Edzis PROAM V8 sedans

E36 Club Latvia biedru auto.
Profila bilde
zzhurka
Ziņojumi: 249
Pievienojies: 28 Mar 2015, 16:10
Braucu ar: MB C180
Atrašanās vieta: Smiltene
Cepums Tev par paveikto! :clap:
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
bestbmw rakstīja:
gda33 rakstīja:
bestbmw rakstīja:Vnk trukst vardu, kkas starp tolmetu un krumu vadji!!! :doh:
man jautajums, ko tu nesaproti ar vadiem : "auto ko sapist, nopist, noskilt utt" cilveks grib izklaideties un vso.. ja tu to nevari un negribi, ko piepisies citiem?
Nezini neruna! Es nereklamejos ko daru. :gigigi:
Attēls
Attēls
Profila bilde
A_C
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 19 Feb 2014, 17:58
Reputācija: 3
 
Kupenas dabūs trūkties :gigigi:
Profila bilde
Dj Plosky
Ziņojumi: 2741
Pievienojies: 12 Mar 2012, 20:18
Braucu ar: ER2
Atrašanās vieta: Ezernieki, Rīga
Reputācija: 13
 
Maziņās ar! :lol:
d[-_-]b
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Dāmas un kungi, zvērinātie!
Rūsa manā garāžā, pa visu grīdu, viss netīrs un pretīgs, :doh:
Tā es šobrīd te apmēram dzīvoju. Ir arī notikušas labas lietas, uzliku foršus amīšus ar foršām atsperēm, nopirku foršus diskus, uztaisīju foršus benķa stiprinājumus, dabuju foršu hidraulisko rokas bremzi, dabuju foršas siksnas, bet neko no tā šajā updeitā es jums nerādīšu!

Iekārtojaties krēslos un izbaudiet pirmizrādi filmai zāģ - Rūsa 4 :drink:
Brīdinu, saturs satur ļoti sirdi plosošus kadrus, cilvēkiem ar vājiem nerviem neskatīties!!
!!

Es laikam vel nevienam neesmu teicis, kādam nolūkam ir šī mašīna paredzēta. Tādēļ teikšu atkal, tā ir paredzēta trasei un pa lielam ziemas priekiem, es vienkārši kā apzinīgs cilvēks laicīgi sagatavojos. Nepieminam manu veco kupeju, kura bija man daily cars, bet šis tāds nav un nekad nebūs.

Tad nu runājot par notiekošo, visi mēs zinam, ka man ļoti nepatīk rūsa, tādēļ mans pacietības mērs bija pilns un es šodien izcēlu motoru, lai varētu pārmetināt un izkrāsot visu motortelpu, jo man tiešām palika slikta dūša tur skatoties.

+ vel jau man bija pārrīvējusies viena tosola trubiņa un izpūtēju no kolektora nevarēja vienkārši dabūt nost, jo viss tur bija iepuvis, tapēc jāsataisa tur viss kā nākās.

Labi, sākam izrādi


Ar savu šrotista skilu, visu purnu izjaucu 10 minūtēs., tāds mums te skats.
Attēls
Tālāk šrotista skils bišku piekliboja, jo biju kā neuzmanīgs šrotists pazaudējis 18 atslēgu, bija tikai līkā 18 atslēga un nācās baigi jāties kardānu dabūt nost, beigās atskrūvēju no otra gala :D Apmēram 45 minūtes un motors jau ir uz grīdas.
Bēdīgā motortelpa manā acu priekšā 3d formātā.
Attēls
Rūsa visur, viss sapuvis, kapi
Attēls
Nepatīkamas eļļas visur
Attēls
Vecas vācieša koka mizas, smiltis utt.
Attēls
Kolektors, no kura izpūtēju var atdalīt ar vienu universālu instrumentu - fleksi
Attēls
Pats motorītis, galīgi nopunķojies nabags, centīšos viņu saglābt.
Kompresiju nesen izmēriju, tā gan mani pārsteidza - 16 16 16.5 17 16 16.5
Attēls
Te ārī sāku kasīt nost šuvju mastiku zem kuras apakšā rusļiks :nenene:
Attēls
Paši acīgākie arī pamanīs no kādas liekas detaļas šeit atbīvojos :D
Attēls
Labs ir kungi un dāmas, pietiks šī visa trakā murga, visu tomēr centīšos sataisīt, tolmetā atdot šo es vel tik ātri neatdošu :D Motortelpa plānojās krāsoties zila, ar akrilu. Visus pārējos labumus vel pagaidām nerādīšu, to atstāsim vēlāk, šobrīd jāpakaitina cilvēki, kam patīk "padirst" :D
Un vel pieminēšu visiem, kas gribēs iedirst, ka man bija tik jauka kupeja un iemainiju pret šo lamatu! Kupejas plika bleķa bundža tika pārdota par 300 euro un šo mašīnu es dabuju pa 50 euro ar visu pārrakstīšanu, protams neskaitot 2.5 un visu pārējo ko es te esmu sapircis
Profila bilde
nleai
Ziņojumi: 513
Pievienojies: 08 Jūl 2014, 19:00
Braucu ar: e36
Reputācija: 2
 
Kā tu to plusa kastīti domā tagad nostiprināt? es arii no tā atbriivojos, veel neesmu izdomajis. :D
@instagram - anrijs.v
Profila bilde
gda33
Ziņojumi: 776
Pievienojies: 18 Aug 2012, 14:42
Braucu ar: melnu e36
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 
Neslikta kompresija cilindros ;) teicu ka strada labi :D tik ka jau ieprieka mineju- paluri vadibu ;) ja sanak uZmet 403 un pateste ;)
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
nleai rakstīja:Kā tu to plusa kastīti domā tagad nostiprināt? es arii no tā atbriivojos, veel neesmu izdomajis. :D
Sānos kuzavam izurbšu divas vītnes un pieskrūvēs :D

@gda nu vadība 100% nav īstā, jo līdz 3k rmp viņš šķauda un neiet
Profila bilde
Beerzins
Ziņojumi: 740
Pievienojies: 05 Aug 2013, 17:00
Braucu ar: ...
Atrašanās vieta: Rīga - Jēkabpils
nesaprotu tevi,ja jau masiina uz kausanu tad kaada velna peets kko kraasot,es ietu uz to ka max mazaak peso ieguldiit un vairaak izbaudiit izpriecas. tev tak visi strumi ir,izpuus,izruusees atradiisi naakamo drotu kama to motoru iecelt. nu bet katrs dara kaa grib...
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Beerzins rakstīja:nesaprotu tevi,ja jau masiina uz kausanu tad kaada velna peets kko kraasot,es ietu uz to ka max mazaak peso ieguldiit un vairaak izbaudiit izpriecas. tev tak visi strumi ir,izpuus,izruusees atradiisi naakamo drotu kama to motoru iecelt. nu bet katrs dara kaa grib...
Paskaties uz to pašu pachu, viņam arī auto ir kaušanai, bet viņš visu patīkami sakopa. Man motortelpas remonts izmaksās 25 euro, kapēc gan nē, visu daru pats, krāsošanas pistole ir, bokss ir, metināmais ir, nededznu jau uz servisu. + pašam arī patīk tādi darbi, labāk pasēžu visu dienu garāžā nekā tupa nosēž pie datora spēlējot kompi ;)
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
RŪSA 4 EPIZODE 2


Šī nedēļa iesākusies ar skaistu, siltu saulīti, domas pozitīvas, laiciņš patīkams.
Tādēļ arī novēlu jums visiem lasītājiem jauku visu šo saulano nedēļu! :super:



Šeit jau ar fleksīti un drāšu birsti esmu bišku appucējis un izslīpējis tos caurumus vel lielākus, skats kaut kāds šāds.
Attēls
Tālāk iegādājos visus vajadzīgos instrumentus rūsas novēršanai, neesmu profiņš, bet liekas, ka ar šo varētu pietikt.
Attēls

Pagaidām ar to visu motortelpas labošanu arī tālāk neesmu ticis, bet nu nav jau kur skriet.
_______

Lai nebūtu galīgi garlaicīgi, atrādīšu arī jaunos riteņus.
No jēkabsona iepirku R16 diskus, tīri pieklājīgi izskatās un cena sviestmaize. :super: :super:
Attēls
Portams ar R16 un sprāgoni 2.5 nebūs aršana, tādēļ iegādājos speciāli aizmugurei vieglos alumīnija R15 kompakdiskus, kā arī regulējamās atsperes, lai ar R15 nebūtu traktoriņš.
Attēls
Salons pagaidām vel nekāds, uz to gaugi neskataties, pats tikai pēc fočēšanas pamaniju, kāds ākstoties iebāzis :D
Attēls
Profila bilde
Baker
Ziņojumi: 267
Pievienojies: 03 Feb 2015, 14:38
Reputācija: 1
 
Kapēc krāsot, atstāj, aprūsēs, būs cmuka motortelpa! #rūsa #rusty #lowandrust #rustsidewayz :super:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Tazx rakstīja:Kapēc krāsot, atstāj, aprūsēs, būs cmuka motortelpa! #rūsa #rusty #lowandrust #rustsidewayz :super:
Hapo stailz, nebus ka tsitiem lel
Profila bilde
nleai
Ziņojumi: 513
Pievienojies: 08 Jūl 2014, 19:00
Braucu ar: e36
Reputācija: 2
 
tas beņķis kaa no kosmoskuģa izrauts. :D
@instagram - anrijs.v
Profila bilde
jjjjuris
Ziņojumi: 335
Pievienojies: 01 Apr 2013, 21:37
Braucu ar: pikapu
Atrašanās vieta: Dzimtmisa
cik tie r15 kompaktdiski sver? .. apmēram
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
jjjjuris rakstīja:cik tie r15 kompaktdiski sver? .. apmēram
Uzmetīšu rīt uz svariem pateikšu precīzi, ja atmiņa neviļ, 5.9kg
Profila bilde
jjjjuris
Ziņojumi: 335
Pievienojies: 01 Apr 2013, 21:37
Braucu ar: pikapu
Atrašanās vieta: Dzimtmisa
vnk jau kādu laiku domāju par vieglāko disku atrašanu
ja sanāk, joka pēc nosver vēl kādus .. tīri tā, lai ir ar ko salīdzināt :hahaha:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Labs vakars, dārgie lasītāji!
[/b]

Diemžēl biju pārāk aizņemts, lai nēsātu līdzi fotoaparātu, tādēļ šī updeita bildes tikai no telefona
Reiz kādā dienā...
Es atkal pieķēros pie autiņa, kārtīgi izmočiju motortelpu ar melno krāsiņu, sasmērēju šuvju mastiku un domāju, ka viss cool.
Attēls
It kā jau viss skaisti, bet nē, mans prieks jau norietēja pēc 5 minūtēm un es nevarēju vairs. Noskrūvēju nost pilnīgi visu priekšejo piekari, jo to taču nevar atstāt netīru un pretīgu, johaid!
Attēls
Priekšējais tilts izrādijās sapuvis, no viņa motora paduška burtiski izvēlās ārā kopā ar visu stiprinājumu, pašas paduškas jau ar nekādas superīgās tur nebija. Tādēļ tiltu paņēmu no saviem detaļu krājumiem un aidā, visas detaļas nomaucu ar to paš krāsiņu, tā, lai nav tas rusļiks visur redzams.
Attēls
Protams arī mūsu mīļās kārbas tiltiņa bukses pārvērtās no 2 gabalām par 4 gabalām un motora paduškas jau gribēja iet pa to pašu ceļu, tādēļ vietā nāk jaunas, pilnīgi smaržo labāk!

Attēls
Pa to laiku esmu arī motoru atdzīvinājis
*jauna vārstu vāka blīve
*jaunas sveču blīves
*jaunas sprauslu blīves
*jauna kartera vāka blvīve
*jaunas izplūdes kolektora blvīves
*jaunas ieplūdes kolektora blīves

*uzsūtīta jauna zonde, jo vecajā iekšā grabēja beigtas žurkas
+visas briesmīgās eļļas notīrītas ar clearneri un lupatiņu, katra skrūvīte vārstu vākā uzpucēta un viss ir kā man tīk :D
Attēls
Tad nu nāca laiks likt visu atpakaļ kopā un beeeeem.
Jaunais tilts nemaz nelien virsū, jo viens skrūvju caurums vispār atrodās 6mm aizbraucis uz dienvidiem pie skaistām meitenēm.
Nu nekas traks beigās arī neizrādijās, pāis malkas pagalītes motortelpā, domkrats pa vidu un atspiedām vaļā biš tos lanžerus, ļoti raiti arī viss salikās atpakaļ. Kā arī uzliku savus vecos suportus, kuri tika pārkrāsoti un pārlasīti + jauni ferodo kluči ar diskiem.
Attēls
Attēls
Paldies par skatīšanos, filma beigusies, ja nu kādam ir M50 izplūdes kolektori ko piedāvāt, es tos labprāt ieķeršu (ar norunu, ka tās špiļkas ir ideālas un es tur tiešām varēšu kaut ko pieskrūvēt, pusizlauzti utt man pašam ir kalns) :D
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Labāk liec m52 kolektorus.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
ValtersZ rakstīja:Labāk liec m52 kolektorus.
Uz aci jau var redzēt, ka viņi ir šaurāki, nevajag man tādus