-HAPO- kupeja

Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 

14 Okt 2015, 11:41

Sen jau ir pieradijies kad nav jabut pat m pakai un style 5 lai uz tevi skatitos bet cieņai pret auto un pietiekami adekvatu izturēšanos pret to, piemeram tas pats cak auto, personigi ļoti patīk ar ieturētu orģināla paskata pieskaņu. Tas kad lielakajai daļai patik m pakas nenozime kad visiem tas jaliek, ir daudzi fl stock paskata auto ar pievilcīgu ārieni, taču zili eņģeļi un žilete, ka ari bezgaumigs krasojums ir vai nu lidz galam nepieaugušu bērnu slapjais sapnis (pusmūža krīze dažam labam) vai liels uzmanibas trūkums. Personigi labak noverteju auto kuri ir uztaisiti ļoti akurāti un viņos ir ielikts liels darbs un visa dvesele. Šeit iepis ar kuvaldu, noput kadu detalu cita krasa un paņem koka beņķi uzliec uz bagāžnieka un 13 gadigo biksēs mīzēju sapnis ir gatavs stablo badass dop car :doh: :gigigi:
Profila bilde
boris737
Ziņojumi: 722
Pievienojies: 17 Feb 2014, 17:28
Braucu ar: Compact
Atrašanās vieta: Zaķumuiža

14 Okt 2015, 11:50

ka pa sito visu var parsmieties :D
normals geto stila drapaks . :super:
kompots318ti
Ziņojumi: 80
Pievienojies: 02 Apr 2015, 18:08
Braucu ar: melleņu kompotu:)

14 Okt 2015, 11:54

smiekligi ir tas ka tie kas dirs te par to auto to dara jau kuro reizi un maļ sito temu visu laiku tas ir tik nirdzigi nu pateici vienreiz un viss nejau visu laiku gandriz katru menesi kko iedirs te.
bet man ir viens jautajums jus esat kads ari sito dzive pateikusi seja masinas ipasniekam ko te plutijat??
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 

14 Okt 2015, 11:54

boris737 rakstīja:ka pa sito visu var parsmieties :D
normals geto stila drapaks . :super:
Vot tavs kompakts labs piemers skaists auto bez pakam un neko tadu, bez rusas un akurati taisits un tiek izmantots gan taisnis ceļa posmos gan likumos un ir skaisti, bet hapo lai brauc uz tolmetu vai beidzot uz trasi vismaz, varbut man nebutu tik zel lai jau brauc ar tadu, bet ja visi apkartejue cilveki kas neparvietojas ar e36 neuzskatitu to par nojatu luzni un neieviestu stereotipus par visiem e36.
Profila bilde
markskise
Ziņojumi: 406
Pievienojies: 14 Aug 2013, 16:02
Braucu ar: E36 m54b25 325Ti

14 Okt 2015, 12:02

Inferno rakstīja:
Emteks rakstīja:Ko tu vari īdēt katrā topikā ? :emo:
Un ko Tu vari katram manam komentāram piepisties? Ja es Tev tik ļoti traucēju, tad man Tev ir sliktas ziņas. Labāk izdzēsies, kamēr neesi vēl sev kaut ko nodarījis.

ah aha ha ha! Drudēšana, :giggle: nu riktīgi atbilstoša 23.gadu vecuma tēma!
Profila bilde
markskise
Ziņojumi: 406
Pievienojies: 14 Aug 2013, 16:02
Braucu ar: E36 m54b25 325Ti

14 Okt 2015, 12:03

kompots318ti rakstīja:smiekligi ir tas ka tie kas dirs te par to auto to dara jau kuro reizi un maļ sito temu visu laiku tas ir tik nirdzigi nu pateici vienreiz un viss nejau visu laiku gandriz katru menesi kko iedirs te.
bet man ir viens jautajums jus esat kads ari sito dzive pateikusi seja masinas ipasniekam ko te plutijat??
+1
kasp1js
Ziņojumi: 779
Pievienojies: 09 Dec 2014, 17:36
Braucu ar: pieciem cilindriem
Reputācija: 13
 

14 Okt 2015, 12:17

Riņķveida pļūtīšana ir atsākusies :clap:
kompots318ti
Ziņojumi: 80
Pievienojies: 02 Apr 2015, 18:08
Braucu ar: melleņu kompotu:)

14 Okt 2015, 12:22

kasp1js rakstīja:Riņķveida pļūtīšana ir atsākusies :clap:
:drink:
ziemas tumsie vakari nebus garlaicigi :drink:
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 

14 Okt 2015, 12:25

Hapo aizmugure sarosijusies, lielakais viņa ierocis - fani. Pasam vinam poh ko doma parejie un brauc vinš priecadamies taka lai ko te rakstitu tas nemainis ne auto ne viedokli par viņu, tik izteicu domas par to kadel e36 vel aizvien tiek devets par želejauto un daudzi aprej šo auto.
Profila bilde
barons
Ziņojumi: 559
Pievienojies: 11 Mai 2013, 16:57
Braucu ar: Big Bang Chevy
Atrašanās vieta: pludmalē ar kokteili rokā
Reputācija: 5
 

14 Okt 2015, 12:30

ValtersZ rakstīja:Eu LAKIKS ,gribi nokrist no krēsla ?
Šaim auto bija kluba uzlīme un Hapo bija Klubā labu laiku :hahaha:
Ļoti pareizi uzrakstīji. :super: BIJA. Bija un izbija, jo nav ko ar šādiem fucking kroplīgiem auto čakarēt kluba tēlu, kurā ir sakoptas mašīnas.
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

14 Okt 2015, 12:52

Ok, slēdzam ārā spamu, tas viss te jau 10x ir izrunāts.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

14 Okt 2015, 12:53

Lācis rakstīja:Hapo aizmugure sarosijusies, lielakais viņa ierocis - fani. Pasam vinam poh ko doma parejie un brauc vinš priecadamies taka lai ko te rakstitu tas nemainis ne auto ne viedokli par viņu, tik izteicu domas par to kadel e36 vel aizvien tiek devets par želejauto un daudzi aprej šo auto.
Un kāpēc tvnet/apollo tīņi katras avārijas tēmā liek e36 bildi :doh:
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
Profila bilde
guzlis
Ziņojumi: 705
Pievienojies: 29 Apr 2012, 23:11
Braucu ar: e91 LCI & Triumph
Reputācija: 1
 

14 Okt 2015, 12:59

Atslaabstiet vinjsh tak sen jau paarvaacies uz Naverno.tv klubinju kur vinja pandinja lielaa cienjaa :D pieljauju ka sen jau ir apliimeets ar minioniem un rus karogu uz panelja :D
Otra lieta ka daudziem te leenaa aizdedze :D kad pirms gada diviem teicu ka taa mashiina ir gateris tad visi ar putaam uz luupaam centaas aizstaaveet to rakjeti :D
Treshaa lieta par taam kluba un veel nez kaadaam uzliimeem :D taa jau sen ir kaa gatera atpaziishanas ziime taa kaa .... :D
Kaa reiz ziemas riisam ko iekjeeraam arii taa uzliime. Ja buutu veel zhilete tad neko daudz no hapo arkla neatpaliek :D
Users Agrais pat ar atsleegu pacenties :D esat kko taadu redzeejushi ??? :D
20151012_183521.jpg
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Autobusu un Mikroautobusu noma
http://www.rptransports.lv
Attēls
Profila bilde
ArnoSan
Ziņojumi: 204
Pievienojies: 24 Jūl 2012, 23:48
Braucu ar: Ploteri

14 Okt 2015, 13:47

guzlis rakstīja:Atslaabstiet vinjsh tak sen jau paarvaacies uz Naverno.tv klubinju kur vinja pandinja lielaa cienjaa :D pieljauju ka sen jau ir apliimeets ar minioniem un rus karogu uz panelja :D
Otra lieta ka daudziem te leenaa aizdedze :D kad pirms gada diviem teicu ka taa mashiina ir gateris tad visi ar putaam uz luupaam centaas aizstaaveet to rakjeti :D
Treshaa lieta par taam kluba un veel nez kaadaam uzliimeem :D taa jau sen ir kaa gatera atpaziishanas ziime taa kaa .... :D
Kaa reiz ziemas riisam ko iekjeeraam arii taa uzliime. Ja buutu veel zhilete tad neko daudz no hapo arkla neatpaliek :D
Users Agrais pat ar atsleegu pacenties :D esat kko taadu redzeejushi ??? :D
Pasaki to acīs saimniekam kādā meetā :lol: :lol: :gigigi:
SAVAGES CREW
Profila bilde
guzlis
Ziņojumi: 705
Pievienojies: 29 Apr 2012, 23:11
Braucu ar: e91 LCI & Triumph
Reputācija: 1
 

14 Okt 2015, 13:56

Ko tieshi? Ka man nepatiik vinja zhilete? :D Vinjsh to jau zin ;)
Un jaa uz naverno.tv meetiem nebraucu. Vienkaarshi nejaushi tur vienreiz patraapiijos un tad maniiju ka hapo biedrojas ar vinjiem tagat.
Autobusu un Mikroautobusu noma
http://www.rptransports.lv
Attēls
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

14 Okt 2015, 13:59

To gan es gribētu redzēt.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
guzlis
Ziņojumi: 705
Pievienojies: 29 Apr 2012, 23:11
Braucu ar: e91 LCI & Triumph
Reputācija: 1
 

14 Okt 2015, 14:01

Ko tieshi?
Autobusu un Mikroautobusu noma
http://www.rptransports.lv
Attēls
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

14 Okt 2015, 14:11

Ok, pietiks te spamot.

Topiks uz kādu laiku slēgts. Vēlāk atbloķēšu.
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
howis
Ziņojumi: 68
Pievienojies: 11 Jan 2015, 16:00
Braucu ar: 2eur pie vadītāja.

14 Okt 2015, 20:59

Ehh, ko lai par šo visu saka...
Redziet, visi šie teksti "NAU KA CITIEM!", "NEESMU BIEZAIS, NEVARU VISU UZREIZ ATLAUTIES!" ļoti smīdina.
Es iedomājos, ka šis "auto" un arī liela daļa šī foruma visādu Rat Batu, oranžo bleķinieku, Sprukiju un citu, nožēlojamu garadarbu ir tapuši plus, mīnus šādi:

Ir čalis Hapo, kurš, visticamāk, saņem 400eur lielu mēnešalgu. Viņam pēkšņi sagribas mašīnīti, jo kājām staigāt, redz`, nav pačota un ar autobusu, protams, brauc tikai ubagi un dzīves pabērni. Aldziņa ir tāda, kāda ir, visi jau nav biezie un viņš ilgi browzē ss portālu,kamēr atrod žurcīti par, teiksim, ilgi krātajiem 700eur (pie pirkšanas nokaulē vēl divdesmitnieku, lai pietiek zupai, ar ko aizšaut mājās). 700eur nu ir ieguldīti nevis kādos kursos, izglītībā vai instrumentos, lai celtu savas dzīves kvalitāti un konkurētspēju darba tirgū, bet gan sportiskā automobilī.

No rīta, kad izdzertais aliņš jau no ķobja izgājis, tiek apiets apkārt mašīnītei, tā tiek aplūkota dienas gaismā. Ar šļauku un lupatu autiņš tiek nomazgāts un, še Tev - ka tavu neražu! Nav nemaz tik sterils, kā solīja pārdevējs. Ak vai, durtiņas parūsējušas, motora pārsegs viss nodauzīts ar akmentiņiem, ir arī pa kādai buktītei, slieksnīši mīksti kā kafijā pamērcēta vafeļu tortīte, arī zils dūmiņš ik pa brīdim izšaujas no izpūtēja. Nu, neko. Kāds ir, tāds ir, ķersimies nu vērsim pie ragiem, jāsāk kaut ko darīt lietas labā. Haube, sāksim ar haubi. Tas tomēr ir liels laukums mašīnai, kurš ļoti krīt acīs. Tā, atveram ss.lv, skatāmies auto remontus, tā, te jau arī krāsošana. Hmm, 100eur par motora pārsegu? Šausmas! Tā taču ir vesela sestā daļa no mana automobiļa, turklāt vēl sotaku aizņēmos no vecmammas, lai nopirktu bembi! KĀ tad tā? Browzējot modīgas bmw bildītes netā, nejauši tiek pamanīts kāds jauns, agresīvs un NAU KA WISIEM tūninga stils! Hapis, va vellos, vienmēr gribējis kā bik atšķirties. Kāpēc krāsot haubi par 100eur, ja to var vienkārši sapist par 10eur? Naski ar veļļuku tiek aizmīts līdz Depo un par pieciem eiro tiek iegādāta drāšu birste, sāls paka un pivasiks. Divas stundas sportisku roku kustību un VUALA, pirmais mods mašīnai ir veikts, nu var lepni veikt ierakstu forumā! Auto jau nav tāds pats, kā kaimiņam, kurš, pa logu lūrot, izbrīnīts noraugās dīvainajās izdarībās.

Tēks, sēžam atkal vakarā pie kompja, dzeram tējiņu (jo rīt uz darbīti un nevar jau aliņus tik daudz sūkt, bembuks ar prasa naudu, vai zinies) un pēkšņi laime pilnīga, kur šitā var veikties! Jūzeris Jānis vai Pēteris par vienu alu piedāvā iemainīt zilas eņģeļacis, kuras viņš jau gandrīz bija izmetis miskastē. Trīcošām rokām tiek uzmests PMs un nākamajā dienā jau aizrautīgi ar skruģi tiek bakstīti nelaimīgā auto lukturi. Nu re, mašīnīte zila, lukturīši zili, izskatās pavisam labi un nemaksāja ar neko daudz! Tie, kuri saka, ka auto uzlabošanai vajadzīgi lieli līdzekļi, neko nejēdz! Re, super!

Braucot pa bedrēm, bembītim kaut kas nelāgi grab, taču tas tāds sīkums vien ir un noteikti pagaidīs labākus laikus,jo pie vietējā TipTop veikala pamanīts kas labs - noparkots BMW , kurš, salīdzinot ar oriģinālu, ir manāmi zemāks. Izskatās mega, man arī vajag. Tā, gūglējam mājās "how to lower a car". Ahā, vajadzīgi koiloveri, kas tie tādi? ŠAUSMAS!!! 1000eur par šitādiem štruntiem? Jūs traki? Tak divus bmw par to cenu var nopirkt! Tas nekam neder. Gūglējam nedaudz savādāk: "How to lower a car CHEAP". Jūtūba tutoriālis saka, ka vajagot tikai divas flekša ripas, lai auto izskatītos tik pat labi, kā Maika E28 Rusty no StanceWorks. Viņam ir rat style, man arī. Būs forši. Re, forumā arī kāds ir fleksējis atsperes un vēl nav nosities, man arī derēs. Par vēl diviem eiro un stundas darba, auto tiek vēl vairāk sapists. Bet pašam ļoti patīk. Noteikti nav, kā citiem, izskatās agresīvi un izmaksā lēti. Laikam atklāts mūžīgās jaunības eliksīrs. Drošība, jūs teiksiet? Ai, pajāt, JOLO, DZĪVO VIENREIZ, NEMĪŽ, utt.

Pagrabā šodien spodrības diena, metu ārā vecas kartona kastes un gurķu burkas. Kas tad tas? Oho, vienā no kastēm masīva govs ķēde mētājas! Laikam ome ar šito savā laikā Gauju pagalmā sējusi pie ābeles! Jomajo, šitais būs tik ļoti čoperu un metālistu stilā, nekāda sakara ar biezajiem, izlaizītajām Em pakām un citiem sūdiem, kurus mirstīgie nevar atļauties. Fuck the system, metam klāt, fočējam ar mabilu, liekam forumā! Pietinu ar drāti, it kā jau tā ķēde tur tā, apšaubāmi turas, bet nu poh, vēl nost nekrīt. Win!

Šodien čoms beidzot iztīrīja telefona atmiņas karti no Eminema vecajām dziesmām, sarunājām, ka filmēsim drifta video. Sanāca labi, ar pirmo ātrumu pat dūmoja. Tikai nevarēja saprast, vai no izpūtēja, vai riepām. Poh. Video ir, bet riepas plikas. It kā varētu nopirkt citas, bet reku, viens forumā tirgo izpūtēja pēdējo bunduli par 30eur! Riepas pagaidīs, tāpat es ātrāk par 100 nebraucu un gaisu arī vēl nost nelaiž. Termoss uzlikts (servisā uz parāda piemetināja, no algas atdošu), kaimiņi kaut ko lamājas, man poh, tas ir sporta auto.

Klāt tehniskā apskate. Vecais īpašnieks teica, ka viss esot tip, top, tāpēc nemīžu. Iebraucu boksā un ar vieglu smīnu skatos uz blakus esošo, zaļas krāsas stock E36. Vot, neveiksminieks! Viņš smejas par mani, bet es smejos par jums visiem, jo jūs visi esat vienādi,hehe. Kā aitas, hehe.
Inspektors saka, ka sliekšņi būšot jāpārmetina, aizmugurē bukses beigtas, lukturos uzstādīti neatbilstoši apgaismes elementi, kā arī izpūtējs ir daudz par skaļu, priekšā piestiprināti drošību iespaidojoši elementi, salonā trūkstot apšuvumu. KĀ TAD TĀ? VIŅŠ IR IDIOTS? Es taču auto uzturu, kā varu! Sāku skaidrot, ka Latvijā algas ir sūds, auto nemaz pēc viņu kosmiskajām prasībām nevarot uzturēt, deputāti tik zogot, kamēr tauta mirst badā. Inspektors pārtrauc manu monologu, jo aiz mana auto savākusies pamatīga rinda. Kāds dusmīgi uzsauc, lai "vācot savu sūdu uz Tolmetu". Aizsvilstos! Maz zini, cik šajā auto ieguldīts? Es eju savu ceļu un tas, ka mans auto ir savādāks, nenozīmē, ka uzreiz ir sūds! TEV PAŠAM DROŠI VIEN VECĀKI AUTO NOPIRKUŠI, TĀPĒC TAGAD TE DIRS, JA????

Ir oktobra vidus, lietus lāses lēni rit pāri mana auto vējstiklam, tieši tāpat, kā asaras pār manu vaigu... Pēteris neceļ telefonu, lai gan solījās riepas aizdot uz skati. Šodien ir "slimības lapas" pēdējā diena.... Līdz algai vēl vismaz 3 nedēļas un viss jau iztērēts 2.5 swapam... Aizslēdzu auto, atnāku mājās, piemetu telefonu pie datora, iekačāju jauno Linkin Park albumu un velku biezāku jaku, lai dotos uz autobusa pieturu...



Ko es ar to visu gribēju teikt? :gigigi:
Manuprāt, 80% no šī foruma apmeklētājiem auto nevar atļauties vispār. Bļet, nevar ar 500eur algu atļauties uzturēt auto un ar to braukt! Tak atrodat darbu un beidzat ar sūdu nodarboties! Te ir stilīgi jau tā nolaistu auto par pēdējiem līdzekļiem sapist līdz kliņķim, ielikt video ar nožēlojamu "driftu" un pēc 3 mēnešiem to auto tirgot, jo "plāni mainās, vajag naudu". Forši ir par 30eur nevis nomainīt bremžu klučus vai izgrabējušās bukses, bet gan iepist ksenonu miglās, uzmaukt foršas uzlīmes, vai nokrāsot bleķa diskus praida krāsā. Nevar atļauties par pirmā kursa stīpu tehnikumā, bļin, BMW automašīnu. :D Es šobrīd pats pārvietojos ar E36 un jau pāris čomiem teicu, ka šī foruma uzlīmes pat par 100eur nelīmētu logā. Visu cieņu tādiem cilvēkiem kā Dogma, QSX, Psih Arno un vēl daudziem citiem, kuru auto ir sakopti un ļoti skatāmi, bet pārējais, milzīgais bomžu bars ar savu statistiku šī foruma "pačotu" velk lejā, kā enkurs. Ja Tu esi iegādājies BMW E36 modeli, tas nenozīmē, ka uzreiz savu sūdu vajag bāzt visiem forumiešiem acīs. :gigigi: Protams, ka ir un vienmēr būs nolaisti šī auto eksemplāri, bet līmēt foruma uzlīmes, taisīt topikus un nodarboties ar huiņu publiski ir tik ļoti garām. :gigigi: Man agrāk arī bija bēdīgs E34 un zinu, ko runāju. Nevar par skolnieka algu uztaisīt šova auto un šis tomēr ir auto entuziastu, nevis šrotistu un sapisēju forums, tāpēc es būtu ļoti, ļoti priecīgs, ja viss musars no šīs vietnes tiktu bez žēlastības dzēsts. Būs mazāk klikšķu, apmeklējumu un topiku? Tak pie dyrs! Būs augstāka kvalitāte un cilvēki vairs dumji neķiķinās, kad sarunā tiks pieminēti vārdi "e36.lv"
Nē, sačakarēti un sajāti, tehniski nedroši auto nav stils. Tas nav atsevišķs tūninga novirziens, tā ir lekšana pāri savai pakaļai un nodarbošanās ar to, ko Tu patiesībā nevari atļauties.

Principā, šo pašu gribēju ierakstīt "kāpēc nevēlos iestāties E36.lv klubā" topikā, taču man liekas, ka te iederēsies labāk. :gigigi:

Paldies tiem forumiešiem, kuru auto stāvoklis patiešām atbilst bmw markai (bmw nekad nav bijis Vw, škoda, seats vai kāds cits mazbudžeta klases auto), auto sapisējiem novēlu pabeigt 12. klasi un vispār saprast, ko dzīvē darīt. :gigigi:



Ja gribas, šito var dzēst, man kaut kā vienalga. :gigigi:
Profila bilde
Pjērs
Ziņojumi: 2373
Pievienojies: 13 Mar 2012, 17:52
Braucu ar: zemu e91
Atrašanās vieta: UK, Manchester

14 Okt 2015, 21:10

aaaa bļ :lol: vesela grāmata piedrukāta :lol: :lol: