E36-Violetā misija

Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

16 Feb 2017, 08:37

Atbildu visiem- Jā LV ražojums, sākuma ideja bija par original, bet jo vairāk atrodos starp benzīngalvām jo vairāk kontaktu un tā arī nonācu līdz LV kopējumiem. Kāpēc LV? cena, nu psc atšķirība un 100% original arī būtu jāpieslīpē, jo nu robots toč viņas netaisa.

Par pašām uzlikām- Izskatās toč pēc seksa, dirsa par gandrīz 10cm platā, priekša aptuveni 5. Vakar cik ar rokām piemetām klāt, tad šur tur būs jāpieslīpē, bet līnijas visur ir taisnas (nav vilnītis) :supeer:
Offic nedaudz pārtaisīšu tās uzlikas, bet kas tur beigās sanāks, to jau redzēs.
Riks* rakstīja:Kā Tu viņas liksi virsū? Nesen Instagramā uzgāju bildi kur uzlikas izskatās kā viens vesels ar virsbūvi :super:

Virsbūvē iekniedēšu vītnes un tad ar skrūvēm pievilkšu, nebūs kniedes vai līmētas vai špaktelētas kopā ar virsbūvi ( tam redzu jēgu tikai tad, ja mašīna sēž tikai un vienīgi pie mājas vai izstādē, padomā par to jebļu, ja kaut kur kkas saplīst tai uzlikai, tur tak tonna ar to špakteli ir. Un pa jaunu taisīt?!) :gigigi:

Atpakaļ ceļš ir, ja netaisa gateri un neizāģē arkas līdz logam un iekšējo līdz salonam. Tur viss notiek ļoti cilvēcīgi.
Un ja godīgi, priecājo, ka izzāģēju viņas, jo tur bija jau tā labi sācis rūsēt iekšā, bet no āras ne smakas no rūsas, pat tad kad visu krāsu noņēmu. Kkad bildi iemetīšu.
Pēdējais labojis Pandora - 16 Feb 2017, 08:39, kopā labots 1 reizi.
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

16 Feb 2017, 08:38

Nepisies, taisi uz kniedēm ;)
Vītnes plānajā virsbūvē neturēsies
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

16 Feb 2017, 08:40

-AF- rakstīja:Nepisies, taisi uz kniedēm ;)
Vītnes plānajā virsbūvē neturēsies
Negribu tās kniedes :gigigi: Tad jādomā kas cits, esmu redzējis citu variantu, bet 150$.
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

16 Feb 2017, 08:46

riebeklis rakstīja:Pirmo reizi dzirdu par tādu upgrade. -> Reduktora priekšējās skrūves swaps no 12mm uz 14mm diametru.( Cietība 10,9)

Kāds ražotājs buksēm un vai pilns komplekts būs?

Nē viennozīmīgi interesanti sekot un lasīt topic! Ir vēl kādas interesantas idejas tālāka nākotnē?
Youtube, meklējot ko, kā darīt, uzgāju kādus 3 video kur tā priekšējā skrūve vienkārši nolūza un viņi visi pārtaisīja uz 14mm.
Kad ņēmu savu reduktoru nost, tad mana skrūve normālu pusaplīti mētāja, skrūvējot ārā.
Iespējams to var novelt uz vecajām buksēm un ka red. dabuja staigāt, bet nu negribu riskēt.

Poļu. Pasūtīts pilns, bet pilnīgi visur nelikšu.

Nekas interesantāks par skrūvējamajām dugām, hidreni, quick release, short shift, laikam, ka nebūs.
Pēdējais labojis Pandora - 16 Feb 2017, 09:05, kopā labots 1 reizi.
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
Skudraa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1317
Pievienojies: 30 Mar 2011, 20:08
Braucu ar: e36 2.5i Touringu
Atrašanās vieta: Rīga / More
Reputācija: 4
 

16 Feb 2017, 08:52

Super! :super:
Viens no interesantākajiem topikiem pēdējā laikā. Tā turpināt! ;)
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

16 Feb 2017, 09:11

LZ-222 rakstīja:
riebeklis rakstīja:Pirmo reizi dzirdu par tādu upgrade. -> Reduktora priekšējās skrūves swaps no 12mm uz 14mm diametru.( Cietība 10,9)

Kāds ražotājs buksēm un vai pilns komplekts būs?

Nē viennozīmīgi interesanti sekot un lasīt topic! Ir vēl kādas interesantas idejas tālāka nākotnē?
Youtube meklējot ko, kā darīt uzgāju kādus 3 video kur tā priekšējā skrūve vienkārši nolūza un viņi visi pārtaisīja uz 14mm.
Kad ņēmu savu reduktoru nost, tad mana skrūve normālu pusaplīti mētāja, skrūvējot ārā.
Iespējams to var novelt uz vecajām buksēm un ka red. dabuja staigāt, bet nu negribu riskēt.

Poļu. Pasūtīts pilns, bet pilnīgi visur nelikšu.

Nekas interesantāks par skrūvējamajām dugām, hidreni, quick release, short shift, laikam, ka nebūs.
Kāpēc visur neliksi?

No kurienes ņemsi dugas, sūtīsi augšā vai prasīsi lai Simkus taisa?

Arī sen siekalojos uz quick release, nēesmu atradis vel īsti normālu variantu.

Kādu šortshift domā?
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

16 Feb 2017, 09:55

riebeklis rakstīja:
LZ-222 rakstīja:
riebeklis rakstīja:Pirmo reizi dzirdu par tādu upgrade. -> Reduktora priekšējās skrūves swaps no 12mm uz 14mm diametru.( Cietība 10,9)

Kāds ražotājs buksēm un vai pilns komplekts būs?

Nē viennozīmīgi interesanti sekot un lasīt topic! Ir vēl kādas interesantas idejas tālāka nākotnē?
Youtube meklējot ko, kā darīt uzgāju kādus 3 video kur tā priekšējā skrūve vienkārši nolūza un viņi visi pārtaisīja uz 14mm.
Kad ņēmu savu reduktoru nost, tad mana skrūve normālu pusaplīti mētāja, skrūvējot ārā.
Iespējams to var novelt uz vecajām buksēm un ka red. dabuja staigāt, bet nu negribu riskēt.

Poļu. Pasūtīts pilns, bet pilnīgi visur nelikšu.

Nekas interesantāks par skrūvējamajām dugām, hidreni, quick release, short shift, laikam, ka nebūs.
Kāpēc visur neliksi?

No kurienes ņemsi dugas, sūtīsi augšā vai prasīsi lai Simkus taisa?

Arī sen siekalojos uz quick release, nēesmu atradis vel īsti normālu variantu.

Kādu šortshift domā?
Braucot pēc piena gribēsies kaut nedaudz komfortu. :D Un aizmugures rokām, augšjās peldošās lemforder bukses, priekš plaukta jau ir iepresētas.

Salamandra workshop- locīsim, metināsim paši.

Man doma ir par nrg shorhub, par release daļu vēl neesmu izlēmis.

Shortu no 933motorports.
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

16 Feb 2017, 10:18

LZ-222 rakstīja: Braucot pēc piena gribēsies kaut nedaudz komfortu. :D Un aizmugures rokām, augšjās peldošās lemforder bukses, priekš plaukta jau ir iepresētas.

Salamandra workshop- locīsim, metināsim paši.

Man doma ir par nrg shorhub, par release daļu vēl neesmu izlēmis.

Shortu no 933motorports.
Kas jums visiem ar to komfortu? Man ir full poly un BC coili, noregulē uz mīkstāko un braukt ir patīkami, ja vien nebrauc speciāli pa bedrēm un sliktu ceļu. Ar max cietiem regulējumiem uz šosejas arī patīkami braukti. Te tak 90% zin tikai TA, FK un LC ķimiju.

Gaidu ar nepacietību darbu uzsākšanu pie karkasa!

Lētakais quick release ir RRS, man tikai nepatīk ka būs baigais izvirzījums.
http://shop4race.com/ru/avtomobili/salo ... olesa.html

Ja man būtu nauda es neliktu ne 3B ne 933 shortshifteri. Nejau tāpēc ka slikti, bet kaut ko citu interesantaku gribas. :gigigi:
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

16 Feb 2017, 10:57

riebeklis rakstīja:
LZ-222 rakstīja: Braucot pēc piena gribēsies kaut nedaudz komfortu. :D Un aizmugures rokām, augšjās peldošās lemforder bukses, priekš plaukta jau ir iepresētas.

Salamandra workshop- locīsim, metināsim paši.

Man doma ir par nrg shorhub, par release daļu vēl neesmu izlēmis.

Shortu no 933motorports.
Kas jums visiem ar to komfortu? Man ir full poly un BC coili, noregulē uz mīkstāko un braukt ir patīkami, ja vien nebrauc speciāli pa bedrēm un sliktu ceļu. Ar max cietiem regulējumiem uz šosejas arī patīkami braukti. Te tak 90% zin tikai TA, FK un LC ķimiju.

Gaidu ar nepacietību darbu uzsākšanu pie karkasa!

Lētakais quick release ir RRS, man tikai nepatīk ka būs baigais izvirzījums.
http://shop4race.com/ru/avtomobili/salo ... olesa.html

Ja man būtu nauda es neliktu ne 3B ne 933 shortshifteri. Nejau tāpēc ka slikti, bet kaut ko citu interesantaku gribas. :gigigi:
Būs labi, ja nēbūs labi, tad arī būs labi :D

Es arī jau vairs nevaru sagidīt, kakls jau šķībs sēžot zem mašīnas.:D

Man šie visi stūres mehānismi liekas baigā ķīmija, lai sasniegtu sev vēlamo ērtāko stūres attālumu no pleciem. Visi hubi, release mehānisms un stūres dziļums- tur būs vēl ko paķīmiķot un pasvīst, lai neiebrauktu auzās un 3x nepirktu dažādāka izmēra daļa.

Man personiski gribētos samsonas vai CEA shortu, beet nu 500-800 EUR.-paldies nē :gigigi: Šobrīd citas steidzīgākas prioritātes.
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

16 Feb 2017, 11:24

Ir tak tik daudz alternatīvu.

AKG
Attēls
IRP
Attēls
Attēls
Attēls
Coolerworx.us
Attēls
Profila bilde
kars
Ziņojumi: 3424
Pievienojies: 10 Apr 2011, 23:11
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 16
 

16 Feb 2017, 12:51

riebeklis rakstīja: Lētakais quick release ir RRS, man tikai nepatīk ka būs baigais izvirzījums.
Jo tuvāk jo ērtāk :super:
Profila bilde
Tarhuuns
Ziņojumi: 94
Pievienojies: 07 Dec 2012, 00:48
Braucu ar: BMW E36 323i

16 Feb 2017, 12:52

Teikšu godīgi. Esmu braucis mašīnā kurai ir stūre ar izvirzījumu, ja tā godīgi bija pilnīga dirsā! Nezinu kā var patikt ar tādām braukt. regulējies kā gribi tpt stūre līdz grudakam. Lkm kājas pa īsu. :hahaha:
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

16 Feb 2017, 12:59

kars rakstīja:
riebeklis rakstīja: Lētakais quick release ir RRS, man tikai nepatīk ka būs baigais izvirzījums.
Jo tuvāk jo ērtāk :super:
Man ir sanācis sēdē E46, kam stūre tuvu, nepatika, saspiestības sajūta tāda.
Tarhuuns rakstīja:Teikšu godīgi. Esmu braucis mašīnā kurai ir stūre ar izvirzījumu, ja tā godīgi bija pilnīga dirsā! Nezinu kā var patikt ar tādām braukt. regulējies kā gribi tpt stūre līdz grudakam. Lkm kājas pa īsu. :hahaha:
Man kājas komplektā nāca īsas un tpc te raustos par to, ka varēšu stūrēt ar zobiem, ja netrāpīšu ar izvirzījumiem utt. :lol:
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14

16 Feb 2017, 13:01

kars rakstīja:
riebeklis rakstīja: Lētakais quick release ir RRS, man tikai nepatīk ka būs baigais izvirzījums.
Jo tuvāk jo ērtāk :super:
Te katram individuāli, jo tādam kā man kājas īsas un krēslam jābūt tuvu. :sad:
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 

16 Feb 2017, 13:44

amm, kādi nāks rati? kaut kas plats, ja jau jālike uzlikas?
bet tā topiks ir uz lielu urāa, laiks,spēks un nauda netiek žēlota, malacis! ;)
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

16 Feb 2017, 13:54

Lawwr rakstīja:amm, kādi nāks rati? kaut kas plats, ja jau jālike uzlikas?
bet tā topiks ir uz lielu urāa, laiks,spēks un nauda netiek žēlota, malacis! ;)
Priekšā R18 9.5J ET20
Aizmugurē R18 10.5J ET22

Paldies tev un pārējiem par labajiem vārdiem. :drink:
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

16 Feb 2017, 14:06

Šeit aptuvenais salīdzinājums starp iepriekšējiem diskiem (st5) un jaunajiem plānotajiem.
Kā tas dzīvē izpildīsies, redzēs. Ir info, ka uz šādiem izmēriem liek vēl 20mm spacerus, bet tad felony ir starp disku un riepu un brauc uz gaisa piekares, taka domāju, ka iztikšu bez spaceriem, kas arī bija mērķis.
Screen Shot 2017-02-16 at 13.58.08.png
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

16 Feb 2017, 14:11

Un tie, kas grib sākt bļaut par strechu un R18, netērējiet savu laiku komentāra rakstīšanai.
Tie diski trasi neredzēs- roku taisnošanai būs cits sets ar citiem izmēriem.
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

04 Mar 2017, 10:06

Laiks iet un darbi arī. :clap:
No iepriekš uzskaitītajiem darbiem nav tikai grīda vēl nopūsta, bet materiāli jau ir iepirkti.
Pat nezinu ar ko sākst:
* Tātad aķīša stiprinājuma vieta ir gatava, paliek tikai nokrāsot.
* Zem bagāžnieka un pak beņķiem visa grīda sagruntēta, salikta šuvju mastika.
* Arkas gatavas.
* Felony piemērīts.
* Poli bukses sapresētas.
* Skrūves no cinkošanas savāktas ( Nevediet uz stopiņu ielu, šausmīgs kantoris :grrr: )
IMG_1670.jpg
IMG_1676.jpg
IMG_1766.jpg
IMG_1678.jpg
Uzreiz pasaku, felony ir štelle, bez visiem bamperiem utt., jau izskatās pēc seksa.
Info tiem, kas domā par felony- nav plug'n play- būs jāzāģē (daudz), felony paceļ pak. arkas par 4cm uz augšu. Ar bildēm parādīšu aptuveno salīdzinājumu.
Sākumā biju plānojis, ka taisīšu +/- kā 1. bildē, bet sapratu, ka tad man vispār nav kleernsa no rata līdz arkas sākumam un vajadzēs amīšu vietās trubas metināt, lai nestrīķētos ( + biju aizbraucis apskatīties vienu mašīnu kurai ir felony, ar tādu pašu izpildījumu, kā es biju plānojis taisīt-> viss slikti, dzelži saņurcīti, mastika nobersta- sapratu, ka jāiet hardcore un jātāisa nopietni un uzreiz.
Tātad sākuma ideja

Pēc pārdomām-

Ko ar to iegūšu? Nestrīķēšanos.
IMG_1727.jpg
Tātad poli un viss ap to. Viss sapresēts, sasmērēts, paliek tikai gemarojs ar skrūvēm, jo visas pēc cinkošanas ir vieāndas un būs vien jāver vaļā etk un jāskatās kurā vietā cik gara skrūve iet, lai kko nenošautu greizi.
IMG_1781.jpg
IMG_1816.jpg
Pārējās bildes-
IMG_1809.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Pēdējais labojis Pandora - 17 Nov 2020, 11:19, kopā labots 2 reizes.
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

04 Mar 2017, 10:07

IMG_1721.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36