E36-Violetā misija

Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

08 Jan 2017, 21:05

Aizmugurējās arkas sagatavošana felony formai.
IMG_0705.jpg
IMG_0713.jpg
IMG_0717.jpg
Šofera puses slieksnis un pacelšanas vietas gāja daudz ātrāk.
Arī aizmugurējais 2,5mm dzelzis izzāģēts un piemetināts.
Abās pusēs, iekšpusē, kur slieksnis veido to mazo plauktu, kur krājas visi mēsli un pūdē sliekšņa galu pie bākas, arī likvidēju, to plauktu uztaisīju uz iekšpusi un ir daudz labāk.
IMG_0850.jpg
Šofera pusē slieksnis arī visās pusēs piemetināts,
Palika tik lanžerons, kaste un sliekšņa gals zem lanžerona.
IMG_0859.jpg
Tad nu pienāca laiks grīdas apakšai.
Tika veikti pēdējie slīpēšanas un tīrīšanas darbi. dažviet apakšējais lanžerons, kas nāk no motortelpas palocīts atpakaļ uz leju, jo bija tā pamatīgi iemīcīts. un Volā, rezultāts, pa soļiem atspoguļots bildēs.
IMG_0907.jpg
IMG_0912.jpg
IMG_0913.jpg
IMG_0916.jpg
IMG_0920.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

08 Jan 2017, 21:07

IMG_0957.jpg
IMG_0981.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 

08 Jan 2017, 21:23

Šito tiešām var nosaukt par misijas auto. :D
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

08 Jan 2017, 21:23

Grezni :super:
Esmu bijis tava situacija,bet iznakums man bija sliktaaks :hahaha:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs

08 Jan 2017, 21:34

Ja viss tiks ļoti rūpīgi izdarīts kā izskatās, tad šī kupeja vēl ilgi un ilgi brauks! :super:
P.S- Kā Tev pašam liekas kā tas 2.8 iet? Man likās, ka īsti neiet..
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 

08 Jan 2017, 21:36

Riks* rakstīja:Ja viss tiks ļoti rūpīgi izdarīts kā izskatās, tad šī kupeja vēl ilgi un ilgi brauks! :super:
P.S- Kā Tev pašam liekas kā tas 2.8 iet? Man likās, ka īsti neiet..
Kad esi pieradis pie M52TU/M54, tad liekas, ka neiet tie 2.8, kur nu vēl M50.
Profila bilde
r3served
Ziņojumi: 782
Pievienojies: 23 Nov 2015, 00:14
Braucu ar: e91, e36
Atrašanās vieta: Rīga, Pļavnieki
Reputācija: 1
 

08 Jan 2017, 21:48

Visu cieņu! Šo auto sludinājumā vasarā redzēju un siekalojos, beigās izskatās ka diezgan bēdīga bija.

Kādi diski plānojas?
Piedāvāju dažādus sportiskus aksesuārus Tavam auto - Koiloveri, Hidrauliskās rokasbremzes, sporta stūres un dažādi sīkumi. Droši raksti PM.
Youtube - TheDriftGang
Instagram.com/thedriftgang
Facebook.com/thedriftgang
TikTok @The_drift_gang
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2450
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: 300+HP
Atrašanās vieta: Centrs

08 Jan 2017, 21:54

funkyasshit rakstīja:
Riks* rakstīja:Ja viss tiks ļoti rūpīgi izdarīts kā izskatās, tad šī kupeja vēl ilgi un ilgi brauks! :super:
P.S- Kā Tev pašam liekas kā tas 2.8 iet? Man likās, ka īsti neiet..
Kad esi pieradis pie M52TU/M54, tad liekas, ka neiet tie 2.8, kur nu vēl M50.
Tad vēl man nebija 2.8. Tolaik braucu ar 2.0 tomātu.
Pēc izbraukšanas ar to 2.8 mans 2.0 nešķita tik sūdīgs :hahaha:
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 

08 Jan 2017, 22:04

Labs darbs kas padarīts, visu cieņu par izturību :super:
- ikey07
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

08 Jan 2017, 22:21

Vienmēr patikuši topiki, kuru īpašnieki spēj savest kārtībā bundžu nevis pārdot e36 un paņemt vietā tikpat "labu", sakot, ka tā ir lētāk, kaut gan paceļot tepiķi pēc mēneša auto nonāk ss.lv

Lielisks darbs padarīts :super:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

08 Jan 2017, 22:36

Zināms auto, daudz redzēts un sekots līdzi remontēšanas procesam! Tiešām milzīgs cepums īpašniekam par apņēmību, bet kā jau pats tev teicu, neesmu pārliecināts vai e36 ir tādu laika un milzīgu līdzekļu ieguldījuma vērts. Šeit man nav šaubu, ka viss tiks novests līdz galam un iznākums būs konfekte.
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1745
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 

09 Jan 2017, 00:24

Visu cieņu, darbs ir ieguldīts milzīgs, bet... tur ir pārmetināta 90% apakša mašīnai, sliekšņi - iekšā, ārā, visā garumā, grīda, viss, tik tunelis palicis.
Kā jums liekas kas notiktu avārijā kur kāds ieliek sānā?
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

09 Jan 2017, 00:25

LZ-222 rakstīja:
Inferno rakstīja:Izskatās labi, novēlu tik pat skaisti pabeigt visu atlikušo. Vienīgi es nezinu vai es tā vienkārši graizītu un metinātu visas tās pastiprinājuma ribas, labāk tad jau nourbt pa punktiem, ja baigā nepieciešamība.
Lai izvairītos no tā, ka virsbūve sašķiebjas, atstāju virsū visu piekari, kā jau bildēs redzams. Lai ir drošības garants, ka piekari varēs pēc tam pielikt atpakaļ.
Par kurām pastiprinājuma ribām ir runa?
Interesants paņēmiens kā neļaut virsbūvei savērpties - paļauties uz piekari :lol: Savērpjas viņa jau tur, kur metina, no uzkaršanas, nevis dēļ katra izgrieztā elementa. Izgriezts elements būs noteicošais tad, kad bundža atstrādās savu funkciju pie kreša vai braucot līkumos, nevis stāvot uz vietas. Stāvošai uz vietas var ļoti daudz ko amputēt un tāpat turēsies kopā :hahaha: Riba, par kuru runāju - tā, kura savieno priekšējo arku ar stoiku un slieksni.
elksnis
Ziņojumi: 1075
Pievienojies: 19 Mai 2013, 02:56
Braucu ar: e36/v70
Reputācija: 1
 

09 Jan 2017, 00:43

Jānis.P rakstīja:Visu cieņu, darbs ir ieguldīts milzīgs, bet... tur ir pārmetināta 90% apakša mašīnai, sliekšņi - iekšā, ārā, visā garumā, grīda, viss, tik tunelis palicis.
Kā jums liekas kas notiktu avārijā kur kāds ieliek sānā?
Es domāju ja kāds būtu ielicis sānā tajā brīdi kad auto sastāvēja no logu līmes, makroflekša un citiem celtnieku atribūtiem rezultāts būtu noteikti sliktāks. Kā tu domā? :gigigi:

Auto tiek remontēts izmantojot kvalitatīvus materiàlus, ķīmijas un risinājumus...

Tāpat daudzas šuves un mezgli ir pastiprināti līdzīgi kā rallija auto.

Un skrūvējamās dugas noteikti palidzes braukt ar šo auto ātri un droši. :hahaha:
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

09 Jan 2017, 00:45

elksnis rakstīja:
Jānis.P rakstīja:Visu cieņu, darbs ir ieguldīts milzīgs, bet... tur ir pārmetināta 90% apakša mašīnai, sliekšņi - iekšā, ārā, visā garumā, grīda, viss, tik tunelis palicis.
Kā jums liekas kas notiktu avārijā kur kāds ieliek sānā?
Es domāju ja kāds būtu ielicis sānā tajā brīdi kad auto sastāvēja no logu līmes, makroflekša un citiem celtnieku atribūtiem rezultāts būtu noteikti sliktāks. Kā tu domā? :gigigi:

Auto tiek remontēts izmantojot kvalitatīvus materiàlus, ķīmijas un risinājumus...

Tāpat daudzas šuves un mezgli ir pastiprināti līdzīgi kā rallija auto.

Un skrūvējamās dugas noteikti palidzes braukt ar šo auto ātri un droši. :hahaha:
:super:
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

09 Jan 2017, 00:45

Riks* rakstīja:Ja viss tiks ļoti rūpīgi izdarīts kā izskatās, tad šī kupeja vēl ilgi un ilgi brauks! :super:
P.S- Kā Tev pašam liekas kā tas 2.8 iet? Man likās, ka īsti neiet..
Motors ir jau nākamā misija. Šobrīd par to neiespringstu, bet noteikti būs nākamais solis, pēc jau ieplānotajiem darbiem.
Nu sākumā jau likās, ka vērpjas lopā, bet pēc 2ned. sapratu, ka pietrūkst asuma.
Gribētos kādus 400HP uz riteņiem dabūt, bet ne vairāk, priekš ielas, nedaudz trases un brīvdienām pilnīgi pietiktu, bet vai no šī paša motora vai kāda cita to izspiest, vēl nezinu.
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

09 Jan 2017, 00:55

Jānis.P rakstīja:Visu cieņu, darbs ir ieguldīts milzīgs, bet... tur ir pārmetināta 90% apakša mašīnai, sliekšņi - iekšā, ārā, visā garumā, grīda, viss, tik tunelis palicis.
Kā jums liekas kas notiktu avārijā kur kāds ieliek sānā?
Gribu piebilst, ka visi materiāli ir monolīti un lielās plāksnēs, nevis mozaīkā sametināts, kad, tu maini sliekšņus, tu tā pat noņem veco un liec jaunu vietā, pie esošās konstrukcijas, te ir tā pat, kad metini grīdā 30x10 plāksnīti, kur ir rūsa bijusi tu viņu, metini pie esošas konstrukcijas, te ir tā pat, tik pa lielāku perimetru nometināts, ar pilnām šuvēm, nevis punktiem + uzskatu, ka jaunās grīdas 1mm pret orģinālo 0,8 mm dod savu stingrību uz deformāciju + visos stūros ir papildus dzelži salikti + visas sliekšņu iekšējās detaļa ( pacelšanas vietas) ir semtinātas kopā ar grīdas vertikālo sienu, kas ir jau no prese monolīta ar horizontālo daļu, uzskatu, ka tas arī dod savu stigrību. Salīdzini vēl orģinālās grīdas presētās stingrības buktes un salīdzini šīs grīdas presētās buktes, lielākas un visā garumā. Vēl sarūsējušās krēsla ribas vienā pusē ir vispār pilnīgi jaunas, otrā rūsa ir izgriesta un ielikts jauns dzelsis. Es vienozīmīgi šajā izpildījumā jutīšos drošāk, kā tai rūsas un ruberoīda perēklī. Man subjektīvs 0% iepriekšējās pieredzes viedoklis, nekas personisks uz tevi, izskaidorju situāciju tik.
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

09 Jan 2017, 00:56

elksnis rakstīja:
Jānis.P rakstīja:Visu cieņu, darbs ir ieguldīts milzīgs, bet... tur ir pārmetināta 90% apakša mašīnai, sliekšņi - iekšā, ārā, visā garumā, grīda, viss, tik tunelis palicis.
Kā jums liekas kas notiktu avārijā kur kāds ieliek sānā?
Es domāju ja kāds būtu ielicis sānā tajā brīdi kad auto sastāvēja no logu līmes, makroflekša un citiem celtnieku atribūtiem rezultāts būtu noteikti sliktāks. Kā tu domā? :gigigi:

Auto tiek remontēts izmantojot kvalitatīvus materiàlus, ķīmijas un risinājumus...

Tāpat daudzas šuves un mezgli ir pastiprināti līdzīgi kā rallija auto.

Un skrūvējamās dugas noteikti palidzes braukt ar šo auto ātri un droši. :hahaha:
Pilnībā piekrītu. :drink:
Paldies par dugu ideju. :sarunats: :clap:
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36
Profila bilde
Jānis.P
Ziņojumi: 1745
Pievienojies: 04 Mai 2012, 15:49
Braucu ar: 2.3 turbo
Atrašanās vieta: Ganību dambis.
Reputācija: 8
 

09 Jan 2017, 00:58

elksnis rakstīja:
Jānis.P rakstīja:Visu cieņu, darbs ir ieguldīts milzīgs, bet... tur ir pārmetināta 90% apakša mašīnai, sliekšņi - iekšā, ārā, visā garumā, grīda, viss, tik tunelis palicis.
Kā jums liekas kas notiktu avārijā kur kāds ieliek sānā?
Es domāju ja kāds būtu ielicis sānā tajā brīdi kad auto sastāvēja no logu līmes, makroflekša un citiem celtnieku atribūtiem rezultāts būtu noteikti sliktāks. Kā tu domā? :gigigi:
Protams ka pirms tam vispār bija garantētas nāves aprāts, to jau vispār nav vērts apspriest.
M52(MS41), M52tu(MS42), M54(MS43), S54(MSS54) regulēšana, Ews delete, etc, M52 & M52TU & M54 swap vadu savienoša - PM.
Instagram
Profila bilde
Pandora
Ziņojumi: 269
Pievienojies: 25 Aug 2016, 15:06
Braucu ar: Misiju
Atrašanās vieta: Rīga

09 Jan 2017, 00:58

r3served rakstīja:Visu cieņu! Šo auto sludinājumā vasarā redzēju un siekalojos, beigās izskatās ka diezgan bēdīga bija.

Kādi diski plānojas?
Būs updeiti ;)
IG: @lauriszemitis / @pandora_e36