Kāpēc es nevēlos iestāties e36 Club Latvia?

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
Dj_Zii rakstīja:parlieciniet mani :hahaha: :lol:
Piedod bet man liekas ka nevirns nekad nav jāpārliecina.
Brīva griba ;)
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
pa lielam tā ir laika nosišana, citreiz efektīva, citreiz ne tik.. stāties klubā var atļauties cilvēki kuriem ir daudz brīvā laika un ģimenes cilvēkiem parasti tāda nav, vai ne ? vēl liels faktors ir dislokācija :yes: . man piemēram ir 1/2 stunda līdz Rīgai :lol: un es vēl kkā varētu, bet ko , lai dara lietotājs no Dpils ? :sad: reāli 36 klubs ir priekš Riga city.... :bye:
Profila bilde
Gekons
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1202
Pievienojies: 13 Jūl 2012, 23:33
Braucu ar: VOLVO XC90
Rons rakstīja:pa lielam tā ir laika nosišana, citreiz efektīva, citreiz ne tik.. stāties klubā var atļauties cilvēki kuriem ir daudz brīvā laika un ģimenes cilvēkiem parasti tāda nav, vai ne ? vēl liels faktors ir dislokācija :yes: . man piemēram ir 1/2 stunda līdz Rīgai :lol: un es vēl kkā varētu, bet ko , lai dara lietotājs no Dpils ? :sad: reāli 36 klubs ir priekš Riga city.... :bye:
Nu ta jau gluži nav ka Rīgai tikai ka labi zinam Jelgavā notiek un Ogre arī!
Profila bilde
možais
Ziņojumi: 2635
Pievienojies: 09 Apr 2011, 13:10
Braucu ar: m52tub28 & e61
Atrašanās vieta: Cēsis, Allaži
hmm, reali piekriitu Rons teiktajam... bet esmu kluba biedrs un cik es varu ierodos uz pasakumiem kaut esmu +- 80km no riigas :giggle: protams, katru nedelu vai vispar ierasties Plazā, lai parunatos, bet uz pasakumiem, ko riiko, organizee... lai kur riikotu, censos apmekleet... un nejuutu sajuutu, ka esmu negaidiits :rolleyes: tā škiet... :giggle:
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
Gekons rakstīja:
Rons rakstīja:pa lielam tā ir laika nosišana, citreiz efektīva, citreiz ne tik.. stāties klubā var atļauties cilvēki kuriem ir daudz brīvā laika un ģimenes cilvēkiem parasti tāda nav, vai ne ? vēl liels faktors ir dislokācija :yes: . man piemēram ir 1/2 stunda līdz Rīgai :lol: un es vēl kkā varētu, bet ko , lai dara lietotājs no Dpils ? :sad: reāli 36 klubs ir priekš Riga city.... :bye:
Nu ta jau gluži nav ka Rīgai tikai ka labi zinam Jelgavā notiek un Ogre arī!

par to jau ar saku, ka aktivitāte var būt ~50 km ap metropoli :lol: un nekā savādāk. ;)
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Gekons rakstīja:
Rons rakstīja:pa lielam tā ir laika nosišana, citreiz efektīva, citreiz ne tik.. stāties klubā var atļauties cilvēki kuriem ir daudz brīvā laika un ģimenes cilvēkiem parasti tāda nav, vai ne ? vēl liels faktors ir dislokācija :yes: . man piemēram ir 1/2 stunda līdz Rīgai :lol: un es vēl kkā varētu, bet ko , lai dara lietotājs no Dpils ? :sad: reāli 36 klubs ir priekš Riga city.... :bye:
Nu ta jau gluži nav ka Rīgai tikai ka labi zinam Jelgavā notiek un Ogre arī!
Bet uzreiz jautaajums!!!! Cik no Jelgavaa vai Ogree tuseetaajiem ir e36.club biedriem???? Nejaukt ar e36.lv foruma lietotaajiem!!!
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Gekons
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1202
Pievienojies: 13 Jūl 2012, 23:33
Braucu ar: VOLVO XC90
Orkaans rakstīja:
Gekons rakstīja:
Rons rakstīja:pa lielam tā ir laika nosišana, citreiz efektīva, citreiz ne tik.. stāties klubā var atļauties cilvēki kuriem ir daudz brīvā laika un ģimenes cilvēkiem parasti tāda nav, vai ne ? vēl liels faktors ir dislokācija :yes: . man piemēram ir 1/2 stunda līdz Rīgai :lol: un es vēl kkā varētu, bet ko , lai dara lietotājs no Dpils ? :sad: reāli 36 klubs ir priekš Riga city.... :bye:
Nu ta jau gluži nav ka Rīgai tikai ka labi zinam Jelgavā notiek un Ogre arī!
Bet uzreiz jautaajums!!!! Cik no Jelgavaa vai Ogree tuseetaajiem ir e36.club biedriem???? Nejaukt ar e36.lv foruma lietotaajiem

Diemžel uz šo jautājumu nevarešu atbildēt, jo neesmu ievācis informāciju kurš no kurienes ir! :)
Profila bilde
Orkaans
Ziņojumi: 3176
Pievienojies: 14 Mar 2011, 19:52
Braucu ar: BMW E90
Atrašanās vieta: Jelgava
Reputācija: 6
 
Max 3 par taam 2 pilseetaam ;)
Bērnībā katru rītu tētis mani veda uz bērnudārzu ar Opeli, tāpēc lamāties es jau iemācījos ļoti agri. :)
Profila bilde
Gekons
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1202
Pievienojies: 13 Jūl 2012, 23:33
Braucu ar: VOLVO XC90
Orkaans rakstīja:Max 3 par taam 2 pilseetaam ;)
Paldies par info! ;)
Profila bilde
jenchs
Ziņojumi: 1314
Pievienojies: 16 Jūn 2011, 12:00
Braucu ar: e61 daily wagon
Atrašanās vieta: Jūrmala
Reputācija: 1
 
Jautājums - vai klubs ir laf biedrs?? daudziem sportistiem tas ir svarīgi, piem lai brauktu driftā! :rolleyes:
Vairāk info par servisa pakalpojumiem un sporta klubu viewtopic.php?f=23&t=794 un
PM vai 2237[sešiviensseši]7
Profila bilde
RENIO
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 11570
Pievienojies: 15 Mar 2011, 17:30
Braucu ar: 2 BMW
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 20
 
Kādā ziņā svarīgi?
Profila bilde
Indiigais
Ziņojumi: 137
Pievienojies: 14 Nov 2011, 17:57
Braucu ar: Melnu sedanu.
Atrašanās vieta: SAVS RAJONS.
Lai uztaisītu Licenci sportistam, viņam ir jāiestājās jebkurā no LAF biedrības klubiem. tie kas maksā Lafam kaut kādu noteiku gada summu.
Tagad Lafs nesadarbojas ar privāt personām, bet tikai ar klubiem vai kaut kādām biedrībām. -tas tā virspusēji... Ja interesē vairāk - griezietiel LAF.lv. :sarunats:
Profila bilde
Seeya
Ziņojumi: 235
Pievienojies: 20 Apr 2012, 20:11
Braucu ar: 328
Es ,piemēram, nestājos jo nav laika apmeklēt sabraucienus un visus miitus.
Taču cenšos apmeklēt sezonas atklāšanas un "lielos pasākumus" par kuriem tiek brīdināts labu laiku iepriekš!
Plus man nepārāk e36.lv uzlimes pēc skata :lol:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
tad moš tev tieši E36 Club Latvia uzlīmes patiktu! :D
viewtopic.php?f=26&t=1122
Profila bilde
splat
Ziņojumi: 491
Pievienojies: 28 Nov 2012, 17:51
tad moš tev tieši E36 Club Latvia uzlīmes patiktu!
viewtopic.php?f=26&t=1122

:lol:
Profila bilde
daemon
Ziņojumi: 283
Pievienojies: 17 Dec 2011, 15:30
Man noteikti būtu interese iestāties. Būtu arī interesanti iesaistīties visādās aktivitātēs, bet tā kā esmu pārāk tālu no Rīgas un nesanāk arī uz to pusi braukt, kur nu vēl specjāli... tad man šī iespēja atkrīt.
Pēdējais labojis daemon - 09 Apr 2013, 01:08, kopā labots 1 reizi.
BMW
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 
Interese iestaties man jau ir kops rudens, tikai cik zinu, tad pienjemsana slegta. Nekur nav mineets, ka atverta.
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Ko tavā izpratnē nozīmē "slēgtā" un "atvērtā"?
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 
rudenī prasīju dogmam kā tur īsti ir ar uzņemšans kārtību ? atbildēja, ka uzņemšana slēgta un visi iesniegumi tiks ignorēti. kad atkal būs atvērta uzņemšana, tad forumā par to ziņos. joprojām gaidu :hahaha:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Domaju, ka vari meginat sutit iesniegumu ar mot. vestuli uz noraditajiem kontaktiem! Parejais jau pa lielam pec tavas atbilstibas biedru pienemsanas punktiem! :bye: