Kompota kauss

Profila bilde
danislv
Ziņojumi: 108
Pievienojies: 24 Feb 2012, 22:01
Braucu ar: melnu pērli
Atrašanās vieta: Jelgava

28 Feb 2012, 20:56

KV_ rakstīja:Normals braucamais un panelis ir labs.
Viens jautājums, tiri aiz ziņkāres - kpc izlēmi pirkt bmw compact 1.6?
Nebija mana izvēle, pirms ~5 gadiem mutere pirka sev, un vasarā sanāca pa no viņas "atpirkt" pa kapeikām, no sākuma jau likās, ka braucoša konservu bundža ne mašīna, bet tagad jau liekas tīri :super:

Nu tas panelis tā, nekā tur no viņa nav, bet nu neteikšu, ka galīgi pretīgs liekas
Profila bilde
markskise
Ziņojumi: 406
Pievienojies: 14 Aug 2013, 16:02
Braucu ar: E36 m54b25 325Ti

06 Sep 2013, 12:29

Pilnigi nepiekrītu Kurš ir maucis ar e30 tad tas panelis liek labos laikus atcerēties.. DUMP :doh:
danislv rakstīja:Paldies.
Salons ir tā kā ir, nu tā jau nekas sasplēsts nav, viss smuki spīd un laistās, bet tā paneļa dizainerim ar kirpiču pa ausīm vajag uzdot:
Attēls
Tagad tuvākā mēneša plānā ir jauni diski un to elkoņbalstu dabūt, citādi baigi neērta braukšana
Profila bilde
mats
Ziņojumi: 253
Pievienojies: 22 Nov 2011, 23:26
Braucu ar: Bavārijas palaistuli
Atrašanās vieta: Liepāja

06 Sep 2013, 16:41

Ko varat piekasīties tam panelim,viņš tak ir projektēts 80 -tajos,(tad kad jūs lielākā daļa šupājaties sava fātera kulē)un bija e30,pēc tam paņemts nedaudz modificēts un ielikts kompaktā. Kapēc diez neviens nebļauj ,ka e 30 ir pretīgs panelis.Brīžos jūs man liekas ka te tiek postots,tikai tapēc ,ka ir pienākums kaut ko ierakstīt. :doh:
Attēls
Attēls
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 

06 Sep 2013, 16:51

es ar neizturēju :lol: toč aunu bars. vēl ar sierras paneli salīdzināt. Jūs vispār sierras paneli esat redzējuši? man ir bijis gan kompakts gan arī sierra...
Ja nepatīk kompakta panelis tad nevajag pirkt kompaktu. manās acīs kompakta panelim nav nekādas vainas.
un ar patēriņu toč kkas nav ritīgi. vidējam vajadzētu būt bezmaz 2x mazākam.
P.S. topiks aizsākts pirms gada :D
Profila bilde
Doc Holliday
Ziņojumi: 60
Pievienojies: 19 Aug 2013, 19:00
Braucu ar: degunu pa ietvi

06 Sep 2013, 17:20

vsp jau kompotiem ir smuks salons, patīk tas kantainums :gigigi:
Profila bilde
danislv
Ziņojumi: 108
Pievienojies: 24 Feb 2012, 22:01
Braucu ar: melnu pērli
Atrašanās vieta: Jelgava

06 Sep 2013, 17:48

Kompots jau sen ir citās rokās :)
yanks rakstīja:es ar neizturēju :lol: toč aunu bars. vēl ar sierras paneli salīdzināt. Jūs vispār sierras paneli esat redzējuši? man ir bijis gan kompakts gan arī sierra...
Ja nepatīk kompakta panelis tad nevajag pirkt kompaktu. manās acīs kompakta panelim nav nekādas vainas.
un ar patēriņu toč kkas nav ritīgi. vidējam vajadzētu būt bezmaz 2x mazākam.
P.S. topiks aizsākts pirms gada :D