Studenta sapnis

Profila bilde
mbricis
Ziņojumi: 13
Pievienojies: 03 Mar 2021, 08:47
Braucu ar: E36 320i Coupe
Atrašanās vieta: Jelgava

29 Sep 2022, 03:32

Čau, paldies ka nolēmi atvērt šo topiku un nolēmi uzmest aci, mani sauc Mārtiņš, esmu 22 gadus jauns.

Šis topiks būs ideāls macību materiāls jebkuram džekam(moš pat meitenei....bet šaubos) kas ļaus iegūt kaut kādu pieredzi, izprast, un varbūt nosacīti, bet izjust kā tas ir būvēt ''projektu'' vai kaut vai atjaunot tādu mašīnu kā E36.

Kāpēc macību materiālam līdzīgs topiks? - jo varbūt jebkas par ko rakstīšu/stāstīšu šajā topikā būs kādam noderīgi, atleast, arī grībās atsāt savas atmiņas, fotogrāfijas ar savu žurku šajā forumā.

Mani soc tīkli:
IG - @mbricis
TikToks - @mbricis (kontents ar žurku)


Neliela atkāpe pirms sākuma - Arī pirms E36 manā dzīvē ir bijuši citi BMW modeļi, kā E46 un E91, bet ne vienu ne otru es gandrīz ar savām rokām nelaboju, maksimums kaut kādas apkopes un viss. Bet lieta kas noteikti būtu jasaprot - es neesmu mehāniķis, es nevienu brīdi neesmu studējis vai gluži interesējis par to, kādreiz no mehatronikas un tehniskā viedokļa man sapratne bija super maza, dažbrīd liekās ka vēl jo projām maz ko no tā saprotu. Iepriekš esmu studējis medicīnu un šobrīd vides un būvzinātņu nozarē - tas lai saprast cik galīgi garām no skrūvētāja puses es būtu.


Tātad 2020.gada decembris: Pārdodot savu E46 ilgi marinēju ko lai nopērk vietā, un jau it kā auto bija noskatīts (tas bija E60 530D) un jau principā bija braukts pakaļ viņam, bet pēdējā brīdī liktenis kautkā pagriezās, un pirkums atcēlās (dienu pirms pirkšanas īpašnieks pazaudēja atslēgu :giggle: ) sākās jauns 2021.gads.... janvāris, un sapratu ka vajag ko citu, un uzpeldēja žurka......


24. Janvāris 2021
Neizplūdīšu detaļās bet īsumā par tripu pakaļ žurkai Jelgava - Rīga ar vilcienu, no Rīgas > Rīga - Valmiera, no Valmieras > Valmiera - Smiltenē.
Par žurku: 1995.gada E36 Kupeja (dzimtene Itālija) 320i (M52B20) Madeira-violett krāsā.
Par cik es Smiltenē biju ap 17:00 un īpašnieks piebrauca tik ap 18:00, protams kā jau ziemā, bija jau nakts tumsa ārā.
Kaut ko ar lielām grutībām skatijos tumsā, buhte šur tur, kaut kas trūkst u.t.t, (ps. es apakšu nepārbaudiju, jo īsti vīrieši sliekšņus tumsā nepārbauda) dodu īpašniekam 1500€ ķēpā, un vienvārd sakot esmu E36 kupejas īpašnieks.

Īsi par ceļu uz mājām (177km): Sākot savu mājupceļu, pirmā lieta ko sapratu ka žurkas kluise ir labirints....bet diezgan ātri pieradu un bez stresa un minēšanas trāpiju visos robos. Apgaismojuma principā nebija, kaut ko spīdēja, bet teiksim tā, telefona flashlight būtu labāks. Tikai atbraucot uz rīgu sapratu ka žurim visas 4 riepas ir lisas (un tajā laikā jau bija reidi :D )
Paldies iepriekšējam īpašniekam ka nenomocija pečku lidz galam, jo par laimi braucu siltumā.
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Godīgi, toreiz kad es pirku žurku, es nelīdz galam biju apjēdzis ko es nopirku, kāds būs viņas liktenis un kādā di*sā esmu iekļuvis.
Dažas dienas pēc pirkšanas: Prātoju ilgi kāpēc paklājs salonā slapjš, līdz nenolēmu noņemt viņu un vispārīgi palīst zem auto apstīties kas notiek kad bija nokusis sniegs :o :o :o :o

Te es it kā mēģināju žāvēt paklāju pirms viņu noņēmu
Attēls
Attēls

Šeit es izjaucu centrālo konsoli, un kad meklēju ar pirkstiem stiprinājumus sataustiju šo (kādā veidā viņš tur izveidojās..... :gigigi: )
Attēls

Tad nu šeit es nolēmu noraut paklāju un sapratu i'm fu*ked :clap: :clap: :clap:
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Tad vēl šādi izskatījās mana izplūde :lol:
Attēls
Pēdējais labojis mbricis - 29 Sep 2022, 04:06, kopā labots 2 reizes.
Profila bilde
mbricis
Ziņojumi: 13
Pievienojies: 03 Mar 2021, 08:47
Braucu ar: E36 320i Coupe
Atrašanās vieta: Jelgava

29 Sep 2022, 03:46

Pēc momenta kad tika norauts paklājs un ieraudzīta standart komplektācija žurkai - flinston style, ilgi biju domājis ko ar viņu darīt, jo mehāniķis no manis nekāds, metināmo es vel jo vairāk savā dzīvē neesmu redzējis, un bija dilēma, mesties nost pārdodot, tolmets, vai tomēr izdarīt nereāli stūlbu lēmumu un taisīt...... ilgi pārgulēju ar šo domu... un atbildi nav jēgas rakstīt, jo tad arī šī topika nebūtu bijis ;) :D

Metinātājs bija sarunāts uz pavasari, bet pa to laiku biju veicis mazus remontiņus, kas tīri eksistencei bija vajadzīgi.... un tie būtu
- Jauna vārsta vāka blīve
- Jaunas sveces
- Jauns ūdensūknis + termomufte (rūnājot par ūdens sūkni, burtiski gandrīz uzvārijos braucot tieši mainīt viņu :drink: bet sagāja)
- Kā arī filtri un citi sīkumi
- Sporta stūres vietā oem stringu stūre
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Metināšanas darbi: Tika pārmetināta daļas no visas grīdas, abi sliekšņi, un abas aizmugurējas arkas...
runājot par arkām, NEKAD mūžā nemetinat un negrižat arku līdz garajai kantei, kas bija diemžēl izdarīts man, par ko metinātājs vel jo projām mēdz atvainoties...
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Profila bilde
Canibal
Ziņojumi: 282
Pievienojies: 15 Sep 2014, 20:44
Braucu ar: Flinstonu vāģi
Reputācija: 3
 

29 Sep 2022, 08:14

:hahaha: Nu…jā :hahaha: Nice, Forši, ka atdzīvini, bet faak kā sapuvis. 2014 gadā arī saskāros ar tieši šādu situāciju, never again :hahaha: Motors 2.0? Vēlu izturību un daudz līdzekļus lai savestu kārtība :super: