Edzis PROAM V8 sedans

E36 Club Latvia biedru auto.
Profila bilde
none36
Ziņojumi: 52
Pievienojies: 17 Nov 2014, 13:10
smieklīgi izskatās ka uz ledus rausta hidro roceni, jo ir ļoti liela vajadzība. :D
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Viņam nedrīkstēja ieskriet sānos, tādēļ nācās ieturēt safe distanci un ar ručku vieglāk piebremzēt, pirm pārmetiena arī bišku pierausti, atpaliec un viss safe :D ja būtu atļāvis ieskriet durvīs, tad jau cita lieta

Spiežot darba bremzi, tur knapi pieskarotiea sabloķējās purns un aiziet taisni
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Laiks skrien, sezona tuvojās, bet darbs atņem visu brīvo un nebrīvo laiku, nesanāk galīgi pieķerties drapakam.
Izdomāju šodien vismaz uzlikt vasaras ripuļus, par cik ārā jau pavasara noskaņa.
Konstatēts, ka viens slieksnis ir pilnība aizgājis aizsaulē, nāksies visu pārmetināt, gan jau otram iekšā nebūs labak, tapēc jāmetina abi uzreiz.

Labs piemērs kā diski maina auto izskatu, visur rūsa, katra detaļa savā krāsā, dažas daļas pat iztrūkst un vel kapots nav aiztaisīts līdz galam ciet, bet izskatās tāpat labi :D
Attēls
Attēls
Attēls
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4214
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Drīkst nozagt diskus ? :D
- ikey07
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 
Kā ar m50b30 iet?
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Linda rakstīja:Kā ar m50b30 iet?
Pašvaki pagaidām, tūliņ pacēlāju pirkšu :D Cerams pesso savilks arī motoram, bet vajag to motoru obligāti

Principā doma sākumā jau bija nopirk M54B30 swapu, izņemt iekšas un pārējo notirgot, bet uz sitienu nav lieka tik daudz nauda, tādeļ jau protams būtu jauki, ja kāds piedāvātu tikai iekšas, bet neviens jau nepiedāvā.
Razbainieks
Ziņojumi: 222
Pievienojies: 05 Jūn 2011, 12:25
Braucu ar: cbr600rr
Reputācija: 1
 
Pašķīru topiku nedaudz atpakaļ uz uzduros arku platajām uzlikām - kur tieši platās var iegādāties?
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14
Pa cik diskus pardod? :lol:
p.s. es nopietni.
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Razbainieks rakstīja:Pašķīru topiku nedaudz atpakaļ uz uzduros arku platajām uzlikām - kur tieši platās var iegādāties?
Prasi lietotājam pacha, es no viņa paņēmu, cik saprotu turpat juglā kaut kur viņas arī ražo un var dabūt vēl.

riebeklis rakstīja:Pa cik diskus pardod? :lol:
p.s. es nopietni.
1000euro un diski tavi. :D Nu tas tā, es viņus negribu pārdot, ja gribētu, tad tik daudz neprasītu, bet tagad toč arī pa 800eurasiem godīgi sakot nepārdotu :D
riebeklis
Ziņojumi: 1416
Pievienojies: 04 Jan 2016, 20:14
riebeklis rakstīja:Pa cik diskus pardod? :lol:
p.s. es nopietni.
edzis rakstīja: 1000euro un diski tavi. :D Nu tas tā, es viņus negribu pārdot, ja gribētu, tad tik daudz neprasītu, bet tagad toč arī pa 800eurasiem godīgi sakot nepārdotu :D
Ja tev sanāk uzmet uz svariem tos diskus. Pa 1k paņemtu kaut kādus jaunus :)
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
riebeklis rakstīja:
riebeklis rakstīja:Pa cik diskus pardod? :lol:
p.s. es nopietni.
edzis rakstīja: 1000euro un diski tavi. :D Nu tas tā, es viņus negribu pārdot, ja gribētu, tad tik daudz neprasītu, bet tagad toč arī pa 800eurasiem godīgi sakot nepārdotu :D
Ja tev sanāk uzmet uz svariem tos diskus. Pa 1k paņemtu kaut kādus jaunus :)
Moška kaut kad sanāks, bet nu smagi viņi ir
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
Kādā krāsā tad tomēr krāsosi?
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Inferno rakstīja:Kādā krāsā tad tomēr krāsosi?
Tumši pelēkā
Profila bilde
Inferno
Ziņojumi: 2823
Pievienojies: 10 Okt 2014, 00:24
Braucu ar: Mercedes-Benz
Atrašanās vieta: Kapitolija
Reputācija: 7
 
edzis rakstīja:
Inferno rakstīja:Kādā krāsā tad tomēr krāsosi?
Tumši pelēkā
Fjordgrau? :pupi:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Inferno rakstīja:
edzis rakstīja:
Inferno rakstīja:Kādā krāsā tad tomēr krāsosi?
Tumši pelēkā
Fjordgrau? :pupi:
Iegāju krāsu veicī, paprasiju paleti, izvelējos krāsu, nopirku čut čut, rīt nokrāsošu buferi un izdomāšu vai man patīk :D
70cc
Ziņojumi: 682
Pievienojies: 10 Dec 2013, 22:23
Braucu ar: E36 & E46
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 
man ir m54b30 swaps, jau vairāk kā gadu mētājās izjaukts, iekšas stāv man strokerim, pārējais viss mētājas līdz šim vel, pārdevis esmu tikai vārstuvāku un kautkādu vienu sīkumu, uz sitiena vairs pat neatceros ko, viss tik aizņem vietu, pat uznāk brīžiem gribēšana no tā bloka uzbliezt galdu viesistabai :hahaha: :hahaha: , tad kad gribēju tirgot strokera setu, tev kautkā pārgāja gribēšana, kautgan cipars nebija kosmisks :lol:

p.s. par to hidro roceni uz ledus, pats arī tandēmā raustu viņu, poh kāds segums, ja durvīs negribās bakstīt, tad ļoti noderīga štelle, bez hidro vispār neprotu braukt tandēmā aizmugurē :lol: :lol: :lol: laikam tapēc ka viena žurka tikai ir bijusi bez hidro, un tā pati 1.8 :hahaha:
Pēdējais labojis 70cc - 01 Feb 2016, 22:54, kopā labots 1 reizi.
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
70cc rakstīja:man ir m54b30 swaps, jau vairāk kā gadu mētājās izjaukts, iekšas stāv man strokerim, pārējais viss mētājas līdz šim vel, pārdevis esmu tikai vārstuvāku un kautkādu vienu sīkumu, uz sitiena vairs pat neatceros ko, viss tik aizņem vietu, pat uznāk brīžiem gribēšana no tā bloka uzbliezt galdu viesistabai :hahaha: :hahaha: , tad kad gribēju tirgot strokera setu, tev kautkā pārgāja gribēšana, kautgan cipars nebija kosmisks :lol:
Tu taču man uzrakstiji, ka tu viņu pārdevi, a nu ka dod šurp :D
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Nu ko, tad šodien iesāku garo ceļu kāpās...
Attēls
Tā mēs izskatamies iebraucot garāžā, varam sākt jaukt ārā.

*Aizmugurējās abas durvis lidos miskastē
*Priekšējāš pasažiera durvis uz miskasti
*Brille uz miskasti, jo slociju viņu stumjot otru auto atspiežoties pret buferi
*Labais slieksnis jāpārmetina
*aizmugurē līstīte jāpārmetina

Pirmais tests ar krāsu jau tika veikts, nokrāsoju buferi, krāsa sanāca daudz tumšāka kā es biju gaidijis, principā gandrīz melna, bet nekas, mani apmierina.

Te viens telefona snaps ar piemestu buferi bez balkas.
Attēls
Tad nu sākam lielos priekus!

Ir par ko uzjautrināties! :D
Attēls

Sākam bojāt spārnus
Attēls
Izdomāju, ka sabojāšu arī bagāžnieku, kaut kā jau jātiek vaļā no lieka svara, izgriezu viņam pilnīgi visu ārā, palika diezgan vieglāks :D Kā arī protams izjaukts viss pārējais, lai var sākt metināt un tad jau krāsot.
Attēls
Izņemot durvis un noņemot visu pārējo, mašīna palika tik viegla, ka pakaļa pacēlās pa kādiem 5cm gaisā :D
Attēls
Staigājos pa depo, ieraudziju šito verķi, izdomāju, ka man tādu vajag, jo negribu visu autiņu slīpēt ar rokām.
Attēls
Attēls
30 sekunžu darbs, jāsaka, ka labs verķis :D
Tālāk jau tik jāmetina un jāsāk slīpēt, cerams, ka divās nedēļās ierakstīsies ar visu krāsošanu :) :drink: :super:
Profila bilde
Rolish
Ziņojumi: 715
Pievienojies: 22 Mai 2012, 19:29
Braucu ar: old wagon
Atrašanās vieta: Sigulda
labs ,labs ,bet diezvai tik ātri viss sanāks ,bet protams ,veiksmi :super:
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4214
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
AIzmugurē arī būs kādas uzlikas virs riteņa?
- ikey07