Edzis PROAM V8 sedans

E36 Club Latvia biedru auto.
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Laba diena, dārgie draugi!

Šodien man liels notikums, jāver vaļā šampānietis un jāliek torte galdā.
Pirms aptuveni kādiem 7 mēnešiem šeit forumā "erda" bija ielicis pārdoties BBS RK2 diskus, vieni no maniem favortīt diskiem, mega labi, bet nu tajā brīdī protams nebija vel tik daudz līdzekļi, lai pa tiem 500 vai cik tur tā cena bija nopirktu diskus. Protams bija skaidrs, ka tādus diskus dabūt latvijā vēl vienu reizi nu nav reāli, jo pavisam iespējams tādu te vispār vairs nav, jo pat google nepiedāvā baigi daudz info par viņiem. Nu neko darīt, viņus protams nopirka un es paliku tikai pētot lietotāja "540i" topiku un siekalojoties.
Te nu laimīgā kārtā jāsaka mīīīlzīgs paldies "540i" par to, ka izdomāja diskus pārdot :D šoreiz gan es izdevību garām laist netaisijos, tā nu arī kļuvu par nākošo šo disku īpašnieku. Paldies tev vēlreiz, vecīt! :supeer:

Tagad tikai jāiegādājās jaunas riepas, jo šīs jau ir nokalpojušas savu un protams jāsapucē plaukti.
Liels prieks par to, ka līdzi nāca oriģinālie vāciņi, galīgi svaigi un disku centri ar norkāsoti tādā krāsā kā man tīk! :super:

Tad nu jā - BBS RK502 8.5j 10j R18

Vel protams jālikvidē traktors
Attēls
Attēls
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 
sie tiesam ir loti smuki diski un reti ari diezgan :super:
...
Profila bilde
zzhurka
Ziņojumi: 249
Pievienojies: 28 Mar 2015, 16:10
Braucu ar: MB C180
Atrašanās vieta: Smiltene
Diski. :pupi:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Armando rakstīja:sie tiesam ir loti smuki diski un reti ari diezgan :super:
Paldies! :)
Gribēju atsevišķi nopirkt takā pašu to ārējo detaļu diskam, lai dabūtu visus 4 10j bet nekur neatradu kur viņu var nopirkt

P.S kāds moš var aizdot arku valcējamo?
Profila bilde
ikey07
Ziņojumi: 4212
Pievienojies: 26 Mar 2013, 14:44
Braucu ar: '99 Cabrio
Atrašanās vieta: Mārupe
Reputācija: 9
 
Izskatās kkas līdzīgs kā erda bija, baigi gribas tādus pašam. :super:
- ikey07
Profila bilde
ZzevsS
Ziņojumi: 4781
Pievienojies: 06 Okt 2012, 12:07
Braucu ar: 328
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 11
 
ikey07 rakstīja:Izskatās kkas līdzīgs kā erda bija, baigi gribas tādus pašam. :super:
Tie ir tie paši diski kas bija erdam...
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
ikey07 rakstīja:Izskatās kkas līdzīgs kā erda bija, baigi gribas tādus pašam. :super:
Ja būtu cītīgāk lasijis, tad arī pamanītu, ka tie ir vecie erdas un vecie 540i diski :D
Profila bilde
A_C
Ziņojumi: 551
Pievienojies: 19 Feb 2014, 17:58
Reputācija: 3
 
Labi ziemas diski :gigigi:

Gaidu kopskatu :super:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Labs vakars, dārgie foruma lietotāji. :drink:
Galīgi nav ko darīt šajā tumšajā vakarā, tādēļ izdomāju nedaudz padrukāt. :emo:

Vakardien pabūts garāžā un autiņš var teikt ir gatavs ripot, protams ir vēl ļoti daudz lietas, kas jādara, bet cenšos sadarīt visu, lai mašīna ir braucama un tad jau pakāpeniski katru vakaru kaut ko padarīt, lai nav atkal jānomet viņa uz mēnesi pacēlāja ķepās.

Otrā dienas daļa sākās ar hydroscand apmeklējumu, kur čaļi mani sirmu pataisija. Liekās tādas sūda trubiņas, bet maksā tādu kosmosu, vāks. Bet nu labi, ko tad es tur bomžošos, man taču visu vajag čotka, bija vien jāpērk šīs "zelta" trubiņas.
Rezultātā uzstādiju dīzeļa radiatoru un izplešanās trauku noliku vietā, kur izlauzu to nevajadzīgo bleķa gabalu.
Nācās pagarināt trubas, kas arī diezgan sakarīgi izdevās.
Sametināju arī izplūdi un beigu beigās autiņs sanāca tik kluss kā mana daily honda :D Jo viss ir stock, pat ir oriģinālais katalizators un kaut kā tā. Varēs pa naktīm krāmēt un nevienam netraucēt, kas manuprāt ir milzīgs bonuss.

Mazo apbgriezienu purkšķināšan arī tika atklāta, noņemot zondi, forši grabēja, iepirku jaunu un cerēsim, ka viss bumbās.

Paralēli tam visam arī piesēdināju aizmuguri, tik tagad vajag pievelcēt bišku, ceru, ka kāds aizšaus valcējamo pa kādu sešpaku, savādak būs visamz ar āmuru jāpiedaudza tā maliņa klāt.

Tiem, kuriem nepatīk gari lasīt :D
*uzlikts dīzeļa raģiks
*aizmugurē uzliktas regulējamās atsperes
*salikts beidzot purns (bet vajadzīga jauna brille, esmu gatavs nopirkt, piedāvājiet)
*Pievilkta rocene, atlicis tik rīt visu sistemu atgaisot.
*uzlikts stock izpūtējs
*nopirkta jauna bosch zonde

Bildītes no visa ielikšu rīt, jo ir jau plānos izvest viņu uz ielas! :super:

Viens snapiņš, man jau pašam baigi patīk šitie diski :pupi:
Attēls
Profila bilde
Artūrs O_o
Ziņojumi: 109
Pievienojies: 04 Jūn 2014, 23:25
Braucu ar: e36 cabrio
Atrašanās vieta: Rīga
krāsa un diski super!!! :pupi:
Profila bilde
edzis
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2170
Pievienojies: 12 Apr 2014, 10:25
Reputācija: 3
 
Attēls
Neliela atskaitīte
[/i]

Pa lielam autiņš vel nav izbraucis ielās, jo ir jau pagajis labs laiks cīnoties ar motora problēmu, zemi abaroti, pārlej un viss kuzavs raustās. Tā i vel līdz šai dienai neviens nav spējis īsti palīdzēt līdz galam.
Atbraucis ciemos bija dogma ar kompi, bet beigu beigās kompis nekomunicēja ar manu aparātu, cik pareizi atceros kaut kāda KL līnija pravotkā nokurināta. Nu neko, centāmies vel minēt, kas varētu būt, lai gan jau viss itkā ir pārbaudīts.
Aizskrēju līdz kaimiņ šrota, sarunāju uz provi 3 gab. tukšgaitniekus, gaisa masas mērītāju un vel sadalenes devēju.
Visu to nomainiju, protams nekas nemainijās. Lieki piebilst, ka sveces saliku jaunas un visas indukcenes ar mainiju.
[/i]
Attēls
Tad nu beigu beigas izdomāju, ka jāmaina ir pravotka, jo bez kompja vainu te neatrast.
Ilgi negaidiju, nopirku jaunu pravotku, pie reizes protams arī nomainiju ieplūdniekam blvīves.
Šodien saliku pravotku gandrīz līdz galam atpakaļ un nu redzēs, varbūt pat tikai dēļ pravotkas viss jau aizies.
Paralēli iepirku jaunu brilli, jo nu ar šo rūsas kalnu kauns uz ielas rādīties :D
Iepirku arī jaunas aizmugurējās ferodo bremzes no 2.8
Sadabuju KW racing aizmugurējās atsperes, kuras esot cietākas par cietāko akmeni. Neesmu vel testējis, bet ceru, ka būs labi.
Un vel visādi sīkumi sadarīi, kā reikai jauni stieņi ar pirkstiem, jo šaras bija beigtas utt.
Gunchs
Ziņojumi: 139
Pievienojies: 18 Dec 2013, 13:56
Braucu ar: nu jau e30 un e46
Reputācija: 1
 
vnk intereses pec jautajums, kapeec dizela radiks(radiators)?
Dzerve
Ziņojumi: 146
Pievienojies: 06 Mar 2014, 15:22
Braucu ar: E36,E60
bobrikov rakstīja:vnk intereses pec jautajums, kapeec dizela radiks(radiators)?
Lielāks....mazāka iespēja uzvārīt motoru ;)
Gunchs
Ziņojumi: 139
Pievienojies: 18 Dec 2013, 13:56
Braucu ar: nu jau e30 un e46
Reputācija: 1
 
doma pareiza, bet ja motors varas, tad lielaks radiks nelidzest tapat, tik pisa ar bacoka iznesanu motortelpa...
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Tur ir cita fīča arī.
TDS radiatoram izplešanās trauks ir atsevišķi. Ja sprāgs dēļ spiediena, tad sprāgs trubas ne radiators vai korpus vai izplešanās trauks.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Gunchs
Ziņojumi: 139
Pievienojies: 18 Dec 2013, 13:56
Braucu ar: nu jau e30 un e46
Reputācija: 1
 
Pardon, doma laba, nebiju tik talu padomajis. Idejai nav ne vainas, bet vai nav ta, ja veidojas spiediens tad sa vai ta radiatoru uzpuush pirmo?
Dzerve
Ziņojumi: 146
Pievienojies: 06 Mar 2014, 15:22
Braucu ar: E36,E60
ValtersZ rakstīja:Tur ir cita fīča arī.
TDS radiatoram izplešanās trauks ir atsevišķi. Ja sprāgs dēļ spiediena, tad sprāgs trubas ne radiators vai korpus vai izplešanās trauks.
+
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Nu cik esmu runājis ar sportistiem un cilvēkiem kas gāž folkrace/rallī/minirallī/fastlap tad trubas plīst pirmās parasti. To labāk kāds gudrāks par mani varēs izskaidrot.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Gunchs
Ziņojumi: 139
Pievienojies: 18 Dec 2013, 13:56
Braucu ar: nu jau e30 un e46
Reputācija: 1
 
ka jau mineju, doma nav slikta, nav meginats...
Profila bilde
Nixon
Ziņojumi: 5884
Pievienojies: 13 Dec 2011, 20:59
Braucu ar: BECAUSE RACECAR
Atrašanās vieta: Valmiera, Mazsalaca
Reputācija: 22
 
bobrikov rakstīja:doma pareiza, bet ja motors varas, tad lielaks radiks nelidzest tapat, tik pisa ar bacoka iznesanu motortelpa...
Un dēļ kā tad motors parasti uzvāras? [emoji38] Dēļ nepietiekamas dzesēšanas, protams... Un ar šo lielo radiatoru taču dzsēšanu nodrošina labāku. ;)

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Attēls