Kon4a's Orient E36 Touring

Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1279
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

31 Jūl 2023, 09:22

Hello!

Laiks mazam update, ar pāris smukbildītēm :hahaha:
Attēls
Attēls
Attēls
Sadarītās lietas
Lai arī diskus neesmu sakopis un atstājis melnus (bweh), vasaras ripuļi ir virsū, un vēl vairāk izceļ nepieciešamību pēc ritošās daļas pārlasīšanas, īpaši priekšā.
Nomainīts stūres pastiprinātāja sūknis, filtrs, kā arī ģenerators.
Atrastas pēdējas trūkstošās plastmasas salonā, atliek tikai sainstalēt
Uzpildīts kondicionieris, tā kā pievienoju vēl vienu opciju pie "viss strādā" :hahaha:
Dabūts cits radio. Lai arī nav OEM, melns tomēr izskatās daudz, daaaudz labāk :hahaha:
Attēls
Atlikušas, protams, vēl gana daudz lietas, bet pamazām, pamazām kustos uz priekšu, laika šim ir maz, bet malā netiks pamests :lol:

P.S. Ja kāds zin kādu labu price/performance krāsotāju, dodiet ziņu, pamazām jāgatavojas tēriņiem pēc ieziemošanas :hahaha:
Profila bilde
Kon4a
Ziņojumi: 1279
Pievienojies: 14 Apr 2011, 22:09
Braucu ar: E36 Touring
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 9
 

15 Sep 2023, 09:22

Rudens tuvojas, un auto drīz dosies ziemas miegā

Kamēr tas vēl nav noticis, ir sadarītas šādas tādas lietas. Viss iet uz priekšu lēnāk, kā gribētos, jo ir daudz darba, kā arī sievas Z3 jāsačubina.

Bet nu neliela atskaite:
1. Pēc ilgām pārdomām visas vasaras garumā tomēr esmu nolēmis, ka Style80 nebūs īstais disku stils stock žurim, tāpēc tika iegādāts R17 Style32 ET34 komplekts.
Manuprāt daudz vairāk OEM skats, un labāk saskan ar auto kopskatu :hahaha:
Attēls
2. Kā maziņu uzkopšanas projektiņu nolēmu "apstrādāt" uzlikas uz durvju stoikām. Mēģināju tīrīt ar dažādiem līdzekļiem, bet tāpat izskatījās netīras/pleķainas, tāpēc ķēros pie labi zināmās lietas - līmplēves. Hexis satīna melnā plēve bija mana izvēle, kas veiksmīgi atjaunoja oriģinālu skatu sačakarētajām detaļām. Protams, iespiedumus un korozijas defektus noslēpt nevar, bet skats ir daudz labāks.
Attēls
Attēls
Attēls
3. Lielākais paveiktais darbiņš - likvidēts piekabes āķis! Savulaik Holandē uzstādīts bija ļoti kvalitatīvi, kas nozīmē, ka noņemšana aizņēma izcili daudz laika. Atliek vēl atrast pareizā diametra "korķus" nevajadzīgo caurumu likvidēšanai, pagaidām tie tika aizlīmēti ar lentu un nopūsti ar grubuli, lai garantēti netiek iekšā ūdens.
Attēls
Attēls
Attēls
Bet kā gan šāds pasākums bez kāda knifiņa :hahaha:
Par cik esmu nozvērējies uz auto nelikt neko no ārējās M pakas, meklēju risinājumus, kā unīša aizmuguri padarīt interesantāku, nepērkot pod-M parastajam bamperim paredzēto difuzoru. Un veiksmīgi atradu! :super:

Iepazīstieties - AC Schnitzer Type2 difuzors. Izrādās nenormāli reta padarīšana, iegūta pavisam nejauši, pirms iegādes pat nezināju, ka tādi eksistē :hahaha:
Attēls
Tagad vajag tikai atrisināt izpūtēja gala jautājumu - vecais triks ar DEPO galda kāju vairs nederēs, jāskatās kāds smuks uzgalis, vismaz kāmēr nav nolemts par poniju pieaudzēšanas galējo risinājumu :hahaha:

Paralēli gaidu dažādas ritošās daļas lietas - amīšus, atsperes, plauktus, bukses un citus sīkumus. :clap:
Ziemas gaitā tiks sakopts vizuālais :super: