Meeris 335d E91 LCI

Profila bilde
Meeris
Ziņojumi: 306
Pievienojies: 24 Jan 2013, 20:39
Braucu ar: BiTurbo
Atrašanās vieta: SA
A!gars rakstīja:
06 Sep 2018, 11:49
Vai ir bijusi arī iepriekš pieredze ar "Stanadyne" degvielas piedevām? Respkektīvi, ir bijusi pozitīva pieredze (čakarējās sprauslas, ielēji - viss bumbās) vai šis ir variants "sliktāk jau nebūs, ja ieliešu"?
es to piedevu leju tikai preventīvos nolūkos. citi lej eļļu dīzelim klāt, jo musdienu modernā D degviela pa sausu. bet es stanadyne leju, jo vinai vel ir daži plusi, kā piesaista mitrumu, kas ir bākā, kas ir īpaši aktuāli ziemā, ka pa abratku nāk silta degviela aukstā bākā veidojas pamatigs kondensats. plus vēl palielina cetānskaitli.
SunCoast Customs IIIM
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 2835
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Reputācija: 43

Kas par murgu, mūsdienu dīzeļdegviela ir trekna, pat ļoti, jo īpaši siltajā laikā kad tam tiep pievienots rapsis.
Profila bilde
A!gars
Ziņojumi: 474
Pievienojies: 10 Apr 2011, 09:44
Nu nez nez... Man Wessā meistars to pašu teica, ka LV atrodamais dīzelis kā reiz nav pietiekami trekns, tāpēc beidz sprauslas. Ka piedeva padara taukaināku maisījumu.
Profila bilde
-AF-

Nu ticiet kam gribiet, es ticēšu degvielas analīzei.
Profila bilde
-AF-

https://likumi.lv/doc.php?id=11217
'izlasie, iegaumējiet, un beidziet stāstīt tenkas un ticēt tām. Ir likums par degvielas kvalitāti un tās bio piejaukumu, attiecīgi ar šo pat loģiski padomājot var izsecināt ka dīzeļdegviela nekādīgi nevar būt šodien nopērkama "sausa" , pat ne tā kura ir arktisa un paredzēta ziemai, jo tai ir klāt piedevas, kas paredzētas noteiktam mērķim un tai skaitā degvielas sistēmas saudzēšanai, un to regulē likums.

Kaut kāds mehāniķis WESSa diez vai ir veicis degvielas analīzi (85eiro maksā ja kādam ir interese un nepieciešamība) un vispār būtu saprašana par to ko ieraudzīs analīžu rezultātos.
Profila bilde
Meeris
Ziņojumi: 306
Pievienojies: 24 Jan 2013, 20:39
Braucu ar: BiTurbo
Atrašanās vieta: SA
Nu hz par to dieseli. To man stāstījuši daži mehāniķi. Bet nu pa lielam ari pofig. Tapat liešu to piedevu degvielai. Vairs nekas nav sadarits ievērības cienīgs mašīnai pa vasaru, jo vairāk tika braukts ar velo. izņemot sasipts bamperis atpakaļ gaitā. Eļļa un filtri samainīti. Un salonā zilganās diodes izravētas. Ieliktas led ar baltu gaismu.
20181029_200201.jpg
20181029_200201.jpg (402.96 KiB) Skatīts 277 reizes
SunCoast Customs IIIM
Profila bilde
Riks*
Ziņojumi: 2334
Pievienojies: 28 Aug 2014, 23:08
Braucu ar: M52TUB28
Atrašanās vieta: Centrs
Meeris rakstīja:
29 Okt 2018, 19:38
A!gars rakstīja:
06 Sep 2018, 11:49
Vai ir bijusi arī iepriekš pieredze ar "Stanadyne" degvielas piedevām? Respkektīvi, ir bijusi pozitīva pieredze (čakarējās sprauslas, ielēji - viss bumbās) vai šis ir variants "sliktāk jau nebūs, ja ieliešu"?
es to piedevu leju tikai preventīvos nolūkos. citi lej eļļu dīzelim klāt, jo musdienu modernā D degviela pa sausu. bet es stanadyne leju, jo vinai vel ir daži plusi, kā piesaista mitrumu, kas ir bākā, kas ir īpaši aktuāli ziemā, ka pa abratku nāk silta degviela aukstā bākā veidojas pamatigs kondensats. plus vēl palielina cetānskaitli.
Esi ievērojis degvielas ekonomiju?
Atbildēt