Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava

02 Dec 2013, 10:54

Davaj Ceiziņ, piebrauc vien kad brauksi uz šo galu, tad arī dzīvē, parunāsim. Kā vajag!!!

Es te netaisos tagad internetā kašķi meklēt.
Un atvaino bet es neesmu īpatnis no laukiem, ja pats tāds esi, tad es neesmu vainīgs!!! Kam dzīvē neveicas utt.

Un par manu iesauku tu ībli, zināšanai, tā mani sauca draugi skolas laikā, un ta mani sauc arī tagad.

Ok iesmērēju es tev tu man. Un ir tāds labs teiciens gudrākais piekāpjas, tik izskatās kad tev līdz gudrumam vēl tāls ceļš ejams mammasdēliņš, un vēl kas ej un iemācies pareizi skolā rakstīt...


Atvainojiet par tādiem tekstiem e36 admini!!!
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 

02 Dec 2013, 11:01

galvenais radiatorus turiet gatavībā
Profila bilde
Kukijs
Ziņojumi: 314
Pievienojies: 23 Okt 2012, 13:59
Braucu ar: Volvo V70
Atrašanās vieta: Jelgava

02 Dec 2013, 11:30

Un vēl kas Ceiziņ Jāni. Tavai zināšanai es to visu rakstīju ne jau lai tevi te tā nomelnotu kā tu pāris lapas atpakaļ raksti. Bet vnk info kad lai zin kas un kā ir. Vari droši rakstīt arī par mani visās malās, esmu iesmērētājs utt


Tik atceries vienu es auto netirgoju ar svaigām skatēm, nelieku bildes un video draugos kā auto rūc utt :D :lol:


Gaidu kad atbrauksi parunāt TIKAI brauc viens ne jau ar pilnu mašīnu. Un bez visādām tu beisbolnūjām un vēl visskautkā.

Kad brauksi dod ziņu.
yanks rakstīja:Cik saprotu, tad rokeri ar gultņiem ir labāki motora darbības klusuma pēc, bet sliktāki, jo ir vairāk kustīgu detaļu kam saplīst.
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

02 Dec 2013, 11:35

Jebakj....šitas labs..... abi sauc viens pie otra uz izskaidrošanos.... un abi piekodina, lai viss pa godīgo ķipa.
Liekas jums abiem bikses pilnas vienam no otra un uz faitu atbrauktu jūsu abu tēti :lol:
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.

02 Dec 2013, 15:05

Kukijs rakstīja:Un vēl kas Ceiziņ Jāni. Tavai zināšanai es to visu rakstīju ne jau lai tevi te tā nomelnotu kā tu pāris lapas atpakaļ raksti. Bet vnk info kad lai zin kas un kā ir. Vari droši rakstīt arī par mani visās malās, esmu iesmērētājs utt


Tik atceries vienu es auto netirgoju ar svaigām skatēm, nelieku bildes un video draugos kā auto rūc utt :D :lol:


Gaidu kad atbrauksi parunāt TIKAI brauc viens ne jau ar pilnu mašīnu. Un bez visādām tu beisbolnūjām un vēl visskautkā.

Kad brauksi dod ziņu.
Nopērc smadzenes īpatni, nesatraucies ieradīšos! Tu auto netirgo ar svaigām skatēm jo nejēdz viņus sataisīt atbilstoši prasībām !!! :idiots: :idiots: :idiots: :idiots: :idiots: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
sigais
Ziņojumi: 437
Pievienojies: 25 Jūl 2012, 23:59
Braucu ar: 318ti, 530d touring
Atrašanās vieta: Roja

02 Dec 2013, 15:27

kāds brauks filmēt arī ? :hahaha:
šis viss liekas viens pārāk liels bērnudārzs. samainījāt sūdu pret sūdu, tad brauciet tagad ar viņiem un necepieties pa 10lapām :bmw:
Profila bilde
OHO
Ziņojumi: 53
Pievienojies: 17 Jan 2013, 20:28

02 Dec 2013, 18:09

Hiperaktīvais rakstīja:
Kukijs rakstīja:Un vēl kas Ceiziņ Jāni. Tavai zināšanai es to visu rakstīju ne jau lai tevi te tā nomelnotu kā tu pāris lapas atpakaļ raksti. Bet vnk info kad lai zin kas un kā ir. Vari droši rakstīt arī par mani visās malās, esmu iesmērētājs utt


Tik atceries vienu es auto netirgoju ar svaigām skatēm, nelieku bildes un video draugos kā auto rūc utt :D :lol:


Gaidu kad atbrauksi parunāt TIKAI brauc viens ne jau ar pilnu mašīnu. Un bez visādām tu beisbolnūjām un vēl visskautkā.

Kad brauksi dod ziņu.
Nopērc smadzenes īpatni, nesatraucies ieradīšos! Tu auto netirgo ar svaigām skatēm jo nejēdz viņus sataisīt atbilstoši prasībām !!! :idiots: :idiots: :idiots: :idiots: :idiots: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Brauc pie manīm :hahaha:
Profila bilde
Kristaaaaps
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 21 Okt 2013, 19:39
Braucu ar: 325, pasātu
Atrašanās vieta: Rīga, Zolitūde

02 Dec 2013, 19:06

Džeki jums jau pašiem tas nesāk škist smieklīgi?
Profila bilde
Burbul1s
Ziņojumi: 649
Pievienojies: 14 Sep 2013, 00:43
Braucu ar: Sasistām durvīm
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

02 Dec 2013, 19:16

Džeki jums jau pašiem tas nesāk škist smieklīgi?
Ko tu ņemies? Ļauj interneta samurajiem izpausties :gigigi:
Profila bilde
Kristaaaaps
Ziņojumi: 149
Pievienojies: 21 Okt 2013, 19:39
Braucu ar: 325, pasātu
Atrašanās vieta: Rīga, Zolitūde

02 Dec 2013, 19:34

Burbul1s rakstīja:
Džeki jums jau pašiem tas nesāk škist smieklīgi?
Ko tu ņemies? Ļauj interneta samurajiem izpausties :gigigi:
Da nu es neko neņemos. vienkārši nesaprotu jēgu turpināt bazaru, jo postus 10 pirmstam jau abi džeki parādija sevi no tās "labākās" puses :D
Profila bilde
Burbul1s
Ziņojumi: 649
Pievienojies: 14 Sep 2013, 00:43
Braucu ar: Sasistām durvīm
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 1
 

02 Dec 2013, 19:38

Da nu es neko neņemos. vienkārši nesaprotu jēgu turpināt bazaru, jo postus 10 pirmstam jau abi džeki parādija sevi no tās "labākās" puses :D
Tā nu tas internetā notiek: izkasās, sola viens otru sasist, un pēctam ienīst vēl 3 gadus :D Dzivē vieglāk, izvicinās ar kulakiem, izlamājās, un iet kopā iedzert :drink: :lol:
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 

02 Dec 2013, 20:02

Attēls
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

02 Dec 2013, 21:54

renio skaties ,dabusi vel virtualo plauku :lol: :D
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

02 Dec 2013, 21:57

izskatas ka uz bmw dienu nakamgad, cilveki nebrauks ar gjimeni, bet ar saviem kabaniem, kartot gjeelas :lol: :gigigi:
...
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

02 Dec 2013, 22:00

:lol:
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

02 Dec 2013, 22:07

Armando rakstīja:izskatas ka uz bmw dienu nakamgad, cilveki nebrauks ar gjimeni, bet ar saviem kabaniem, kartot gjeelas :lol: :gigigi:
nez kā ar bmw dienu, bet power salidojumā ātri paši tikām galā ar nemiera gariem un viss bija OK.... izņemot krabi kas iedriftoja grāvī :hahaha:
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 

02 Dec 2013, 22:09

Ridlihs rakstīja:
Armando rakstīja:izskatas ka uz bmw dienu nakamgad, cilveki nebrauks ar gjimeni, bet ar saviem kabaniem, kartot gjeelas :lol: :gigigi:
nez kā ar bmw dienu, bet power salidojumā ātri paši tikām galā ar nemiera gariem un viss bija OK.... izņemot krabi kas iedriftoja grāvī :hahaha:
sevens :D vai kads cits atzimejas :gigigi:
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

02 Dec 2013, 22:11

sevens ar e34 M5 violeto bija šķiet... dievīgs tas autiņš :supeer:
Profila bilde
Armando
Heineken
Ziņojumi: 6016
Pievienojies: 02 Mar 2011, 23:38
Braucu ar: e61
Atrašanās vieta: ireland
Reputācija: 72
 

02 Dec 2013, 22:12

Ridlihs rakstīja:
Armando rakstīja:izskatas ka uz bmw dienu nakamgad, cilveki nebrauks ar gjimeni, bet ar saviem kabaniem, kartot gjeelas :lol: :gigigi:
nez kā ar bmw dienu, bet power salidojumā ātri paši tikām galā ar nemiera gariem un viss bija OK.... izņemot krabi kas iedriftoja grāvī :hahaha:

es nez kas tur pa to poweri notiek, es jau vairakus gadus domaju pieregistreties bet vienmer kaukads slinkms velvienaa forumaa iesaistities :D
es istenibaa gribetu zinat kaa piemeram sabraucienos visi lielie viiri izskataas. noteikti acis aizpampushas no neguleetas pedejaass nedela pimrs kada lielaka sabrauciena, aiz bailem kas nu bus ja ieradisies ari tas un tas :lol: :lol:
vai ari nekas cits neatliek kaa izlaist pasakumu del savas lielas mutes un telot talak pirmo dzeku savaa setaa :lol:
...
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

02 Dec 2013, 22:25

mieru, neviens powera interneta karatists nebija un nebrauc.... un ja arī būtu , tad , ja pats neuzprasītos, šaubos vai kāds maz ietu rokas smērēt.... patiesībā šausmīgi forš pasākums bija un rītīgi atpūsties varēja :super:
Uz vienu gan cerējām, ka būs, jo tas toč nebūtu labi beidzies un labi, ka neatbrauca, būtu tikai liekas klapatas un darvas pile medus mucā :hahaha:
Nu Tu tak pats zini, kas notiek, kad aizbauc pie tāda.... cilvēks caur asarām un puņķiem dusmās ar radiatoru skrien virsū , liek kaimiņiem filmēt un draud ar mentiem :lol:

Bļin jāsameklē e pastā kur vienu šitādu noliku pie vietas 98.gadā.... mošk būs saglabājies vēl... kroče davedu netā ar saviem komentiem (par tēmu gan un pareiziem) un šis saka, ka tiekamies tajā un tajā zālē , tikos un tikos uz kikboksa maču :lol: pats necīnīšoties , bet viņa vietā būs baigais kikboksa čempis :lol: nu labi, pie dirsas, sasitīs sasitīs, vismaz vēl kāda noderīga prakse un viss :hahaha: tālāk... parādās bilde :hahaha: bilde no googles, to gan neteicu viņam , ka atradu.

Nu ok... tālāk man jākontaktē tikai ar kikbokseri..... un tad sākās caur e pastiem :lol: es šim saku - liekas, esi normāls džeks, davai, ja uzvari mani, piedāvāju tev nelegālās cīņās piedalīties, labi nopelnīsi.... kroče un vārds pa vārdam un džeks tik draudzīgs paliek un beigās kā izrādās nav Latvijā :lol: TAS BIJA TĀDS PSC :doh: :lol: