E36 330 (ex 320) || jaaniskal

Profila bilde
tataars
Ziņojumi: 395
Pievienojies: 24 Feb 2015, 00:40
Braucu ar: kuci

03 Sep 2015, 22:55

Nolaižaties no debesīm, pieļaut kasjakus ir cilvēcīgi, no tā krājam pieredzi.
Profila bilde
GatisB.
Ziņojumi: 1030
Pievienojies: 15 Jūl 2013, 10:56
Braucu ar: 2
Reputācija: 8
 

03 Sep 2015, 23:22

Es personīgi neko nepārmetu, bet ja autors apgalvo, ka parkošanās pie apmales nav īsti saistītas ar braukšanas prasmēm, tad man gribās oponēt viņa viedokli ;) Čilā, kam negadās.
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

03 Sep 2015, 23:29

Man vārds "parkošanās" asociējas ar procesu. Mana parkošanās šajā gadījumā bija ātra iebraukšana brīvajā vietā, kā rezultātā nepievērsu uzmanību tam, cik tālu/tuvu bija borģūra.
Man ar normālu parkošanos viss ir kārtībā. Vienmēr ar pēcpusi braucu iekšā :) Šis bija tāds it kā fiksais, neveiklais variants.
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

04 Sep 2015, 00:35

Šitā vēl ir haļava,es volgo s40 uzbraucu uz apmales,viss ok,braucu prom dzirdu kkas krikt,domāju nu h. sņim braukšu prom,un tad garāmejošais puika saka:"ome,skaties,tam volvo bamperis nokrita!" :hahaha: izkāpju,apskatos,mļec,toč bampers nav gluži pie auto klāt :lol. Kopš tā laika tuvu apmalēm nebraucu,vēljovairāk ja ir kāds skajsti tsivo tuvāk stabam tfu nu tas ir zemei auto :hahaha:
Profila bilde
JānisK-[JK]
Ziņojumi: 1088
Pievienojies: 22 Sep 2014, 18:13
Reputācija: 2
 

04 Sep 2015, 00:47

Ģirts rakstīja:Šitā vēl ir haļava,es volgo s40 uzbraucu uz apmales,viss ok,braucu prom dzirdu kkas krikt,domāju nu h. sņim braukšu prom,un tad garāmejošais puika saka:"ome,skaties,tam volvo bamperis nokrita!" :hahaha: izkāpju,apskatos,mļec,toč bampers nav gluži pie auto klāt :lol. Kopš tā laika tuvu apmalēm nebraucu,vēljovairāk ja ir kāds skajsti tsivo tuvāk stabam tfu nu tas ir zemei auto :hahaha:

Ģirt, te ir tipiskais variants, ka vārdu "haļava" lieto pilnīgi nevietā, vārds "haļava" nozīmē- iegūt sev labumu uz cita rēķīna, ēst, dzert, pīpēt utt... piemēram haļvnās cigaretes, haļavnais šņabis, haļavnās bulciņas utt... tam nav nekāda sakara ar sagadīšanaos vaiksmi vai ko tādu :lol:
Profila bilde
woldens
Ziņojumi: 265
Pievienojies: 01 Jan 2015, 17:26

04 Sep 2015, 08:33

parasti šādas problēmas ir cilvekiem kas brauc ar džipveidīgajiem stokiem, brauc tik uz apmales kamēr nejut ka priekšējie rati pret apmali, bet redz ar sēdinātajiem šitais prikols neiet cauri, var palikt bez bufera.... :D

jaaniskal rakstīja:Man vārds "parkošanās" asociējas ar procesu. Mana parkošanās šajā gadījumā bija ātra iebraukšana brīvajā vietā, kā rezultātā nepievērsu uzmanību tam, cik tālu/tuvu bija borģūra.
Man ar normālu parkošanos viss ir kārtībā. Vienmēr ar pēcpusi braucu iekšā :) Šis bija tāds it kā fiksais, neveiklais variants.
he, he, ja pakaļina zema tad arī var sanākt līdzīgs variants, ka glušaku iesutmj apmalē, īpaši ja bundilis karājas kā vecam nēģerim olas :lol:
labākais interneta warriors
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

04 Sep 2015, 10:31

JānisK-[JK] rakstīja:
Ģirts rakstīja:Šitā vēl ir haļava,es volgo s40 uzbraucu uz apmales,viss ok,braucu prom dzirdu kkas krikt,domāju nu h. sņim braukšu prom,un tad garāmejošais puika saka:"ome,skaties,tam volvo bamperis nokrita!" :hahaha: izkāpju,apskatos,mļec,toč bampers nav gluži pie auto klāt :lol. Kopš tā laika tuvu apmalēm nebraucu,vēljovairāk ja ir kāds skajsti tsivo tuvāk stabam tfu nu tas ir zemei auto :hahaha:

Ģirt, te ir tipiskais variants, ka vārdu "haļava" lieto pilnīgi nevietā, vārds "haļava" nozīmē- iegūt sev labumu uz cita rēķīna, ēst, dzert, pīpēt utt... piemēram haļvnās cigaretes, haļavnais šņabis, haļavnās bulciņas utt... tam nav nekāda sakara ar sagadīšanaos vaiksmi vai ko tādu :lol:
Piecus gadus rakstot vārdu haļava vispirms atceros,ka Tev bija iebildumi pret to,kā es un vēl daži to pielieto :hahaha:
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

04 Sep 2015, 19:31

woldens rakstīja:parasti šādas problēmas ir cilvekiem kas brauc ar džipveidīgajiem stokiem, brauc tik uz apmales kamēr nejut ka priekšējie rati pret apmali, bet redz ar sēdinātajiem šitais prikols neiet cauri, var palikt bez bufera.... :D

jaaniskal rakstīja:Man vārds "parkošanās" asociējas ar procesu. Mana parkošanās šajā gadījumā bija ātra iebraukšana brīvajā vietā, kā rezultātā nepievērsu uzmanību tam, cik tālu/tuvu bija borģūra.
Man ar normālu parkošanos viss ir kārtībā. Vienmēr ar pēcpusi braucu iekšā :) Šis bija tāds it kā fiksais, neveiklais variants.
he, he, ja pakaļina zema tad arī var sanākt līdzīgs variants, ka glušaku iesutmj apmalē, īpaši ja bundilis karājas kā vecam nēģerim olas :lol:
Naaa, man pakaļiņa augsta. Tagad it sevišķi, jo aizmugurē stāv baloni
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
ElvijsR
Ziņojumi: 2411
Pievienojies: 10 Aug 2014, 20:36
Braucu ar: 525d 328i
Atrašanās vieta: Rīga

04 Sep 2015, 19:38

Pff... Atkal jau ar oftopick piedirs** topics.. žēēl...
Bet pa tēmu, smuks auto, ar to barģūru gan varēji sadzīvot un braukt prātīgāk. Lai darbi turpinās un būs okey. :bmw: Laid starp rindiņām to umņiku tekstus :clap: :giggle:
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

04 Sep 2015, 20:07

Jā, es arī nesen sāku domāt par to, ka te viss iet offtopicā.

Kaut kad pa šo nedēļu sarakstīšu dažas lietas, ko esmu izdarījis :)
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

08 Sep 2015, 20:02

Ohh well, pagājušo nedēļu nesanāca uzdrukāt neko interesantu. Tad nu šodien īsumā...

Iespējams, ka esmu retais, kas mašīnai netaisa neko sakarā ar performanci, bet taisa tikai ērtības un citus niekus, kas pašam patīk.

Kas jauns noticis? Principā sataisīta skaisti visa mūzikas iekārta. Ar to es domāju: pārvilkt visus stocka vadus pa jaunu pie visiem skaļruņiem, aizmugurējos skaļruņus pievienot pie pastiprinātāja, iemest bagāžniekā subi. Un beigās vēl saprast, ka maģim ar vienu RCA izeju nav jēga pirkt kaut kādus vadu pārveidotājus, kas vienu kanālu uztaisa par 2, jo tas risinājums ne līdz galam strādāja.
Attēls
Tad nu rezultātā iegādājos arī jaunu maģīti - šoreiz Pioneer vietā izvēlējos Alpine. Kaut kā piesaistīja šis modelis. Par draudzīgu cenu un ar super daudz iespējām, ekvalaizeriem, bluetooth (var savienot ar telefonu un pat veikt zvanus) un man vajadzīgajiem 2 RCA portiem.
Attēls
Man patīk parasti gari rakstīt, bet nav jau tāpat jēga - kurš gan to visu lasa? :D
Pagaidām viss! :)
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

08 Sep 2015, 20:09

Salonā jābūt patīkami uzturēties, tāpēc ieguldīt naudu ekstrās ir labāk, nekā vizuālajā ;)
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

08 Sep 2015, 20:12

Inferno rakstīja:Salonā jābūt patīkami uzturēties, tāpēc ieguldīt naudu ekstrās ir labāk, nekā vizuālajā ;)
Nevar nepiekrist. Bet vienmēr jau ir labi, ja arī vizuāli izskatās good! Tā man arī joprojām galvā dzīvo tāda skaista doma - pārkrāsot mašīnīti.
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

08 Sep 2015, 20:27

jaaniskal rakstīja:
Inferno rakstīja:Salonā jābūt patīkami uzturēties, tāpēc ieguldīt naudu ekstrās ir labāk, nekā vizuālajā ;)
Nevar nepiekrist. Bet vienmēr jau ir labi, ja arī vizuāli izskatās good! Tā man arī joprojām galvā dzīvo tāda skaista doma - pārkrāsot mašīnīti.
Es jau nesaku, ka vizuālajam nav nozīmes. Ir, bet salons ir primārāks, manuprāt.
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

30 Sep 2015, 22:33

Tā, kāds labs laiciņš pagājis...

Kaut kad bija braucis uz savirzi, bet tā arī neko nesaregulēja, jo priekšā viena plaukta bukse bija izjāta un nebija saskrūvētas koilas (?) - vismaz tā man teica. Tur, cik saprotu, vajadzēja vienkārši tos gredzenus savilkt ciešāk. Šis uz gandrīz mēnesi iefrīzoja, jo gaidīju, kad kāds gribēs tos sīkumus izdarīt. Tā arī nepagāja pat mēnesis, kad tika nomainītas vecās bukses, savilktas koilas, ielikta aizmugurējā atsaite (kas kopš pēdējā kreša tā arī nolocīta tur dzīvoja) un wholā! All done! Thanks to Pacha!

Kaut kad nesen atklāju, ka radiators pašā stūrīti sulo mazliet. Par laimi līdz noslēguma pasākumam aizbraucu, jo, kamēr brauc, tad viss čill, bet līdz ko pastāv sastrēgumos (nu respektīvi, kamēr nebrauc, stāv uz vietas ar haubi ciet), tad lēnām sāk karst motors. Bet nu šodien liekas, ka šai problēmai arī pielikts punkts. Dabūts cits radiators (thanks to rai4a5), nomainīts, uzpildīts un liekas, ka varu atkal nesatraukties par sastrēgumiem un pārkaršanu :)
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

14 Okt 2015, 21:43

Yo yoo! Mazliet ar aizkavēšanos, bet neliels apgreids aizmugurei un priekšai.
Difuzors it is:
Attēls
Un beidzot mazais ticis pie 4 acīm jeb miglām :D Lieki piebilst, ka man priekšā miglas nekad šai mašīnai nav bijušas, tāpēc tika izvilkti visi vajadzīgie vadi un tā.
Attēls
Un visi lukturi darbībā, lai visi redz, cik skaisti, spoži viss spīd :)
Attēls
Bez visiem šiem pričendāļiem nesen nomainīti abi priekšējie gultņi, kuri jau labu laiku gaudoja. Un pie reizes arī nomainīti aizmugurējie amīši, jo izrādās, ka kreisais amītis bija mazliet nolocīts kopš pēdēja apskāviena ar borģūru, un to līdz šim nebiju pamanījis, tikai visu laiku domāju, kas tur aizmugurē grab visu laiku :D

Btw, drīzumā gaidāmi "nelieli" elektronikas apgreidi :)
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Profila bilde
K.F.
Ziņojumi: 583
Pievienojies: 24 Feb 2015, 19:40
Braucu ar: Opeli
Atrašanās vieta: Rīga/Ādaži/Kadaga
Reputācija: 1
 

14 Okt 2015, 21:46

tam difuzoram uzreiz prasās bundulis ar 2 trubām
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

14 Okt 2015, 21:47

K.F. rakstīja:tam difuzoram uzreiz prasās bundulis ar 2 trubām
Yees, bet difuzors tika uzlikts pēc laba laiciņa, kad tika bundulis uzlikts. Un tad, kad liku bunduli, man bija diezgan po*uj, kāds, galvenais, ka nav izpuvis kā mans vecais :D
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Profila bilde
jaaniskal
Ziņojumi: 549
Pievienojies: 17 Mai 2015, 16:54
Braucu ar: E36 330 (ex 320)

23 Okt 2015, 23:54

Ta-da-da-damm... Nelies update info par to, kas sadarīts.

Pirmais sīkumiņš, bet patīkama lietiņa, bija salikt visur jaunas diodītes salonā. Piemēram, pelnu traukos, kasešu kastē, piepīpētājā un gaismas slēdzī. Vēl tika salabota bardačoka gaisma, jo, kad tika mainīts pre-facelift panelis uz facelift, tad tur atšķīrās kontakti, un tas netika vēl sataisīts. Sīkumi, bet forši, ka salons uzreiz dzīvāks izskatās.

Vēl pie niekiem pieskaitāms sataisīts skaļrunis vadītāja durvju abšifkā. Viņam vienkārši bija izjāti kontakti mazliet, un tāpēc labākajā gadījumā čerkstēja. Dažreiz vispār neskanēja.

Bet bez šiem niekiem ir arī viens liels update, kas ir diezgan awesome. Tika ievietos pilnais obc! :clap: Varbūt nekas sarežģīts nav, bet atceramies, ka man tāds nekad nemaz nebija bijis, kas nozīmē, ka visi vadi jāvelk no nulles. Šobrīd gan bez check funkcijām, bet ir vismaz arī bc slēdzis. Visi pikseļi strādā, visu skaisti uzrāda, pievienots arī temperatūras dačiks utt.
Attēls
Ja nu kādam gribas pasekot līdzi manam e36: viewtopic.php?f=249&t=4013
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 

24 Okt 2015, 00:27

:super: kam tā poga blakus piepīpējamam ?
- ikey07