Uzmetēju topiks

Kas, ko, kā, kāpēc? Viss par visu, kas neatbilst citām sadaļām.
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.

30 Nov 2013, 04:42

Tas ka ''kukijs'' te mēnģina kko uzdirst man, īsti nerausta. Cik atceros viņu piedāvāju aizdzīt savu kupeju bijušo uz servisu lai uzceļ apskatās, pats teica ka nevajagot and shit like that. Tāpēc tagad kad jau pagājuši gandrīz 2. gadi kopš kupeja nav manā īpašumā sākt dirst man virsū par to ka esmu kko iesmērējis ir pēdējais bull shits !!! :idiots: Smadzeņu nav, iesmērēja pats savu sedanu ar V/N - ET-9662!!! Pa 2.gadiem autiņu nekopjot tāds arī paliek kā bildēs ko viņš pats arī ir salicis, to kupeju kas pie viņa taisiju ''ramus auto'' neteiksim ka slikts serviss, tāpēc arī nevajag man braukt augumā ka esmu kko iesmērējis, daudz dirsīsi toč ielikšu forumā ieskenētu bildi ar visu ko esmu viņam taisījis pirms apskates. Ja ir kāds interesents par manu tagadējo pelēko kupeju, droši, ņem cel uz jebkura stenda un skaties kas par vainām, neko neslēpu. Bet tas ka ''kukijs'' maigi sakot ir dalbajobs no laukiem tas ir fakts. :doh:

Sorry par off topic bet nedaudz kaitina cilvēki kas bāž savu degunu ne tur kur vajag, un ir izjājis pusi LV iedzīvotāju ! :nenene:
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

30 Nov 2013, 12:24

Kā var nopirkt auto un nepamanīt, ka grīda ir pilnībā sapuvusI? :lol:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

30 Nov 2013, 12:28

Armando rakstīja:neaizstavu ne vienu ne otru, bet sitas interneta kraninju staipisanas ir jaizbeidz. ja gribi aizbraukt lidz vinam un iedot pa seju, tad dari taa, un beidz te to reklamet.
ir jau intresanti palasit so visu, bet ar katru nakamo textu jus abi zaudejat cienju citu aciis...
Kāda te vēl cieņa vairs? :hahaha:
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

30 Nov 2013, 12:35

ch. rakstīja:Kā var nopirkt auto un nepamanīt, ka grīda ir pilnībā sapuvusI? :lol:
Man savā laikā lietotājs riba arī pārdeva idealu autiņu ( ne jau to ka stagad :lol: ) :hahaha: no ārpuses tiešām bija konča :super:
te bildes no iekšpuses.... apakaša visa metināta kā puzzle bija gabaliņam un hadene vnk nokrita visa principā :doh: :hahaha:
Attēls
Attēls
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

30 Nov 2013, 12:41

Skudriņas pārskrien atceroties tās 2 dienas jaucot un skrūvējot. :rullz: :rullz: :rullz: :rullz: :rullz: :rullz: :rullz:
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
ch.
Ziņojumi: 2386
Pievienojies: 06 Apr 2011, 18:56
Braucu ar: 3 series
Reputācija: 4
 

30 Nov 2013, 12:42

nu bet e36 tak kā suga ir līki, sapuvuši, lāpīti un vēlreiz sapuvuši - domāju, ka ir diezgan pašsaprotami pērkot arī dārgā gala e36 bish pacelt tepiķi uz augšu un iemest aci zem sapaskas. :rolleyes:
e30 S50B30us
e90 M57TU2D30
Profila bilde
ValtersZ
Ziņojumi: 4697
Pievienojies: 15 Jūn 2011, 12:18
Braucu ar: Skaties pats.
Atrašanās vieta: Oslo
Reputācija: 3
 

30 Nov 2013, 12:44

Nu jā tā jau ir.
Bet ja ņem no KLUBA VAI FORUMA kur ir fanāti tur vajadzētu būt labi bez slēptiem. Ne ? :rolleyes:
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

30 Nov 2013, 12:54

ch. rakstīja:nu bet e36 tak kā suga ir līki, sapuvuši, lāpīti un vēlreiz sapuvuši - domāju, ka ir diezgan pašsaprotami pērkot arī dārgā gala e36 bish pacelt tepiķi uz augšu un iemest aci zem sapaskas. :rolleyes:
Tur bija pa smuko nopiķots kārtīgi apakšā :hahaha: jap, tepiķi , ka nepacēlu mana laža protams :doh:

Bet te bija šis gadījums:
zuze91 rakstīja:Nu jā tā jau ir.
Bet ja ņem no KLUBA VAI FORUMA kur ir fanāti tur vajadzētu būt labi bez slēptiem. Ne ? :rolleyes:
Nekas, tā bija pirmā un pēdējā reize kad kādam uzticējos.... vienīgais ko nepārbaudīju bija pērkot no 'elvis bleķiniekus ar ziemenēm pa ls 30 :hahaha:

Un jā, pēc kopējiem novērojumiem un pieredzes arī, es droši teikt varu, ka šeit uzmešanas un smērēšanās, krāpšanas ir daaaaaudz biežāk nekā visu tik ļoti ienīstajā "ļaunajā" powerā ....... :hahaha:
Profila bilde
AAM
Ziņojumi: 197
Pievienojies: 18 Apr 2011, 19:34
Braucu ar: 3.0d
Reputācija: 1
 

30 Nov 2013, 13:01

Hiperaktīvais rakstīja:Tas ka ''kukijs'' te mēnģina kko uzdirst man, īsti nerausta. Cik atceros viņu piedāvāju aizdzīt savu kupeju bijušo uz servisu lai uzceļ apskatās, pats teica ka nevajagot and shit like that. Tāpēc tagad kad jau pagājuši gandrīz 2. gadi kopš kupeja nav manā īpašumā sākt dirst man virsū par to ka esmu kko iesmērējis ir pēdējais bull shits !!! :idiots: Smadzeņu nav, iesmērēja pats savu sedanu ar V/N - ET-9662!!! Pa 2.gadiem autiņu nekopjot tāds arī paliek kā bildēs ko viņš pats arī ir salicis, to kupeju kas pie viņa taisiju ''ramus auto'' neteiksim ka slikts serviss, tāpēc arī nevajag man braukt augumā ka esmu kko iesmērējis, daudz dirsīsi toč ielikšu forumā ieskenētu bildi ar visu ko esmu viņam taisījis pirms apskates. Ja ir kāds interesents par manu tagadējo pelēko kupeju, droši, ņem cel uz jebkura stenda un skaties kas par vainām, neko neslēpu. Bet tas ka ''kukijs'' maigi sakot ir dalbajobs no laukiem tas ir fakts. :doh:

Sorry par off topic bet nedaudz kaitina cilvēki kas bāž savu degunu ne tur kur vajag, un ir izjājis pusi LV iedzīvotāju ! :nenene:

Gan jau viens otram izpuvushas skruvju kastes iesmerejat! :lol: :lol: :lol: :lol:
Profila bilde
Liss
Ziņojumi: 2562
Pievienojies: 16 Apr 2011, 09:22
Braucu ar: turbo bamsli
Atrašanās vieta: Ogre
Reputācija: 40
 

30 Nov 2013, 13:06

ridlih, te uzmetēju ir tik daudz, jo neviens nebaidās, ka viņu ieliks uzmetēju topikā, kā tas ir powerā
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

30 Nov 2013, 13:14

loģiski..... šite pat lāga nobanot nevarēja djjys/evolution/bestbmw... powerā to klaunu izķidāja pa reizinātajiem un visu atklāja...

Vnk te arī ir rezultāts tam, ka visi bija draudzīgi un cilvēcīgi sākumā, un viss ir forši līdz brīdim kad to uzrauj metēji.... visādi mistiskie topiki, sludinājumi sāķa parādīties utt. un nabaga e36 saimnieks ar spīdošām acīm skrien un pērk, un pēc laika abloms tāds, ka nu tikai.....
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.

30 Nov 2013, 15:43

AAM rakstīja:
Hiperaktīvais rakstīja:Tas ka ''kukijs'' te mēnģina kko uzdirst man, īsti nerausta. Cik atceros viņu piedāvāju aizdzīt savu kupeju bijušo uz servisu lai uzceļ apskatās, pats teica ka nevajagot and shit like that. Tāpēc tagad kad jau pagājuši gandrīz 2. gadi kopš kupeja nav manā īpašumā sākt dirst man virsū par to ka esmu kko iesmērējis ir pēdējais bull shits !!! :idiots: Smadzeņu nav, iesmērēja pats savu sedanu ar V/N - ET-9662!!! Pa 2.gadiem autiņu nekopjot tāds arī paliek kā bildēs ko viņš pats arī ir salicis, to kupeju kas pie viņa taisiju ''ramus auto'' neteiksim ka slikts serviss, tāpēc arī nevajag man braukt augumā ka esmu kko iesmērējis, daudz dirsīsi toč ielikšu forumā ieskenētu bildi ar visu ko esmu viņam taisījis pirms apskates. Ja ir kāds interesents par manu tagadējo pelēko kupeju, droši, ņem cel uz jebkura stenda un skaties kas par vainām, neko neslēpu. Bet tas ka ''kukijs'' maigi sakot ir dalbajobs no laukiem tas ir fakts. :doh:

Sorry par off topic bet nedaudz kaitina cilvēki kas bāž savu degunu ne tur kur vajag, un ir izjājis pusi LV iedzīvotāju ! :nenene:

Gan jau viens otram izpuvushas skruvju kastes iesmerejat! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nu es viņam iemainīju autiņu kurš tikko izripojis no ''ramus auto'', viņš man zem ābeles turētu 325!!!
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
Shreks
Ziņojumi: 702
Pievienojies: 13 Nov 2012, 20:20
Braucu ar: 325i un Fionu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 

30 Nov 2013, 18:55

Psc, tirgus nolasījies. Es domāju, ka "INERCES BUMBAI" vajadzētu atslābt. Tur iau viss ir skaidrs, ka neko tu nejēdz un esi kkāds torgaš. To pārdošanas sludinājumu lasot jau slikti sametās 2x dienā atjaunojot. Tāds sūds, ka ātrāk jānogrūž prom?
m50b25 + getrag s6s 420g + 3.73 lsd = way to go
Profila bilde
Gekons
E36 Club Latvia
Ziņojumi: 1202
Pievienojies: 13 Jūl 2012, 23:33
Braucu ar: VOLVO XC90

30 Nov 2013, 19:06

Atgadinu, ka šeit tikai uzraksta par uzmeteju un izdkaidro situaciju. Un uzmeteja paskaidrojums pa situaciju, nevis čats ap uzmetejiem... ;)
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.

30 Nov 2013, 19:11

Shreks rakstīja:Psc, tirgus nolasījies. Es domāju, ka "INERCES BUMBAI" vajadzētu atslābt. Tur iau viss ir skaidrs, ka neko tu nejēdz un esi kkāds torgaš. To pārdošanas sludinājumu lasot jau slikti sametās 2x dienā atjaunojot. Tāds sūds, ka ātrāk jānogrūž prom?

1.inercer bumbas izgudrotājs nēesmu ES
2.Tas kad pārdodu savu auto, nenozīmē ka viņš ir šrots(tavā un tā īpatņa kūkija uzskatos) paši gan jau braucat ar miskastēm.
3.Atjaunot ierakstu ir aizliegts vai ?

Iesaku tev aiziet pie ārsta, varbūt ar smadzenēm kkas nav kārtībā! Netā varonis, tāds pats kā tavs draugs kūkijs, acīs ne sūda pateikt nevarat ! :idiots:
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.

30 Nov 2013, 19:13

Tiešām sāk kaitināt šis forums, tik dēļ tā ka baigie barigas savākušies uz gadiem 18 un tagad lēkā kuram lielaks pen** un krutāks autiņš. Katrs brauc ar tādu kā var atļauties. Nodirst citu mašīnas no tramvaja jau droši var!
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
Shreks
Ziņojumi: 702
Pievienojies: 13 Nov 2012, 20:20
Braucu ar: 325i un Fionu
Atrašanās vieta: Rīga
Reputācija: 2
 

30 Nov 2013, 20:26

Tev pat nav jēgas atbildēt

Ps. Man jaumnav jēgas tev atbildēt acīs, jo neinterisē ne tava miskaste, ko centies pārdot, ne kas cits. Uninterneta bariga jau esi tu, citiem kā man) vnk zb jau tas tirgus klačas
m50b25 + getrag s6s 420g + 3.73 lsd = way to go
Profila bilde
Ridlihs
Ziņojumi: 5132
Pievienojies: 13 Jūn 2012, 09:43
Braucu ar: Braucu ar:
Atrašanās vieta: Azerbaidžānas Republika
Reputācija: 7
 

30 Nov 2013, 20:32

lab ne pa tēmu, bet es nevaru, kā man rēka nāk par to INERCES BUMBA :lol: :lol: tas ir vnk kronis visam :lol:
pēc kaut kādas sodomazo rotaļlietas izklausās :hahaha:
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.

30 Nov 2013, 20:59

Shreks rakstīja:Tev pat nav jēgas atbildēt

Ps. Man jaumnav jēgas tev atbildēt acīs, jo neinterisē ne tava miskaste, ko centies pārdot, ne kas cits. Uninterneta bariga jau esi tu, citiem kā man) vnk zb jau tas tirgus klačas

TU jau tieši arī esi šī interneta klača ! :idiots: :idiots:
miskaste varbūt ir tev, man ir mašīna! :idiots:

Ja kādam kaut kas nepatīk - ejiet vnk DI*ST!!! :idiots: Man nāv jāatskaitās visiem pridurakiem!
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!
Profila bilde
Hiperaktīvais
Ziņojumi: 788
Pievienojies: 21 Sep 2013, 17:11
Braucu ar: Sievu un Dēlu.

30 Nov 2013, 20:59

Shreks rakstīja:Tev pat nav jēgas atbildēt

Ps. Man jaumnav jēgas tev atbildēt acīs, jo neinterisē ne tava miskaste, ko centies pārdot, ne kas cits. Uninterneta bariga jau esi tu, citiem kā man) vnk zb jau tas tirgus klačas

AAAAAAaaaaaaaaaa un rakstīt iemācies ĪPatnI !!! :D
- Par 500 Euro varu ielikt pareizticīgās sveces, nomainīt svēto garu filtrā un izdzīt dēmonu no karburatora :D

Urbja likums - lai tiktu uz priekšu, jāgrozās!