Kāpēc es nevēlos iestāties e36 Club Latvia?

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
tommijss
Ziņojumi: 380
Pievienojies: 09 Jan 2013, 17:01
Braucu ar: kājām :(
Nevēlos iestāties klubā, jo auto vēl nav cienīgs. :lol:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
Tam nevajadZētu būt būtiskam šķērslim! Katrs auto uzlabo pēc savam iespējām! ;)
Profila bilde
houseworx
Ziņojumi: 472
Pievienojies: 01 Nov 2011, 01:26
Atrašanās vieta: Jekabpils
Reputācija: 1
 
Orkaans rakstīja:Max 3 par taam 2 pilseetaam ;)
cik man zinam no Ogres nav neviens "e36 club biedrs", atliek uzzinat cik Jelgava ir, un zinasi isto ciparo :hahaha:
Attēls
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 
ervvis. Tatad tikai 1.
Profila bilde
iifa
Ziņojumi: 111
Pievienojies: 19 Feb 2013, 10:53
Braucu ar: E87
Lai gan ģimenē patlaban aug un attīstās 2 e36ie, manējais ir e87! :yes:
Pie tam - apstākļu sakritības rezultātā no manis klubs tāpat netiek vaļā :hahaha: [pagaidām]... :giggle: +par neziedošanu man arī nevar piesieties... ;)

Citiem vārdiem, mana oficiāla iestāšanās e36.klubā klubam neko nedos! :gigigi:
Alias Renio+1
Supporting e36.lv
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Kad ierados visi bija daudz maz līdzīgi ka ģimene, kopš klubs startēja arvien vairāk no malas vērojot parādās atdalīšanos,sadalīšana. Runājot ar dažiem nesupersaistitiem kluba biedriem izskanēja diezgan nepatīkama teikumam, ka tas pamats turas ļoti stingri ka smilškastē savējais pie saviem, bet ja kāds arejais vēlas pievienoties tad ir ka ir.
Nu tas ir tik manas domas ko esmu secinājis ilgākā laikā.

Kas attiecībā uz mani

v nekādas vēlmes izdabāt visiem un sevi nostādīt uz skatuves te nu es esmu un visiem vajag izpētīt.

Lai arī kā argumentētu tomēr tā ir kad klubs ir centters Riga. Ja ir daži nerīdzemnieki un tādi kas nav lv. Mani met ārā no pašreizējā īres dzīvokļa, reāli es palieku uz ielas un Riga nebūšu.

Arī galvenā šī foruma daļas autoritāte Ģertrude neatbilst cienīga stāvokli kluba reprezentācijai.

Ka arī pēdējās dienas izlēcien. Kad mani kluba biedrs neētiski un brutāli nosauc par kapeikpisi lohu.

Paldies es izlaidīšu šo iespēju otreiz mēģināt kļū. Par kluba biedru.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
lapni aicināts internetā :lol: ieteiktu Tev par šo visu pasmaidīt, jo cepties tiešām nav vērts ;)

šim topikam varētu uzdot pretjautājumu.
Kapēc lai es gribētu iestāties klubā?
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 
Nu es neiespringstu, vairs.
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
Taisi pats savu klubu :hahaha:
Profila bilde
Rons
Ziņojumi: 1429
Pievienojies: 22 Jūl 2011, 19:28
Braucu ar: c3h8-c4h10
Reputācija: 12
 
Kakova hrena vispār ir kkur jāstājās un jāreģistrējas, ja vien nav redzams milzīgs materiāls labums ? ;) utt. atgādina lielveikalus ar savām lojalitātes kartēm :yes ; vienmēr, kad prasa , vai jums ir xxx karte - atbilde - es neesmu nabags. :D pretīgi un kaitinoši. :yes:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
yanks rakstīja:lapni aicināts internetā :lol: ieteiktu Tev par šo visu pasmaidīt, jo cepties tiešām nav vērts ;)

šim topikam varētu uzdot pretjautājumu.
Kapēc lai es gribētu iestāties klubā?
es kā kluba biedrs uzskatu, ka:

viena no kluba prioritātēm, tāpat kā foruma ir popularizēt BMW e36. To darām dažādos veidos, gan braukājot uz publiskiem pasākumiem un sacensībām, gan veidojot paši sacensība un publiskus pasākumus! Kluba biedriem ir lielāka prioritāte, piedalīties, piem., citu klubu veidotos pasākumos, kuru mērķauditorija ir auto KLUBI! Tātad, ja esi klubā, tad ierodies uz iekšējām darba grupu sapulcēm un piedalies darba organizēšanā un plānošanā!

Nevienam netiek izsūtīti iknedēļas ielūgumi iestāties klubā, nav nekāda slēptā mārketinga, vismaz par tādu nezinu. Iestājās tiek, kuri grib un redz iespēju palīdzēt iepriekš minēto darbību, mērķu sasniegšanā.


Varbūt ar savu kašķi un mūžīgo skepsi jūs paši nedaudz sarežģījat un piepušķojat šo štelli, jo manuprāt viss ir ļoti elementāri un saprotami.
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 
Pluss daudz. Pareizi pateici :supeer:
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641
V1Beta
Ziņojumi: 2075
Pievienojies: 28 Jūl 2012, 13:36
Braucu ar: E36 Coupe
Reputācija: 1
 
nu padomājiet tagad cik daudz kluba biedru ir ārpus Rīgas no visiem ? man ar vienas rokas pirkstiem pietiek.
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
bla bla bla klubi bla bla bla :gigigi:

un par pašu pirmo "viena no kluba prioritātēm, tāpat kā foruma ir popularizēt BMW e36" šito jau esmu prasījis vairākas reizes-kāda rutka pēc jums to vajag? vai pasaule nezin kas ir e36 vai BMW? :gigigi:
vai tā kā te daži noceļas "nopopularizējot" atstājot uzlīmes uz sava auto, pārdodot un pēc tam vainojot jauno saimnieku, ka nav noplēsis, kaut gan tas bij jāizdara pašam?

Forums ir forums, paredzēts lai apspriestu idejas, apskatītu ko jaunu un neredzētu, meklētu atbildes uz sev vajadzīgiem jautājumiem utt.

Un vēl jautājums mazliet ne par tēmu tiem, kas te baigi brēc ka powerā vis ir slikt utt? nah jūs tur pasī vēl esat regīstrējušies? un regulāri kko postējat un pēctam te nākat sūdzēties? :D

Un nevajag te atkal ar cirvjiem mest manā virzienā - nejau es šito topiku uztaisīju :bye:
Profila bilde
erda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 6867
Pievienojies: 27 Feb 2011, 20:15
Braucu ar: 325i
Reputācija: 10
 
yanks!

:D

Tu esi savdabīgs!

Par prioritātēm, ja tev tas neinteresē, liekas muļķīgi un tev to nevajag, tad negalē nervu šūnas un rutks nebūs vainīgs!

Forši, ka tu esi gana aktīvs jau pašā forumā! ;)
Profila bilde
Rapakivi
Ziņojumi: 1748
Pievienojies: 22 Feb 2012, 22:25
Atrašanās vieta: Jūrmala
Reputācija: 3
 
Neliels oftopiks. Runājot par popularizēšanu. Pietiek jau ar to ka mašīnas ar foruma/kluba uzlīmēm zolīdi brauc pa ielām. Nevis tēlo vonabīi drifterī pa ielām un nevar savākties. Kā uzkrīt pirmais sniedziņš tā visiem pokemoniem siekala tek kā jaunas meičas pī***. :lol:
yanks
Ziņojumi: 1832
Pievienojies: 20 Aug 2012, 12:24
Reputācija: 13
 
jā esmu savdabīgs, un? :gigigi:

Un ar šūnām vis ir kārtībā :super:

Liels +1 Rapakivi.
Manās acīs saulīšu griešana apdzīvotos stāvlaukumos ar klubu utt simboliku nekādu pozitīvu iespaidu neatstāj. Tapēc arī uz neviena mana šrota visticamāk nekādas uzlīmes nekad nebūs. Negribu lai man ar tādiem asociē
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 
.
Profila bilde
Rolish
Ziņojumi: 715
Pievienojies: 22 Mai 2012, 19:29
Braucu ar: old wagon
Atrašanās vieta: Sigulda
"Manās acīs saulīšu griešana apdzīvotos stāvlaukumos ar klubu utt simboliku nekādu pozitīvu iespaidu neatstāj. Tapēc arī uz neviena mana šrota visticamāk nekādas uzlīmes nekad nebūs. Negribu lai man ar tādiem asociē[/quote]"

Tāpēc ,ka tev ir 40 gadu un esi izbaudījis visus tos priekus ??? :yes:
Man gan tas viss īsti labi patīk un par kluba biedru pagaidām nēēsmu tapēc ,ka esmu e36 meklējumos :hahaha:
Profila bilde
Podziņa
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 3300
Pievienojies: 13 Mar 2011, 10:16
Braucu ar: savu skaisto e36 :)
Reputācija: 1
 
V1Beta rakstīja:nu padomājiet tagad cik daudz kluba biedru ir ārpus Rīgas no visiem ? man ar vienas rokas pirkstiem pietiek.
Ko lai saka, tev ir iespaidīgi daudz pirksti uz vienas rokas :D
Uzskaitīšu tev kluba biedrus kuri nedzīvo Rīgā :

1.mileniums
2.siikais
3.možais
4.Jolcinja
5.Activity
6.beeSharp
7.kompots
8.ervvis
9.soules
10.Podziņa
11.dogMa

Pietiekoši ???????
lai beigtu visu laiku teikt , ka visi kluba biedri dzīvo Rīgā.....
Tā ir tieši trešā daļa kluba ;)
Pagaidām paldies par uzmanību :drink:
Beautiful monster


viewtopic.php?f=29&t=641