Fujaka isiņš.

Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

23 Jūn 2015, 14:45

cipruss18 rakstīja:Nu nu :D
Tas pats ko piemeram kjipa sturez reikas ir jalej dargaa ellja utt,lai gan ir pa lielam divas rupnicas kas razo to ellju un visi brendi vinju reprezente ka savejo?? :D
Letai elljai vieniga atshkjiriba ka biezak jamaina un tas bulshits ka dzirdami dzinejs labak strada ir huinja :D
Noliec dizeljus blakus ar leto ellju un dargo,vieniga atshkjiriba ko dzirdesi jutisi ir tavs maka biezums :hahaha:
Man vel neviens dzinejs nav noklapejis ar leto ellju
Bļe no kurienes Jūs izzīdāt, ka te iet runa par eļļu? :lol:
Reikai pohuj, ko lej, tāpat viņa iztek zemē un visu laiku mainās. :lol: :lol: :lol:

P.S. Saku tā, jo šitiem daiļdirsējiem reti kuram ir reika, kura netek. :hahaha:
P.P.S. Tas, ka es Tevi, Cipruss, nocitēju, nenozīmē, ka tas ir tēmets Tev. :D
P.P.P.S. Tas, ka es Tevi nocitēju, nedod Tev tiesības atkal mani komentēt par manu profila bildi. :lol:
Attēls
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

23 Jūn 2015, 16:19

normala izmera profila bilde nixon :hahaha:
...
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

11 Jūl 2015, 23:28

Melnā diena.
Tātad neliels ieskats manā šodienā! :puke:

Viss sākas ar to,ka iznākot no mājas un aplūkojot e36 konstatēju faktu,ka kāds ir mani apskādējis.
Aizmugurējā arka visa balta noskrāpēta.Uzmetot aci kaimiņa Lanceram atradu arī vaininieku. Škrobe nenormālākā. :sad:

Safočēju un dodos pie kaimiņa. Druvis atver kundze..Izstāstu situāciju un viņa atdzīstāss,ka vīrs ir pilnīgā uķī un guļ. :D :drink:
Izstāsiju cik liela ir tā skāde un lai rēķinas ar saviem 200Euro. Un mēs iztiekam bez policijas. :bye:

Ar šo takā būtu viss,samierinos un pošos uz zvejniekusvētkiem. :yes:
Braucu,Braucu pamanu,ka man nedeg miglinieki..Piestāju,pačekoju itkā viss okei. Pēc dažiem kilometriem sajūtu dūmu smaku salonā un jau pēc sekundes pa gaisa lūciņām gāžās iekšā balti dūmi, :smoke: Sākās nenormālākā panika,metu pa mēmajiem rauju nost apšifku zem stūres,kapots vaļā drošinātāju kastes vāku norauju,bet salons turpina pildīties ar dūmiem. :o

Pilnīgi balts salons,dūmi..Bogatieris nav.. :doh:
Viss jau iestājas tā stadija,ka skatos ko varu vēl noraut no mašīnas lai vismaz kaut kas paliktu.
Bet nu pēc minūtes jau secinu,ka dūmi izklīst un viss ir beidzies. :supeer: :supeer: a

Velkam mājās. :yes:

Sāku jaukt visu ārā un meklēt problēmu. Nu ko? Pats vien biju vainīgs. Ieliku migliniekiem parāk stipru drošinātāju un tas izkusa pēc kā sāka kust visi vadi līdz pa gaismas slēdzim..

Galu galā..Jāmaina visa salona pravodka un jā..Jākrāso mašīna.
Perfekta diena lai mācītos no kļūdām! :grrr: :grrr:
Bildes.


Attēls


Attēls


Attēls


Attēls


Attēls


Attēls


Attēls
Attēls
Profila bilde
Lx320i
Ziņojumi: 147
Pievienojies: 10 Mar 2015, 22:32
Braucu ar: 320i
Atrašanās vieta: Limbazu nov/BMW Vidzeme

12 Jūl 2015, 00:14

Bac riktigs piedzivojums tev sanaca!!! tiesi sedeju dzeru kafiju virtuve ka tu apstajies,sievai uzsmeju re Helvim laikam miglas nedeg :D a kapec neliki uz orginalajiem vadiem miglas? man ar bij apgiezti vadi,bet saliku pa jaunam un ok viss! bet..kam negadas lai veicas darbos...!!! :bmw:
Lidoju Reti,Bet Atri!!
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

12 Jūl 2015, 00:17

Lx320i rakstīja:Bac riktigs piedzivojums tev sanaca!!! tiesi sedeju dzeru kafiju virtuve ka tu apstajies,sievai uzsmeju re Helvim laikam miglas nedeg :D a kapec neliki uz orginalajiem vadiem miglas? man ar bij apgiezti vadi,bet saliku pa jaunam un ok viss! bet..kam negadas lai veicas darbos...!!! :bmw:

Jap pamaniju arī Tevi! :super:
Kaut kur tiem zuda strāva.
Nu redz esmu guvis mācību un elektronika laikam nav mana stiprā puse! :lol:
Attēls
Profila bilde
Lx320i
Ziņojumi: 147
Pievienojies: 10 Mar 2015, 22:32
Braucu ar: 320i
Atrašanās vieta: Limbazu nov/BMW Vidzeme

12 Jūl 2015, 00:23

Vareji pameginat tiem vadiem pasekot lidz mosk kaut kur bij saspiesti-tapec elekriba cakarejas viniem... bet nu ko vairs..... visi pec kara gudri :hahaha: gan jau driz ripos atkal!! :super:
Lidoju Reti,Bet Atri!!
kasp1js
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 09 Dec 2014, 17:36
Braucu ar: pieciem cilindriem
Reputācija: 13
 

12 Jūl 2015, 00:42

Cerams ka pēc šitā ieviesīsi ugunsdzēšamo :grrr:
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

12 Jūl 2015, 00:43

kasp1js rakstīja:Cerams ka pēc šitā ieviesīsi ugunsdzēšamo :grrr:
Netikai ugusdzēšamo! :sarunats:
Attēls
Profila bilde
e-46
Ziņojumi: 101
Pievienojies: 10 Mai 2015, 00:27

13 Jūl 2015, 23:09

no Puikules neesi?:D
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

14 Jūl 2015, 02:21

e-46 rakstīja:no Puikules neesi?:D
Esmu gan ja.. :super:
Attēls
Profila bilde
e-46
Ziņojumi: 101
Pievienojies: 10 Mai 2015, 00:27

14 Jūl 2015, 09:20

Fujaks. rakstīja:
e-46 rakstīja:no Puikules neesi?:D
Esmu gan ja.. :super:
kruta, pazīsti tur kādu Ginteru ?;D
Profila bilde
AndzaK_LV
Ziņojumi: 1838
Pievienojies: 25 Mai 2014, 21:07
Braucu ar: Spaini
Atrašanās vieta: Aluksne
Reputācija: 2
 

14 Jūl 2015, 11:30

Kura lauku servisa tu esi balansejis pakalejas riepas? :lol: Nu kurs lime atsvarus uz plaukta ja tads ir :grrr:
St5 diskus ar plauktu puletu tapat jus balansejat taja gala? :lol:
(bilde ta kura redzams sapista arka) :rolleyes: :doh:
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

14 Jūl 2015, 17:42

AndzaK_LV rakstīja:Kura lauku servisa tu esi balansejis pakalejas riepas? :lol: Nu kurs lime atsvarus uz plaukta ja tads ir :grrr:
St5 diskus ar plauktu puletu tapat jus balansejat taja gala? :lol:
(bilde ta kura redzams sapista arka) :rolleyes: :doh:

Diski nav balansēti tik ilgi līdz kupeja ir manā īpašumā! :clap:

Elpo! :supeer:
Attēls
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

27 Jūl 2015, 11:50

Showoffs #2.
Tātad kaut kas sadarīts atkal ir un nu jau atkal var atrādīt padarīto. Kā jau zināms sanāca šaize ar manu skrituļdēli un tas sāka degt.. :lol:
Kā nu gāja ar pravodkas pārvilkšanu ir vēl laba gara stāsta vērts. :giggle: Bet nu īsumā. Jaucot ārā domāju,ka būs jāpārvelk visa lampu pravotka un no gaismas slēdža līdz pat drošinātāju kastei. Aizbraucām uz Siguldas kaut kādu "Mad" šrotu pēc augstāk minētajiem labumiem.
Slēpts saturs: Parādīt
Lēnām visu liekot kopā un beidzot arī saliekot man nedeg puse no lampām un vēl šādi tādi brīnumi nestrādā.
Kārtējais stress norauts un instrumenti iet pa gaisu! :doh: Līdz apsēdos un bluķīša un izdomāju,ka nav ko čakarēties un
tomēr jāpārvelk visa salona pravodka neviss daļa no tās. Tad nu sākām ravēt visu ārā..Patiesībā vairākos brīžos domāju,k
a nekad to mašīnu vairs nesalikšu! :D
Slēpts saturs: Parādīt
Tad nu galu galā visu salikām kopā un viss strādā! :clap: Vēl nedaudz jānoregulē durvis un vēl šādi tādi sīki darbiņi salonā! :bye:

Kad elektoriniskās problēmas man bija aiz muguras turpināju iet pēc plāna un iegādājos TA koiloverus un jaunus diskus,paldies user Sharllotii.

Pa lielam priekšu nosēdināju cik maksimāli iespējams ar šāda profila riepām,bet nu vēl vajadzētu aizmugurē regulācijas skruves izņemt ārā lai dabūtu arī tur maksimāli zemē! :super:
Attēls
Man jau liekas,ka rezultāts ir labs! :sarunats: Tik vēl vajadzētu atbrīvoties no rižikiem priekšā un piedot auto vēl kādu odziņu! :super:
Attēls
Šodien aizvesta mašīna uz krāsošanu..Kaimiņš uzsauc! :lol: :lol:

Uz nākamo ubdeitu plānoju! :yes:

-M Sliekšņi.
-M Aizmugurējas Bampers.
-M Moldingi ir ceļā pie manis.
-Krusti

Pagaidām vēl neesmu izdomājis ko vajag,bet gan jau uzradīsies! :lol: :lol: :bye:
Attēls
Profila bilde
ResnaisLV
Ziņojumi: 80
Pievienojies: 09 Jūl 2015, 12:54
Braucu ar: 318is LAGUNA, 328

27 Jūl 2015, 19:24

Aizmugurē uzliec vēl red/white lampas un būs ideāli!! :clap: :super:
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

27 Jūl 2015, 20:53

ResnaisLV rakstīja:Aizmugurē uzliec vēl red/white lampas un būs ideāli!! :clap: :super:
Esmu par to domājis.
Pagaidām vēl patīk sarkanās Amerikas stila :D
Attēls
Profila bilde
Fujaks.
Ziņojumi: 291
Pievienojies: 24 Mar 2015, 22:30
Reputācija: 1
 

20 Aug 2015, 22:42

Ubdeits.
Mēnesis ir riņķī un laiks šeit kaut ko atkal iedrukāt,kā teikt dienasgrāmatas papildinājums. :lol:

Sāksim ar to,ka no fizuālajiem uzlabojumiem šomēnes nācās atteikties jo paliku bez sajūga. :lol:
Kā arī radiators aizgāja pie dieviem. :clap:
Pēc visām šīm tehniskajām ķibelēm nolēmu,ka šomēnes tomēr nopirkšu sev lupatas ko mugurā vilkt..Tomēr drēgni vakari paliek. :lol:

Tad nu īsumā tā.

Jauns.

-SACHS sajūga komplekts 100EURO.
-NGK sveces 25EURO.
-Radiators 5EURO.
-Ieķerti ziemas projekta diski MIM R16 ar labām ziemas riepām.-60EURO.
-Divas allus kastes 25EURO (Pie sajūga maiņas) :hahaha: :hahaha:

Jaunais sajūgs ir vienkārši dievīgs,patiesībā tik tagad sāku izbaudīt to ko no tā mazā IS var dabūt arā. :lol:
Arī sveces ir devušas savu labumu..Varbūt man paurī tik tā liekas,bet nu tā.. :super:

Runājot par diskiem nocēlu vienā šrotā no 7sērijas. :super: Domāju,ka par šādu cenu ir vērts viņus ņemt.
Doma ir uzpulēt plauktu un pašus starus kaut kādā intresantā krāsā nokrāsot..Ja nepatiks uz e36 tas pārdošu!


Pie minusiem.

No sēdinājuma nedaudz sagandēju priekšējo spārnu. :grrr:
Un arī nelielu buktīti dabuju durvīs. :giggle:


Uz nākamo Ubdeitu!

-WINTERBĪTERS WANTED! :yes:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Attēls
Profila bilde
Alpine
Ziņojumi: 197
Pievienojies: 09 Nov 2013, 22:26
Braucu ar: e36 320

21 Aug 2015, 00:31

Izstāsti, kāds labums no tik slimīgas sēdināšanas? Kaut kāda performance, vai arī tikai dēļ izskata?
Profila bilde
Ģirts
Ziņojumi: 1592
Pievienojies: 04 Nov 2014, 21:19
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 5
 

21 Aug 2015, 07:48

Cilvēkam patīk un viņš sēdina :hahaha: Tu laikam apdalītais kkāds esi,viss slikti :lol:
Profila bilde
Alpine
Ziņojumi: 197
Pievienojies: 09 Nov 2013, 22:26
Braucu ar: e36 320

21 Aug 2015, 08:01

Ģirts rakstīja:Cilvēkam patīk un viņš sēdina :hahaha: Tu laikam apdalītais kkāds esi,viss slikti :lol:
Es uzdevu jautājumu, kur tas prikols sēdināt? Ko tas dot? Labāk vadās, vai kā?
No kurienes tā sēdināšanas slimība vispār sākusies? Pieņemu ka to paši sēdinātāji nezin.