Kāpēc es nevēlos iestāties e36 Club Latvia?

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
-HAPO-
Ziņojumi: 1292
Pievienojies: 21 Jan 2012, 22:29
Braucu ar: -KORCH-
Atrašanās vieta: Rīga
"Vairāk par
klubu neesmu neko
dzirdējis - kādas
aktivitātes tiek darītas,
plānotas, kādas
priekšrocības dod
iestāšanās klubā."...kā saka--Maskawu ar neuzcēla 1nā dienā. Ar laiku būs wairāk bonusu kluba biedriem. Wmz mans iR uz to cerēt :hahaha:
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
Arī pašiem jābūt aktīviem un tas klubs ir jāuzlabo, un nav jāgaida tikai kad trīs galvas visu izdarīs. Tas mums nav ikdienas darbs, bet gan hobijs, bet ar to visu mēs cenšamies darīt ko varam! :super:
Profila bilde
korsa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1363
Pievienojies: 10 Jūn 2011, 20:59
Braucu ar: Pilnpiedziņu
Atrašanās vieta: Rīga;Koknese, Helsinki
Reputācija: 3
 
Nu tiem, kas nav rīdzinieki-tā kluba padarīšana ir visai neizdevīga. Tie paši 36 ls. Tomēr nauda. Un ja tu nevari pilnvērtīgi piedalīties visos pasākumos.. Domāju nav lielas atšķirības starp kluba biedru un aktīvu foruma biedru, kas nav oficiāli reģistrēts klubā. Tāpat viņu neviens nedzīs prom no kluba pasākumiem! ;)
Un Erdas spieminētās 2-3 ned. iepriekšējā paziņošana pirms kāda pasākuma ir visai niecīgs laiks. Vismaz man, jo plānoju darīšanas un pasākumus vismaz 2 mēneši uz priekšu :sad:
Ir vairāki paziņas ar e36, kas nestājās klubā tieši attāluma dēļ līdz Rīgai :sad: Bet neredzu ko tur var darīt lietas labā, jo neesam tik liels klubs, lai atvērtu vairākas fileāles Latvijā :)
Profila bilde
KV_
Ziņojumi: 2628
Pievienojies: 06 Apr 2011, 14:00
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 1
 
ch. rakstīja:Nekas provokatīvs vai uzbraucošs, vnk parasta atbilde uz uzdoto jautājumu - nav nedz iespēju ņemt dalību kluba aktivitātēs, nedz arī vēlmes šīs iespējas radīt. Ja būtu rīdzinieks, tad ok jā, bet negribu kulties līdz Rīgai lai pastāvētu aplītī un papļāpātu. :lol: Protams, zinu, ka kluba aktivitātes ar to neaprobežojās, bet lai vai kā, man gluži vienkārši nav intereses. Tas tā, bet kopumā tas viss ir forši un atbalstāmi. :super:
+320

Ridzinieki malachi :sarunats:
Profila bilde
Neocron
Ziņojumi: 126
Pievienojies: 24 Okt 2011, 12:18
Iesveriet PM iesniegumu, kas jāpilda kai iestāties
Profila bilde
dogMa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 9805
Pievienojies: 27 Feb 2011, 23:05
Braucu ar: E36 2.8i Coupe
Reputācija: 117
 
Sadaļā Par E36.lv, topikā E36 Club Latvia, tur pirmā postā pielikumā ir iesnieguma forma ;)
Profila bilde
vilks25
Ziņojumi: 436
Pievienojies: 21 Apr 2011, 19:22
Braucu ar: e36 328
Atrašanās vieta: jekabpils
Reputācija: 2
 
erda rakstīja:Klau, bet vai jūs zinat to, ka 5dienas sabraucieni un citi neoficiāli pasākumi vairāk attiecās uz foruma biedriem, proti,piesaistot jaunas sejas klubam :lol: !
Taču kluba pasākumi, kas gadā pagaidām ir plānoti tikai 2-3 (man zināmie), ir publiski izziņoti vismaz 2-3 ned. iepriekš un uz tādiem domājam var savākties un atbraukt!
Protams, klubs rosīsies un te jau briest sprorta spēles un braucieni ārpus Rīgas popularizēšanās nolūkos un ne tikai..., tapēc domāju, ka, ja laicīgi zināmi visi dartumi (iespējams kādreiz būs pasākumu kalendārs), visu var saplānot!
;)

Biš tik jāpiestrādā pie bonusiem, ko kluba biedri varētu izmantot! :yes:
priekškam man tās sporta spēles un matu griežšanas pie plazas,sporta spēles ar bmw vēl jā.jūs aizmirstat galveno domu ka tas ir auto klubs,nevis interešu pulciņš.visam daudz maz jāsaistās ap e36,.piekdienās vajag aliņu iedzert,ko nevar darīt stāvot aplītī,jo e36 tak mājās jāaizdzen.un neredzu nekādu labumu pruiekš sevis iestājoties e36.lv.un par ko tie 3lvl jāmaksā?
Profila bilde
HoodieBro
Ziņojumi: 1188
Pievienojies: 24 Aug 2011, 17:38
Braucu ar: e70
Atrašanās vieta: Ādaži
Reputācija: 6
 
lai gan esmu klubā , mīīīlzīgs +1 vilkam, pēdējā laikā šis viss pasākums ir galīgi pazaudējis to odziņu, kas šeit bija mēnešus 3 - 4 atpakaļ....
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
vilks25 rakstīja:
erda rakstīja:Klau, bet vai jūs zinat to, ka 5dienas sabraucieni un citi neoficiāli pasākumi vairāk attiecās uz foruma biedriem, proti,piesaistot jaunas sejas klubam :lol: !
Taču kluba pasākumi, kas gadā pagaidām ir plānoti tikai 2-3 (man zināmie), ir publiski izziņoti vismaz 2-3 ned. iepriekš un uz tādiem domājam var savākties un atbraukt!
Protams, klubs rosīsies un te jau briest sprorta spēles un braucieni ārpus Rīgas popularizēšanās nolūkos un ne tikai..., tapēc domāju, ka, ja laicīgi zināmi visi dartumi (iespējams kādreiz būs pasākumu kalendārs), visu var saplānot!
;)

Biš tik jāpiestrādā pie bonusiem, ko kluba biedri varētu izmantot! :yes:
priekškam man tās sporta spēles un matu griežšanas pie plazas,sporta spēles ar bmw vēl jā.jūs aizmirstat galveno domu ka tas ir auto klubs,nevis interešu pulciņš.visam daudz maz jāsaistās ap e36,.piekdienās vajag aliņu iedzert,ko nevar darīt stāvot aplītī,jo e36 tak mājās jāaizdzen.un neredzu nekādu labumu pruiekš sevis iestājoties e36.lv.un par ko tie 3lvl jāmaksā?

Hm, un kapēc nevar apvienot auto klubu ar interešu pulciņu? :rolleyes: Vai tiešām ja esi auto klubā, tad ir tupi jāsēž savā bumerā un jākūpina riepas? Ir daudz citas lietas ko var darīt kā klubs. Kaut vai tās pašas AUTO KLUBU sporta spēles. Lieliska vieta, kur pierādīt savus spēkus sportojot, nevis sēžot savā auto un gudri runājot. Protams, neiet runa par Tevi, Tavu draugu vai citu šī foruma lietotāju. Katram ir savas domas un katram ir sava nostāja pret to visu. Tad man jautājums Tev - kas ir e36.lv? Vai tad ne vienu interešu pulciņš?

Par aliņu. Es izvēlos pavizināties pa Rīgas ielām un piebraukt uz kārtējo sabraucienu veselīgi pasmiet, a ne tupēt mājās/bārā vai ārā zem koka sūcot alēnu. To drīzāk daru pēc grūtas darba dienas, jebkurā dienā un pie TV. Protams, šeit atkal domas dalās un katram jau savas vērtības dzīvē. :)

3ls jāmaksā par to ka kluba biedram tā nauda uzkrājās kā tādā bankā un pēc tam tiek izlietota, lai izveidot bezmaksas pasākumu, vai apmaksātu tās pašas sporta spēles.

A pārējais tīri entuziasma pēc. Ja Tev e36 ir tikai auto, tad protams ka klubā nestāsies. Nu kaut kā tā. :drink:

p.s. Nekāda naida. :bye:
Profila bilde
vilks25
Ziņojumi: 436
Pievienojies: 21 Apr 2011, 19:22
Braucu ar: e36 328
Atrašanās vieta: jekabpils
Reputācija: 2
 
ok,argumentēti,bet manuprāt nepareizi.interešu pulciņam man ir draugi,nav arī tā ka es tik riepas kūpinu.NOSAUC VIENU IEMESLU KĀPĒC MAN VAJADZĒTU,VAI ES VARĒTU GRIBĒT IESTĀTIES KLUBĀ!!!ja reiz esat oficiāls klubs,tad nevajag taisīt sporta spēles,kurās pat bildēs redzams ka esat tur tikai tāpēc ka vajag.satikties piektdienās tikai tāpēc ka tā skaitās tradīcīja.
jāuzvedas kā klubam pienākas- gribat sporta spēles,tad izaicināt vajag e46,kaut kādus kalibras un tojotas klubus-pierādīt ka esam labākie un stiprākie.organizēt sacensības,diena sporta kompleksā 333!!!!(piemēram)tur tad būtu jēga to naudu samest un kā klubs izīrēt trasi.citi ta var.un uzstādīt piemēram kkādu kluba ātrāko apļa laiku 333 kompleksā,vai uzrīkot mazas drifta sacensības mirstīgajiem,veiklības braucienu.tīri jautrības pēc.piemēram audi-austrumi.lv rīko dragreisa sacensības 2x mēnesī apmēram.reklāma bitīt matos.kluba pasākums.vajadzētu bonusus no kluba puses priekš biedriem,lai visi gribētu tikt klubā.un galu galā jūs tak sākāt to klubu veidot,un nevajag pārmest tagad visiem ka redz mums ar roka jāpieliek.un e36 LATVIA(nez kāpēc bez j) ir tomēr pārāk augstu tēmēts.visa Latvija nav Rīgā.bet cepuri nost-neviens cits tak nesaņēmās kko tādu uzmočīt,mazliet citu pieeju un būs topzustand.
Profila bilde
Ruu
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 4667
Pievienojies: 23 Feb 2011, 18:55
Atrašanās vieta: Cēsis
Reputācija: 6
 
1. Uzskatu ka auto klubu sporta spēles ir vairāk nekā ok. Bijām tur tikai tāpēc ka vajag? :lol: :doh: Nezinu kā Tu, bet mēs cīnījāmies par ceļojošo auto klubu kausu, ieguvām noderīgas balvas un pierādījām ka E36 Club Latvia ir spēcīga komanda. Pārliecinoši novinnējām priekšnesumos. NEVAR aprobežoties tikai ar auto, dragu, driftu. Protams, kam sports ir svešs, tie nesapratīs.

2. Bonusi kluba biedriem pašlaik jau ir un būs. Viss ir izstrādes stadijā.

3. E36 Club Latvia - a kurš ir teicis ka mums biedri ir tikai no Rīgas? :o

Katram protams savi uzskati, bet nu pašlaik šķiet ka mums ir pareizā pieeja. Ir sīkas aizķeršanās, bet viss pārējais ir top zustand, neņemot vērā to ka klubam ir tikai pieci mēneši. :bmw:

Paldies par kritiku. ;)
Profila bilde
Boyka
Ziņojumi: 54
Pievienojies: 28 Jan 2012, 17:21
Hazard rakstīja:Tads nopietns topiks, ka pat negribas neko sliktu rakstit :D
Un atbildot uz jautajumus -> Kāpēc es nevēlos iestāties e36 Club Latvia?
- Da nez, nepieņem :lol:
Hazard!
Reputation -14 ( domaju, ka ar to viss izteikts) :grrr:
Profila bilde
KLAVINS
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6347
Pievienojies: 07 Apr 2011, 08:45
Braucu ar: BMW
Atrašanās vieta: Titurga (Baloži)
Reputācija: 4
 
netikai ar reputaciju bet gan ar savu uzvedibu :doh:
Jaunas BMW OEM un cita ražotāja detaļas.
Auto sporta lietas,kartera magnētiskās skrūves,stūres(OMP),Koiloverus(TA-Technix,FK, HSD, BC),hidro rocenes,K&n filtrus,quick release stūrēm(Sparco),u.c.
Labas cenas.
Profila bilde
Richus
Ziņojumi: 798
Pievienojies: 23 Mar 2012, 15:51
Braucu ar: 350hp 700n
Reputācija: 6
 
Jasaved auto kartibā, jāpabraukā pa sabraucieniem un laikm jamegina pieteikties. nez kā sanāks
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
būs aktīvs, tad viss sanāks! ;)
Profila bilde
Gekons
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1202
Pievienojies: 13 Jūl 2012, 23:33
Braucu ar: VOLVO XC90
Es varu būt kā piemērs! :lol:
Profila bilde
ArchyLive
Ziņojumi: 203
Pievienojies: 11 Dec 2011, 22:52
Atrašanās vieta: Rīga
Domaju ka kluba iestasos noteikti
p.s protams ja pienems!
Bet tagat to nedarisu jo sakuma jasakarto Bmw lai butu ar ko normali braukt uz pasakumiem ;)
Profila bilde
VSKB
Ziņojumi: 194
Pievienojies: 06 Mar 2012, 18:05
Braucu ar: tdesu :D
Klubs.neklubs. isteniba neuztrauc.patik e36. braukaju ar to pec iespejas vairak.skruveju cubinos ap to.
sabraukties paplapat ar e36 foruma biedriem. e36 masa piesaista.gada svinibas. visadi citadi laikam nevisai.bet tas tapec ka nevienu pa lielam nepazistu.
Laikam mana nostaja pagaidam "nevisaj" tapec ka nav laika piedalities kluba dzive. protams viss var mainities ;)
Attēls
Profila bilde
Dj_Zii
Ziņojumi: 2104
Pievienojies: 01 Dec 2011, 17:28
Braucu ar: zibenu
Reputācija: 6
 
parlieciniet mani :hahaha: :lol:
Profila bilde
Kobreti
Ziņojumi: 1305
Pievienojies: 13 Mar 2011, 14:02
Braucu ar: 325
Reputācija: 9
 
man nepatik uzlimes tāpēc arī neiestājos :lol: (joks)