Nixon lowdaily

Profila bilde
KA-91
Ziņojumi: 712
Pievienojies: 04 Dec 2012, 21:14
Braucu ar: darba auto
Atrašanās vieta: Rīga

26 Okt 2016, 22:55

Jo džips . :lol:

Ja par tēmu, tad autiņš izskatās agresīvi :super:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

26 Okt 2016, 23:09

kars rakstīja:Btw dīvaini ka tev tas spliters tik ļoti pa zemi velkās :rolleyes: :gigigi:
Rekur sēdināts e36 + m lūpa + gtr spliters un vēl braucams klīrenss saglabājās
Slēpts saturs: Parādīt
Vari 1x minēt kāpēc tas tā ir :lol:
Jap, pēc šīs bildes/auto es arī izlēmu, ka gribu ///M lūpu + GTR. :hahaha:

Tas tā ir, jo viņam iespējams ir R18 un/vai normāla augstuma riepas, kā arī, amji. :hahaha:
Btw, salīdzinot, es vismaz redzu pāri stūrei. :lol:

Bet bija doma man uz to foto pasākumu uzlikt priekšā leņķa kitu, līdz ar to, priekšējie rati būtu vairāk uz āru un tad arī nebūtu tāds stance ''augstums'' kā tagad... Tapēc arī uzreiz ieķēru abas lūpas. Bet tagad tas GTR splitteris atgriezīsies uz auto, drošvien, tikai pavasarī kopā ar leņķi.
Attēls
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 

26 Okt 2016, 23:16

Riepas normālas = klīrenss normāls, pat pie normāla sēdinājuma
Priekš kam tev vajadzēja 215/40 :grrr: :lol:
Stanceworks + gtr lūpa = static
Because racecar + gtr lūpa ir :super:
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

26 Okt 2016, 23:20

Man bez M3 lūpas jau GTR lūpa ir 1/3 noēvelēta un es neesmu zems :lol: :gigigi:
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

26 Okt 2016, 23:30

kars rakstīja:Priekš kam tev vajadzēja 215/40 :grrr: :lol:
Jo pa 15eur dabūju pāri un 225/45 bija balōni. :gigigi:
Attēls
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 

26 Okt 2016, 23:42

GTR lūpa ir sevis mocīšana. Neder viņa nekam. Klīrenss pilnīgi nekāds braukājot daily. :D
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 

26 Okt 2016, 23:55

funkyasshit rakstīja:GTR lūpa ir sevis mocīšana. Neder viņa nekam. Klīrenss pilnīgi nekāds braukājot daily. :D
Mazais guļošais bez porb.
Slēpts saturs: Parādīt
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 

26 Okt 2016, 23:57

Ikdienā ir krietni lielāki šķēršļi par mazo guļošo. :D
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 

27 Okt 2016, 00:04

Rīgā neko nevaru iedomāties draudīgāku par guļošo :lol: jeb tu gribi apmalēm dargāt pāri? :lol: tad gan jāizvēlas cits auto
Profila bilde
Elizabete
Ziņojumi: 130
Pievienojies: 24 Feb 2016, 23:01
Braucu ar: E36 323i kupeju
Atrašanās vieta: Rīga

27 Okt 2016, 00:23

Super topiks. Epic! :clap: :super:
Insta - @elizabete.elii , @elii.e36.brilliantrot
Profila bilde
thejudge
Ziņojumi: 151
Pievienojies: 06 Sep 2013, 15:57
Braucu ar: pakaļu pa zemi

27 Okt 2016, 11:15

sasmējos par reduktora self apmutēšanos. Līdzīgs stāsts bija ar mazo tiltu. :D
One of the most important factors of a car is the feeling you get ,while driving it.
Profila bilde
EJANSONS
Ziņojumi: 1035
Pievienojies: 19 Mar 2013, 23:05
Reputācija: 4
 

27 Okt 2016, 19:49

pat bez gulosajiem utt, vairak pa 1menesi nav iespejams nobraukt ar to lupu neizdarot nekadu skaadi. parak trausla ta skiedra
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

28 Okt 2016, 08:42

Nomierinaties, lūpa jau sen noņemta un tiks likta atpakaļ tikai tad, kad klīrenss atļaus. :D

Sent from my SM-G530FZ using Tapatalk
Attēls
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

04 Jan 2017, 04:30

Tad nu tā... Atkal iekrājies nedaudz, ko pastāstīt un parādīt. :hahaha: Uzreiz gan varu teikt, ka baigi lielie upgreidi nav veikti, jo laika trūkuma dēļ, kopš iepriekšējā topika updeita, autiņam aptuveni mēnesi netika darīts vispār nekas. :rolleyes:
Attēls
Vēl jāpiebilst tas, ka šim auto ir diezgan slikta karma - nekad neviens E36 tik bieži mani nav pievīlis. [emoji38] Piemēram, aizdedzes atslēga ieklemējas tā, ka vairs nevar iedarbināt, t.i., jāmaina visa slēdzene. Tas pats ar pasažiera durvju ručku. :doh: Tad vēl iepriekš tā motora iekrišana bedrē, kardāna skrūves, reduktora skrūve utt. :D Bet nu nav vērts padoties. :nenene:

26. novembrī izdomāju braukt uz skati un paņemt vēlvienu mēnešnieci, jo nu jau auto ir kļuvis kā daily braucamais.
Uz skati nekas baigi netika darīts - pieliku ABS sūkni tikai skatam, uzliku ziemas diskus (Style 5 R15), saliku trūkstošās lampiņas panelī un sataisīju logu apskalojamo. Pat aizdedzes atslēgu nesataisīju un pielaist varēja tikai pa gaterisko - zem stūres, plus vēl starterim zobrats čakarējās. :gigigi:
Attēls
Attēls
Skatē trāpījās sakarīgs onkulis, kuram paskaidroju, ka šāds motors nāk no rūpnīcas arī šajā virsbūvē, tātad uzreiz jau atkrita problēma ar pārbūves reģistrēšanu. :super: Par ABS sūkņa kronšteiniem, ko uztaisīju no rokas, gan pabrīnijās, bet nepievienotās šļaukas nepamanīja un vēl uzslavēja mani, ka esmu ielicis atpakaļ to sūkni. :hahaha:
Par pāris divniekiem mazāk. :super:
Attēls
Tikai nobrīnijos, ka šarnīri paši saremontējušies. [emoji38] [emoji38] [emoji38]

Uzlikta lūpa un pēdējoreiz ''pavalkātas'' Kontūras, jo uzradās pircējs. Noteikti kādreiz atgriezīšos pie šiem diskiem. ;)
Attēls
Slēpts saturs: Parādīt
Lower your car, they said. It will be fun, they said. :gigigi:

Beidzot arī tika sagaidīts pirmais sniegs
Attēls
Attēls
Līdz ar sniegu arī tika ieķertas divas jaunas ziemenes priekšai - Sailun Ice Blazer WST1 R15 185/65. Aizmugurē pagaidu variantā uzliktas sezonu brauktas R16 uz Style 42 diskiem.
Attēls
Slēpts saturs: Parādīt
Protams, ka rokas taisnojot, ātrums aug līdz ar azartu utt., tad nu veiksmīgi arī sanāca nesarakstīties. :hahaha:
Attēls
Bet tiešām veiksmīgi, jo bampers tika norauts stumjot nost no kanalizācijas akas. [emoji38] Biju apmetoties riņķī, nositis akas vāku un ar ratu palicis akā. Ja nebūtu tās akas, tad iespējams ar pakaļu būtu ielidojis kokā. :rolleyes:
Pēc 10min jau viss izskatījās šādi. :clap:
Attēls
P.S. Jā, ir jau pasūtīts GoPro galvas stiprinājums. :gigigi:

Uztaisīts garage edition shortshifters
Attēls
Slēpts saturs: Parādīt
Slēdzas ļoti patīkami un noregulēt arī var max īsu, bet man ir uzregulēts tā, lai var just arī, ka pārslēdzas. :hahaha:
https://www.facebook.com/nxgarage2014/v ... 583919834/
Vēl tikai jāsagaida uzgalis no Ebay.

Protams, tas sniegs jau nebija ilglaicīgs un nācās arī pagāzt pa grunteni.
Attēls
Attēls
Slēpts saturs: Parādīt
Beidzot arī lēnā garā biju sataisījis visu, lai izietu skati - sametināts slieksnis, nomainīju aizdedzes slēdzeni, nomainīju pasažierdurvīm ārējo ručku, pielikta taures poga, sataisītas aizmugurējās lampas. Eļļas noplūde pati bija pazudusi vai arī nezinu, kas tur par pilēm ir bijušas apakšā iepriekšējā skatē. :hahaha: Vienīgās šaubas bija palikušas par CO sastāvu atgāzēs.
Attēls
Attēls
Skatē tā arī izrādījās, ka viss ir labi, tikai vienīgi atgāzes tukšgaitā bija 4,3. :doh: Čalis gāzējot gan nolaida līdz 3,7, bet ar to nebija gana.
Nu neko, braucu mājās un domāju, ko lai ar tām atgāzēm sadara. Bija doma ielikt katalizatoru, bet tas, kas man bija, nederēja. Tad nu sastūķēju švammes izpūtējā tā, ka pa šoseju braucot bija labi jāieskrienas, lai kādu apdzītu. :D Bet aizbraucot uz skati tāpat ablomijos - atgāzes kā bija 4,3, tā bija. :rolleyes: Atkal braucu mājās, salieku vēl švammes, uzlieku 100% strādājošu Bosch zondi, jo par savējo nebiju drošs, par cik ķīnas. Nedaudz pacēlu tukšgaitas apgriezienus un braucu atkal uz skati. 30. decembris, pēdējā diena, lai jaunajā gadā nebūtu jāmaksā nodoklis. :hahaha: Izstāvu 2h garu rindu un skatos kā iesprauž to puļķi izpūtējā. Un atkal tas pats, CO rādījums tāds pats kā iepriekš. :rolleyes: Es šim saku, lai pagāzē, jo tad nokrītas. [emoji38] Saka man, ka man nav dīzelis un jāmēra tukšgaitā, bet tomēr sāk gāzēt. Zemāk pa 3,7 īsti nedabū un šis jau līdz redlainam aizlaidis. [emoji38] Es metu ar roku, ka nav vērts. Un tad vienā brīdī uz kompja rādījums nokrīt zem 3, bet uzreiz atkal virs 3. [emoji38] [emoji38] [emoji38] Onkulis tomēr apžēlojās par mani un tad nu tagad varu braukt līdz 2018. gada 30. janvārim. :drink:

Visam pa starpu izbesīja, ka nav sniegs un te arī rezultāts.
Attēls
Attēls
Cerams, ka video īsti neko saskatīt nevarēs un iztikšu bez agresīvā. :gigigi:

Par cik, tagad nekur jāsteidzas nav, skate izieta utt., tad lēnām var pievērsties arī sīkumiem. [emoji38]
Attēls
Gribas nedaudz sakārtot vadu bardaku zem paneļa. Visādiem salona sīkumiem jāpievērš vairāk uzmanība utt.

Saregulētas arī durvis un durvju stikli, kā arī, aizmugurējām atsperēm ielikti regulatori un sagāzums pagriezts uz pusi atpakaļ, bet laikam jāgriež līdz galam atpakaļ.
Attēls
Nevaru izdomāt likt priekšā leņķa kitu vai nelikt. Šķiet, ka priekš ielas auto būs pārāk agresīvs skats un bez camber pleitiem drošvien arī riepas normāli ēdīs, cik nu mums te tā ziema. :rolleyes: Ir arī pasūtīts rocenes cilindrīts, vēl tikai jāuzprojektē kāts un tā novietojums. Katrā ziņā, darbu un idejas daudz un apdeiti būs. :super:

Ak jā, pagaidām arī neizjūtu vajadzību pēc lielāka/jaudīgāka dzinēja. Ar 3.45 reduktoru ~210km/h uzrauj diezgan brīvi, bet tahometram tas ir gals. Šodien sanāca uzskrieties pret E46 ar M52TUB28 un neteikšu, ka baigi atpaliku. Būtu intereseanti paķert kādu 2,5. :bye:
Attēls
Profila bilde
māriņš
Ziņojumi: 2510
Pievienojies: 26 Dec 2013, 15:20
Braucu ar: Primeru/Kupeju
Atrašanās vieta: Aizpute
Reputācija: 8
 

04 Jan 2017, 05:26

:super: Cīnies vecais!
Profila bilde
-zzhurka-
Ziņojumi: 135
Pievienojies: 21 Okt 2016, 21:21
Braucu ar: MB C180
Atrašanās vieta: Smiltene, Latvija

04 Jan 2017, 14:54

Vienā bildē izskatās mega cambers pakaļā. :o
kādi apgriezieni pie 100km/h ar 3.45?
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 

04 Jan 2017, 15:01

-zzhurka- rakstīja: kādi apgriezieni pie 100km/h ar 3.45?
2879rpm @ ar normālām riepām
3065rpm @ ar hipsteru mizām
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

04 Jan 2017, 15:05

Gonkot vajag trasē! :gigigi: Bet malacis ka cīnies!
Profila bilde
GachaK
Ziņojumi: 120
Pievienojies: 22 Dec 2013, 18:28
Braucu ar: 3litru spaini

04 Jan 2017, 15:30

Vienmēr prieks skatīties tavu topiku , katrā ziņā rokas tev aug no pareizās vietas ...
Pa Valmieru plosies prātīgi , šoziem CP un pašvaldības policija ir vairāk kā ļoti aktīva ...
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 

04 Jan 2017, 15:36

riebeklis rakstīja:Gonkot vajag trasē! :gigigi: Bet malacis ka cīnies!
Vajag. Bet nu pats redzi kāda mums tā ziema un ar gonkām ir pašvaki. ;)
GachaK rakstīja:Vienmēr prieks skatīties tavu topiku , katrā ziņā rokas tev aug no pareizās vietas ...
Pa Valmieru plosies prātīgi , šoziem CP un pašvaldības policija ir vairāk kā ļoti aktīva ...
Paldies! ;) Jap, es pats zināju, ka Valmierā ļoti ķersta "drifterus", bet nu tajā vakarā tik labi slīdēja, ka nespēju noturēties. Bet nu mācība ir tagad un downshiftā iemetu retāk. :hahaha:

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Attēls