E36-vitjazz 323i

Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

04 Mai 2016, 17:21

1. Ja kādam nepatīk,es neprasu vērsties pie manis.
2. Ja vari pats,droši taisi pats.
3. Ideja ir nestandarta,jo krāsošanas ideja nebija reāla,kura nedeva vēlamo efektu.
4. Cena nebija augsta. Izdevumu lieko bija daudz.Ja ir kasjaki,cenu uzreiz adekvāti metu zemāku.
5. Darba rezultāts nebija noplēst no Rika naudu un iedot sūdu.
6.Vienkārši bij patīkami kko tādu izdarīt,attieksme no Rika puses bija :super: , centos arī kā varēju!
________________________________
Darbs nav ideāls,bet to arī neakcentēju!
Paldies Rikam par sapratni! :sarunats:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs

04 Mai 2016, 19:12

Puse no dirsējiem paši savus darbus nav pat atrādījuši, bet kritizē ka tik uziet! Es nebiju gaidījis ūber perfektu rezultātu, un sūdīgs tas arī nav. Tos mazos kāšus var pielabot ar laku vai krāsu un viss būs ok!
Jonjis
Ziņojumi: 898
Pievienojies: 01 Jūl 2011, 01:55
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

04 Mai 2016, 19:23

Varu atrādīt arī savas stoikas, ja labāk paliks.
Problēma jau, ka gredzens ir taisīts pārāk liels un izskatās, ka izlipinātas spraugas ar bituma tipa mastiku? Tā ir manāmākā laža. Par pārējo nav komentāri.
Profila bilde
BmwM3
Ziņojumi: 111
Pievienojies: 27 Okt 2014, 21:07
Reputācija: 1
 

04 Mai 2016, 19:26

Jonjis rakstīja:Varu atrādīt arī savas stoikas, ja labāk paliks.
Problēma jau, ka gredzens ir taisīts pārāk liels un izskatās, ka izlipinātas spraugas ar bituma tipa mastiku? Tā ir manāmākā laža. Par pārējo nav komentāri.
Tjip vienreiz uztaisiji stoikas un tag pro masters ka var viem lielities un aizradit? Tava viedokla del vien taisitu viet Vitjaz. :nenene:
Jonjis
Ziņojumi: 898
Pievienojies: 01 Jūl 2011, 01:55
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

04 Mai 2016, 19:32

Bestbmw, varbūt tevi izbanot beidzot? :lol:
Profila bilde
BmwM3
Ziņojumi: 111
Pievienojies: 27 Okt 2014, 21:07
Reputācija: 1
 

04 Mai 2016, 19:35

Neieshu jau ataisnoties, nu bano ja vari!
Jonjis
Ziņojumi: 898
Pievienojies: 01 Jūl 2011, 01:55
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

04 Mai 2016, 19:40

BmwM3 rakstīja: Tjip vienreiz uztaisiji stoikas un tag pro masters ka var viem lielities un aizradit? Tava viedokla del vien taisitu viet Vitjaz. :nenene:
Man tomēr liekas, ka esi neliels pajolis. Ne tev zināt, cik un daudz esmu taisījis, ne to saprast. Nevienam nelielos, bet savu palīdzību neesmu normāliem atteicis - bezmaksas. Aizrādīt - mana kritika bija konstruktīva. Vienīgā laža ir ar gredzenu, to vitjazz būtu atrisinājis, būtu ok, bet par vērsumiem uc., tur tas viņam pat ir piedodams.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

04 Mai 2016, 20:35

Jonjis rakstīja:Varu atrādīt arī savas stoikas, ja labāk paliks.
Problēma jau, ka gredzens ir taisīts pārāk liels un izskatās, ka izlipinātas spraugas ar bituma tipa mastiku? Tā ir manāmākā laža. Par pārējo nav komentāri.
1.Nekāds gredzens nav taisīts.
2.Kāda mastika? Kādas spraugas?
______________________________
1. Tie ir (zekubiksē ieformējot), ar stikla šķiedru un mastiku aptaisīti FOCAL skaļruņi.2. Otrs etaps bija līdzināšana ar šķiedras špakteli,piedēvējot izliekumus. 3. Trešais etaps bija aplīmēšanas ar audumu un ap skaļruņiem tas audums tika ielocīts iekšā,lai līdz ar skaļruņa augšējo virsmu viss būtu līdzens. Piegriezt ir nereāli,jo ja Tev roka nodreb,vari plēst nost un visu mest misenē. Es 1x vienu aptaisot,izspiedu līmi cauri platībā 1cm x 1cm,un nācās visu dīrāt nost,smilšot un atkal klāt virsū.
Jonjis
Ziņojumi: 898
Pievienojies: 01 Jūl 2011, 01:55
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 5
 

04 Mai 2016, 20:43

vitjazz rakstīja:
1.Nekāds gredzens nav taisīts.
Tad viss skaidrs. Bildē izskatās, ka skaļrunis iesēdināts mastikā, jo gredzens (kura nav) nav bijis pēc lieluma.
Varēju sagādāt smuku gredzenu skaļrunim, ja būtu paprasījis. Kā reiz nesen taisīju pasūtījumu uz cnc.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

04 Mai 2016, 20:44

Es mēģinu pateikt tikai to,ka katrs pasūtījum ar ko sanāk strādāt ir nestandarta. Un tas nestandarts slēpjas dažādos audumos, līmēs, krāsās u.t.t.
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Pēdējais labojis vitjazz - 24 Aug 2016, 12:58, kopā labots 1 reizi.
kasp1js
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 09 Dec 2014, 17:36
Braucu ar: pieciem cilindriem
Reputācija: 13
 

04 Mai 2016, 20:47

Būtu daudz labāk ja pīkstuļi būtu izņemti no tajām lielajām plastmasām (un ja tie vispār būtu fullrange :lol: ). Bet tā pati apvilkšana izskatās ļoti labi.
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

04 Mai 2016, 20:48

Jonjis rakstīja:
vitjazz rakstīja:
1.Nekāds gredzens nav taisīts.
Tad viss skaidrs. Bildē izskatās, ka skaļrunis iesēdināts mastikā, jo gredzens (kura nav) nav bijis pēc lieluma.
Varēju sagādāt smuku gredzenu skaļrunim, ja būtu paprasījis. Kā reiz nesen taisīju pasūtījumu uz cnc.
Nu es jau nezinu cilvēkus,kuri ar kko tādu nodarbojas! Ja zinātu,protams,kādu padomu uzprasītu!
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

04 Mai 2016, 20:50

kasp1js rakstīja:Būtu daudz labāk ja pīkstuļi būtu izņemti no tajām lielajām plastmasām (un ja tie vispār būtu fullrange :lol: ). Bet tā pati apvilkšana izskatās ļoti labi.
Varēja,bet tad vītne būtu redzama,un būtu trepe tā saucāmā! Augša ir nolakota,tpc vrb nedabiski spīdums kko atdot,nezinu pat.
Profila bilde
byrbyr
Ziņojumi: 1683
Pievienojies: 10 Apr 2013, 13:55
Braucu ar: GO1633

05 Mai 2016, 04:02

Priekš pirmā darba izskatās super, bet runājot par stoikām, es vnk nesaprotu, kā ko tādu var likt mašīnā? Varbūt audio ziņā neko nesaprotu, bet ko tādu ieraugot mašīnā, bļā, reāli pretīgi :lol:
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

20 Mai 2016, 16:30

Tātad gribēju nedaudz izteikt savu viedokli par auto griestu darbiem!
Īsumā gribu uzreiz pateikt,ka ieraugot sludinājumu ko esmu publicējis,iesaku katram padomāt ko nozīmē vārds "jauni griesti". Neiesaku rakstīt man PM,ja Tu saproti,ka gribi jaunus griestus,bet šķirties no summas,kas sastāda 65-75e negribi!
Ja pēc visu apskaidrošanas summa 65e liekas paliela,nav jāsaka,ka šrotā par tādu summu 3 melno griestu komplektus var ieķert- DROŠI!
________________________________________________________________________
Patīk cilvēki kuri apzinās ka materiāls maksā naudu un darbs arī maksā,lai gan kā teicu daudz neņemu un vnm ir atlaides,ja cilvēks ir patīkams,pretīmnākošs! Daži grib iekļauties gandrīz vai 20e summā iekļauties,nesaprotot ka par 20e tikai materiālu var iegādāties (nesaitot pārējos izdevumus,ko sastāda ceļš,kancelārijas sūdi,kurus nekad neesmu ierēķinājis rēķinā)!

P.S Fabula ir īsa- ESIET SAPROTOŠI,JO VĀRDAM ''JAUNS" un "LIETOTS" ir pavisam dažādas nozīmes! :bye:
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 

20 Mai 2016, 17:42

Par kvalitati jau tgd teikt veel neko nevari - kaa uzvediisies Tavs meistarojums peec 10-15 gadiem (jaa jaa, zinu reti kursh e36 veel tik daudz nobrauks, nu bet tomeer) saliidzinot ar stok griestiem, ja tik pat labi, tad 70 eur ir kapeikas, neruuseetu man tas bembis aatraak par to kaa tie griesti man liip nost, noteikti pasuutiitu pie Tevis jaunus! :)
P.S. Cita lieta ir veel arii salona izjaukshana - manas custom made stoikas katru reizi njemot nost ir liels risks taas salauzt, arii paareejie salona elementi peec nonjemshanas/uzlikshanas nu netureesies vairs tik pat labi (kaa minimums nesamainot visus iespeejamos klipshus), tas mani piemeeram arii attur no taadiem pasaakumiem...
d[-_-]b
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

20 Mai 2016, 18:23

Dj Plosky rakstīja:Par kvalitati jau tgd teikt veel neko nevari - kaa uzvediisies Tavs meistarojums peec 10-15 gadiem (jaa jaa, zinu reti kursh e36 veel tik daudz nobrauks, nu bet tomeer) saliidzinot ar stok griestiem, ja tik pat labi, tad 70 eur ir kapeikas, neruuseetu man tas bembis aatraak par to kaa tie griesti man liip nost, noteikti pasuutiitu pie Tevis jaunus! :)
P.S. Cita lieta ir veel arii salona izjaukshana - manas custom made stoikas katru reizi njemot nost ir liels risks taas salauzt, arii paareejie salona elementi peec nonjemshanas/uzlikshanas nu netureesies vairs tik pat labi (kaa minimums nesamainot visus iespeejamos klipshus), tas mani piemeeram arii attur no taadiem pasaakumiem...
Garantijas es sniedzu principā tā,ja īsumā: Atbildu uz zvanu un uzklausu pretenziju,ja,protams, tā nebūs pēc hz kādiem 20 gadiem,kad Jānis teiks:" Blja,20 gadi pagāja,a taviem griestiem jau kapi,dod naudu" :D (nedaudz ironzēju,protams)


P.S Par funkciju-noņēmi-saliki daudz nemāku šajā ziņā dižoties,jo ņēmis laukā un licis vietā esmu tikai SEV un ERVĪNAM (walkman). Pārējie paši atved tīri izņemto lietu!
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 

20 Mai 2016, 18:23

Es sev touringam nelieku aimz.el logus, tikai dēļ tā ka negribas čīkstošas plastmasas skaņas vēlāk.
- ikey07
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 

20 Mai 2016, 18:51

Es mineeju tos ilgos gadus taadaa zinjaa, ka gan jau Tu tik ilgi vnk nenjemies ar to, lai zinaatu kaa Tavi garadarbi uzvedaas peec ilgaaka laika. Man jau kaa potenciaalajam klientam nav vajadziiga taa garantija, vajag, lai griesti kalpo ilgu laiku! :)
d[-_-]b
Profila bilde
vitjazz
Ziņojumi: 2685
Pievienojies: 10 Aug 2015, 16:34
Braucu ar: Ķiršu sedans
Atrašanās vieta: Auto griestu pakalpojumi.....
Reputācija: 4
 

20 Mai 2016, 19:05

Dj Plosky rakstīja:Es mineeju tos ilgos gadus taadaa zinjaa, ka gan jau Tu tik ilgi vnk nenjemies ar to, lai zinaatu kaa Tavi garadarbi uzvedaas peec ilgaaka laika. Man jau kaa potenciaalajam klientam nav vajadziiga taa garantija, vajag, lai griesti kalpo ilgu laiku! :)
Piekrītu! ;)