JPG
Tagad uz ielas redzot mani, nerejiet, neko nevar darīt, pagaidām izskatās pēc miskastes vai kaut kāda bītera. :lol: :doh:
DSC_0548.JPG
DSC_0549.JPG
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4214
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 

06 Apr 2017, 14:00

Galvenais nepadodies :super:
- ikey07
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

06 Apr 2017, 14:16

ikey07 rakstīja:Galvenais nepadodies :super:
Nu zini kā, reizēm uznāk tāds zajebals, ka liekas danunafigtovisu. Vienu dienu tā sapsihojos, ka gandrīz slieksni nospārdīju nost, kas bija tik uz pāris punktiem pieķerts, jo nereāls besis uznāca :hahaha:
Bet nē, nedrīkst padoties. Ja reiz esmu tik nopietni pieķēries, tad jāpabeidz. Vienkārši bija situācija, kad vajag auto. Un arī pēc vakardienas izbrauciena pa ilgiem laikiem ar touringu, bija atkal patīkami iekāpt zolīdā auto, lai gan pusjauktā :D
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

06 Apr 2017, 21:54

Kāpēc puse grīdas tika nokrāsota, otra atstāta nogruntēta? Es noticētu, ka tas ir "pagaidu" variantā, ja vien nebūtu izolācija pa virsu tam visam salīmēta.
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

06 Apr 2017, 23:08

Inferno rakstīja:Kāpēc puse grīdas tika nokrāsota, otra atstāta nogruntēta? Es noticētu, ka tas ir "pagaidu" variantā, ja vien nebūtu izolācija pa virsu tam visam salīmēta.
Viss ir sagruntēts, minēju,ka vienā kvadrātā cita grunts.
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
Sprogis
Ziņojumi: 441
Pievienojies: 26 Jūl 2012, 22:16
Braucu ar: e60, e46
Atrašanās vieta: Ikšķile

06 Apr 2017, 23:09

Kāpēc tikai grunts?
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

06 Apr 2017, 23:20

Ar tā gruntīm pilnīgi pietiek, taču gaišais variants bildēs izskatās kā legit balts.
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

07 Apr 2017, 09:27

Būtībā, man galvenais bija izpildīt uzdevumu, lai nav rūsas, ko esmu izdarījis. Pa lielam, kaut vai rozā tā grīda var būt, ja vien tur viss ir ok. Jā, varbūt vajadzēja nokrāsot arī to vienu kvadrātu baltu, bet man nebija tam laika.
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

07 Apr 2017, 11:20

A vispār, no kurienes tāds uzstādījums, ka grunts obligāti bija jāizlieto? Veca jau bija?
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

07 Apr 2017, 11:24

Inferno rakstīja:A vispār, no kurienes tāds uzstādījums, ka grunts obligāti bija jāizlieto? Veca jau bija?
Nu tak vispirms izlieto vienu un tad sāk jauno, ne? :D
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

07 Apr 2017, 11:52

maartyd rakstīja:
Inferno rakstīja:A vispār, no kurienes tāds uzstādījums, ka grunts obligāti bija jāizlieto? Veca jau bija?
Nu tak vispirms izlieto vienu un tad sāk jauno, ne? :D
Tieši tā! Nesaprotu, ko piepisās čalim, kāda starpība kādā krāsā grīda un kāda grunts izmantota... :doh:
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

07 Apr 2017, 11:57

Parasti jā, bet ne jau gadījumā, kad "vecās" gruntis Tev iedod, lai gan nedomāju, ka tas, kurš deva, būtu licis Tev viņas izlietot, bet nu ok, vienalga.