Lindas e36-Bacon

E36 Club Latvia biedru auto.
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 

01 Mar 2017, 17:42

Ja tas kādu nomierinās - man nav Mpakas :hahaha:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

11 Apr 2017, 19:11

Šodienas bēdīgā atziņa, ja gribi kaut kad aizgādāt pulverkrāsotus diskus uz vibropulēšanu, par ideju viņus krāsot ar pulveri var nākties smagi nožēlot. Ko lai saka, pati vainīga, ka pirms diviem gadiem tik dumju lēmumu pieņēmu :doh:
Tātad pieņemu ieteikumus kā krāsot spieķu starpas ņemot vērā, ka priekša būs pulēta. :drink:
Kā arī pārdodiet man kāds vēl vienus šādus aluline diskus, es zinu, ka Latvijā vismaz vēl 2 komplektiem ir jābūt. :gigigi:
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
-AF-
Ziņojumi: 3720
Pievienojies: 24 Feb 2013, 17:22
Braucu ar: e46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 51
 

11 Apr 2017, 19:24

Atliek tev vien krāsot ar poly akrila krāsu, 2-3 slāńi un būs gluda virsma ;)
Kontaktus varu iedot
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

11 Apr 2017, 20:03

Paldies, atsūti, varbūt nākotnē noderēs ;)
Šoreiz gan darbu veicējs atrasts, kā jau teicu gribēju superspīdīgus diskus, sākumā gan mani brīdināja, ka varētu būt viss slikti, bet līdz pēdējam cerēju, ka notīrot no krāsas viss būs labi varēs viņus sapulēt :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
KristapsA
Ziņojumi: 118
Pievienojies: 07 Feb 2014, 19:08
Braucu ar: divsimto

11 Apr 2017, 20:18

Linda, Tu tiešām vēlies šos diskus pulēt?
Ja atmiņa neviļ, tur pāris ir sametināti no vairākiem gabaliem.
Tīri subjektīvs viedoklis, bet labāk iekrāj naudiņu nopietnākiem diskiem un sarestaurē tos.
Kvalitatīvi jaucami diski ar laiku paliek tikai dārgāki, nevis lētāki. Neredzu jēgu šajos diskos investēt 4x viņu vērtību apstrādē.
Disku pulēšana, krāsošana, restaurēšana - PM
https://www.facebook.com/DiskuPulesana

Insta - wheelworks_lv
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

11 Apr 2017, 21:01

Jap, vēlos, citādi jau sen būtu atradusi citus sakarīgus diskus, jo par to naudu, kas jau ir iegrūsta viņus valcējot un pulējot, pats zini cik viņi bija līki, sanāk normāli diski. Metināts ir viens, vai divi diski, pavisam godīgi neatceros. To, ka no vairākiem gabaliem, to gan neteiktu, kaut gan neesmu redzējusi viņus bez krāsas... :rolleyes:
Ja godīgi man tas galīgi netraucē, šobrīd diski ir iztaisnoti, cerams, ka pēdējā reize, un zinu, ka uz pavasari būs smuki sakopti, žēl, ka ne tādi kā gribētos, bet tur vainīga esmu tikai un vienīgi es.
Tāpat tos diskus nekad neesmu apsvērusi pārdot, tikai nopirkt vēl vienu tādu top zustand setu, kas izskatās ir nereāli.

Kāpēc, ne jaucami r17? Nezinu, nekas no vietējā tirgū esošajiem nav iekritis sirdī. Kā arī, sev apsolīju, ja kādreiz pirkšu jaucamos diskus, tie būs tikai un vienīgi šie
Attēls
Stulbi? Piekrītu. Bet ko padarīt, es gribu tieši šos diskus, pat tad ja neviens nesaskata viņus neko īpašu. Tieši tas pats stāsts, kas ar mpaku. ;)
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

11 Apr 2017, 21:10

Cik tads sets maksaa?
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 

11 Apr 2017, 21:17

Linda rakstīja:Jap, vēlos, citādi jau sen būtu atradusi citus sakarīgus diskus, jo par to naudu, kas jau ir iegrūsta viņus valcējot un pulējot, pats zini cik viņi bija līki, sanāk normāli diski. Metināts ir viens, vai divi diski, pavisam godīgi neatceros. To, ka no vairākiem gabaliem, to gan neteiktu, kaut gan neesmu redzējusi viņus bez krāsas... :rolleyes:
Ja godīgi man tas galīgi netraucē, šobrīd diski ir iztaisnoti, cerams, ka pēdējā reize, un zinu, ka uz pavasari būs smuki sakopti, žēl, ka ne tādi kā gribētos, bet tur vainīga esmu tikai un vienīgi es.
Tāpat tos diskus nekad neesmu apsvērusi pārdot, tikai nopirkt vēl vienu tādu top zustand setu, kas izskatās ir nereāli.

Kāpēc, ne jaucami r17? Nezinu, nekas no vietējā tirgū esošajiem nav iekritis sirdī. Kā arī, sev apsolīju, ja kādreiz pirkšu jaucamos diskus, tie būs tikai un vienīgi šie
Attēls
Stulbi? Piekrītu. Bet ko padarīt, es gribu tieši šos diskus, pat tad ja neviens nesaskata viņus neko īpašu. Tieši tas pats stāsts, kas ar mpaku. ;)
Diski :pupi: arī no tādiem neatteiktos.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

11 Apr 2017, 21:20

Nereāli daudz :lol:
http://www.watercooledind.com
Viņiem ir daudz smuku disku, bet cenas virs 3k, varbūt pēc 2 gadiem, varētu tādus paņemt, bet stipri šaubos, ka pelnīšu tik daudz, lai varētu diskus par pāris pakām nopirkt, kaut gan ceru uz to :lol:
Sapņu diski. Pieļauju, ka iekš LV viņus ātri noskrūvētu
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

11 Apr 2017, 21:29

Domaju ka nee.kur vinjus pec tam baztu?
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
Sidnas
Ziņojumi: 2073
Pievienojies: 26 Sep 2011, 19:25
Braucu ar: 328i Sedan

11 Apr 2017, 21:35

Diski toč :supeer:
Bet uzskatu,ka tādus diskus virs 2k ir jāliek tikai tādā gadījumā,ja e36 ir mint mint kondišen ;) un izbrauc ar viņu tikai 7dienā uz baznīcu. :hahaha: un pa LV ceļiem būtu asaras acīs mocīt tādus :lol:
Instagram - Sandis_e36
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

11 Apr 2017, 21:50

Piekrītu visam, bet pasapņot jau nav aizliegts :hahaha:
Un tāpat, ļoti ceru kādu dienu sakrāt tik daudz, lai ar kādu saviem nākotnes autiņiem, lepni varētu rullētu ar watercoolediem :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
A_C
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 19 Feb 2014, 17:58
Reputācija: 3
 

11 Apr 2017, 22:18

Watercooled diskus jau pirms kaadiem 3 gadiem noskatiiju. Ja godiigi priecajos ka nenopirku jo manam setam cena 3.5k un vislaik jaastreso. Un tas stress par skraapi, smiltiim, bedreem un paareejiem struntiem ir paaraak grauziigs lai ar to sadziivotu :D
+ veel ir taada lieta kaa modes maina un ai apnika. Peec tam saadus diskus paardot par normaalu summu praktiski nereali. Te lv pat uz mito pa 900€ skataas ar diivainu seju :D
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

11 Apr 2017, 22:36

Žēl gan, ka Tu viņus nenopirki, apniktu Tev un pārdotu par sakarīgāku ciparu man :lol:
Bet jā, pērkot šādus diskus Tu rēķinies, ka vai nu Tu viņus diez vai kādreiz pārdosi, vai arī gatavojies ielidot pamatīgos zaudējumos.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

09 Jūl 2017, 12:57

Lai topiks nenogrimst, jāiedrukā kaut kas.
Nekas daudz nav mainījies, vēl arvien bez tilta, jo jaunās kabatiņas kaut kur jau labu laiciņu aizkavējušās.
Pa to laiku sapirkti tādi šādi sīkumi, kā 18 pogu obc, ko jau ar savām līkajām rokām ievilku, m spidometres no z3m, iesāku krāsot un strūklot piekari, un lēnā garā pāriet uz poly,par to paldies liet. Riebeklis.
Un pirms dienām, ar draugu uz pusēm no Kļaviņa nopirkām wu-ryder ex kaujas zirgu. Tā viņš negaidīti tika pie m3 bundžas ar bodykitu, ko lēnā garā būvēs savām vajadzībām, un es pie m3 aizmugurējā tilta ar poly buksēm un visiem pārējiem jaukumiem, kas tur nāca līdzi.
DSC_0272[1].JPG
IMG-20170707-WA0008.jpg
DSC_0274[1].JPG
Lēnā garā jāsatīra un jāpārkrāso tilts, un tad jau es ceru, ka beidzot tikšu pie savām remontdetaļām, jo mašīna jau teju gadu stāv garāžā un pēc mēneša skate un octa arī būs beigusies.
Vienīgi par bremzēm nevaru izlemt, jo it kā gudrākais, ko šobrīd darīt aizmugurē būtu pāriet uz m3, bet dažādu iemeslu dēļ apsveru tās arī pārdot.
Ā, jā un kādā brīdi tiku arī atpakaļ pie sakoptiem diskiem
Tas arī viss, jauku visiem šo svētdienu :super:
dddd.png
Jums nav vajadzīgās atļaujas lai apskatītu šo pielikumu.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
maartyd
Ziņojumi: 2354
Pievienojies: 20 Sep 2014, 00:59
Braucu ar: semaku un kabri
Atrašanās vieta: Berģi
Reputācija: 3
 

09 Jūl 2017, 13:51

:clap: :super:
Gribi atkal atsevišķu e36 forumu? Ienāc e-36.lv

Moderi un admini - varat nedzēst parakstu. :super:
cipruss18
Ziņojumi: 11873
Pievienojies: 19 Jan 2013, 15:32
Braucu ar: A8 4.2 d3 q cabrio

24 Nov 2017, 21:39

ta kupeja nogalina :D

diski smuki :super:
ar kompatu pa brugji
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

01 Dec 2017, 22:54

kaut kā info nav ilgi šeit ;)
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

11 Dec 2017, 18:59

Kaut kā viss apstājies, jo tā nauda, ko agrāk nežēlojot grūdu mašīnā šobrīd tiek visa salikta garāžā, nu iespēju robežās. Un ik pa laikam iepirkti kaut kādi sīkumi kā melnie griesti utt., vēl ļoti ilgi meklēju bardačoka glāzīšu turētāju. Izskatās, ka mission imossible :hahaha:
Ļoti ceru, ka nākamā gada pavasarī būsim atpakaļ uz riteņiem.
Tā kā pamirums te iestājies.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

01 Mar 2018, 20:32

ieliec kādu bildi kā auto tagad izskatās :hahaha: