Arbūza sapņu žuris

Profila bilde
Arbuuzs
Ziņojumi: 32
Pievienojies: 10 Mar 2019, 14:15
Braucu ar: 325i E90
Atrašanās vieta: Rīga

06 Mai 2023, 18:06

Sveiki, atgriežos foruma pa ilgiem laikiem. E90 ilgs mūžs nebija, tika iemainīts pret E39 ko pedejos 5 gadus pabraucu, pacēlu nedaudz un tad nogāzu atkal.

2022. gada Janvari atbraucu strādāt uz Nīderlandi un tā laika 39 palika LV ar domu sūtīšu čomam naudu lai tas man viņu būvē un taisa, plāni bija lieli.

Maijā čoms pēķšņi atspēra man istabai durvis un skaļi paziņoja ka man jāraksta čuvākam no ''Latvieši Nīderlandē'' grupas, jāsakasa nauda un jābrauc pakaļ žurim uz LV numuriem. Cena bija 1300 euro un bildēs žuris izskatijās diezgan ok.
Slēpts saturs: Parādīt
Izklausas labi, pajebaķ, jāmauc pakaļ, lejam čoma F'ka biodīzeli un maucam pakaļ.
Žuris bija gadu kā bez skates stāvējis jo īpašnieki aizbrauca atpakaļ uz LV un E36 palika šeit.

Bundža laba, motors dzīvelīgs, jāņem. Mājās braucām ar 1996. gada 318i, visu dzīvi dzīvojis NL, nopirkts tepat, aizbraukts uz LV, izlaista skate un atbraukts atpakaļ.

Dunkelblau
M43B18
Kožas benķi priekšā, audums aizmugure
Elektriskā kondiška
Elektro logi priekšā
Trumuļi aizmugurē
Attēls
Virsu stāvēja jau TA coilas kuras attiecīgi pēc nedēļas jau tika nolaistas līdz lejai. Tad vienkārši braukts un baudīti E36 prieki.

Pa šo laiku taisītas tik apkopes, nedaudz pametināts viens slieksnis un tik braukts. Uzticamākā mašīna kas man bijusi.

Pēctam jau ieķēru M50B20TU swapu. BBS RK diskus, un pasūtīts un saņemts M priekšējais bufers un Mway drag wing. Līdz vasarai viss šis jāiekrāmē un jāuzkrāmē.
Attēls
Attēls

Nākotnē labprāt aizvāktu visu rūsu un pilnībā pārkrāsotu.
Attēls
Profila bilde
Arbuuzs
Ziņojumi: 32
Pievienojies: 10 Mar 2019, 14:15
Braucu ar: 325i E90
Atrašanās vieta: Rīga

24 Sep 2023, 20:51

Kamēr zilajam E36 swapojas dzinējs, tikmēr ieķerts ikdienas dibena kustināmais, 316ti ar 150 000 nobraukumu.
Attēls
Attēls
Attēls