Datorlietas

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

12 Jūn 2016, 20:17

Jā, to aceru paskatījos tikai pēc tam, jo links īsti nerāda, jā acer, pēc rādītājiem ir labāks, asus nedaudz kvalitatīvāk nostrādāts, to HP neņemtu tikai tāpēc, ka intel videokarte... Lenovo pat neskatījos :lol:
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 

12 Jūn 2016, 20:22

Linda rakstīja:Jā, to aceru paskatījos tikai pēc tam, jo links īsti nerāda, jā acer, pēc rādītājiem ir labāks, asus nedaudz kvalitatīvāk nostrādāts, to HP neņemtu tikai tāpēc, ka intel videokarte... Lenovo pat neskatījos :lol:
hp ir radeons videokarte - http://www.rdveikals.lv/products/lv/150 ... ators.html
Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 

12 Jūn 2016, 20:23

Linda rakstīja:Nenodarbojos ar datoru remontu gan, bet no personīgās pieredzes -
Lenovo noteikti nē, man nepatīk un no visiem, kam tādi bijuši ir dzirdētas ļoti sliktas atsauksmes.
Es skatītos asus virzienā, iekš 1a.lv tur bija lielas atlaides.
šis piemēram, ne tikai far cry 3 pavilks, nu ja uzstādīt operētājsistēmu nav problēma.
http://www.1a.lv/datortehnika_preces_bi ... skylake_i5
vai arī tas acer ir neslikts variants, vienīgi personīgā pieredze ar acer liecina, ka klaviatūra aši nolietojas.
par asus ir dzerdētas sliktas atsauksmes tieši par dzesēšanu,tas ka karst un rotas citas problēmas ar pārceptām mates platēm utt
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 

12 Jūn 2016, 20:24

Da1ris rakstīja:
Linda rakstīja:Nenodarbojos ar datoru remontu gan, bet no personīgās pieredzes -
Lenovo noteikti nē, man nepatīk un no visiem, kam tādi bijuši ir dzirdētas ļoti sliktas atsauksmes.
Es skatītos asus virzienā, iekš 1a.lv tur bija lielas atlaides.
šis piemēram, ne tikai far cry 3 pavilks, nu ja uzstādīt operētājsistēmu nav problēma.
http://www.1a.lv/datortehnika_preces_bi ... skylake_i5
vai arī tas acer ir neslikts variants, vienīgi personīgā pieredze ar acer liecina, ka klaviatūra aši nolietojas.
par asus ir dzerdētas sliktas atsauksmes tieši par dzesēšanu,tas ka karst un rotas citas problēmas ar pārceptām mates platēm utt
tas tapec kad prokiks nav paredzets geimosanai un porkikam vjg cooliingpad
Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 

12 Jūn 2016, 20:25

Lācis rakstīja:
Da1ris rakstīja:
Linda rakstīja:Nenodarbojos ar datoru remontu gan, bet no personīgās pieredzes -
Lenovo noteikti nē, man nepatīk un no visiem, kam tādi bijuši ir dzirdētas ļoti sliktas atsauksmes.
Es skatītos asus virzienā, iekš 1a.lv tur bija lielas atlaides.
šis piemēram, ne tikai far cry 3 pavilks, nu ja uzstādīt operētājsistēmu nav problēma.
http://www.1a.lv/datortehnika_preces_bi ... skylake_i5
vai arī tas acer ir neslikts variants, vienīgi personīgā pieredze ar acer liecina, ka klaviatūra aši nolietojas.
par asus ir dzerdētas sliktas atsauksmes tieši par dzesēšanu,tas ka karst un rotas citas problēmas ar pārceptām mates platēm utt
tas tapec kad prokiks nav paredzets geimosanai un porkikam vjg cooliingpad
Nav paredzēts?Daudz Tu zini :lol: bet ja ja pērk asus tad bez cooling'pada neka
Profila bilde
Lācis
Ziņojumi: 1810
Pievienojies: 31 Jūl 2013, 07:16
Braucu ar: m54b25
Atrašanās vieta: Limbaži, Rīga
Reputācija: 5
 

12 Jūn 2016, 20:29

Da1ris rakstīja: Nav paredzēts?Daudz Tu zini :lol: bet ja ja pērk asus tad bez cooling'pada neka
jebkurš stacionarais ar tadiem pašiem speciem ka porķiks ir daudz atsaucīgāks
Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 

12 Jūn 2016, 20:31

Lācis rakstīja:
Da1ris rakstīja: Nav paredzēts?Daudz Tu zini :lol: bet ja ja pērk asus tad bez cooling'pada neka
jebkurš stacionarais ar tadiem pašiem speciem ka porķiks ir daudz atsaucīgāks
Nešaubos,bet tāpec nevajag teikt,ka portatīvais nav tam paredzēts :super:
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

12 Jūn 2016, 21:26

HP nekādā gadījumā nedrīkst ņemt. Viņiem dzeses ir sūdīgas, visiem, pat tādiem, kas 1k maksā.
Asus it kā labāk paredzēts spēlītēm bet kinda "lētāks", bet Lenovo ieteiktu ofisam ja vien nav mega labs ar labu GPU, ka var kko uzspēlēt.
Personīgi ieteiktu DELL un ir arī gali ar garantijām utt, ja interesē varu PM iedot web/kontaktus. ;)


Un nevajag runāt kaut kādas muļķības. Normāli neviens portatīvais nav paredzēts aktīvai geimošanai. Tiem, kam ir papildus dzeses, vara serdes iekšā utt, tie jau sver un ir izmērā kā stacionāro nēsāt līdzi + maksā kosmosu.
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
funkyasshit
Ziņojumi: 1604
Pievienojies: 24 Nov 2014, 01:01
Braucu ar: 14/l100km pilsētā
Atrašanās vieta: BMWPower
Reputācija: 3
 

12 Jūn 2016, 21:32

Hujzin, man ir Asus N56VZ jau 3 vai 4 gadus. Ir okay. Dell neviens nepatīk. Visi tādi plastmasīgi un lēti, neesmu vēl bijis pie Della, kurš mani apmierinātu. Manām vajadzībām vispār neesmu sēdējis pie labāka portātīva kā manējais. Patīk pilnīgi visās jomās. Reizēm, kad gribas ko uzspēlēt ir par īsu, bet šobrīd vairs nav tā, ka baigi gribas ko uzspēlēt. Visiem vienmēr esmu ieteicis Asus un nekad neviens nav bijis vīlies. :rolleyes:
Profila bilde
TomSkarsts
Ziņojumi: 2595
Pievienojies: 18 Okt 2015, 22:19
Braucu ar: 36 328 + 46 328
Reputācija: 5
 

12 Jūn 2016, 21:36

Es pie DELL tikai solīdā gala esmu sēdējis klāt vai skrūvējis. Galvenais jau lai alumīnijs salikts, tad ir forši. man tieši par Asus iespaids, ka plastmasīgi :hahaha: .
Being second is being the first of the losers. /Senna/
Profila bilde
Alpine
Ziņojumi: 197
Pievienojies: 09 Nov 2013, 22:26
Braucu ar: e36 320

13 Jūn 2016, 13:21

Dirzgan nejēdzīgi runāt ka tā vai tā firma slikta, vai tā laba. Vuenam pieredze, ka hp labs, otram slikts.
Katram ražotājam ir lētais un dārgais gals, modeļu tik daudz, ka diez vai kāds no jums tos visus ir izmēģinājis, lai droši varētu spriest kura firma laba, vai slikta.
Ir jāmin konkrēti modeļi, neder tie, kas jau no tirgus ārā.
To ko vajag autoram, labs vai slikts, ir jāmin kādi parametri kas būtu nepieciešami, cena, lai varētu ko ieteikt.
Katram savs, citam svarīgi parametri, zīmuļiem dizains.
elksnis
Ziņojumi: 1075
Pievienojies: 19 Mai 2013, 02:56
Braucu ar: e36/v70
Reputācija: 1
 

18 Aug 2016, 03:54

Kas var operatīvi portativajam Asus X5MS - salabot ladešanas ligzdu(iespejams nomainit) un atjaunot windows( šobrid 7 ultimate) nepakāšot visu inform'aciju,... :lol:


Pm
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

10 Sep 2016, 23:21

Vajag porķikam 4gigi ddr3 ram vienā plāksnē, varbūt kādam ir?
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 

06 Mar 2017, 18:50

Portatīvajam parādījušas svītras uz ekrāna, un tas raustās, būs paša ekrāna vaina?
Ir jēga remontēt? :rolleyes:
Toshiba portatīvais.
Profila bilde
Da1ris
Ziņojumi: 524
Pievienojies: 10 Nov 2014, 20:57
Braucu ar: DiamondSchwarz
Reputācija: 2
 

06 Mar 2017, 20:23

Lawwr rakstīja:Portatīvajam parādījušas svītras uz ekrāna, un tas raustās, būs paša ekrāna vaina?
Ir jēga remontēt? :rolleyes:
Toshiba portatīvais.
Noteikti ka ekrāns,domāju, nav tur nekā traka pašam apmainīt pasūti no ebay,un krietni ieekonomēsi naudu ;)
Vai iespējams pārbaudi cennecttor'us vai kāds nav saliekts
Profila bilde
Lawwr
Ziņojumi: 1982
Pievienojies: 17 Mar 2012, 21:16
Braucu ar: 323i
Reputācija: 7
 

06 Mar 2017, 20:32

mann paveicās, garantīja vēl nav beigusies, tā kā lai tā ir 1a problēma.
bet anyway, paldies par atbildi. ;)
Profila bilde
GatisB.
Ziņojumi: 1030
Pievienojies: 15 Jūl 2013, 10:56
Braucu ar: 2
Reputācija: 8
 

06 Mar 2017, 21:15

Laika ietaupīšanas nolūkos vari griezties autorizētajā servisa centrā - https://www.servicenet.lv/lv/. Vidēji ietaupīsi pāris dienas. Par problēmu, bojāta matrica vai arī matricas šleife.
Profila bilde
Linda
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 2798
Pievienojies: 23 Feb 2013, 22:23
Braucu ar: netīru 3.0
Atrašanās vieta: Lielvārde
Reputācija: 14
 

06 Mar 2017, 21:20

Jap, man 1a paši ieteica aizvest datoru uz turieni, lai ietaupītu pāris dienas.
Salīdzinot ar RD servisu, kur otram datoram bija garantija, ātrums fantastisks, pāris dienu laikā dators gatavs. RD vairāk nekā mēnesis bija jāgaida, jo datoru uz Lietuvu sūtīja. Abiem datoriem cietā diska maiņa.
It's all about the win

bmwparadise - lietotas BMW rezerves daļas no Vācijas, par kosmosa cenām :gigigi:
Profila bilde
Rob
Ziņojumi: 2474
Pievienojies: 14 Aug 2012, 01:25
Braucu ar: Orientblau Touring
Atrašanās vieta: Ogre-Madona-Cesvaine
Reputācija: 6
 

26 Mar 2017, 21:10

Lawwr rakstīja:Portatīvajam parādījušas svītras uz ekrāna, un tas raustās, būs paša ekrāna vaina?
Ir jēga remontēt? :rolleyes:
Toshiba portatīvais.
Vai displeja vaina, vai videokartes, jāpieslēdz porķikam ārējais displejs, būs skaidrāka saprašana.

Ar tiem garantijas servisiem ir visādi. Bija man gadījums, ka cilvēks bija izbesījies, ka vieglāk bija dot man saremontēt, nekā ņemties ar garantijām. Un jā, kompis iet vēl šobaltdien. Bija beigts hdd, jo pc bija kritis un garantija tā pat iespējams būtu atteikusi.

Joprojām meklēju pa lēto 4gb ddr3 ram porķikam vienā plāksnē.
Profila bilde
bembis e36
Ziņojumi: 692
Pievienojies: 23 Sep 2013, 19:30
Braucu ar: 328i,e39 523
Atrašanās vieta: limbazi

02 Apr 2018, 19:53

varbuts seit kads gudraks ,speleju PUBG un dators izsledzas,nevar vairs ieslegt,pieliku citu barokli pagaja kadas 3 sec un izsledzas , ari ar to vairs nevar ieslegt