kaliks 328 sedans

Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 

11 Feb 2024, 23:50

Nu ko!
Sveiciens ar atgriešanos visām vecajām mīklām, kas mēs te esam no seniem laikiem un pārējiem arī :hahaha: :lol:
Forums galīgi gaisu izlaidis, bet nostaļģijas vadīts, esmu atgriezies pie E36 un gribās, kaut atskaites dēļ pašam priekš sevis kaut ko parakstīt.
Mans pirmais dranduļets bija E36 328 universālis :supeer:
viewtopic.php?f=249&t=412&p=18768#p18768
Laikam ejot, tas auto tika nomests malā un pamazām, ar to tas viss arī beidzās, tam sekoja čoma kabriolets, kas bija manā lietošanā, tālāk E46 FL kupeja kura, bija anglis un piedzīvoja krasas pārmaiņas, ja būs iedvesma, kādreiz ar kaut ko padalīšos, tad bija e46 Final Edition FL 2.0d unītis (fantastiska mašīna, es teiktu, ka iespējams labākais ikdienas auto, tajā budžeta segmentā, kāds vispār eksistē). Pieaugot un prioritātēm mainoties, mans auto parks pieauga, bet ar vien tālāk no BMW, kā tāda un dīvainā kārtā Volvo virzienā.
Pie tā, kas šobrīd un kāpēc ir galvenajā lomā, ir jāatgriežas uz foruma ziedu laikiem, kad mēs bijām kuplā skaitā un tajos laikos skrūvēju, būvēju un metināju citu biedru E36.
Atbrauca pie manis @ByrByr vārds pa vārdam un sākām pamazām celt šo auto, bet mums smejoties, tapa mutiska vienošanās, ja auto tiks tirgots, tad tikai man. Ir pagājuši daudz gadi, aiz loga ir 2023. gada pavasaris, zvana Oskars, prasa vai ņemšu un te nu mēs esam :clap: :clap: :clap:

Šeit ir vecākā bilde, kāda man ir pieejama, pat nezinu, kurā gadā uzņemta
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 

12 Feb 2024, 00:08

Auto, visu šo laiku ir bijis garāžas glabāšanā, pirmais plāns bija apkopt un iziet skati, par cik auto no dzimšanas ir bijis mazmotors, tad priekšā bija palikušas mazās, neventilējamās bremzes, pirmā lieta, kas tika sagādāta, bija 330 bremžu suporti, suporti sakopti, sakrāsoti, jauni diski, kluči utt., salikti virsū, tika izieta TA, pēc skates uzlikts atpakaļ metinātais, iepirkta čupa jaunas 205/40r17 sunfull riepas un baudīta vasara ik pa brīdim.
Tad nāca piedāvājums aizbraukt uz Burnout Challenge noplēst riepas, steigā aizvedām auto mazliet sapulēt, uzlīmēt nelielu uzņēmuma reklāmu un aizmugurējās arkas aplīmēt ar PPF aizsargplēvi, lai arkas paliek dzīvas, brauciens bija ar piedzīvojumiem, jo busam izjuka riepa pa ceļam, parādi nokavējām utt., bet kaut kā tomēr piedalījāmies :super:
Septembrī sajūgs pameta čatu un tas arī pielika punktu un noslēdza sezonu.
Plāni, kā vienmēr grandiozi, 2.8 ir stipri par īsu mūsdienu mēriem, gribās turbo, bet stabilu un bez fanātizma ar 350-400hp, bet motors būs pēdējais, sākšu ar pārējiem mezgliem, primāri ir jāsaved kārtībā aizmugures tilts, jāsakrāso aizmugurējās arkas, jo riepas tomēr viņas ir notrinušas plikas iekšpusē, jāatrisina jautājums, lai viņas turpmāk neķer arku, bet ar normālu sagāzumu, sagāzt riepas nebūs variants šoreiz, tālāk vajag normālas koilas, kas attiecas uz aizmugurējo tiltu, tad to ir doma mēģināt nedaudz pielabojot no e46 330 uzlikt ar visām stupicām, resnajām pusasīm un bremzēm. Vēl viena lieta, ko gribu primāri ir 6 ātrumu kārba, tāpēc meklēju:
6 ātrumu manuālo kārbu no benzīna motora (E60/61 vai E9x)
e46 pusrāmi ar reduktoru (ja tev kkur mētājas zālē ieaudzis, dod ziņu, attiecība pie kājas, vajag piemērīšanai)
gaidu piedāvājumus un ieteikumus uz normālām koilām
Piedāvājumus PM vai 24550835


Bildes no pulēšanas un pasākuma:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
Profila bilde
Canibal
Ziņojumi: 282
Pievienojies: 15 Sep 2014, 20:44
Braucu ar: Flinstonu vāģi
Reputācija: 3
 

12 Feb 2024, 07:57

Opaa :D :D, cau, sveikts atpakaļ :hahaha:. Atceros šito sedanu, ko tik Oskars tur nedarīja :super:
Iemetīsi salona bildes arī?
Profila bilde
Darks
Ziņojumi: 842
Pievienojies: 12 Sep 2015, 12:21
Braucu ar: Traktoru
Atrašanās vieta: Rīgā
Reputācija: 3
 

14 Feb 2024, 09:36

:drink:
he9600
Ziņojumi: 2050
Pievienojies: 03 Apr 2011, 20:22
Braucu ar: e36 323
Reputācija: 37
 

15 Feb 2024, 08:54

Es palieku vecs, braucot arvien biežāk apsveru domu par stock piekari. Gadā reizi aizbraucu uz 333, tur derēs arī labi amortizatori. Uz ielas pat vairs neatceros, kad ir "sportots".
Tā ka iespējams uz tirgu uz vasaras sezonu HSD monopro. Auto braukts tikai vasarā, kādi 15k Max nogājuši.
Kārbu gs6-53bz Latvijā vari nemaz nemeklēt, deficīts un maksā dārgi. Lietuvā ir piedāvājums, man sanāca izcelt par summu, par ko LV tirgo zf 5-speed.
m50/m52/m54 un n42/n46 timing tūļu noma
Ms41/ms42/ms43 ews atslēgšana.
Profila bilde
kaliks
Ziņojumi: 574
Pievienojies: 13 Sep 2011, 16:56
Braucu ar: 328
Reputācija: 2
 

15 Feb 2024, 18:36

Salonā šobrīd nav ko fočēt, viņš pēdējos hz cik gadus ir stāvējis, griesti atlipuši, pieputējis un tāds ir arī šobrīd, nāks pavasaris, tad šo to sašūs ar alkantaru, satīrīs un sabildēs :rolleyes:
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 

15 Feb 2024, 23:02

Izskatās ka ne es vienīgais ik pa laikam te ielienu :super:
- ikey07
Profila bilde
5STAR
Ziņojumi: 181
Pievienojies: 19 Sep 2015, 20:56
Braucu ar: e34 525i
Atrašanās vieta: Rīga

22 Feb 2024, 00:17

Šito auto laikam pēdejo reizi arī manīju tālajā 2016. gadā kad pie tevis braucām skrūvēties avotu ielā.
kasiks
DIY pavēlnieks
Ziņojumi: 1986
Pievienojies: 19 Sep 2011, 21:46
Braucu ar: Tavu mutari
Atrašanās vieta: Daugavpils
Reputācija: 10
 

27 Feb 2024, 19:46

O zirdziņa tačka, fantastisks auto :bye:
vartotojas123
Ziņojumi: 37
Pievienojies: 12 Feb 2024, 13:12

04 Mar 2024, 15:04

Meie ettevõte on usaldusväärne ja kogemustega plastikakende tootja, kes on spetsialiseerunud kvaliteetsete akende tootmisele. Pakume laias valikus plastikaknaid, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi.

Meie tooted on:

Kvaliteet: Kõik meie aknad on valmistatud kõrgeima kvaliteediga plastikust, mis tagab pikaealisuse ja vastupidavuse.
Energiasäästlik: meie plastaknad on energiasäästlikud, aidates vähendada teie kütte- ja jahutusarveid.
Esteetiline: meie eesmärk on ühendada funktsionaalsus erakordse disainiga, et anda teie kodule või äripinnale kaasaegne ja atraktiivne välimus.
Kui teie ettevõte otsib usaldusväärset plastakende tarnijat, saame teid aidata. Võtke meiega ühendust, et saada üksikasjalikku teavet meie tootevaliku, hindade ja võimalike koostöövõimaluste kohta. https://marlanga.lt/plastikiniai-langai ... gai-kaune/