E36 330 (ex 320) || jaaniskal

Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 

25 Apr 2016, 23:11

Par numura turētāju! :super:
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga

25 Apr 2016, 23:16

Labs darbs , kas padarìts. :super:
Ps. Kur un pa cik pirki numura palikni?
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

25 Apr 2016, 23:50

ElvijsR rakstīja:Labs darbs , kas padarìts. :super:
Ps. Kur un pa cik pirki numura palikni?
Arī interesē! :super:
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

26 Apr 2016, 00:34

Vienreiz gāju pa Rīga Plaza, pamanīju, sagribējās. 2. stāvā kaut kur bija pa vidu visiem veikaliem tāds stendiņš, kur tirgoja visādus numuru paliktņus :yes:

EDIT: Aizmirsu pateikt. Pa 3EUR gabalā bija, ja nemaldos. Ja kāds grib, dodat ziņu, varu aizbraukt nopirkt, jo tur pat netālu strādāju, lai nav pašiem jābrauc un jāmeklē :)
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Profila bilde
janisss
Ziņojumi: 13
Pievienojies: 22 Mar 2016, 11:28
Braucu ar: E36 Coupe

26 Apr 2016, 07:42

Juu, sitos paliktnus sev ari uzliku, super cool

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
Profila bilde
janisss
Ziņojumi: 13
Pievienojies: 22 Mar 2016, 11:28
Braucu ar: E36 Coupe

26 Apr 2016, 07:43

Aa, man liekas, ka azuuraa blamus rimi aro tads stends ir

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

02 Mai 2016, 22:34

Yo!
Lai mazliet paceltu topiku augšā...

Kārtējās problēmas. Tieši, kad sāk tuvoties skate! :D

Uzzināts, ka stūres reikai viss slikti - eļļa vienkārši tek. Pluss vēl svētdien nomira starteris. Un stulbākais tas, ka vienkārši insta. Aizbraucu līdz garāžai, un prom vairs netiku. Kaut ko jau pamēģināju padarīt, bet neko diži nesadarīju. Ar vien tuvāks sāk kļūt plāns par dzinēja swapu, ko jau cenšos atrast kādu laiciņu. Protams, ne gana aktīvi, bet cenšos :D

Tad tik nu saturās visi, gaidāms liels apgreids! :giggle:

P.S. Tagad tikai grūti izdomāt, vai līdz 21. datumam izdosies visu nokārtot, jo negribas 2. gadu pēc kārtas palaist garām sezonas atklāšanu :/
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

12 Mai 2016, 22:05

Aloha!

Tieši 10 dienas pagājušas kopš pēdējā posta. Kas izdarīts? Teikšu atklāti... Protams, ka nekas! :D

Ar dzinēja meklējumiem galīgi neiet tik veiksmīgi kā gribētos. 2 biju jau skatīties klātienē, vairākus izlēmu nemaz nebraukt skatīties. Nu tā, nekas labs vēl nav uzradies.

Bet vakar virs galvas iemirdzējās spuldzīte, un es sapratu, ka šis pasākums laikam jāatliek vēlākam. Tuvojās skate taču! Bik mazāk kā mēnesis tik atlicis. Šaubos, ka dzinējs ir prioritāte. Tāpat jālabo visādi štrunti. Tā pati reika jānomaina, starteris. Tagad arī ģenerators. Jā, tur arī interesants stāsts, kuru man šobrīd slinkums rakstīt, jo neviens tāpat šito noteikti nelasa :D Un pats galvenais - sapratu, ka negribu palaist garām sezonas atklāšanu. Līdz nākamai būtu atkal kārtējais gads jānodzīvo tad.

Tad nu šitā ar ģeniālo plāno sāku jau draudzēties ar vien vairāk - ātri sameklēju visu nepieciešamo, rīt cerams, ka visu dabūšu, un pa vakaru, nakti būs ko darīt.

Šādi melnais dzīvo garāžā jau kādas 2 nedēļas
Attēls
Cheers! :drink:
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

23 Mai 2016, 23:36

Ta-da-da-damm...

Kā jau varbūt daži pamanīja, biju ieradies tomēr arī atklāšanā. Tātad - viss bumbās! Vienīgi gruzīgi, ka man patīk ilgi gulēt, un visu lielo action nokavēju :D Vismaz bija interesanti ieraudzīt vēl daudzus skaistus e36, kā arī pavērot, ko notiek trasē.

Bet nerunājot par atklāšanu... Oj, iepriekšējās dienas, vakari un naktis tika cītīgi pavadīti vai nu darbā vai garāžā labojot savu tačku. Neko gari nerakstīšu - tika nomainīts starteris, ģenerators un pečkas krāns (nu tas verķis, kur pievienojas 3 trubas - 1 no motora un 2 aiziet uz pečku). Tās bija arī tādas basic lietas, ko vajadzēja izdarīt, lai varētu braukt. Tā kā visas šīs lietas darīju 1. reizi (nu parasti visas lietas, ko daru, daru pirmo reizi), tad sanāca diezgan ilgs laiks, kamēr visu izdarīju. Bet vismaz pašam prieks, ka rokas aug no pareizās vietas :D

Ak, jā, vakar mazliet uzpulēju/atjaunoju pulētos plauktus diskiem. Noteikti, ja būtu vismaz 2x pulējis, tad būtu labāks rezultāts, bet still not bad. Bet tāpat, salīdzinot kā bija, un kā ir tagad... Vairs nav shiny :(
Attēls
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Profila bilde
somebody
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 16 Mar 2012, 10:58
Braucu ar: m50b20tu

24 Mai 2016, 06:36

Kur pirki vilkšanas cilpu?
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

25 Mai 2016, 01:25

Ebayā :D
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

31 Mai 2016, 21:58

Hey!

Lai biki paceltu topiku uz augšu un lai neviens nedomātu, ka nekas nenotiek. Šis tas jau notiek :clap:

Pēdējais izdarītais - nomainīta visa stūres reika. Šoreiz gan pats to nedarīju, jo laika trūkuma un slinkuma dēļ galīgi negribējās. Apnika jau ņemties ar starteri, ģeneratoru utt. :D

Šonedēļ pa brīvdienām izskatās, ka došos uz skati. It kā vēl līdz 8. jūnijam ir, bet tā ir darbadiena, kad man pašam arī īsti laika nav. Ātrajā diagnozē nekas traks netika atrast, ja neskaita bremžu trubiņas un caurumiņu. Protams, ka zināms, ka laicīgi jāizņem āķis no priekšējā bampera, jāsataisa pī-pī un jāatrod citi diski.

Tas tā īsumā viss. Tad jau visdrīzāk, ka sestdien vēl uzdrukāšu kā gāja skatē. Arghh, būtu super iziet ar pirmo. Bet nu kāda iespēja? Vienmēr var atrast par ko piekasīties :D
Attēls
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga

31 Mai 2016, 22:07

jaaniskal rakstīja:Hey!

Lai biki paceltu topiku uz augšu un lai neviens nedomātu, ka nekas nenotiek. Šis tas jau notiek :clap:

Pēdējais izdarītais - nomainīta visa stūres reika. Šoreiz gan pats to nedarīju, jo laika trūkuma un slinkuma dēļ galīgi negribējās. Apnika jau ņemties ar starteri, ģeneratoru utt. :D

Šonedēļ pa brīvdienām izskatās, ka došos uz skati. It kā vēl līdz 8. jūnijam ir, bet tā ir darbadiena, kad man pašam arī īsti laika nav. Ātrajā diagnozē nekas traks netika atrast, ja neskaita bremžu trubiņas un caurumiņu. Protams, ka zināms, ka laicīgi jāizņem āķis no priekšējā bampera, jāsataisa pī-pī un jāatrod citi diski.

Tas tā īsumā viss. Tad jau visdrīzāk, ka sestdien vēl uzdrukāšu kā gāja skatē. Arghh, būtu super iziet ar pirmo. Bet nu kāda iespēja? Vienmēr var atrast par ko piekasīties :D
Attēls
Slinķis, :hahaha:
Kāpëc citus diskus?
Ahaaha. Taa nu gan nesaki par ta. Es 2tro gadu izeju ar pirmo. Tīri tikkai ieliekot TA derīgus lukturus un uzliekot riepa + pārbaudot gaismas. Aaa nu jaa. Paceļot coilas :hahaha:
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

31 Mai 2016, 22:17

Nu, piemēram, pagājušo gadu, kad braucu ar skati, es zināju, ka nebūs. Aizbraucu, lai uzzinātu, ko vajag sataisīt :D

Šogad it kā ir cerīgāk, bet man tāpat baigā aizdoma, ka tie krāni mani paņems priekšā par velns sazin ko. Pagājušo gadu arī piekasījās par priekšējo, vadītāja puses atsaiti. Nomainīju. Atkal pie*isās. Es saku, ka jauna tak uzlikta, wtf. A šis man pretī atbildēja: "laikam brāķītis būs gadījies". Bet nu ok, neielika nekādu 1 par to arī. Tā kā čill.

Bet nu jā, basicly daudz kas atkarīgs no tā čaļa garīgā. Šogad vismaz man mašīna izskatās daudz labāk, uz to arī varētu cerēt izbraukt cauri, haha. Jo pagājušo gadu bija saņurcīta un apskrāpēta :D Ceru, ka redzēs kā izskatās, un moš padomās, ka kārtīgs cilvēks, kopj mašīnu un tā.

A bet par diskiem... Jo pakaļējie diski iet mazliet ārpus arkām un priekšā ir flanči. Un vienīgais disku komplekts, kas man ir - ir e46 diski, kur priekšā jāliek flanči, jo savādāk strīķē koilu. A flanči nevar būt tak.
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga

31 Mai 2016, 22:20

Nu šogad man ar bij pigori, 2x pārbaudija auto. No sākuma strādnieks , pēctam vecākais maiņă vai kă viņu dëvē un tāpat izlaida. Jo tehniski , izņemot ellas noplūdi un ruuusiņu viss bij tip top. Jo negaidu TA līdz TA , lai kko taisītu. Tiek taisīts visu laiku , kad notiek kkas aizdomīgs.
Par diskiem- aizņemies no kāda zieminiekus :giggle:
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

31 Mai 2016, 22:28

Nu jā, tas šādām mašīnām ir normāli - rūsiņa un noplūdītes. Protams, var gadīties, ka pat šīs 2 main lietas nav :D

Es pagājušo gadu vispār 1. reizi mūžā gāju savā dzīvē skati. Saprašanas bija ļoti minimāli, haha.

Un runājot par laicīgu labošanu... Nav tā, ka es nelaboju, ja kaut kas aiziet greizi. Bet tādas lietas kā rocene, izpūtējs vai kaut kādas brīvkustības šķērsstabilizatoros (vai hz kā viņi to tur definē) jau nav baigi viegli piefiksēt, ka tev tur tagad kaut kas slikti :D
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Profila bilde
Paiciits
Ziņojumi: 91
Pievienojies: 02 Apr 2014, 12:57
Braucu ar: Ogli

31 Mai 2016, 22:38

Varu pačukstēt labu lifehack kā aiztaupīt galvassāpes ejot TA - iedod, lai draudzene brauc atrādīt mašīnu :hahaha: Nostrādā vienmēr :super: protams autiņam ir jābūt visam tip top. Pāris dienas atpakaļ čoms šādi izgāja skati savam Baklažānam, kuram koilas pilnīgi līdz lejai nolaistas :gigigi: Esot kādi 3 inspektori sanākuši un skatījušies, lai braucot uz bremžu stenda bampera lūpai nekas nenotiktu utt :supeer:
Well, it's not going to drift itself!
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

31 Mai 2016, 22:45

Paiciits rakstīja:Varu pačukstēt labu lifehack kā aiztaupīt galvassāpes ejot TA - iedod, lai draudzene brauc atrādīt mašīnu :hahaha: Nostrādā vienmēr :super: protams autiņam ir jābūt visam tip top. Pāris dienas atpakaļ čoms šādi izgāja skati savam Baklažānam, kuram koilas pilnīgi līdz lejai nolaistas :gigigi: Esot kādi 3 inspektori sanākuši un skatījušies, lai braucot uz bremžu stenda bampera lūpai nekas nenotiktu utt :supeer:
Jap, šāds pigors ir dzirdēts :D
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Jonjis
Ziņojumi: 898
Pievienojies: 01 Jūl 2011, 01:55
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

31 Mai 2016, 22:49

Vai iedot mammai, lai aizbrauc! :lol:
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

05 Jūn 2016, 22:33

Hey!
Nav ko darīt, tāpēc izdomāju iekakāt savā topikā kaut ko.

Sestdien tā arī nesanāca aizbraukt uz skati, jo visam laika pa īsu bija. Bet nu tagad esmu gatavs rīt doties ciemos pie TA vīriem. Principā piektdienas vakars un šīs abas brīvdienas tika pavadītas gatavojoties skatei. Haha. Lucky me!

Neliels ieskats, kas izdarīts kopš pēdējā iedirsiena šeit...

Lietu saraksts, kas neattiecās uz skati:
* nomainītas aizmugurē bremžu trubiņas
* nomainīti aizmugurē bremžu kluči
* iemetināts vietā tilts
* vadītāja pusē uzlikta durvju roktura plastmasa

Lietu saraksts, kas attiecās uz skati
* priekšā noņemti "flancīši""
* aizmugurē uzlikti citi diski ar riepām
* izpūtējam ielikta svilpīte
* sataisīts pī-pī
* izņemts no priekšas āķis
* savilkta rocene

Un rīt vēl jāaizbrauc no rīta nomazgāt kārtīgi mašīna - gan virsbūve, gan no apakšas.

Gandrīz jau aizmirsu - liels paldies siikajam par lielajiem darbiem! :)
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013